Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
De pont ezaz. Túl nagy az esélye, hogy cutoljuk, és akkor akár FA-n akár waiveren, "ingyen" megszerezheti majd bárki. Waiveren sztem nem biztos, hogy tolonganak majd érte, mivel akkor ugye marad a jelenlegi contract. Na mindegy, én örülnék ha igazad lenne, de nem nagyon hiszek benne 😊fetomy
Bevallom őszintén annyira nem vagyok képben a top5 húzó csapattal-szerencsére 😛-!
Ez a helyzet viszont kedvez nekünk! Annyira felpezsdült a piac,hogy őrült dolgok fognak történni hidd el!
Tele van bizonyítani vágyó GM-ekkel és főedzőkkel a liga. Többen vannak mint az elmúlt években bármikor. A piac pedig szűkös! Draft is és FA class is. Marakodni fognak. A qb kérdést csak úgy lehet rendezni,ahpgyan mi is tettük. Kell valaki FA-ról,és kell egy vagy 2 qb draftról is,hogy később lehessen mutogatni,mi mindent megtettünk. A kontrakt nem nagy! Egy kezdő irányítónak pont jó. JS és a cap stáb jól dolgozott az előző offseasonban 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De pont ezaz. Túl nagy az esélye, hogy cutoljuk, és akkor akár FA-n akár waiveren, "ingyen" megszerezheti majd bárki. Waiveren sztem nem biztos, hogy tolonganak majd érte, mivel akkor ugye marad a jelenlegi contract. Na mindegy, én örülnék ha igazad lenne, de nem nagyon hiszek benne 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
2. 3. 4. kör? Ez totálisan irreális gondolat szvsz. Ha valaki bedob egy jövő évi 7. kört is nagyon szuper, mert annyira egyértelmű, hogy ki fogjuk rakni. Megtarthatjuk, de minek? RW a jövő, Flynn meg túl drága backupnak. Én inkább olyat képzelnék el, akiről tutira tudjuk, hogy jó, ha bekerül. Max még egy évig itt maradhat, hátha RW-től ez csak egy fellángolás volt, de akkor meg jövőre végképp nem kapunk semmit, ha kiderül, hogy RW marad is ilyen jó.

Szerintem nem nagyon fogjuk eltradelni, és nem azért mert nem kapunk ANNYIT, amennyit szeretnénk, hanem mert nem kapunk SEMMIT.fetomy
Ha kivágjuk, akkor elvileg waiver lista,nem? Onnan pedig korántsem biztos,hogy eljut odáig, ameddig egy-egy csapat várja. Sok volt az edző csere, sok volt a GM csere, és mindenki a saját emberével akar nyerni (lásd pl Broncos). Kedvez a "nemzetközi helyzet", mert a drafton sincs olyan nagy tehetség, ráadásul Flynnt nem egy edző kedvence mexikói csodahuszár, hanem egy potenciális RoY ütötte ki a kezdőből 😊
Lesz aki bejelentkezik érte 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2. 3. 4. kör? Ez totálisan irreális gondolat szvsz. Ha valaki bedob egy jövő évi 7. kört is nagyon szuper, mert annyira egyértelmű, hogy ki fogjuk rakni. Megtarthatjuk, de minek? RW a jövő, Flynn meg túl drága backupnak. Én inkább olyat képzelnék el, akiről tutira tudjuk, hogy jó, ha bekerül. Max még egy évig itt maradhat, hátha RW-től ez csak egy fellángolás volt, de akkor meg jövőre végképp nem kapunk semmit, ha kiderül, hogy RW marad is ilyen jó.

Szerintem nem nagyon fogjuk eltradelni, és nem azért mert nem kapunk ANNYIT, amennyit szeretnénk, hanem mert nem kapunk SEMMIT.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
A közvetítések során elejtett hírmorzsák alapján több olyan csapat is van akiknek irányító gondjaik vannak (KC, Buffalo, Jacksonville), de kérdés, hogy Matt Flynn-ért olyan ellenértéket ami illene a kirakósunkba? Ahogy követem az NFL-t itt a liga utolsó csapatokban is vannak óriási sztárok (NBA-hez viszonyítva jóval több sztár van eléggé gyenge csapatban). A draft cetliket gondolom itt is úgy osztják ki, mint az NBA-ben azaz, hogy a szezon leggyengébb csapat választhasson elsőnek. Ez nem egy világ megváltó ötlet, de ha egy jó draft pozícióra cserélnénk el Flynn-t és aztán behúznánk valami ügyes srácot egy hiányposztra az már erősítésnek mondható lenne. Bár akkor még mindig nem lenne csereirányítónk, + nem lehet egy csapatot a végtelenségig fiatalítani (több példát is láttunk rá más sportokban,hogy az állandó fiatalítás nem mindig vezet eredményre).

Off: Sajnos megkerülhetetlen tény, hogy az első szezon, amit többé kevésbé végig követtem az a 2007-es és éppen ezért erősen szimpatizálok a Pats-el is és ezért nem a seahawks az egyetlen kedvenc. 😊 Ez a két csapat lopta be magát igazán a szívembe. 😊ErniBand
Az NBA-ben teljesen másként van a draft... ott a rosszabbik fele a csapatoknak a lottery-n a szerencsére hivatkozva kapják meg a helyeket... úgy képzeld el, hogy egy sapkába beletesznek cetliket, a legrosszabb csapat teszi bele a legtöbb cetlit, és akkor húznak... a legrosszabbnak van a legnagyobb esélye az1/1-re, de koránt sem biztos, h megkapják azt. Az NFL-ben meg ugye simán meg lehet azt csinálni, amit a Colts a tavaly, h egy nem rossz csapattal folyton kikapnak, csakhogy bebiztosítsák az évek óta várt irányítót, aki újabb 10 évre bebiztosítja a csapatot (A. Luck). Sztem az NBA-es draft felfogás sokkal jobb, de ez mellékes.

Flynn cserében ne gondolj nagy dolgokra, mert nem fogunk sokat kapni érte... ha kapunk egyáltalán valamit... meg is lehet tartani, ha éppen úgy alakul. Az jó, h nincsenek nagy tehetségek a drafton QB poszton, ami nem jó, h nagy a fizuja, bár egy kezdő QB-nak nem olyan nagy és nem jó, hogy lehet, h cut-olnunk kell, ami ugye az trade partner malmára hajtja a vizet. Ha 2. kört kapunk, akkor nagyon örülhetünk, de a 3. vagy 4. körnek is. de ha nem jön jó ajánlat, megtartjuk, mert belefér a capbe.

Pats--- hát ne haragudj, de azt a csapatot én nem tudom szeretni, még csak kedvelni sem, sőt az ellenkezője :d Ha visszaolvasol a kommentekben, akkor megtalálod, h mi a véleményem 😀 (nagyon nem jó 😀)

Leroy Hill - hát igen, nála ez tényleg visszatérő probléma... de sztem am sem fogja megütni az 53-as keretet... ha meg igen, akkor csere és nagyon kevés pénz. Pedig milye jól indult a karrierje Lofa és Julian mellett... a legjobb LB sorunk volt a ligában.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
egyik sem éri el a közepes kezdő szintet, és a RT Giacomini sem. braxa88
Nem hiszem,hogy a buta flageken kívül nagy baj lenne vele. Sweezy mellett nem könnyű az élet 😊

Seattle Seahawks linebacker Leroy Hill has reportedly been arrested following a domestic violence incident.

Mike Ferreri of KOMO-TV in Seattle reports that Hill has been arrested in Issaquah, Wash., but that he has not been formally charged with any crimes stemming from a Tuesday incident. Hill is coming out of contract with the Seahawks and is a pending free agent.

Details at this point remain scarce but Hill has a history of off-field issues that have marred his career. This is the second time he has been arrested for domestic violence in four years following a 2010 incident that was later dismissed.

Hill has also been arrested two times with marijuana involved, including an incident last February in Atlanta. Police said there was a smell of marijuana coming from the apartment he was occupying with his girlfriend. Charges were ultimately dropped.empty taxi
Ez volt tavaly is. Nekünk csak jó,mert olcsón marad,ha úgy gondoljuk,hogy kell backupnak.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Seattle Seahawks linebacker Leroy Hill has reportedly been arrested following a domestic violence incident.

Mike Ferreri of KOMO-TV in Seattle reports that Hill has been arrested in Issaquah, Wash., but that he has not been formally charged with any crimes stemming from a Tuesday incident. Hill is coming out of contract with the Seahawks and is a pending free agent.

Details at this point remain scarce but Hill has a history of off-field issues that have marred his career. This is the second time he has been arrested for domestic violence in four years following a 2010 incident that was later dismissed.

Hill has also been arrested two times with marijuana involved, including an incident last February in Atlanta. Police said there was a smell of marijuana coming from the apartment he was occupying with his girlfriend. Charges were ultimately dropped.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Flynn egyelőre elég nagy kérdőjel franchise irányítóként, emellé elég gigantikus fizetés társul. Ez a két faktor együtt nem nagyon emeli, mint inkább erőteljesen csökkenti, hogy milyen draft cetlit is kaphattok érte. Ráadásul ilyenkor sok csapat arra játszik, hogy a fizetési sapka miatt úgysem tudja a Seahaks megtartani Flynn-t, hanem ki kell vágni, így ellenérték nélkül, szabadügynökként egy sokkal barátságosabb szerződéssel is megszerezhető.

Szóval összességében Flynn ellenértékéből sztárt nehéz lesz szerezni. 😊

több mint 11 éve
ErniBand Seattle Seahawks Oregon Ducks 7
ErniBand
Üdv Erni... csak annyi a kifogásom, hogy az egyik kedvenc csapatod és nem az egyetlen 😀 persze csak viccelek, légy üdvözölve...

A kérdésedre a válasz:
Nem a rutin a fontos, bár a kudarc minden csapat életében fontos. Ha visszaolvasol, akkor kiderül, h vannak hiányos posztok és erősítésre szoruló posztok. A legfontosabb érzésem szerint a Dline, WR, LOLB(weak side LB). Erősítés meg elférne: TE, Nickel CB, csere safety-k, LB depth. érdekes lesz Matt Flynn sorsa, illetve a FA... a drafton meg hogy lesz-e csereberélés...SeaSzilaHawk
A közvetítések során elejtett hírmorzsák alapján több olyan csapat is van akiknek irányító gondjaik vannak (KC, Buffalo, Jacksonville), de kérdés, hogy Matt Flynn-ért olyan ellenértéket ami illene a kirakósunkba? Ahogy követem az NFL-t itt a liga utolsó csapatokban is vannak óriási sztárok (NBA-hez viszonyítva jóval több sztár van eléggé gyenge csapatban). A draft cetliket gondolom itt is úgy osztják ki, mint az NBA-ben azaz, hogy a szezon leggyengébb csapat választhasson elsőnek. Ez nem egy világ megváltó ötlet, de ha egy jó draft pozícióra cserélnénk el Flynn-t és aztán behúznánk valami ügyes srácot egy hiányposztra az már erősítésnek mondható lenne. Bár akkor még mindig nem lenne csereirányítónk, + nem lehet egy csapatot a végtelenségig fiatalítani (több példát is láttunk rá más sportokban,hogy az állandó fiatalítás nem mindig vezet eredményre).

Off: Sajnos megkerülhetetlen tény, hogy az első szezon, amit többé kevésbé végig követtem az a 2007-es és éppen ezért erősen szimpatizálok a Pats-el is és ezért nem a seahawks az egyetlen kedvenc. 😊 Ez a két csapat lopta be magát igazán a szívembe. 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
moffitt és giacomini a pro bowlon! .... persze csak mint turisták 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ErniBand
Üdv Erni... csak annyi a kifogásom, hogy az egyik kedvenc csapatod és nem az egyetlen 😀 persze csak viccelek, légy üdvözölve...

A kérdésedre a válasz:
Nem a rutin a fontos, bár a kudarc minden csapat életében fontos. Ha visszaolvasol, akkor kiderül, h vannak hiányos posztok és erősítésre szoruló posztok. A legfontosabb érzésem szerint a Dline, WR, LOLB(weak side LB). Erősítés meg elférne: TE, Nickel CB, csere safety-k, LB depth. érdekes lesz Matt Flynn sorsa, illetve a FA... a drafton meg hogy lesz-e csereberélés...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kedves Fórumozók!

Az idei NFL közvetítések során rengeteget hallottam a Bowl.hu-ról és a mai nap jutottam el arra az elhatározásra, hogy beregisztrálok és írok egyik kedvenc csapatom topic-jába. Az barokkos túlzás lenne, ha azt mondanám rendszeresen nézem a Seattle meccseit. Még anno az első Madden játékban a Seattlet választottam első csapatomnak, nem azért mert hogy annyira képben lettem volna a kereteket tekintve, hanem mert nagyon tetszett a stadionjuk és maga Seattle városa is rendkívül szimpatikus volt valamiért. Azonban a rájátszás során szembesültem Russel Wilson elképesztő játékával és elkezdtem visszanézni a Seahawks alapszakasz meccseit.
Ahogy olvasom a fórumot látom, hogy nagyon otthonosan mozogtok a témában éppen ezért nézzétek el nekem ha alap dolgokat kérdeznék. Amit a csapatról megtudtam, hogy passz ellen az egyik legjobb a Seattle védelme, a támadófal is nagyon jó, van egy Russel Wilsonunk, egy Marcshal Lynchünk és egy nagyszerű szurkolótáborunk. Szerintetek miben lehetne még tovább erősíteni ezt a csapatot? Ahogy azt már valaki írta, hogy a 2. legfiatalabb a rosterünk...talán csak a szükséges rutinnak kell megérkeznie?
Üdvözlettel ErniBand! 😊ErniBand
üdv, reméljük aktív fórumozú leszel. ha képben akarsz lenni a friss dolgokrol akkor like:  www.facebook.com/seahawkshungary

Wilson télleg fantasztikus, nagyon jó utún halad
Lynch top3 RB.
OL. na itt valamit elnéztél 😊 Okung(LT) és Unger(C) kiemelkedően jók, top3 mindkettő a posztján, de a többiek gyengék, és emiatt az egész egység a közepesnél gyengébb színvonalú. LG poszton McQuistan ugy ahogy elmegy, az RG poszton Moffitt és Sweezy rotálva volt egész évben, egyik sem éri el a közepes kezdő szintet, és a RT Giacomini sem. Carpenterrel meg fogalmam sincs mi lesz, őt ugye 2 éve draftoltuk 1.körben, mágis nulla a srác.
Ezt az egységet tehát mindenképpen javítani kellene, akár drafton vagy szabadügynökökkel.
Ami még gyenge pontja a csapatnak az a DL. futás ellen nagyon jó volt a csapat az utóbbi években, de idén az év 2.felében sok RB szétfutotta a D#t. DT-t, és egy passz siettetető DE érkezésének is örülnék.
fiatal a csapat igen, ahogy írod, egyben kell tartani a csapatot és akkor nagyon szép évek elé nézünk.
több mint 11 éve
ErniBand Seattle Seahawks Oregon Ducks 7
Kedves Fórumozók!

Az idei NFL közvetítések során rengeteget hallottam a Bowl.hu-ról és a mai nap jutottam el arra az elhatározásra, hogy beregisztrálok és írok egyik kedvenc csapatom topic-jába. Az barokkos túlzás lenne, ha azt mondanám rendszeresen nézem a Seattle meccseit. Még anno az első Madden játékban a Seattlet választottam első csapatomnak, nem azért mert hogy annyira képben lettem volna a kereteket tekintve, hanem mert nagyon tetszett a stadionjuk és maga Seattle városa is rendkívül szimpatikus volt valamiért. Azonban a rájátszás során szembesültem Russel Wilson elképesztő játékával és elkezdtem visszanézni a Seahawks alapszakasz meccseit.
Ahogy olvasom a fórumot látom, hogy nagyon otthonosan mozogtok a témában éppen ezért nézzétek el nekem ha alap dolgokat kérdeznék. Amit a csapatról megtudtam, hogy passz ellen az egyik legjobb a Seattle védelme, a támadófal is nagyon jó, van egy Russel Wilsonunk, egy Marcshal Lynchünk és egy nagyszerű szurkolótáborunk. Szerintetek miben lehetne még tovább erősíteni ezt a csapatot? Ahogy azt már valaki írta, hogy a 2. legfiatalabb a rosterünk...talán csak a szükséges rutinnak kell megérkeznie?
Üdvözlettel ErniBand! 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
Travis Jones az új DL coach


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Larry Fitzgerald: “The only bad about Russell Wilson is he plays in our division.”

Fitz kicsit aggódik!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hali,

díjazást, pláne pro bowlt nem szabad komolyan venni. A lényeg, hogy sokan látták Earl-t, és Russelt játszani. Elég meggyőző volt. Így kapja majd meg a csapat a megérdemelt figyelmet.
Ami a GM versenyt illeti. Grigson szerintem OK, nagy gratu neki, szerintem jó irányba indultak.
Elway más úton indult el, nekem ez kevésbé szívem csücske, jó csapat a Broncos, de szerintem lényegesen nagyobb a kockázat abban a brigádban.

AFC South, és West jelenleg remek inkubációs környezet, láttuk, hogy a PO-ban mennyit ér (Not many, that many!!!), az NFC West, most pár évig pitbull-kenel. Jövőre is megharcolunk a Ninerssel, a Ramssel (szerintem remek lesz jövőre az a csapat is), és a Cardinalsssal. Szerintem jövőre ismét nyugati csapat nyeri az NFC-t. Nekem fogalmam nincs arról, hogy ki volt az év GM-e az utóbbi 5 évben, de a bajnokokat , és a superbowl párosításokat sokáig tudnám sorolni. Ez számít JS-PC páros pedig döbbenetes mennyíségű tehetséget halmozott fel Seattleben. Ebből záros határidőn belül SB lesz! 😊Helmut Zimmer
Helm remélem már kaptál Próféta szakképesítést! 😀 Minden szavaddal egyetértek! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hali,

díjazást, pláne pro bowlt nem szabad komolyan venni. A lényeg, hogy sokan látták Earl-t, és Russelt játszani. Elég meggyőző volt. Így kapja majd meg a csapat a megérdemelt figyelmet.
Ami a GM versenyt illeti. Grigson szerintem OK, nagy gratu neki, szerintem jó irányba indultak.
Elway más úton indult el, nekem ez kevésbé szívem csücske, jó csapat a Broncos, de szerintem lényegesen nagyobb a kockázat abban a brigádban.

AFC South, és West jelenleg remek inkubációs környezet, láttuk, hogy a PO-ban mennyit ér (Not many, that many!!!), az NFC West, most pár évig pitbull-kenel. Jövőre is megharcolunk a Ninerssel, a Ramssel (szerintem remek lesz jövőre az a csapat is), és a Cardinalsssal. Szerintem jövőre ismét nyugati csapat nyeri az NFC-t. Nekem fogalmam nincs arról, hogy ki volt az év GM-e az utóbbi 5 évben, de a bajnokokat , és a superbowl párosításokat sokáig tudnám sorolni. Ez számít JS-PC páros pedig döbbenetes mennyíségű tehetséget halmozott fel Seattleben. Ebből záros határidőn belül SB lesz! 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
ahhoz mit szólunk, hogy Ryan Grigson lett az év GM-je? Schneider még csak 2. sem lett, mert azt meg John Elway vitte... hihetetlen amúgy... még Grigson-t 50-50-re el tudtam képzelni JS ellen, de ez megint egy vicc... Seattle megint nem kapja meg a megérdemelt figyelmet...SeaSzilaHawk
Mert ugye csodát művelt a Colts-al. A francokat! Pofátlanul ráeveztek az 1/1-re. Aztán hirtelen tudtak meccseket nyerni. Na persze.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ahhoz mit szólunk, hogy Ryan Grigson lett az év GM-je? Schneider még csak 2. sem lett, mert azt meg John Elway vitte... hihetetlen amúgy... még Grigson-t 50-50-re el tudtam képzelni JS ellen, de ez megint egy vicc... Seattle megint nem kapja meg a megérdemelt figyelmet...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem értékeli senki embereink ProBowlos mutatványát? 😀Hanni
Nagyon kilógott a lóláb ennél az MVP akciónál. Szerintem a liga vezetése már szinte pofátlannak tartja amit RW egész évben nyújt, ráadásul élete első Pro Bowl-ján 3 TD passz. Ez már nekik is sok egy harmadik körös törpétől. Vagy a másik verzió, hogy már tudják, hogy ő a ROY. Akkor megbocsájtanék nekik. Mert ez az ítélet (nem lebecsülve Rudolph teljesítményét) erősen vitatható.

Ami viszont számomra a legpozitívabb, hogy ez az ember nem tud pihenni, nem szeret félmunkát végezni, vagy tökéletesen akar valamit csinálni, vagy sehogy. Ha ez az év nem csak egy meteorit, hanem egy álló csillag és a tehetség rutinnal fog ötvöződni, akkor igenis kinéz nekünk egy újabb SB. Ha pedig oda kerülünk újra és senki sem akar éppen nyugdíjba menni aznap az ellenféltől (lsd: Bettis), akkor nyerni is fogunk!

Ja és még valami, remélem ET nem azért égett ezer fokon, mert el akarja magát adni. Jön az utolsó rookie éve és szerintem ő mindenáron kell nekünk a jövőben is.garrett27
nyugella:
Earl Thomas Defensive Back 8/1/2010: Signed a five-year, $21.1 million contract. The deal includes $12.32 million guaranteed. There is an annual $100,000 workout bonus. 2013: $1.575 million, 2014: $2.5 million, 2015: Free Agent
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem értékeli senki embereink ProBowlos mutatványát? 😀Hanni
Nagyon kilógott a lóláb ennél az MVP akciónál. Szerintem a liga vezetése már szinte pofátlannak tartja amit RW egész évben nyújt, ráadásul élete első Pro Bowl-ján 3 TD passz. Ez már nekik is sok egy harmadik körös törpétől. Vagy a másik verzió, hogy már tudják, hogy ő a ROY. Akkor megbocsájtanék nekik. Mert ez az ítélet (nem lebecsülve Rudolph teljesítményét) erősen vitatható.

Ami viszont számomra a legpozitívabb, hogy ez az ember nem tud pihenni, nem szeret félmunkát végezni, vagy tökéletesen akar valamit csinálni, vagy sehogy. Ha ez az év nem csak egy meteorit, hanem egy álló csillag és a tehetség rutinnal fog ötvöződni, akkor igenis kinéz nekünk egy újabb SB. Ha pedig oda kerülünk újra és senki sem akar éppen nyugdíjba menni aznap az ellenféltől (lsd: Bettis), akkor nyerni is fogunk!

Ja és még valami, remélem ET nem azért égett ezer fokon, mert el akarja magát adni. Jön az utolsó rookie éve és szerintem ő mindenáron kell nekünk a jövőben is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Pl....

Scott Enyeart ‏@ScottEnyeart
With Wash gone, I'd expect Jethro Franklin to he the first call Carroll makes. Bryant Young could be in the mix too. #Seahawks

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Todd Washt Carroll elengedte Bradleyhez D-line coachnak, szóval ezen a poszton most nálatok üresedés van. iktriad
Mivel Quinn D-line spec., lehet az ő feladata lesz.Medvepapa
D-line coach akkor is kell gondolom. iktriad
Persze, de mivel Bradley távozására fel voltak készülve, minden bizonnyal Wash-nak is hamar meglesz a helyettese. Sztem legkésőbb a reggeli kávémnál már róla fogok olvasni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Todd Washt Carroll elengedte Bradleyhez D-line coachnak, szóval ezen a poszton most nálatok üresedés van. iktriad
Mivel Quinn D-line spec., lehet az ő feladata lesz.Medvepapa
D-line coach akkor is kell gondolom.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Todd Washt Carroll elengedte Bradleyhez D-line coachnak, szóval ezen a poszton most nálatok üresedés van. iktriad
Mivel Quinn D-line spec., lehet az ő feladata lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"