Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sean Smith-et ha elhoznánk FA-ről, akkor nagyon happy day lenne nekem. Imádom a játékát. Tudom, h nem need, de akkor is na, csak nekem... 😀SeaSzilaHawk
Hívd fel JS-t! 😀 Wilson fizetés igényét meg ne vegyük készpénznek, ezek a források nem mindig megbízhatóak. Illetve nem tudjuk, hogy pontosan miről van szó, garantált v. prémium pl. Megvárom a hivatalos verziót ha lesz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Sean Smith-et ha elhoznánk FA-ről, akkor nagyon happy day lenne nekem. Imádom a játékát. Tudom, h nem need, de akkor is na, csak nekem... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson ott lesz a pro bowlon. szépmunka. lesz még vagy 10 amugy
csak megnézem akkor.
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Arra a szösszenetre pedig, hogy a lóvé miatt esetleg elveszíthetjük RW-t, csak annyit, hogy az kb. megint évekre a homályba küldene minket. Akkor tehát adott a feladat PC-ék számára.garrett27
Wilson meg visszavehetne, ez volt az első éve... Majd ha következő évben is ilyen jó lesz, akkor elkezdhetnek tárgyalni az új zsíros szerződéséről, amit biztos nem fog megbánni. Pusztán 1 évnyi játék után, ráadásul egy rookie... Szerintem ez pofátlanság.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nem értem, miért kéne a 9ersnek szorítani? A legnagyobb riválisunk, naná, hogy a Ravensnek szurkolok! Fociban se kezdek el szurkolni más angol csapatnak, ha kiesik a Manchester a BLből...Duff
Én sose szurkolok angol csapatnak. 😛

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Itt le merem írni, szurkolni fogok a Ravensnek. Talán az NFC West-es örök rivalizálás teszi, akár a büdös nagy felhajtás mostanában körülöttük, de képtelen vagyok akár csak egy kicsit is szorítani a 49-eseknek. Remélem a Hollók nem fogják elkövetni ugyanazokat a marhaságokat, mint a Falcons, mert a Sólymok alaposan kitoltak magukkal és egy hét alatt a mennyből a pokolba jutottak. Pedig hiába súgtuk nekik, hogy ez egy hamis mennyország, hogy kellett a defensünktől egy 31 másodperces üresjárat (no meg egy komplett félidő), elhitték, hogy kész a meccs, irány a SB. A Frisco ellen pedig 17-0-nál elkövették ugyanazt a baklövést. Aztán ennyi a szezon.
Hát most már nyerjen a Ravens!
Arra a szösszenetre pedig, hogy a lóvé miatt esetleg elveszíthetjük RW-t, csak annyit, hogy az kb. megint évekre a homályba küldene minket. Akkor tehát adott a feladat PC-ék számára.garrett27
Nem értem, miért kéne a 9ersnek szorítani? A legnagyobb riválisunk, naná, hogy a Ravensnek szurkolok! Fociban se kezdek el szurkolni más angol csapatnak, ha kiesik a Manchester a BLből...
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Itt le merem írni, szurkolni fogok a Ravensnek. Talán az NFC West-es örök rivalizálás teszi, akár a büdös nagy felhajtás mostanában körülöttük, de képtelen vagyok akár csak egy kicsit is szorítani a 49-eseknek. Remélem a Hollók nem fogják elkövetni ugyanazokat a marhaságokat, mint a Falcons, mert a Sólymok alaposan kitoltak magukkal és egy hét alatt a mennyből a pokolba jutottak. Pedig hiába súgtuk nekik, hogy ez egy hamis mennyország, hogy kellett a defensünktől egy 31 másodperces üresjárat (no meg egy komplett félidő), elhitték, hogy kész a meccs, irány a SB. A Frisco ellen pedig 17-0-nál elkövették ugyanazt a baklövést. Aztán ennyi a szezon.
Hát most már nyerjen a Ravens!
Arra a szösszenetre pedig, hogy a lóvé miatt esetleg elveszíthetjük RW-t, csak annyit, hogy az kb. megint évekre a homályba küldene minket. Akkor tehát adott a feladat PC-ék számára.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.Medvepapa
overall-ra gondoltam, hogy azokon túl vagy már? vagy még most ismerkedsz az első körösökkel?SeaSzilaHawk
Hàt ha kellene, egy 1. körös mockot össze tudnék rakni. 😊Medvepapa
na helyes, akkor nem indulsz zéróról :d

Off: benéztem a Pats-hez, hadd örüljek a vereségükön (a pats-et utálom, akarom mondani szeretem a legkevésbé). azt vettem észre, hogy felvették ezt a Pats anyámasszony katonája stílust... nem akarom bántani őket, de Pollardot piszkos játékosnak hívni azért enyhe túlzás... akkor mit mondanának Kam-re? ja BB nem tud veszíteni: nem adott interjút a meccs után... nagyon gáz. Tám Bré meg mindig is az volt, h jajj hozzámértek dobjatok zászlót... soha nem tudnék egy ilyen csapatot szeretni, sőt élvezni sem a játékát. na csak gondoltam megosztom veletek a Pats iránt érzett érzelmeim... reméljük, h nem jön errefelé egy pats szurkoló sem látogatóba :dSeaSzilaHawk
Hát nem kellene offolni a topicot, de azért én is leírom a véleményem 😊
Nem láttam a meccset,csak az első negyedet, nem is fogom megnézni,mert egyik csapatot sem bírom. A döntőt se nézem,de nem valami vallásos ignoranciából, vagy gyűlöletből fakadó ellenszenv miatt, pusztán Ray nem szimpatikus, 9ers gyűrűnek meg nem tudok örülni.

Ami BB-t illeti, ez tényleg nem volt sportszerű dolog. Ő egy nem konvencionális edző, és ez megmutatkozik az elveiben is, és a csapatban is. Attól mert nem nyernek minden évben gyűrűt, még ők az elmúlt évtized legeredményesebb frencsájza. A jó munkát, az eredményesen elvégzett munkát nem csak gyűrűben lehet mérni,habár mindannyian abban szeretnénk 😀

Pont ezért én nagyon jó edzőnek tartom, viszont ennek a túlzott elviességnek meg van a maga árnyoldala is ami jelentkezhet abban,hogy pl nem ad interjút, vagy ,hogy évekig hátsó körös kukázással vagy szarul választott prémium pickekkel próbál összerakni egy védelmet, ami rajta kívül szinte mindenki számára egyértelmű volt,hogy bukta lesz. Ide sorolom a ragaszkodását a szintén nem prototípus játékosokhoz,hogy mindig mindenben különböző akar lenni (Tomnak kb 2 idényben volt elit wideoutja, akkor meg is döntöttek minden TD rekordot) !
A probléma ott van,hogy sokan azt hiszik BB a legjobb aki minden edzőt képes megverni kócsingban. Nem!

Jó edző, de nincs mások felett! Ezt nem képesek sokan belátni! Nem mágus, szarból nem csinál várat, "pusztán" egy kompetens edző, akinek a primetime kb 10 évvel ezelőtt volt! Nekem amúgy PC sokkal szimpatikusabb, nem kívánnám BB-t hozzánk!

Brady pedig igenis egy kőkemény játékos! A Ravens DC-je mondta pl most -aki évekig dolgozott a Hazafiaknál- ,hogy csak a média láttatja ilyennek, illetve kicsit Tom is rájátszik a kamerák előtt. Edzésen viszont a leginkább kompetitív játékos! Nem szeret veszteni, és mindent megtesz a pályán is! Milyen QB-sneakeket szokott behívni?! Az,hogy nem fut az azért van mert zsebirányító.
Láttam én már Lewist is zászlóért reklamálni olyan esetekben amikor semmi köze nem volt hozzá,de fel lehetne sorolni még vagy 10, a keménységéről hírhedt játékost!
Lehet őket nem szeretni, megértem azokat akik nem csípik őket. Én tegnap kifejtettem a véleményem a Pats topicban a "10+" pontos győzelmekről, és igazam is lett. A baj az,hogy sok Pats fan azt hiszi ,hogy egy BB és egy Tom elég a PO-ra, pedig nem. Ettől függetlenül sok frencséjz elfogadná az elmúlt 10 évüket. Kb mindegyik. És mondom mégegyszer én nem értek egyet az ottani szakmai munkával!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.Medvepapa
overall-ra gondoltam, hogy azokon túl vagy már? vagy még most ismerkedsz az első körösökkel?SeaSzilaHawk
Hàt ha kellene, egy 1. körös mockot össze tudnék rakni. 😊Medvepapa
na helyes, akkor nem indulsz zéróról :d

Off: benéztem a Pats-hez, hadd örüljek a vereségükön (a pats-et utálom, akarom mondani szeretem a legkevésbé). azt vettem észre, hogy felvették ezt a Pats anyámasszony katonája stílust... nem akarom bántani őket, de Pollardot piszkos játékosnak hívni azért enyhe túlzás... akkor mit mondanának Kam-re? ja BB nem tud veszíteni: nem adott interjút a meccs után... nagyon gáz. Tám Bré meg mindig is az volt, h jajj hozzámértek dobjatok zászlót... soha nem tudnék egy ilyen csapatot szeretni, sőt élvezni sem a játékát. na csak gondoltam megosztom veletek a Pats iránt érzett érzelmeim... reméljük, h nem jön errefelé egy pats szurkoló sem látogatóba :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.Medvepapa
overall-ra gondoltam, hogy azokon túl vagy már? vagy még most ismerkedsz az első körösökkel?SeaSzilaHawk
Hàt ha kellene, egy 1. körös mockot össze tudnék rakni. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.Medvepapa
overall-ra gondoltam, hogy azokon túl vagy már? vagy még most ismerkedsz az első körösökkel?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Hát ezt muszáj ide beraknom, Robinson twittelte, a sorozatos Davis elkapások alatt. 😀

Michael Robinson ‏@RealMikeRob
Bet Vernon could hear @Kam_Chancellor coming all over again lol. Ok not funny but had to say it. #LegalHit
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Korábban már bemásoltam egyszer RW szerződését, most megint aktuális a téma. Van ugye egy RoY jelöltünk, aki 4 évre kap alig 3 milliót, míg mögötte a padon Flynn 3 év 20 milliós kontraktussal 😊
Idő kérdése volt,hogy az ehhez hasonló jelentések elkezdjenek kiszivárogni. Állítólag RW emelést akar, ami az új CBA-nak köszönhetően nem lehetséges. Mármint újratárgyalni 3 éven belül a rookie szerződést. Kommentekben felvetették,hohy cut majd resign, de ez ésszerűtlen lenne, mert nem élné túl a waivert.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/20/report-russell-wilson-rep-asked-for-new-contract/


A jövő évről pedig több összehasonlítás is kijött. Ilyen például az 1983-as Dolphins és a Hawks egymás mellé állítása, ugyanis '83-ban szintén 12 meccset nyertek a delfinek úgy,hogy a védelmük a legkevesebbet engedte a ligában. következő évben Marino-val SB, amit ők elbuktak!

Amúgy az írásban még kiemeli Pete -amivel nagyon egyetértek- ,hogy az NFL-ben nehéz jó csapatot összerakni,de ami még nehezebb, az az,hogy egyben is tartsd

Ami még érdekes, az a tény,hogy PC minden évben az adott csapatához érkező játékosokból (egyetemi recruit,draft) egyenként csináltat egy highlight videót, amit levetít a már csapatban lévőknek, motiváció gyanánt.

 seattletimes.com/html/seahawks/2020173304_seahawks20.html
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊Medvepapa
Na azért, már megijedtem 😀
Na beszéljük meg, ha látsz egy érdekes prospectet, akkor Pm-ben vagy itt átdobod a nevét... mit szólsz? én szeretem megnézni a gyerkőcököt, h melyikből mi lesz, és h 5 év múlva melyiket találtam el... most jelenleg, h állsz? mármint így top20-at kb megnézted?SeaSzilaHawk
Tőlem ok. Overall top 20-ra gondolsz, vagy csak a pass rush? Amúgy persze, megnéztem, agyalok, hogy ki csúszhat le hozzánk, de hát a need-ek a többi csapatnál is még változnak.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊Medvepapa
Na azért, már megijedtem 😀
Na beszéljük meg, ha látsz egy érdekes prospectet, akkor Pm-ben vagy itt átdobod a nevét... mit szólsz? én szeretem megnézni a gyerkőcököt, h melyikből mi lesz, és h 5 év múlva melyiket találtam el... most jelenleg, h állsz? mármint így top20-at kb megnézted?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Zach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊Medvepapa
Komolyan? mindketten első körben TE-t húznátok? úgy érzitek, hogy egy TE, Miller és McCoy mellett jobban tudna segíteni, mint egy zsebromboló DT vagy egy Margus Hunt féle mindenbenjó DE?SeaSzilaHawk
Nem, nem, csak játszok a gondolattal. A FA sokat befolyásol, addig a draft kicsit lufi, módosulhatnak pick-ek, need-ek. Jelen állás szerint D-line, WR, TE sőt én még OLB 1. körös pick-et is el tudok képzelni. Hunt nekem tetszik, őserő, észt, de képzetlen, csakúgy mint Irvin, szinte 0 coaching van mögötte. És idén már megoldás kell, nem próbálkozások. Illetve Quinn személye is tényező lesz. Arra is kíváncsi vagyok kiket tartunk meg egyáltalán. Szóval nem is tippelnék, inkább feltérképezem a prospecteket. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Zach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊Medvepapa
Komolyan? mindketten első körben TE-t húznátok? úgy érzitek, hogy egy TE, Miller és McCoy mellett jobban tudna segíteni, mint egy zsebromboló DT vagy egy Margus Hunt féle mindenbenjó DE?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QBbraxa88
Zach Miller mellé Zach Ertz, és kész is a legendás TE tandem! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀SeaSzilaHawk
TE biztos, főleg azok után h Miller mekkorát játszott a POban. tud ő nagyon ha van QB
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben elvitte a Jets a fizetési sapka gurunkat John Idzik-et!
Helyére volt Broncos GM jöhet.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
komolyan mondom, majdnem minden mock-ban azt látom, hogy O oldalra tippelik a draftunkat... WR, TE és Oline. Nem tudom, de hogy D-re megyünk, az nálam kb 80%. PC kijelentette, hogy pass rush a legnagyobb need és ő tarja is magát.
Én őt szeretném (a fieldgulls-on láttam először): Margus Hunt, DE - SMU, vagy DT, van belőlük elég 😀
plusz ott lesz Marcus Tufant tesója Desmond is, egy 3.-4. körrel elhozhatnánk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bevell hosszabítás. juhuu

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/17/seahawks-give-darrell-bevell-new-contract/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Quinn lett a DC
mondanám, hogy tessék Gators meccset nézni, de nagyon őt nem hiszem, hogy be kellene mutatnijjncaa
Nem kell. Ami jó, hogy a csapatnak sem, PC-nek meg pláne. Láttam 1-2 Gators meccset, jó kis D-t csinált Floridában. Ami jó, hogy ha valaki, akkor ő rendbe tudja rakni a D-line-t. Ráadásul Jaye Howard is Gator volt, ismeri, remélem így faktor lehet ő is, többre hivatott, mint az első szezonja volt nálunk(persze sérülések is hátráltatták).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Quinn lett a DC
mondanám, hogy tessék Gators meccset nézni, de nagyon őt nem hiszem, hogy be kellene mutatni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal