Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Hatalmas meccs volt, öröm volt nézni ezt a második félidőt, Wilson zseniális. Jövőre nincs megállás SB-ig 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Gratula a csapatna, én nagyon szorítottam értetek. Sajna Gonzo HoF, annyival voltak jobbak csak.
Egy észrevétel, ugye Lynch akkor eredményes nagyon, amikor előtte Robinson volt a lead-blocker. Most nem igazán volt 5nél több olyan play, amikor I formációból futottatok, ennek lehetett valami oka, vagy ennyire RW-re akartatok építkezni?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Icing the kicker akart lenni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Gratulálok a csapatnak, sok van bennük! Hihetetlen meccs volt, többszörös szívrohamközeli helyzet. A vereség ellenére is élveztem. Ez egy nagyon jó csapat, jövőre verhetetlen lesz a Russel Wilson & Lynch páros. És persze a többiek. Remélem a Falsons leveri a 49ers és Superbowlt nyer.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
- nem lett volna semmi comeback, de a D a Falcons homály playein kívül semmit nem tudott felmutatni
- a másik téma, a trash nem csak akkor poén, amikor a Te csapatod van felül, akkor is bírni kell, amikor ráállunk a szopórollerre. Hogy egyik irányból egészséges önbizalom, a másik oldalról már trollkodás, nem hinném.

Jövőre kíváncsi leszek Wilsonra, ha így tudja folytatni nagyon jó csapatotok lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Gratulálok, szép volt, az Atlanta meg továbra is máker és túlértékelt csapat marad.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát sajnállak titeket srácok, én is hasonlót éltem át tegnap, és kicsit múlt héten is 😕

De fel a fejjel, a jövő a tiétek, és a miénk 😊

Papa úgy érzem el fogunk fogyasztani pár üveg alkoholt a nagy szomorkodások közepette 😊
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat srácok, nagyon nagy comeback volt így is, kár ez így a végére. :/

Maximálisan átérzem milyen így kikapni. 😕

Jó lett volna egy Ravens-Seahawks SB... :/

Fel a fejjel, óriási ez a csapat. 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
grat carroll.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez mi comeback lett volna atyaég. No pass rush, a szezon második felében elfogyott a védelem.
Szép évetek volt, ki gondolta volna a szezon elején hogy már most eddig juttok Wilsonnal.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Hát az szép volt,teljesen megérdemelte a Seattle!😊

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
még nincs vége... épp most nyeritek meg 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hülyét csináltam magamból vállalom és leszarom.
egészséges önbizalom my ass. erről ennyit.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
visszanyal a fagyi, van ilyen.

Helmet: a sok duma miatt? Én is így vagyok vele és nem (csak) azért mert seahawksban van. bírnom kéne a Stanfordi évei miatt, de amit művel a pályán már nem szimpatikus, pedig piszok nagy tehetség.Fucu
Visszanyal a fagyi dologról annyit, hogy szerintem pont Te kezdtél Hox sapkát osztogatni, aminek a verdiktje elég tömör, konkrétan hülyét csináltál magadból!
Mondom ezt úgy, hogy egyébként nagyon jó csávónak tartalak!

Ez a hox akkor is die with your boots on üzemmódban fog meghalni! Mert ez csapat! Ha veszíteni fogunk aNFC bajnok otthonában, akkor emelt fővel tesszük. Tegyük hozzá elsősorban PC fog veszíteni, nem a csapat!

0-ró épültünk 3 év alatt, és konkrétan egy jó passrusherrre, és egy megbízható RT-re vagyunk attól, hogy az ilyen maccseken is legyen keresnivalónk!

És igen utálom, hogy Sherman folyamamtos tresstókja miatt nem esik szó arról, hogy Bobby Wagner micsoda szerethető jó csávó!!!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Arcoskodás? Szerintem egyszerűen csak savanyú a szőlő. Én nem láttam itt arcoskodást, csak egészséges önbizalmat, meg a kötelező, vállalható thrast. Miért miket kellett volna írnunk? Hogy semmi esélyünk, meg mekkora szarok vagyunk már, hogy idáig jutottunk? Ugyan kérlek.

Nem a vereség ténye, hanem a mikéntje keserít el. Egy ilyen szép szezon megérdemelt volna egy tisztes vereséget ettől a kőkemény Falconstól. Offseasonben egyértelműen a falakkal kell foglalkozni, máshol rendben vagyunk. Nagy pozitívuma a meccsnek, hogy Zach Miller ismét nagyon király volt.Sebii
Mint mondottam volt nem is feltétlen neked szólt, hanem az elmúlt néhány hét produkciójának... lehet hogy savanyú a szőlő de mind1 is... ha felvenném a kesztyűt akkor azzal egy lavinát indítanék el. Sajnálom...
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Arcoskodás? Szerintem egyszerűen csak savanyú a szőlő. Én nem láttam itt arcoskodást, csak egészséges önbizalmat, meg a kötelező, vállalható thrast. Miért miket kellett volna írnunk? Hogy semmi esélyünk, meg mekkora szarok vagyunk már, hogy idáig jutottunk? Ugyan kérlek.

Nem a vereség ténye, hanem a mikéntje keserít el. Egy ilyen szép szezon megérdemelt volna egy tisztes vereséget ettől a kőkemény Falconstól. Offseasonben egyértelműen a falakkal kell foglalkozni, máshol rendben vagyunk. Nagy pozitívuma a meccsnek, hogy Zach Miller ismét nagyon király volt.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nincs kedvetek itt eredménykövetni? Kicsit meguntam a sok idióta, kárörvendő beszólást ilyen top10-ben draftoló csapatok szurkolóitól.Sebii
lehet hogy kihúztátok a gyufát az arcoskodással az elmúlt időben... nem szeretek más fanokat hergelni de nem minden arany ami fénylik... azért is írtam ma mikor valaki megemlítette a tegnapi niners meccs után hogy megvan a következő ellenfél hogy igen a Falcons... ez nem szimpi sok embernek... mint például a TOP10-eseket emlegetni... nem akarok vitát indítani és nem is neked szól feltétlen, de nincs tökéletes csapat. Ja és BÉKE cimbi 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
visszanyal a fagyi, van ilyen.

Helmet: a sok duma miatt? Én is így vagyok vele és nem (csak) azért mert seahawksban van. bírnom kéne a Stanfordi évei miatt, de amit művel a pályán már nem szimpatikus, pedig piszok nagy tehetség.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nincs kedvetek itt eredménykövetni? Kicsit meguntam a sok idióta, kárörvendő beszólást ilyen top10-ben draftoló csapatok szurkolóitól.Sebii
ne törődj velük!

...készülhetünk a draftra...!!!
...remek a gameplan!

ja, és tőlem egy nice coming out... Richard Shermant soha nem fogom szeretni, akármekkora tehetség is!
több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Elég lyukas a Seahawks védelem,de Hajrá!

több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Nincs kedvetek itt eredménykövetni? Kicsit meguntam a sok idióta, kárörvendő beszólást ilyen top10-ben draftoló csapatok szurkolóitól.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
the time has come to, galvanize... ja nem... na tegyük oda magunk, a whiners már vár ránk... egy dimenzióssá kell őket tenni, és akkor reménykedni, h Matty nem annyira Ice, mint sokan hiszik... meccs alatt nem leszek, mert nagyon kell figyelni 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na Uraim, meccs alatt nem leszek, mindenkinek nagyon jó meccset, szurkolást, élményt és természetesen Hawks győzelmet kívánok! Ide nekünk a 49ers-t, még le kell játszanunk azt a meccset! 😊 SEEEAAAAA!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hajrá srácok, nyernetek kell ma!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Még egy óra és kezdünk.Hangolnak már a zenészek?
Nem tom mér, de én könnyebb ellenfélnek tartom a Falcons, mint a Skinst. Ryan nem egy futkározós QB, védekezzük le a paszt, és kész. Leginkább Gonzotól tartok. Őt ki fogja megállítani? Talán a kancellár? Én itt látom a kihívást.

Egy jó mérkőzést akarok, a végén egy vigyorgó Russel Wilsonnal miközben interjút ad Pam Olivernek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!