San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A nagy csöndességben pár dolog amit mostanában sikerült leszűrnöm a csapat háza tájékáról, elsősorban Baalke sajtótájékoztatóíból. Mondjuk a mellébeszélés, ködösítés, konkrétumok nélküli válaszoktól már zúg a fejem. Jó politikusok ezek a srácok. Baalketól a legszebb kérdés válasz kombó: You’re a Super Bowl team, what do you do with 14 draft picks?
“Draft them.” 😊

Na ami viszont elég biztosnak látszik: Justin ra rövid rehab vár és Baalke szerint a full training camp programban részt tud venni, Harbaugh 2-3 hónapos rehabilitációt mondott.
Prioritásnak nevezték Goldson megtartását, és itt még a tag lehetőségét is felvetteték"definitely a priority. Are we going to be able to do it? We don’t know that. We’re going to work awfully hard to make that happen.” és ez mellett TB még Walkert és RJF-t nevezte meg prioritásnak"Tight end Delanie Walker and backup defensive lineman Ricky Jean Francois are likely two of the team's top priorities, along with Goldson, to re-sign"
Gamble pozicióját csak a draft után töltik be, de Joel Patten a college scouting vezér az esélyes.
Alexről csak ködösítés van. TB vele és a feleségével kajálgatott és hosszan tárgyalt, ez az ami tuti. Chiefs, Browns és a pintyek jöttek szóba ahol landolhatna, de úgy tünik jobban szeretnék az AFC-be elengedni és nem Arizonába. Közben Rex Ryan úgy nyilatkozott, hogy nem akarják Revist tradelni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Még az offseasonba is belefér egy kis szurka-piszka. Nagy csaták lesznek itt ősszel. Meg aztán hülyén is nézne ki, ha a 49-ers és a Hox drukkerek közösen járnának moziba. Ez így van rendjén. Baromi jó csapatotok van, ez nem vitás, de nincs már olcsó bőr az NFC Westben. Legalább sok hétfő esti rangadóba beférünk majd.
Bocs az off-ért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Remélem hozzánk jön Darrelle:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140363/article/jets-should-trade-darrelle-revis-to-49ers-or-bucs-build-for-future?campaign=Facebook_writers_scheinhe7edik
Bizony jó lenne. Mondjuk egy Smith-Revis csere trade sztem Alexünknek nem biztos, hogy tetszene.diverdoc
Száncsó Panzát kiszorítaná a kezdőből, és a Jetsnek is lenne egy megbízható QB-ja. Az a kédés, h ez a csere mennyibe fájna nekünk. Revis is biztos inkább jönne hozzánk egy SB esélyes csapatba, mint a középszerű Bucs-ba.Alabama Niners
Az lehet. De a szűk capspacekkel egy 9 millás QB fizetés, nem biztos, hogy bejönne, ergo trade-nél sztem lejebb kellene menni (ha ez mehet jogilag, mert ezzel nem vagyok tisztában). Ha megkapná, akkor OK, de kétlem.

Revis meg persze, hogy drága, de ez relatív Brown közel 4 millás, vagy Rogers 7,5 millás fizetését figyelembe véve. Cut azt van pénz. Meg azt, hogy a secondarynk nem túl acélos. Ráadásul lehet, hogy Cullivert kell lehet safetyvé konvertálni, ki tudja mi lesz Goldsonnal, Whitnerrel (Bár, ahogy olvasom ezt inkább draftról CYprian (Florida), Thomas (Fresno) akarják megoldani. Nagyon kellene elit secondary játékos. (Mondjuk az egészségi állapota ami miatt ez kétséges sztem is)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
sztem meg drága lenne, 2013 végén meg FA lesz, és mostanában nem egészséges.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem hozzánk jön Darrelle:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140363/article/jets-should-trade-darrelle-revis-to-49ers-or-bucs-build-for-future?campaign=Facebook_writers_scheinhe7edik
Bizony jó lenne. Mondjuk egy Smith-Revis csere trade sztem Alexünknek nem biztos, hogy tetszene.diverdoc
Száncsó Panzát kiszorítaná a kezdőből, és a Jetsnek is lenne egy megbízható QB-ja. Az a kédés, h ez a csere mennyibe fájna nekünk. Revis is biztos inkább jönne hozzánk egy SB esélyes csapatba, mint a középszerű Bucs-ba.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Remélem hozzánk jön Darrelle:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140363/article/jets-should-trade-darrelle-revis-to-49ers-or-bucs-build-for-future?campaign=Facebook_writers_scheinhe7edik
Bizony jó lenne. Mondjuk egy Smith-Revis csere trade sztem Alexünknek nem biztos, hogy tetszene.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Remélem hozzánk jön Darrelle:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/phqfy0rvou5dxxh1jva4
Jets should trade Darrelle Revis to 49ers or Bucs, build for future
Darrelle Revis and the New York Jets are going through tough times. Adam Schein writes that a trade would benefit both player and team, and he has a few suggestions on where the corner should go.


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Van valami kósza infó arról, hogy Alex Smith kell e valakinek?Alabama Niners
itt egy egész jó cikk összefoglalva hogy mi lesz/lehet:
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/02/the-five-myths-about-the-49ers-and-alex-smith.html

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Van valami kósza infó arról, hogy Alex Smith kell e valakinek?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
 blog.49ers.com/2013/02/15/2012-plays-of-the-year-touchdowns
a link helyesen 😉

mit is várhatunk egy olyan szurkolótábortól akik végighisztizték azt hogy nem PC lett az év edzője, Schneider az év GM-je, WIlson az OROY, Wagner a DROY 😂 érdekes módon csak ide jönnek. az a baj hogy én kedvelem nagyon Wilsont, és nem semmi csatákat fognak tolni Kaeppel a következő években. de hát ez van. F the Seahawks.

törődjünk magunkkal. Kaep már tolja is Lockettel és Hallal a felkészülést. AJJ hamarosan csatlakozik.
 blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/02/opportunity-knocks-wideouts-lockette-hall-working-with-kaepernick-in-atlanta.html
Partly to escape that onslaught of attention, Kaepernick instead has gone to Atlanta and the Competitive Edge Sports training facility. That's where he prepared for the 2011 draft (Connection: His Bay Area throwing coach, Roger Theder, used to work with quarterbacks there) and he currently spends his days training with NFL hopefuls.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Helmut, savanyú a szőlő...először nyerjétek meg legalább a csoportot, aztán lehet arcoskodni. Addig ez csak patakcsobogás...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
lehet szavazni a legszebb TD-re  blog.49ers.com/2013/02/15/2012-plays-of-the-year-touchdowns/, Colin GB elleni TD-je nagyon vezet (nem volt sajnos hóksz TD a választási lehetőségek között, ezért én is erre szavaztam)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért jó, hogy nfl-ből nem lehet kiesni. Ha Justin nem épül fel kiesnénk.
Az a baj a ninerssel, hogy egy szar csapat. És mi ezért vagyunk frusztráltak. Derék hókszos barátaink ezt már az alapszakaszban is leírták. Azt nem értem, hogy mi miért nem látjuk be, hogy jó csapatrészek, jó játékosok csak a hóksznál vannak. Legjobb QB, legjobb O#, Legjobb DL (kivéve Justin), legjobb front 7, A szar Aldonnal Irvin jobb stb. Aminek örüljünk, az a megtiszteltetés, hogy statisztálhatunk évente kétszer szar csapatunkkal a nagyszerű Washington állambeli gárdának.És az hogy idegenben, két lábbal rendelkező irányítóval felálló csapat ellen, is fog menni afelől ne legyen kétségünk. Javaslom a 2013-as szezonban csak a 2. helytől lefelé legyenek meccsek, a gyűrű elkelt. De mi azért szurkolunk mazochistán. Elfogultan jó LB-nek gondoljuk Aldont. A rohadt blama Willis Bowmann duóról már ne is beszéljünk. De 4-5 év alatt talán drafton összevakarunk a szar D# helyére vkiket, talán Irvin is FA lesz és meg tudjuk szerezni. Addig meg megelégszünk az olyan szar szezonokkal mint az idei volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......Alabama Niners
Aldon és Justin kapcsolatát remekül leírja a vicc az elefánttal és az egérkével..."ugye milyen jól dübörgünk". Szerintem meg kell nézni a Century linken mutatott remekjó teljesítményt. Na pont annyit ér az egész fjúcsörholloffém LB corps egészséges Justin Smith nélkül.
Helmut Zimmer
Bezzeg Irvin esetében nem így lenne, abban az esetben Justin lenne aki azt mondja dübörögnek.
Ez tőled elég komolytalan volt.petey
Helmut Zimmer
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Aldon és Justin kapcsolatát remekül leírja a vicc az elefánttal és az egérkével..."ugye milyen jól dübörgünk". Szerintem meg kell nézni a Century linken mutatott remekjó teljesítményt. Na pont annyit ér az egész fjúcsörholloffém LB corps egészséges Justin Smith nélkül.
Helmut Zimmer
Ez egy kicsit azért túlzás.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......Alabama Niners
Jó Justin Smith mögött én is csinálnék sacket 😊 már a tavalyi mögött, az idei a jövő évi mögött meg Aldon sem fog 😀Helmut Zimmer
ki nyeri az SB-t 2013-ban ha már így mondod a fixet? 😀petey
Nem akarom elvenni mások szórakozását!
Érdekes egybeesés, Maybin is MMA-zik, sőt a feleségem is elkezdett tavaly. Olyan divat ez, mint a Pilates volt.

Aldon és Justin kapcsolatát remekül leírja a vicc az elefánttal és az egérkével..."ugye milyen jól dübörgünk". Szerintem meg kell nézni a Century linken mutatott remekjó teljesítményt. Na pont annyit ér az egész fjúcsörholloffém LB corps egészséges Justin Smith nélkül.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Na, én nem fikáztam, sőt, elismerem hogy Aldon kiváló játékos. Ez nem változtat azon a tényen, hogy Justin nélkül újra kell gondolni a front7 koncepcióját. Gyurma Pappa
nem is rád gondoltam 😊 de igen, muszáj lesz az edzői stábnak továbblépni, gondolom ők is látják ezt. azért nem rossz prospectek vannak idén DL-ben. Alex Okafor, Hankins, Wiliams mind jól jönne

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Na, én nem fikáztam, sőt, elismerem hogy Aldon kiváló játékos. Ez nem változtat azon a tényen, hogy Justin nélkül újra kell gondolni a front7 koncepcióját.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
mondjuk nem segített sokat hogy sérült volt a válla, azt hiszem a NE meccs után..szar ügy hogy pont akkor dőlt ki Justin is.
de nem is kell úgy tenni mintha csak miatta élne meg Aldon. ha nézed a mozgását, technikáját azért látszik hogy van mögötte tudás is, nem csak bullrush. bár tudom ez most a trendi fika.

Aldon elkezdett MMA edzést tolni:

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......Alabama Niners
Jó Justin Smith mögött én is csinálnék sacket 😊 már a tavalyi mögött, az idei a jövő évi mögött meg Aldon sem fog 😀Helmut Zimmer
Aldon a NE meccsig kiosztott 19,5 sacket, ami meccsenként 1,5. Mennyit osztott ki az utána következő 6-on? Pontosan 0-át. Meccsenként adott előtte 4,4 tacklet. Utána? 2,5.

Aldon nagyon jó játékos, de jelenleg annyira JS-re épül a front7, hogy felesleges is erről beszélni. Lehet, hogy később, amikor sikerül alkalmazkodni az a helyzethez, akkor megint minden fasza lesz. Még a SB előtt nézegettem a Falcons elleni meccset, és annyira látványos volt, a változás mondjuk a Saints elleni második félidőhöz képest, amit szintén elemezgettem, hogy az én lassabb játékhoz szokott szemem is érzékelte a különbséget, amit edzőként húztak (nem mondom, hogy eredeti sebességen szét tudtam elemezni azért 😊 )

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......Alabama Niners
Jó Justin Smith mögött én is csinálnék sacket 😊 már a tavalyi mögött, az idei a jövő évi mögött meg Aldon sem fog 😀Helmut Zimmer
ki nyeri az SB-t 2013-ban ha már így mondod a fixet? 😀

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......Alabama Niners
Jó Justin Smith mögött én is csinálnék sacket 😊 már a tavalyi mögött, az idei a jövő évi mögött meg Aldon sem fog 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
braxa88
na persze.......
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
justin smith mögött Irvin is csinálna 15 sacket minimum.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Lássuk be (Aldon- Justin) Smith= Aaron Maybin! (ez volt a kötelező szurka 😊 )Helmut Zimmer
Bruce Irvin hogy vált be, mint szegény ember Aldon Smithje? 😛

a többit adom, épüljön fel a Cowboy, 3 hónap a rehab és aztán jöhet az edzés. aztán meglátjuk mi lesz drafton, udfa stb.

petey
😊 a rookiek közül ő szerezte a legtöbb sacket! 😛