Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
fizetési táblázat:  www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Seahawks&Year=2013
ez alapján Miller, Flynn és Obomanu félhet, mert jöhet a cut.braxa88
Miller nem lesz cut. Idén megmutatta, hogy miért igazoltuk, blokkolásban és elkapásban is magas szintet képvisel, csak kellett hozzá egy épkézláb QB, és megfelelő játékhívások. Joker. Kellene mellé egy elkapó TE, RZ target.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Flynn és Obo szerintem tuti, de Millert én megtartanám. Amikro elkezdtük használni, kurvajó volt. Rajta kívül nincs értékelhető TE
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fizetési táblázat:  www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Seahawks&Year=2013
ez alapján Miller, Flynn és Obomanu félhet, mert jöhet a cut.braxa88
Meg lassan csinálni kell a helyet Thomasnak, Kancellárnak, Shermannak, Wilsonról már nem is beszélve, bár ő még kicsit odébb van. Egyébként Hauschka ingyen játszik? Nem találom a táblázatban.garrett27
lejárt a szerződése
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
fizetési táblázat:  www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Seahawks&Year=2013
ez alapján Miller, Flynn és Obomanu félhet, mert jöhet a cut.braxa88
Meg lassan csinálni kell a helyet Thomasnak, Kancellárnak, Shermannak, Wilsonról már nem is beszélve, bár ő még kicsit odébb van. Egyébként Hauschka ingyen játszik? Nem találom a táblázatban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fizetési táblázat:  www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Seahawks&Year=2013
ez alapján Miller, Flynn és Obomanu félhet, mert jöhet a cut.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A Chiefs célja az idén:

Front offices will be hard-pressed to find the next Russell Wilson in the 2013 NFL Draft.

Azért ez sok mindent elmond! garrett27
sok sikert hozzá. mondjuk jordan óta mindenki őt próbálja megtalálni az akutális drafton. nem mintha párhuzamot akanék vonni a két GOAT között 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A Chiefs célja az idén:

Front offices will be hard-pressed to find the next Russell Wilson in the 2013 NFL Draft.

Azért ez sok mindent elmond!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sziasztok!
A Jagsnél új védelem formálódik a Seahawks védelem mintájára. Mi az alapvető különbség a Ravens hibridjéhez képest?
Előre is köszi!Húsrágó
vagy 4-3-ban a Will (strong side LB), Reméljük MR helmut zimmer is elmondja, mert ő ért hozzá a legjobban a Hóx topicban.SeaSzilaHawk
Hello Szila,
Tök jó írás, le a sapkával. Egy kicsi igazítás, Sam a strong side LB és nem a Will.

Go Hawks!BigBaltazar
Igaz igaz, my bad... este volt, benéztem. köszi 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
A Jagsnél új védelem formálódik a Seahawks védelem mintájára. Mi az alapvető különbség a Ravens hibridjéhez képest?
Előre is köszi!Húsrágó
vagy 4-3-ban a Will (strong side LB), Reméljük MR helmut zimmer is elmondja, mert ő ért hozzá a legjobban a Hóx topicban.SeaSzilaHawk
Hello Szila,
Tök jó írás, le a sapkával. Egy kicsi igazítás, Sam a strong side LB és nem a Will.

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 045
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊
krankovics
 www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=2&gs_ri=serp&tok=9XNyTsjyyg6c5euf5xfpgQ&pq=seattle+sounders&cp=18&gs_id=8&xhr=t&q=seattle+sounders+jersey&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42080656,d.bGE&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=InUZUYqmJ6bl4QTPqYCQBAbraxa88
így nézd:  jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.htmlkrankovics
nézem.
de én a seattle sounders mezeket linkeltem. aminek szinvilága ugyanaz mint a seahawksnak. lényeg h hasonlóak a soccermezek a soundersnek és a seahawksnakbraxa88
A Vancouver Canucks színei is hasonlóak, valószínűleg a földrajzi közelség is közrejátszik a dolgokban
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Köszi mindkettőtöknek! Mert látom a szépségét!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sziasztok!
A Jagsnél új védelem formálódik a Seahawks védelem mintájára. Mi az alapvető különbség a Ravens hibridjéhez képest?
Előre is köszi!Húsrágó
hali, Papi elég jól leírta, de ami a legfontosabb, hogyha nincs meg a játékos anyag, akkor egyiket sem lehet megvalósítani.
A Ravens felváltja használja a 4-3-at a 3-4-el, nálunk 4-3 under van csak cover 3-vel a secondaryba. ezt azért fontos hozzátenni. A Ravens-nél is a játékosállományban van a lényeg. pl. Haloti Ngata tud 4-3-ban DT játszani vagy 3-4-ben DE. Kruger mintkét sémában megállja a helyét DE-ként, illetve láttam már őt coverage-ba visszajönni. Suggs pedig vagy 3-4 OLB, mint kb Ware (Dallas) vagy Matthews (GB), aki majdhogy minden snapnél megy az irányító után álló helyzetből, vagy 4-3-ban a Sam (strong side LB), amikor is több feladata van a futás megállításában és a zónázásban Ray mellett. A mi sémánk ennyire nem hajlékony. Nálunk egyik DE a Leo, aki a fő felelős a passrushért, mert a másik oldalon egy nagyobb testű DE van (nálunk Red Bryant), de ez lehetővé teszi, hogy az egyik DT jobban tudjon rusholni, illetve az az oldal eléggé be van biztosítva futás ellen. Könnyen kiismerhető séma valójában, nincs sok trükközés benne. Amiért ez nálunk jól tud működni, az a LB sor és a secondary. A LB nem kell nagyok legyenek, inkább gyorsak, fürgék. A secondaryban meg a fontos a safety (Earl Thomas), aki egyedül el tudja intézni a mély passzok elleni védekezést, illetve a 2 corner, akik meg erősek és magasak, de nem annyira agilisek, mert az elkapó ha befele megy a route-ban, akkor vagy egyik safety-vel vagy Lb-el kellene találkozzon. A gyenge pontja ennek a védelemnek, a hook és double move route-ok, illetve a TE ha megtalálja a zónák gyengepontjait. Ha azt jól csinálják ez ellen, akkor sok problémát tudnak okozni, ellenben ugye kényszerítve vannak a kisebb játékokra, mert a nagy játékok megpróbálása nagy rizikófaktorral járna.
Na mára ennyi ebből elég... remélem segítettem valamit és nem zavartalak még jobban össze 😀
Reméljük MR helmut zimmer is elmondja, mert ő ért hozzá a legjobban a Hóx topicban.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szia. Nem vagyok nagy guru, de elmondom én hogy látom. Nálunk a hybrid alapja Carroll találmánya, az ún. 4-3 under. Ebből tud váltani a védelem akár 3-4 kinézetre. Ehhez nagyon fontos pozíció az ún. LEO end, aki nagyon atletikus, gyors a pass rushban és ugyanúgy erős a futás ellen. Nálunk ez a játékos Chris Clemons(6-3, 254 RDE).

Na most a Ravensnél a hybrid alapja a 3-4, ahol szintén "akad" egy-egy ilyen atletikus, pass rushban és futás ellen is erős OLB. Itt ugye ez alakulhat gyorsan 4-3-má, valamelyik OLB a LOS-on vagy ahhoz nagyon közel helyezkedik el. Ugye itt mondhatom nyugodtan Terrell Suggs-t(6-3, 260), mint OLB-t. Láthatod, hogy Clemons és Suggs fizikálisan mennyire egyformák.

Tehát az alapok mások, de a lényeg ugyanaz, a védelem képes legyen egyik sémáról a másikra könnyen, hatékonyan váltani, így könnyebben reagálni a támadók hívásaira.
Persze vannak nálam hozzáértőbbek, szerintem ők is leírják majd, remélem azért segítettem. 😊

Szerk.: nálatok a miénkhez hasonló hybridet tudok elképzelni, egyrészt az alapanyag, másrészt Bradley miatt. Babin ha összeszedi magát el tudom képzelni LEO-nak, de meglepődnék ha nem húznátok erre a posztra az első 2 nap a drafton...illetve egy LB sem ártana(ahogy nekünk sem), aki képes nyomást gyakorolni az irányítóra.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Sziasztok!
A Jagsnél új védelem formálódik a Seahawks védelem mintájára. Mi az alapvető különbség a Ravens hibridjéhez képest?
Előre is köszi!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ezek nem soccer mezek! Ezek foci mezek! Ezt értsük meg. A Hóxaink meg amerikai foci csapat, nem foci csapat. 😊

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊
krankovics
 www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=2&gs_ri=serp&tok=9XNyTsjyyg6c5euf5xfpgQ&pq=seattle+sounders&cp=18&gs_id=8&xhr=t&q=seattle+sounders+jersey&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42080656,d.bGE&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=InUZUYqmJ6bl4QTPqYCQBAbraxa88
így nézd:  jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.htmlkrankovics
nézem.
de én a seattle sounders mezeket linkeltem. aminek szinvilága ugyanaz mint a seahawksnak. lényeg h hasonlóak a soccermezek a soundersnek és a seahawksnak
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊
krankovics
 www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=2&gs_ri=serp&tok=9XNyTsjyyg6c5euf5xfpgQ&pq=seattle+sounders&cp=18&gs_id=8&xhr=t&q=seattle+sounders+jersey&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42080656,d.bGE&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=InUZUYqmJ6bl4QTPqYCQBAbraxa88
így nézd:  jimmynutinidesign.blogspot.hu/2011/02/nfl-soccer-concepts.html

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊
krankovics
 www.google.hu/search?hl=hu&gs_rn=2&gs_ri=serp&tok=9XNyTsjyyg6c5euf5xfpgQ&pq=seattle+sounders&cp=18&gs_id=8&xhr=t&q=seattle+sounders+jersey&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.42080656,d.bGE&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=InUZUYqmJ6bl4QTPqYCQBA
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ha a foci európai változatát játszanánk... 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...Medvepapa
2+5. deal 😀braxa88
pickeket vihetnek, meg kiderült a minnesotaban sérült elkapók nálunk egészségesek tudnak maradni 😀 nem elszólni kívánom
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...Medvepapa
2+5. deal 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikesbraxa88
2. kör+vala(ki)mi...sztem túl sok baj van vele, mindazonáltal hogy g*ci jó játékos...kérdés, hogy neki milyen igényei vannak...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Percy is told to be available....Helmut Zimmer
hát golden tate-tel vmi kikurt látványos és veszélyes duó lenne 😊
kiváncsi vagyok milyen árt kérne a vikes
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Percy is told to be available....
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha FA akkor KRUGER!
bár kb őt minden csapat akarja.