Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Floyd azért annyira nem király
ha marad Branch és Jones és jön egy 2-3.körs DT akkor sem leszek szomorú.
DE fontosabb! csak ne Osi 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Shariff? esélytelen, top 5-nek mondják...
a ma legrosszabb híre, hogy a qrva Dolphins Starks-ra vágta a franchise tag-et, ha bár szabadügynök lesz Jake Long, Sean Smith, Reggie Bush, A. Fasano és Hartline is... ez nagyon rossz, mert a Bears meg Meltont kínálta meg... lassan úgy néz ki, hogy Cullen Jenkins-re szükség lesz, meg kinéz az első körös DT.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
asszem itt találtam pár hónapja egy pdf-et. nos unatkoztam, tehát megcsináltam


több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Cullen Jenkins jön hozzánk vizitre hétfőn, kedden pedig a 49ers-hez. Azt kínálja, amire szükség van, interior pass rush, bár futás ellen gyengécske, 32, szóval max. szituációs játékos lenne belőle...Medvepapa
Én is olvastam, de nem nagyon örülnék neki... inkább downgrade lenne Jones-hoz képest, remélem nem választ minket.SeaSzilaHawk
sztem emg egy 2éves szerződéssel tökéletes lenne jenkins
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Cullen Jenkins jön hozzánk vizitre hétfőn, kedden pedig a 49ers-hez. Azt kínálja, amire szükség van, interior pass rush, bár futás ellen gyengécske, 32, szóval max. szituációs játékos lenne belőle...Medvepapa
Én is olvastam, de nem nagyon örülnék neki... inkább downgrade lenne Jones-hoz képest, remélem nem választ minket.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Cullen Jenkins jön hozzánk vizitre hétfőn, kedden pedig a 49ers-hez. Azt kínálja, amire szükség van, interior pass rush, bár futás ellen gyengécske, 32, szóval max. szituációs játékos lenne belőle...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szila: azért kell OT, mert van a két kezdő, meg mögöttük Omiyale...nálam ez majdnem a nulla depth-el egyenlő(bár 2012-ben nem volt iszonyat pusztulatosan fostos mikor beállt, de mégis csak ő van), Watson jól illik a Cable féle ZBS-be, nagy upside, ugyanakkor akár kezdő kaliber(szerintem upgrade vs Giacomini). Hunt...hát sosem a combine győzött meg egy játékosról, most sem. De ne érts félre, Hunt kurva jó prospect, de 26 éves lesz idén, és kiforratlan. Persze ettől még lehet ő lesz a köv. Watt, de én kétlem, viszont legkésőbb 3. körben elviszik, és akkor azok nem mi leszünk.
Medvepapa
ok, nulla depth... de nem a 2. körben könyörgöm... hát depth-re később húznak. Nem hinném, vagyis én magamban biztos vagyok, hogy Oline-t vagy későbbi körökben húzunk, vagy kukázunk majd valahonnan. Sztem, jelzem, hogy személyes vélemény, de qrva nagy melléfogás lenne Oline-ba húzni, az első 2 körben, hacsak a nagyok közül valaki nem csúszik le hozzánk az első körben, de még akkor is nagyon megfontolandó.
Látom Hunt még mindig nem tudott meggyőzni... mondtam, nézz tőle egy pár gametape-t.
Viszont mi van a TE megérzéseiddel? Sehol Ertz, sehol Eifert, csupán 4. kör? SeaSzilaHawk
Watson upgrade Giacominihez képest, kezdő kaliber, de ha egy évet csak tanul akkor is 1 év múlva nagy királyság lesz. De nálam Giaco lenne az ő cseréje. Hunt...néztem, vannak nála jobbak a drafton, csak a magasságával és fizikumával nem fog lenyűgözni, persze ettől még beleszerethet bárki, akár a mi FO-unk is. 😊 TE-k: nem megérzés volt, nekem ugyanolyan kedvencem Ertz, mint neked Hunt, és persze én cseppet sem bosszankodnék, ha Ertz lenne az 1/25., de ez nem realitás, és én egy, a valóságra alapozni próbáló "mock"-ot írtam. 😊 Ha Miller marad(sztem igen), akkor kizártnak tartom az első körös TE húzást. Ha második körben az Ertz/Eifert/Escobar(tripla EEE) triumvirátusból még bent van valaki, az már nem elképzelhetetlen. 😊Medvepapa
Nem Watson képességeiben kételkedem, hanem abban, h az Oline-unk nem annyira rossz, hogy kelljen ennyire korán upgrade-elni... ahogy te is írtad, inkább depht kell, és Giaco elég jó volt a szezon 2. felére, őt érzésem szerint nem kell upgradelni. Depht később.
Főleg a combine-t elnézve, sok DLine csóka gyerek vissza fog csúszni, mert elég gyengén muzsikáltak, ellenben az Oline fickók odatették magukat, és Alex Smith is ha a Chiefsbe megy, akkor nagy rush lesz az Oline emberekért.
Realitást nézve: Short? kétségeim vannak, h leér hozzánk, de ha leér, akkor nagy valószínűséggel visszük is, mert nagyon jó a pass rushban... Jordan Reed nem lesz már ott a 4. körben, mert biztosan elkezdik a TE draftolást már az első körben, ezért nagyon kevés esélyt látok arra, h kb. az 5. legjobb TE bent legyen a 4. körben. A többi elég reális, kivéve 7. kör Ryan Katz... kapásból mondok, 10, de inkább 20 jobb qb-t ebben az évben. Sztem draftolni sem fogják.
Ja plusz Matt Flynn: egyáltalán nem biztos, h menni fog, mint ahogy mások is írták, még belefér a capbe, és mindig jól jön egy jó backup qb. Meg aztán egy jó trade partnert is nehéz találni rá ú, h ne draftcetlit adjanak, vagy Matt+ cetli egy nagyobb értékű cetliért...
Érdekes volt a Combine, sokan rontottak a helyzetükön... de pl a Honey Badger elég jól tolta, ha netán jönne hozzánk slotba (vagy sztem Browner helyét is tudná váltani), szted Sherman-nel mekkora showkat nyomnának, te jó ég 😀 akkor tényleg mindenki utálna minket 😀SeaSzilaHawk
reedet felejtsük már el. ő nem TE hanem WR: annak meg lessú és béna.
nú egy gynege hernadez. nagyon nem örülnék neki.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem Watson képességeiben kételkedem, hanem abban, h az Oline-unk nem annyira rossz, hogy kelljen ennyire korán upgrade-elni... ahogy te is írtad, inkább depht kell, és Giaco elég jó volt a szezon 2. felére, őt érzésem szerint nem kell upgradelni. Depht később.
Főleg a combine-t elnézve, sok DLine csóka gyerek vissza fog csúszni, mert elég gyengén muzsikáltak, ellenben az Oline fickók odatették magukat, és Alex Smith is ha a Chiefsbe megy, akkor nagy rush lesz az Oline emberekért.
Realitást nézve: Short? kétségeim vannak, h leér hozzánk, de ha leér, akkor nagy valószínűséggel visszük is, mert nagyon jó a pass rushban... Jordan Reed nem lesz már ott a 4. körben, mert biztosan elkezdik a TE draftolást már az első körben, ezért nagyon kevés esélyt látok arra, h kb. az 5. legjobb TE bent legyen a 4. körben. A többi elég reális, kivéve 7. kör Ryan Katz... kapásból mondok, 10, de inkább 20 jobb qb-t ebben az évben. Sztem draftolni sem fogják.
Ja plusz Matt Flynn: egyáltalán nem biztos, h menni fog, mint ahogy mások is írták, még belefér a capbe, és mindig jól jön egy jó backup qb. Meg aztán egy jó trade partnert is nehéz találni rá ú, h ne draftcetlit adjanak, vagy Matt+ cetli egy nagyobb értékű cetliért...
Érdekes volt a Combine, sokan rontottak a helyzetükön... de pl a Honey Badger elég jól tolta, ha netán jönne hozzánk slotba (vagy sztem Browner helyét is tudná váltani), szted Sherman-nel mekkora showkat nyomnának, te jó ég 😀 akkor tényleg mindenki utálna minket 😀SeaSzilaHawk
Nah ez a jó, ha másként látjuk. 😊 Két dudás egy csárdában?... 😀 Ha már Sherminátor:
Sherman: "A fan made this!!! Cant tell you how much the people of Seattle mean to me. This next year is for you."

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szila: azért kell OT, mert van a két kezdő, meg mögöttük Omiyale...nálam ez majdnem a nulla depth-el egyenlő(bár 2012-ben nem volt iszonyat pusztulatosan fostos mikor beállt, de mégis csak ő van), Watson jól illik a Cable féle ZBS-be, nagy upside, ugyanakkor akár kezdő kaliber(szerintem upgrade vs Giacomini). Hunt...hát sosem a combine győzött meg egy játékosról, most sem. De ne érts félre, Hunt kurva jó prospect, de 26 éves lesz idén, és kiforratlan. Persze ettől még lehet ő lesz a köv. Watt, de én kétlem, viszont legkésőbb 3. körben elviszik, és akkor azok nem mi leszünk.
Medvepapa
ok, nulla depth... de nem a 2. körben könyörgöm... hát depth-re később húznak. Nem hinném, vagyis én magamban biztos vagyok, hogy Oline-t vagy későbbi körökben húzunk, vagy kukázunk majd valahonnan. Sztem, jelzem, hogy személyes vélemény, de qrva nagy melléfogás lenne Oline-ba húzni, az első 2 körben, hacsak a nagyok közül valaki nem csúszik le hozzánk az első körben, de még akkor is nagyon megfontolandó.
Látom Hunt még mindig nem tudott meggyőzni... mondtam, nézz tőle egy pár gametape-t.
Viszont mi van a TE megérzéseiddel? Sehol Ertz, sehol Eifert, csupán 4. kör? SeaSzilaHawk
Watson upgrade Giacominihez képest, kezdő kaliber, de ha egy évet csak tanul akkor is 1 év múlva nagy királyság lesz. De nálam Giaco lenne az ő cseréje. Hunt...néztem, vannak nála jobbak a drafton, csak a magasságával és fizikumával nem fog lenyűgözni, persze ettől még beleszerethet bárki, akár a mi FO-unk is. 😊 TE-k: nem megérzés volt, nekem ugyanolyan kedvencem Ertz, mint neked Hunt, és persze én cseppet sem bosszankodnék, ha Ertz lenne az 1/25., de ez nem realitás, és én egy, a valóságra alapozni próbáló "mock"-ot írtam. 😊 Ha Miller marad(sztem igen), akkor kizártnak tartom az első körös TE húzást. Ha második körben az Ertz/Eifert/Escobar(tripla EEE) triumvirátusból még bent van valaki, az már nem elképzelhetetlen. 😊Medvepapa
Nem Watson képességeiben kételkedem, hanem abban, h az Oline-unk nem annyira rossz, hogy kelljen ennyire korán upgrade-elni... ahogy te is írtad, inkább depht kell, és Giaco elég jó volt a szezon 2. felére, őt érzésem szerint nem kell upgradelni. Depht később.
Főleg a combine-t elnézve, sok DLine csóka gyerek vissza fog csúszni, mert elég gyengén muzsikáltak, ellenben az Oline fickók odatették magukat, és Alex Smith is ha a Chiefsbe megy, akkor nagy rush lesz az Oline emberekért.
Realitást nézve: Short? kétségeim vannak, h leér hozzánk, de ha leér, akkor nagy valószínűséggel visszük is, mert nagyon jó a pass rushban... Jordan Reed nem lesz már ott a 4. körben, mert biztosan elkezdik a TE draftolást már az első körben, ezért nagyon kevés esélyt látok arra, h kb. az 5. legjobb TE bent legyen a 4. körben. A többi elég reális, kivéve 7. kör Ryan Katz... kapásból mondok, 10, de inkább 20 jobb qb-t ebben az évben. Sztem draftolni sem fogják.
Ja plusz Matt Flynn: egyáltalán nem biztos, h menni fog, mint ahogy mások is írták, még belefér a capbe, és mindig jól jön egy jó backup qb. Meg aztán egy jó trade partnert is nehéz találni rá ú, h ne draftcetlit adjanak, vagy Matt+ cetli egy nagyobb értékű cetliért...
Érdekes volt a Combine, sokan rontottak a helyzetükön... de pl a Honey Badger elég jól tolta, ha netán jönne hozzánk slotba (vagy sztem Browner helyét is tudná váltani), szted Sherman-nel mekkora showkat nyomnának, te jó ég 😀 akkor tényleg mindenki utálna minket 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szila: azért kell OT, mert van a két kezdő, meg mögöttük Omiyale...nálam ez majdnem a nulla depth-el egyenlő(bár 2012-ben nem volt iszonyat pusztulatosan fostos mikor beállt, de mégis csak ő van), Watson jól illik a Cable féle ZBS-be, nagy upside, ugyanakkor akár kezdő kaliber(szerintem upgrade vs Giacomini). Hunt...hát sosem a combine győzött meg egy játékosról, most sem. De ne érts félre, Hunt kurva jó prospect, de 26 éves lesz idén, és kiforratlan. Persze ettől még lehet ő lesz a köv. Watt, de én kétlem, viszont legkésőbb 3. körben elviszik, és akkor azok nem mi leszünk.
Medvepapa
ok, nulla depth... de nem a 2. körben könyörgöm... hát depth-re később húznak. Nem hinném, vagyis én magamban biztos vagyok, hogy Oline-t vagy későbbi körökben húzunk, vagy kukázunk majd valahonnan. Sztem, jelzem, hogy személyes vélemény, de qrva nagy melléfogás lenne Oline-ba húzni, az első 2 körben, hacsak a nagyok közül valaki nem csúszik le hozzánk az első körben, de még akkor is nagyon megfontolandó.
Látom Hunt még mindig nem tudott meggyőzni... mondtam, nézz tőle egy pár gametape-t.
Viszont mi van a TE megérzéseiddel? Sehol Ertz, sehol Eifert, csupán 4. kör? SeaSzilaHawk
Watson upgrade Giacominihez képest, kezdő kaliber, de ha egy évet csak tanul akkor is 1 év múlva nagy királyság lesz. De nálam Giaco lenne az ő cseréje. Hunt...néztem, vannak nála jobbak a drafton, csak a magasságával és fizikumával nem fog lenyűgözni, persze ettől még beleszerethet bárki, akár a mi FO-unk is. 😊 TE-k: nem megérzés volt, nekem ugyanolyan kedvencem Ertz, mint neked Hunt, és persze én cseppet sem bosszankodnék, ha Ertz lenne az 1/25., de ez nem realitás, és én egy, a valóságra alapozni próbáló "mock"-ot írtam. 😊 Ha Miller marad(sztem igen), akkor kizártnak tartom az első körös TE húzást. Ha második körben az Ertz/Eifert/Escobar(tripla EEE) triumvirátusból még bent van valaki, az már nem elképzelhetetlen. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy Irvin kevés clutch sacket mutatott be, a legtöbbet a gargabe timeban csinálta. Ezért én még mindig DE-t húznék első körben, vagy ha a 5 top falemberből (Joeckel, Johnson, Fischer, Cooper, Warmack) lecsúszik valaki. WR-ből elég mély a mezőny, azt elég 2. körben húzni. Flynnt én semmikép sem cutolnám. Egy 3. körért vihetik.Sebii
Hát ha igaz amit Alex Smith-ről írnak, akkor elég jó ellenárat lehet kérni Flynn-ért.

Szila: azért kell OT, mert van a két kezdő, meg mögöttük Omiyale...nálam ez majdnem a nulla depth-el egyenlő(bár 2012-ben nem volt iszonyat pusztulatosan fostos mikor beállt, de mégis csak ő van), Watson jól illik a Cable féle ZBS-be, nagy upside, ugyanakkor akár kezdő kaliber(szerintem upgrade vs Giacomini). Hunt...hát sosem a combine győzött meg egy játékosról, most sem. De ne érts félre, Hunt kurva jó prospect, de 26 éves lesz idén, és kiforratlan. Persze ettől még lehet ő lesz a köv. Watt, de én kétlem, viszont legkésőbb 3. körben elviszik, és akkor azok nem mi leszünk.
Medvepapa
ok, nulla depth... de nem a 2. körben könyörgöm... hát depth-re később húznak. Nem hinném, vagyis én magamban biztos vagyok, hogy Oline-t vagy későbbi körökben húzunk, vagy kukázunk majd valahonnan. Sztem, jelzem, hogy személyes vélemény, de qrva nagy melléfogás lenne Oline-ba húzni, az első 2 körben, hacsak a nagyok közül valaki nem csúszik le hozzánk az első körben, de még akkor is nagyon megfontolandó.
Látom Hunt még mindig nem tudott meggyőzni... mondtam, nézz tőle egy pár gametape-t.
Viszont mi van a TE megérzéseiddel? Sehol Ertz, sehol Eifert, csupán 4. kör?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy Irvin kevés clutch sacket mutatott be, a legtöbbet a garbage timeban csinálta. Ezért én még mindig DE-t húznék első körben, vagy ha a 5 top falemberből (Joeckel, Johnson, Fischer, Cooper, Warmack) lecsúszik valaki. WR-ből elég mély a mezőny, azt elég 2. körben húzni. Flynnt én semmikép sem cutolnám. Egy 3. körért vihetik.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na látom sikerült elindítanom a konverzésönt... 😀

Tessu: Jelenleg senki nem fogja azt mondani, h nem kell Flynn a FO-tól, mert ugye trade-elni akarják. Persze, h PC is ilyeneket mond. Washingtont illetve igazad van, de 4. körben is behúzhatjuk.

Szila: azért kell OT, mert van a két kezdő, meg mögöttük Omiyale...nálam ez majdnem a nulla depth-el egyenlő(bár 2012-ben nem volt iszonyat pusztulatosan fostos mikor beállt, de mégis csak ő van), Watson jól illik a Cable féle ZBS-be, nagy upside, ugyanakkor akár kezdő kaliber(szerintem upgrade vs Giacomini). Hunt...hát sosem a combine győzött meg egy játékosról, most sem. De ne érts félre, Hunt kurva jó prospect, de 26 éves lesz idén, és kiforratlan. Persze ettől még lehet ő lesz a köv. Watt, de én kétlem, viszont legkésőbb 3. körben elviszik, és akkor azok nem mi leszünk.

Braxa: Osiban többet, mint Freeneyben, és némi biztonságot fog nyújtani megfelelő áron, jó 2-3 éve még simán lehet, szerintem környezetváltozásra van szüksége. Omiyale mivel egyetlen OT csere, igen. Jonest Te magad válaszoltad meg, nem volt valami jó(szerintem se). Branchre nehezen mondtam, hogy megy, őt nem bánom ha marad is. Ha Reed is befut úgy "törpeként", mint Wilson... 😊. A 2. kör OT-t fentebb említettem. 😊

Remélem Irvin felszed magára kb. 10 fontot, és javul futás ellen, mert a pass rush-val nagy gond nem volt. Def. snapek 42%-ban volt jelen, 8 sack. Clemons 87%, 11 sack.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kérdés, hogy van-e annyi potenciál Irvinben, hogy átképezzék és esetleg más pozícióban megtalálja a helyét. garrett27
Irvin szerintem maximum 3-4 ben tudna OLB játszani a sebessége miatt, de futás ellen ott is gyenge lenne. Viszont mi nem játszunk 3-4-et. Tehát marad szituácios DE.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Még mindig ott tartok, hogy ha megint pass rushert draftolunk, akkor gyakorlatilag beismerjük az Irvin féle bust-szerűséget. És akkor el...tunk egy 1. kört. Carpenterrel együtt már 2 a közelmúltból. Kérdés, hogy van-e annyi potenciál Irvinben, hogy átképezzék és esetleg más pozícióban megtalálja a helyét. Csak Clemonsra alapozni viszont lutri, mert ki tudja milyen lesz a sérülése után, meg már nem is fiatal.
Ami pedig a tippjeimet illeti:

Flynn maradjon, mert ha neadjisten Wilsont ledarálja valamelyik őstulok, akkor kész a szezon. Ráadásul most már tökéletesen fel tudnak rá készülni és nem lesz pardon. De ne legyen igazam.
Az O falba még mindig kell ember, Giaco néha az idegeimre ment.
CB fronton sem árt egy hátsó körös aranyifjú, mert ha a két nagypofájú megsérül, vagy netán elkövet valamit, akkor Truf már nem megoldás, Thurmond meg porcelán. Lane esetleg.
WR - nagy need. Kell a célpont a Törpének.
Hausch - maradjon, de erősíteni kell a lábát, mert távolról esélytelen.
A többi még homály, az FA piac után okosabbak leszünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Flynn kérdést komplexen kell nézni. Igaz hogy a backup QB 4 misi, viszont Wilson csak üveggyöngyökért játszik kezdőt. Az NFC West-es csapatok között mi fizetünk a legkevesebbet a QB-nek. Szerintem ha a cipő nem fog nagyon szorítani nem lesz ebből cut. Esetleg egy jó trade, de erre szvsz nincs sok esély.

D-line-ba FA piacról kéne valakit hozni, ami igaz hogy sokba lesz de szerintem éri a pénzt. Én ott látom a legnagyobb needet.

WR első körben nem húznék, inkább az O-line erősíteném. WR jöhet 2.-3.-4. körben.

Hauschka megbízható rúgó, maradjon.

A Drafton kell húzni valahol hátul CB( Trufanttól elköszönünk ), LB, és egy DE esetleg még WR-t.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mond
Nagyon sok cikk, interjú, analízis és önálló scouting után, amolyan témaindítóként írom most ezt a szubjektív, realitásra törekvő offseason találgatást/előrejelzést.

Nézzük meg a csapat lejáró szerződésű játékosait, kikkel folytathatjuk:
Alan Branch DT, Steven Hauschka K, Leroy Hill LB, Jason Jones DE/DT, Cameron Morrah TE, Frank Omiyale OL, Marcus Trufant CB.

Akit én megtartanék: Omiyale OL.

A többiek: Branch/Jones nem ér 4-5 M-t, ennyit biztos kérnek, a DL elég mély a drafton, a Seahawks egyébként is draftközpontú, PC elejtette egy interjúban, hogy idén is draftról akarunk dolgozni(+ Scruggs, Howard több lehetőséghez jut, akár kezdőként is). Hauschka is min. 2 M, aztán rúgóknál bármikor jöhet hullámvölgy, van a Carson Wiggs gyerek, használjuk. Hill már nem illik ebbe a gyors, agresszív védelembe, benne van a korban, a pályán kívüli dolgai sem pozitívak, Malcolm Smith pedig megmutatta, hogy tudja helyettesíteni. Morrah-t szerintem nem kell magyaráznom. Trufant-nak sokat köszönhetünk, sajnos tavalyról sok bekapott yardot is. Thurmond felépül, Lane sem rossz, az öregnek ez a végét jelenti, köszi Tru!

Nagy FA mozgást nem várok a csapat részéről, egy tapasztalt DE-t várok, nálam Umenyiora a jelölt, és egy DT(Bryant, Seymour, Jenkins, valaki), de túlfizetni senkit nem fogunk. Ja és Matt Moore talán...alább, hogy miért.

Matt Flynn: 2 lehetőség van, megy vagy megy. Trade vagy cut. Ahhoz, hogy a padon üljön, túl nagy a fizetése. Szerintem a trade megvalósítható(nálam a legnagyobb esélyes a Browns), 4 v. 5 kört kaphatunk érte, vagy esetleg egy feltrade a 3. körben. Ha mégsem, úgy cut, idén ez 1.25 M+ a cap-ben, viszont 2014-re mentesülünk minden kötelezettség alól(zéró dead money). És ugye tudjuk, hogy milyen jó lenne ha Thomas és Sherman már 2014-ben hosszabbítana a contract year előtt...

Tehát odaértünk a drafthoz, ahol az alábbi húzásaink vannak(10):
1/25, 2/24(56), 3/25(87), 4/26(120), 5/5(131, A. Curry), 5/25(151), 6/26(184), 7/8(198, T-Jax), 7/14(204, B. Ruud), 7/25(215).

Nálam ez úgy módosul, hogy Flynn-ért a 3.-ban hamarabb húzunk, és a 6/26+7/8 egy extra 5. körért megy cserébe. Így az új pickek körönként: 1, 2, 3, 4, 5, 5, 5, 7, 7(összesen 9).

A need-ek(nem fontossági sorrendben): DT, DE, LB, WR, TE, RT, slot CB.

Na ezek után az én Seahawks mock draftom:

1. Kawann Short DT
2. Menelik Watson OT
3. Da'Rick Rogers WR
4. Jordan Reed TE
5/1. John Lotulelei LB
5/2. Cornelius Washington DE
5/3. Josh Johnson CB
7/1. Ryan Katz QB
7/2. Marquess Wilson WR

Persze ez csak fantáziálás, de kíváncsi vagyok, hogy ezekből a nevekből kik fognak esetleg tényleg nálunk kikötni. 😊Medvepapa
-komolyan Osiban mit látsz még?
-Omiyalet tartanád meg. hát ok..
-Jones nem volt vmi jó, iylen év után megleődnák ha nagy elvárásai lennének, tavaly sem voltak nagyon
-Branch maradjon, pl POban a skins ellen nagyon jó volt, és ha visszatalál a tavalyi formájához akkor csak nyerhetünk vele.
-haluska megbízató K, maradjon
-többi mehet

draft: 1.kör egy kezdő pass rusher. nem irvinféle...
aztán jöhet WR, DLba még, OL, CB, csere QB mert flynntől emg kell szabadulni
Jordan Reed nem, elég Wilson törpének, TE posztra nem kell törpe.
Short: hááát... nemtom.
D. rodgers ok. majd carrollék megnevelik.
2-körös OT pick... Giacomini nem rosszabb egy 2.körös OTnál.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Papa, a 2. körös OT húzásod nem nagyon értem. nekem egyre jobban első kör WR, 2. kör DE/DT... az a helyzet, hogy a 25. picknél annyi minden történhet. Trade-ek előttünk, ha vki hátracsúszik, akkor megéri-e lecsapni rá stb.
De mit szólsz az én favoritom, Margus Hunt combine eredményeihez? ez egy állat... a technikán egy kicsit kell csiszolni és domináns lesz... I want him to be a 'Hawk. 😀
Am még most is azt tartom, h meg kell várni, h FA-ben mit tesznek JS-ék, azután majd tisztábban látunk. Az biztos, hogy nagy gondok nincsenek, lényegében a Dfalon kívül csak upgrade-ekről beszélünk.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Nagy részével egyet értek. Amivel nem teljesen:
Jonest kiemelte Schneider és PC is mint akin rajta akarják tartani a szemüket. Túlfizetni nyilván nem fogják, de újabb egy évet kaphat. Flynn szerintem marad, bár ő nem szeretne! De Carroll ezt is elmondta, hogy nem igazán érdekli neki szüksége van egy ilyen qb párosra. Ráadásul nincs mögötte senki, még project sem, mert Portist tavaly szezon közben kivágták. Nyilván valami baromi jó trade ajánlaton elgondolkoznak, de a cut szerintem valószínűtlen.
A drafthoz csak annyit: Washington a combine teljesítménye után nem biztos, hogy bent lesz a harmadik kör után.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagyon sok cikk, interjú, analízis és önálló scouting után, amolyan témaindítóként írom most ezt a szubjektív, realitásra törekvő offseason találgatást/előrejelzést.

Nézzük meg a csapat lejáró szerződésű játékosait, kikkel folytathatjuk:
Alan Branch DT, Steven Hauschka K, Leroy Hill LB, Jason Jones DE/DT, Cameron Morrah TE, Frank Omiyale OL, Marcus Trufant CB.

Akit én megtartanék: Omiyale OL.

A többiek: Branch/Jones nem ér 4-5 M-t, ennyit biztos kérnek, a DL elég mély a drafton, a Seahawks egyébként is draftközpontú, PC elejtette egy interjúban, hogy idén is draftról akarunk dolgozni(+ Scruggs, Howard több lehetőséghez jut, akár kezdőként is). Hauschka is min. 2 M, aztán rúgóknál bármikor jöhet hullámvölgy, van a Carson Wiggs gyerek, használjuk. Hill már nem illik ebbe a gyors, agresszív védelembe, benne van a korban, a pályán kívüli dolgai sem pozitívak, Malcolm Smith pedig megmutatta, hogy tudja helyettesíteni. Morrah-t szerintem nem kell magyaráznom. Trufant-nak sokat köszönhetünk, sajnos tavalyról sok bekapott yardot is. Thurmond felépül, Lane sem rossz, az öregnek ez a végét jelenti, köszi Tru!

Nagy FA mozgást nem várok a csapat részéről, egy tapasztalt DE-t várok, nálam Umenyiora a jelölt, és egy DT(Bryant, Seymour, Jenkins, valaki), de túlfizetni senkit nem fogunk. Ja és Matt Moore talán...alább, hogy miért.

Matt Flynn: 2 lehetőség van, megy vagy megy. Trade vagy cut. Ahhoz, hogy a padon üljön, túl nagy a fizetése. Szerintem a trade megvalósítható(nálam a legnagyobb esélyes a Browns), 4 v. 5 kört kaphatunk érte, vagy esetleg egy feltrade a 3. körben. Ha mégsem, úgy cut, idén ez 1.25 M+ a cap-ben, viszont 2014-re mentesülünk minden kötelezettség alól(zéró dead money). És ugye tudjuk, hogy milyen jó lenne ha Thomas és Sherman már 2014-ben hosszabbítana a contract year előtt...

Tehát odaértünk a drafthoz, ahol az alábbi húzásaink vannak(10):
1/25, 2/24(56), 3/25(87), 4/26(120), 5/5(131, A. Curry), 5/25(151), 6/26(184), 7/8(198, T-Jax), 7/14(204, B. Ruud), 7/25(215).

Nálam ez úgy módosul, hogy Flynn-ért a 3.-ban hamarabb húzunk, és a 6/26+7/8 egy extra 5. körért megy cserébe. Így az új pickek körönként: 1, 2, 3, 4, 5, 5, 5, 7, 7(összesen 9).

A need-ek(nem fontossági sorrendben): DT, DE, LB, WR, TE, RT, slot CB.

Na ezek után az én Seahawks mock draftom:

1. Kawann Short DT
2. Menelik Watson OT
3. Da'Rick Rogers WR
4. Jordan Reed TE
5/1. John Lotulelei LB
5/2. Cornelius Washington DE
5/3. Josh Johnson CB
7/1. Ryan Katz QB
7/2. Marquess Wilson WR

Persze ez csak fantáziálás, de kíváncsi vagyok, hogy ezekből a nevekből kik fognak esetleg tényleg nálunk kikötni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
2013-2014 menetrend

Home: Arizona, Frisco, St. Louis, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tenessee, Minnesota,

Away: Arizona, Frisco, St. Louis, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, NY Giants,

Egy közepesen erős sorsolás, de ezzel együtt is nehéz lesz a csoport győzelem. A pozítiv mérleg viszont kötelező.BigBaltazar
Ezt hol találom meg? Mármint a mienket? 😊silent7939
 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-arizona-cardinals-football-schedule.phpMedvepapa
Thx 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
2013-2014 menetrend

Home: Arizona, Frisco, St. Louis, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tenessee, Minnesota,

Away: Arizona, Frisco, St. Louis, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, NY Giants,

Egy közepesen erős sorsolás, de ezzel együtt is nehéz lesz a csoport győzelem. A pozítiv mérleg viszont kötelező.BigBaltazar
Ezt hol találom meg? Mármint a mienket? 😊silent7939
 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-arizona-cardinals-football-schedule.php

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
2013-2014 menetrend

Home: Arizona, Frisco, St. Louis, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tenessee, Minnesota,

Away: Arizona, Frisco, St. Louis, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, NY Giants,

Egy közepesen erős sorsolás, de ezzel együtt is nehéz lesz a csoport győzelem. A pozítiv mérleg viszont kötelező.BigBaltazar
Ezt hol találom meg? Mármint a mienket? 😊
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
2013-2014 menetrend

Home: Arizona, Frisco, St. Louis, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tenessee, Minnesota,

Away: Arizona, Frisco, St. Louis, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, NY Giants,

Egy közepesen erős sorsolás, de ezzel együtt is nehéz lesz a csoport győzelem. A pozítiv mérleg viszont kötelező.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!