Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fi_ly7HTSzk Hát ez a Sherman nagyon nagy arc 😀Petikievak01
nagyszerű találat, jó kedvre derített 😀

Papa, én a Ravenst tippelem meg nyertesnek, mert mindig a gyengébbnek szorítok... láttunk már csodákat, és ha a Ravens nyer az nem is lenne akkora csoda...SeaSzilaHawk
Persze, nálam nem is underdog a Ravens, csak egy hangyafanszőrszállal jobbnak látom a 49ers-t, de SB-n ez lófaszt nem jelent! 😊 Jó meccs legyen!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fi_ly7HTSzk Hát ez a Sherman nagyon nagy arc 😀Petikievak01
nagyszerű találat, jó kedvre derített 😀

Papa, én a Ravenst tippelem meg nyertesnek, mert mindig a gyengébbnek szorítok... láttunk már csodákat, és ha a Ravens nyer az nem is lenne akkora csoda...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fi_ly7HTSzk Hát ez a Sherman nagyon nagy arc 😀Petikievak01
áá imádom 😀
vicc amugy h fel sem ismerik de mondják h revis a jobb...braxa88
Azért a "fat and slow" kemény volt, látszik, hogy 9ers fan volt az ürge. 😀 Kösz a videót Peti!

ROY: 1. Griffin, 2. Luck, 3. Wilson
DROY: 1. Kuechly, 2. Wagner, 3. Hayward
Szerintem kurva jól draftoltunk, remélem az idei is ilyen sikeres lesz, és akkor februárban lesz még egy kis dolgunk! 😊

Ma meg a Whiners nyerni fog, Lewis ide vagy oda, jobb csapat, mint a Ravens összeségében.
Go Hawks!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fi_ly7HTSzk Hát ez a Sherman nagyon nagy arc 😀Petikievak01
áá imádom 😀
vicc amugy h fel sem ismerik de mondják h revis a jobb...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hát ez a Sherman nagyon nagy arc 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Russell Wilson was just asked if he's ever eaten Marshawn's Skittles when he wasn't looking - "I always try to take a bag, I'm not gonna lie"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
AZ NSO DÍJAZOTTJAI // Az év legjobb újonc védője: Bobby Wagner (Seattle)
 www.nemzetisport.hu/nfl/nalunk-adrian-petersone-az-mvp-cim-watt-az-ev-vedoje-2213543

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Azért azt ne felejtsd el, hogy a játékosok szerződésébe egy csomó teljesítményarányos bónusz van beépítve, nem csak a pályára lépés, hanem egy csomó statisztikai mutató, Pro Bowl/All Pro részvétel, stb. Vagyis nekik pont k*rvára nem éri meg szarul játszani, mert komoly pénzektől esnek el.

Lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, de nehezen hiszem, hogy mondjuk Polian nagy terve az volt, hogy rámegy az 1/1-re, és ezzel jól kirúgatja magát, hogy az utódjának fasza dolga legyen GM-ként...somoskovig
Én is ezt magyaráztam. Az előttem szóló azzal magyarázkodott, h nem a kezdőkkel játszottak, h nehogy lesérüljenek., én erre mondtam, h ezt lehet a pénzzel is magyarázni, h nehogy bónuszokat kapjanak, de nem ezt tartottam valószínűnek, hanem h 1/1 legyen.
Persze hogy lehet elméleteket gyártani, de az is naivitás elhinni, h ez a csapat annyit tudott, mint ahol végzett... Polian terve meg lehetett bármi, ha a tulajnak más volt, erről ennyit.
Ez nem egy támadás a Colts ellen, nyugi, nagyon nem hat meg, csak ez a véleményem plusz a draft mechanikája nekem nem tetszik... mindenki nyugodjon le 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Azért azt ne felejtsd el, hogy a játékosok szerződésébe egy csomó teljesítményarányos bónusz van beépítve, nem csak a pályára lépés, hanem egy csomó statisztikai mutató, Pro Bowl/All Pro részvétel, stb. Vagyis nekik pont k*rvára nem éri meg szarul játszani, mert komoly pénzektől esnek el.

Lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, de nehezen hiszem, hogy mondjuk Polian nagy terve az volt, hogy rámegy az 1/1-re, és ezzel jól kirúgatja magát, hogy az utódjának fasza dolga legyen GM-ként...

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ohh így már értem. Mondjuk akkor ez így tényleg tróger megoldás, amit a Colts csinált, de ha szabály nincs ellen akkor nincs mit tenni.
ErniBand
Nem volt tróger megoldás.

Egyrészt mert egyik csapat se csinálna úgy hogy ha lesérül a kezdő irányító aki több tíz éve a csapat ikonja, ráadásul úgy, hogy kétséges, hogy még pályára tud lépni, az adott dc-ben pedig van két olyan játékos is, akire már szinte minden szakértő azt mondja hogy nfl ready, illetve a csapat következő vezéregyénisége lehet, hogy jó jó, akkoris próbáljuk meg minél előrébb végezni, majd draftolunk hátul valakit, és lesz ami lesz.

másrész: nem teljesen úgy volt ahogy seaszilahawk állítja. mert a szezon elején tényleg szar volt a csapat, nem véletlenül volt több irányító is kipróbálva. Szóval ha volt tankolás, akkor maximum a szezon vége felé, ráadásul az 1/1-hez elég lett volna 1 győzelem is. Az meg hogy a kulcsjátékosaid pihenteted az is természetes, hiszen ha játszanak akkor ott az esély egy komolyabb akár karrier végét jelentő sérülés összeszedésére. az pedig egy olyan évben amikor tudod hogy nem fogsz szinte semmit elérni, teljesen felesleges. Nem akarok ebből flamewart elindítani, feleslegesnek érzem. csak rá akartam világítani néhány dologra.
Double B
Hát lehet, hogy a tróger megoldás túl negatív kifejezés, de lényeg ami lényeg, amint Peyton lesérült ők már tudták, h mit fognak csinálni. Itt üzleti tervekről van szó, ami nem 2 hónapra előre van kitalálva, megtervezve. Te vagy a naiv, ha elhiszed mindazokat amiket most leírtál. Játékosok pihentetése? ne röhögtess, hát akkor soha ne küldjük pályára, csak fizessenek nekik a csapatok... ez nagyon röhejes állítás, max akkor lehet ilyent elképzelni, ha a szerződésekben vannak kikötések, h pl ha vmelyik játékos x meccsen pályára lép, akkor kap egy kis bónuszt...
Te ezzel lényegében azt állítod, hogy helyes megoldás mindig veszíteni, harcolni azért hogy veszíts, mert tudod, hogy utána draftolod azt, akiért ölre menne mindenki... ha így gondolod, akkor sajnállak, mert nem tudod mi az, hogy becsület és az ellenfél tisztelete.
Amúgy ezt azért hoztam fel, mert mindenki el van ájulva, h mekkorát fejlődött a Colts, ami igaz is, csak nem olyan nagy szinten. A tavaly, több meccset tudtak volna nyerni, mint amennyit, magyarán a tehetség szint nagyobb volt, mint azt a végeredmény mutatta.
Én személy szerint nem tartom tiszta húzásnak, ezért is írtam, h nem tetszik az ilyen draft formátum.
Am semmi bajom a Colts-al, csak keserű a szőlő, h Grigson lett az év GM-je, mert sztem Schneider jobban megérdemelte...
és nincs itt war, puszta eszmecsere.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/Medvepapa
Whitehurst melyik univerzumban érne bármilyen kompenzációs picket? 😀somoskovig
Abban ahol nekünk 3. kört annak idején... 😂

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/Medvepapa
Whitehurst melyik univerzumban érne bármilyen kompenzációs picket? 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/Medvepapa
lehet idéntől komp. picket tradelni?sapka
nem baszd+, el is felejtettem! 😀 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/Medvepapa
lehet idéntől komp. picket tradelni?sapka
nem, de Medvepapa ezt is megoldja 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/Medvepapa
lehet idéntől komp. picket tradelni?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
E szerint a 7. körünk 2 kompenzációs pick-kel bővül Whitehurst és Bigby miatt. Feltrade alapnak jó lehet! 😉
 bloggingthebeast.com/2013/01/27/2013-nfl-compensatory-pick-projections/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
12th Man & Satriani...micsoda párosítás! 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Russell Wilson is 5'11, 210 (he said he's 210 on Mike and Mike) - Marshawn Lynch is listed at 5'11, 215... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ohh így már értem. Mondjuk akkor ez így tényleg tróger megoldás, amit a Colts csinált, de ha szabály nincs ellen akkor nincs mit tenni.
ErniBand
Nem volt tróger megoldás.

Egyrészt mert egyik csapat se csinálna úgy hogy ha lesérül a kezdő irányító aki több tíz éve a csapat ikonja, ráadásul úgy, hogy kétséges, hogy még pályára tud lépni, az adott dc-ben pedig van két olyan játékos is, akire már szinte minden szakértő azt mondja hogy nfl ready, illetve a csapat következő vezéregyénisége lehet, hogy jó jó, akkoris próbáljuk meg minél előrébb végezni, majd draftolunk hátul valakit, és lesz ami lesz.

másrész: nem teljesen úgy volt ahogy seaszilahawk állítja. mert a szezon elején tényleg szar volt a csapat, nem véletlenül volt több irányító is kipróbálva. Szóval ha volt tankolás, akkor maximum a szezon vége felé, ráadásul az 1/1-hez elég lett volna 1 győzelem is. Az meg hogy a kulcsjátékosaid pihenteted az is természetes, hiszen ha játszanak akkor ott az esély egy komolyabb akár karrier végét jelentő sérülés összeszedésére. az pedig egy olyan évben amikor tudod hogy nem fogsz szinte semmit elérni, teljesen felesleges. Nem akarok ebből flamewart elindítani, feleslegesnek érzem. csak rá akartam világítani néhány dologra.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 i.minus.com/ibjYgiCwWRHhr7.gif

hehe😀SeaSzilaHawk
a végén Okung hogy bevállalta Dareus-t! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 i.minus.com/ibjYgiCwWRHhr7.gif

hehe😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
ErniBand Seattle Seahawks Oregon Ducks 7
A közvetítések során elejtett hírmorzsák alapján több olyan csapat is van akiknek irányító gondjaik vannak (KC, Buffalo, Jacksonville), de kérdés, hogy Matt Flynn-ért olyan ellenértéket ami illene a kirakósunkba? Ahogy követem az NFL-t itt a liga utolsó csapatokban is vannak óriási sztárok (NBA-hez viszonyítva jóval több sztár van eléggé gyenge csapatban). A draft cetliket gondolom itt is úgy osztják ki, mint az NBA-ben azaz, hogy a szezon leggyengébb csapat választhasson elsőnek. Ez nem egy világ megváltó ötlet, de ha egy jó draft pozícióra cserélnénk el Flynn-t és aztán behúznánk valami ügyes srácot egy hiányposztra az már erősítésnek mondható lenne. Bár akkor még mindig nem lenne csereirányítónk, + nem lehet egy csapatot a végtelenségig fiatalítani (több példát is láttunk rá más sportokban,hogy az állandó fiatalítás nem mindig vezet eredményre).

Off: Sajnos megkerülhetetlen tény, hogy az első szezon, amit többé kevésbé végig követtem az a 2007-es és éppen ezért erősen szimpatizálok a Pats-el is és ezért nem a seahawks az egyetlen kedvenc. 😊 Ez a két csapat lopta be magát igazán a szívembe. 😊ErniBand
Az NBA-ben teljesen másként van a draft... ott a rosszabbik fele a csapatoknak a lottery-n a szerencsére hivatkozva kapják meg a helyeket... úgy képzeld el, hogy egy sapkába beletesznek cetliket, a legrosszabb csapat teszi bele a legtöbb cetlit, és akkor húznak... a legrosszabbnak van a legnagyobb esélye az1/1-re, de koránt sem biztos, h megkapják azt. Az NFL-ben meg ugye simán meg lehet azt csinálni, amit a Colts a tavaly, h egy nem rossz csapattal folyton kikapnak, csakhogy bebiztosítsák az évek óta várt irányítót, aki újabb 10 évre bebiztosítja a csapatot (A. Luck). Sztem az NBA-es draft felfogás sokkal jobb, de ez mellékes.

Flynn cserében ne gondolj nagy dolgokra, mert nem fogunk sokat kapni érte... ha kapunk egyáltalán valamit... meg is lehet tartani, ha éppen úgy alakul. Az jó, h nincsenek nagy tehetségek a drafton QB poszton, ami nem jó, h nagy a fizuja, bár egy kezdő QB-nak nem olyan nagy és nem jó, hogy lehet, h cut-olnunk kell, ami ugye az trade partner malmára hajtja a vizet. Ha 2. kört kapunk, akkor nagyon örülhetünk, de a 3. vagy 4. körnek is. de ha nem jön jó ajánlat, megtartjuk, mert belefér a capbe.

Pats--- hát ne haragudj, de azt a csapatot én nem tudom szeretni, még csak kedvelni sem, sőt az ellenkezője :d Ha visszaolvasol a kommentekben, akkor megtalálod, h mi a véleményem 😀 (nagyon nem jó 😀)

Leroy Hill - hát igen, nála ez tényleg visszatérő probléma... de sztem am sem fogja megütni az 53-as keretet... ha meg igen, akkor csere és nagyon kevés pénz. Pedig milye jól indult a karrierje Lofa és Julian mellett... a legjobb LB sorunk volt a ligában.SeaSzilaHawk
Ohh így már értem. Mondjuk akkor ez így tényleg tróger megoldás, amit a Colts csinált, de ha szabály nincs ellen akkor nincs mit tenni.
Igen olvastam azt a kommented és kicsit félve is mertem megjegyezni, hogy a Pats is közel áll a szívemhez. A Ravens sokkal jobb volt, na de nem offolok tovább.

Medvepapa!
Az általad említett erősítésnek számító játékosok közül kevés az ismerős név, de tudom a házit és utánuk fogok nézni. Seahawwks - Pats Super Bowl? Jól hangzik! Győzzön a jobbik, bárcsak ott tartanánk már időben 😊

garett27!
Köszönöm szépen Neked és a Többieknek is az üdvözlő szavakat. Kicsit divat szurkolónak mondanám magam, mert ugyan már említettem, hogy a Seattle volt az első NFL csapat amelyikkel bármiféle módon kapcsolatba kerültem, most RW feltűnésével kerültek ismét a látókörömbe. Remélem egy siker korszak kezdetén tértem vissza a csapathoz! 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
2. 3. 4. kör? Ez totálisan irreális gondolat szvsz. Ha valaki bedob egy jövő évi 7. kört is nagyon szuper, mert annyira egyértelmű, hogy ki fogjuk rakni. Megtarthatjuk, de minek? RW a jövő, Flynn meg túl drága backupnak. Én inkább olyat képzelnék el, akiről tutira tudjuk, hogy jó, ha bekerül. Max még egy évig itt maradhat, hátha RW-től ez csak egy fellángolás volt, de akkor meg jövőre végképp nem kapunk semmit, ha kiderül, hogy RW marad is ilyen jó.

Szerintem nem nagyon fogjuk eltradelni, és nem azért mert nem kapunk ANNYIT, amennyit szeretnénk, hanem mert nem kapunk SEMMIT.fetomy
Ömmm... egyaltálan ne gondold, h nem ér annyit... 1. JS kijelentette, h Flynn milyen jó csapatember, mennyire meg vannak elégedve vele stb., hogy ezzel is jobb pozícióba legyenek tárgyalásokon 2. a cap-be nem nagyon szól bele a szerződése, mert pont arra jár le, amikor nekünk csengetni kell meghatározó játékosainknak... tehát nyugodtan meg lehet tartani, nincs ránk erőltetve, h kitegyük, sőt sztem senki sem bánkódik, ha van egy jó backup, annyi a baj, h túl nagy az RW és Flynn játéka közti stílusbéli differencia, ezért inkább egy mozgékony backup QB kellene, de nem muszáj... 3. A ligában sok helyen keresnek QB-t, hidd el sok Front Office-ba felmerül Flynn, mint lehetőség (a szerződése nem durva egy kezdő QB-hoz képest, tehát ha vhol komolyan számolnak vele, akkor a szerződése megfelelő és nem kizáró ok) 4. ha netán több, mint egy csapat érdeklődik, máris felmegy az ára, ezért említettem 2. kört, de ugye a csillagok jó állása kell ehhez.
7 kör? szóba sem állnak olyannal... nekünk nem kell 7. kör és am is többet ér nekünk Flynn, mint egy 7. kör. akkor megtartjuk és jövőre minden rendben a Qb poszton. 7. körben nem fogsz egy megbízható csere QB-t húzni... am is 7. körből van elég nekünk, sőt az sem elképzelhetetlen, hogy a 7. körösöket majd megpróbáljuk eltradelni, hogy 4.-5. körben tudjunk inkább húzni. azért, mert már elég jó a tehetség szint a csapatba. minek húzni 7. körben 3 játékost, ha tudod, h max egy fog bekerülni? inkább húzz az 5. körben egy olyant, amelyben inkább látod azt, hogy megüti a csapat szintjét...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szevasz Erni! A legjobbkor csatlakoztál a csapathoz, mert most már tényleg van rá remény, hogy odakerülünk a végelszámoláshoz, ahogy Helmut mondta: ...záros határidőn belül SB". Nem mondom, hogy nem kellett kitartás a szurkolóknak az elmúlt évekhez, de remélem vége ennek az ínséges időszaknak. Ráadásul most már a liga is kezd tartani a Seahawks-tól, a Centuryre meg kifejezetten utálnak járni. Kicsit még foltozgatunk a gárdán és jó lesz ez. Hogy mennyi múlik a QB-n azt idén láttuk, RW óriási üzlet volt. A management nagyon jól dolgozik, fiatal és tehetséges gárda jött össze az elmúlt évek alatt (csak ne kéne az 1. körben húzni). Hogy mi lesz a drafton? PC és JS taktikája megfejthetetlen, ezért már a mock sem érdekel. Úgyis meglepődünk a végén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Isten hozott a fedélzeten Erni! Először is: remek az ízlésed! 😀 Erősítés: D-line-ba mindenképp kell egy DT aki meg tudja bontani az ellent, nagyon kéne Wilsonnak egy célpont aki megbízható(nálam Zach Ertz TE nagyon nagy szerelem, vagy Hopkins mint WR), WLB főleg, hogy Hill nem szokott le a zűrökről(és egy kicsit kiégett, bár nagyon kedvelem), CB és S depth, egy jó G prospect a braxa által említettek miatt, de a legfontosabb, hogy a meglévő kulcsjátékosainkat megtartsuk! Lesz dolga a FO-nak. Flynn: számomra is nehéz elképzelni, hogy trade alap lenne, de ha mégis, sztem max. 3. kör(mint mi anno Whitehurst-ért, anyám mit vétettem akkor...), de inkább lejjebb. Erni! Jövő februárban kinek fogsz szurkolni a Seahawks - Pats Super Bowl-on? 😀 Go Hawks!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"