Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Srácok max respekt! Komoly hullámvasút volt ez nektek is, nekünk is. Remélem jövőre újratalálkozunk a PO-ban!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
😕
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Csak hálával tartozok a csapatnak az egész idényért, a vereség fájó, de nagyon jó meccs volt! Imádom a csapatomat és Seattle-t! Köszönöm, hogy részese lehettem, remélem jövőre tovább folytatjuk a megkezdett úton, és akkor még nagyon sok örömünk lesz ebben a csapatban. A Falcons-nak meg gratulálok. SEAAAAAAAA!Medvepapa
Maximálisan egyetértek. Fantasztikus volt az egész szezon. Nem sokon múlott a továbbjutás, és jó volt látni, hogy az egész liga tisztel minket. Már várom a következő szezont amikor remegve fog jönni BÁRKI Seattle-be játszani. Go Hawks! funkyparduc
Nem csak hogy Seattleben, hanem sehol sem fognak minket őszinte mosollyal fogadni!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy!

Azt ugye tudod, hogyha felépítesz 100 hidat, de leszopsz egy f@szt, akkor a világ szemében nemépítész vagy, hanem f@sszopó! 😛 😊Helmut Zimmer
Hát ez sok mindent megmagyaráz 😀

Naaagyon gyilkos duma, haverjaimat meg is bombázom vele.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Csak hálával tartozok a csapatnak az egész idényért, a vereség fájó, de nagyon jó meccs volt! Imádom a csapatomat és Seattle-t! Köszönöm, hogy részese lehettem, remélem jövőre tovább folytatjuk a megkezdett úton, és akkor még nagyon sok örömünk lesz ebben a csapatban. A Falcons-nak meg gratulálok. SEAAAAAAAA!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
most mérges vagyok... nyerni kellett volna. 2 FGt igy elkurni...
frisco is verhető. faszom msot nagyon mérges vagyok carrollra. braxa88
Én is, nagyon!
Ez az ő faszsága volt, megint erőből, mint tavaly! (a jegelést leszarom)
Nem baj, gyönyörű év volt, kurva jó a csapat, hatalmas tartással!
Offseasonban ki kell tatarozni a két falat, és hajrá. Bevell meg nem mehet sehova!!!
Ja és haters gonna hate!

Helmut Zimmer
Deeehogyneeeeeem.....
füligjimmy
Jimmy!

Azt ugye tudod, hogyha felépítesz 100 hidat, de leszopsz egy f@szt, akkor a világ szemében nemépítész vagy, hanem f@sszopó! 😛 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nagyon nagy gratuláció a csapatnak. Ez bizony a tiétek volt, most ez nem jött össze. És maximálisan egyetértek a jövő évi jóslatokkal, amelyek veletek kapcsolatosak. Látatlanban megígérem, ha mi előbb elvérzünk, én a HoX wagonon leszek. Wilson elképesztő, a jövő embere.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez egy rendkívül idegesítő és duhito vereség! Nem is nagyon találok olyan szavakat, amiket csillagozas nélkül írhatnak le. Felháborító döntések voltak.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
amugy meg Wilson >>>>>>>...>>> Ryanbraxa88
Ez egyértelmű 😊Ha jól rémlik ez volt talán az első 300 pluszos meccse, az időzítés végül is tökéletes.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
most mérges vagyok... nyerni kellett volna. 2 FGt igy elkurni...
frisco is verhető. faszom msot nagyon mérges vagyok carrollra. braxa88
Én is, nagyon!
Ez az ő faszsága volt, megint erőből, mint tavaly! (a jegelést leszarom)
Nem baj, gyönyörű év volt, kurva jó a csapat, hatalmas tartással!
Offseasonban ki kell tatarozni a két falat, és hajrá. Bevell meg nem mehet sehova!!!
Ja és haters gonna hate!

Helmut Zimmer
Deeehogyneeeeeem.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nem semmi második félidőt nyomtatok, hatalmas volt.
Megemelem a kalapomat előttetek, ami a szezon második felében csináltatok az nagyon nagy volt. Élmény volt nézni a játékotokat. Azt hiszem nincs okotok csalódottságra, ugyan most nem jött össze, de ez még csak az út kezdete.
Wilson for President 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
- nem lett volna semmi comeback, de a D a Falcons homály playein kívül semmit nem tudott felmutatni
- a másik téma, a trash nem csak akkor poén, amikor a Te csapatod van felül, akkor is bírni kell, amikor ráállunk a szopórollerre. Hogy egyik irányból egészséges önbizalom, a másik oldalról már trollkodás, nem hinném.

Jövőre kíváncsi leszek Wilsonra, ha így tudja folytatni nagyon jó csapatotok lesz.gabokocka
Van különbség a között, amikor a két illetékes csapat szurkolótábora thrashel, meg amikor teljesen kivűlállók trollkodnak csak a feszültségkeltés miatt.Sebii
Amikor csak egy meccs megy mindenki azt nézi. Ilyen a popszakma, nem lehet letiltani mindenkit az eredménykövetőről, csak azért mert a Seahawks játszik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
most mérges vagyok... nyerni kellett volna. 2 FGt igy elkurni...
frisco is verhető. faszom msot nagyon mérges vagyok carrollra. braxa88
Én is, nagyon!
Ez az ő faszsága volt, megint erőből, mint tavaly! (a jegelést leszarom)
Nem baj, gyönyörű év volt, kurva jó a csapat, hatalmas tartással!
Offseasonban ki kell tatarozni a két falat, és hajrá. Bevell meg nem mehet sehova!!!
Ja és haters gonna hate!
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Én pont ellenkezően látom. Egy ilyen vereség sokkal több erőt ad, sokkal több tanulságot lehet belőle levonni, mint egy 20 pontos zakóból és megmutatta, hogy igenis van tartása a csapatnak.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy meg Wilson >>>>>>>...>>> Ryan
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Hatalmas meccs volt, öröm volt nézni ezt a második félidőt, Wilson zseniális. Jövőre nincs megállás SB-ig 😊rantotthus
Egyébként meg igen:

Per aspera ad astraHelmut Zimmer
Pontosan, ezután már csak dacból is meg kell csinálni
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kicsit lehiggadtam, most éppen emésztgetem a dolgokat. Azt mondom inkább kaptunk volna ki 20 ponttal, de ne így! A kezünkben volt a meccs, 25 másodpercen múlt. Nyilvánvaló volt, hogy a Falcons passzra megy és főleg Gonzalez irányába, erre benyeljük. K...va ideges lettem. Adtunk egy félidő előnyt, visszajövünk a meccsbe és nem tudjuk megcsinálni. Ez most így már nagyon fáj.
De gratulálok a csapatnak és jövőre néhány jó igazolással ott lehetünk végre a végelszámolásnál.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most mérges vagyok... nyerni kellett volna. 2 FGt igy elkurni...
frisco is verhető. faszom msot nagyon mérges vagyok carrollra.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hatalmas meccs volt, öröm volt nézni ezt a második félidőt, Wilson zseniális. Jövőre nincs megállás SB-ig 😊rantotthus
Egyébként meg igen:

Per aspera ad astra
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
- nem lett volna semmi comeback, de a D a Falcons homály playein kívül semmit nem tudott felmutatni
- a másik téma, a trash nem csak akkor poén, amikor a Te csapatod van felül, akkor is bírni kell, amikor ráállunk a szopórollerre. Hogy egyik irányból egészséges önbizalom, a másik oldalról már trollkodás, nem hinném.

Jövőre kíváncsi leszek Wilsonra, ha így tudja folytatni nagyon jó csapatotok lesz.gabokocka
Van különbség a között, amikor a két illetékes csapat szurkolótábora thrashel, meg amikor teljesen kivűlállók trollkodnak csak a feszültségkeltés miatt.
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Hatalmas meccs volt, öröm volt nézni ezt a második félidőt, Wilson zseniális. Jövőre nincs megállás SB-ig 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gratula a csapatna, én nagyon szorítottam értetek. Sajna Gonzo HoF, annyival voltak jobbak csak.
Egy észrevétel, ugye Lynch akkor eredményes nagyon, amikor előtte Robinson volt a lead-blocker. Most nem igazán volt 5nél több olyan play, amikor I formációból futottatok, ennek lehetett valami oka, vagy ennyire RW-re akartatok építkezni?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Icing the kicker akart lenni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Gratulálok a csapatnak, sok van bennük! Hihetetlen meccs volt, többszörös szívrohamközeli helyzet. A vereség ellenére is élveztem. Ez egy nagyon jó csapat, jövőre verhetetlen lesz a Russel Wilson & Lynch páros. És persze a többiek. Remélem a Falsons leveri a 49ers és Superbowlt nyer.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 750 — Keep pounding
- nem lett volna semmi comeback, de a D a Falcons homály playein kívül semmit nem tudott felmutatni
- a másik téma, a trash nem csak akkor poén, amikor a Te csapatod van felül, akkor is bírni kell, amikor ráállunk a szopórollerre. Hogy egyik irányból egészséges önbizalom, a másik oldalról már trollkodás, nem hinném.

Jövőre kíváncsi leszek Wilsonra, ha így tudja folytatni nagyon jó csapatotok lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.