Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Időközben megjött az időjárás jelentés Atlantából is:


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Óóó én ennél is nagyobb lépéshátrányt akarok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kam sajnos a védelem leggyengébb láncszeme volt a Skins ellen!

Engem rendkívül nyugtalanít, hogy 24 csapat már megkezdte a felkészülést a következő évre, így lépéshátrányb kerülhetünk! 😊 😛Helmut Zimmer
én is úgy néztem, hogy mindkét TD-ben lúdas volt... már rég mondtam, hogy a passz ellen nem a legjobb, és abban is inkább az emberezést lehet rá bízni.
A másik mondatod meg lol 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kam sajnos a védelem leggyengébb láncszeme volt a Skins ellen!

Engem rendkívül nyugtalanít, hogy 24 csapat már megkezdte a felkészülést a következő évre, így lépéshátrányb kerülhetünk! 😊 😛
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.SeaSzilaHawk
Matt Bowen is ezt feszegeti:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
empty taxi
Kancellár kifejeli Gonzalezt, Browner meg lebirkózza White-t, a többit Sherman meg ET elintézi. (Ha ilyen egyszerű lenne ez a hétvége!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.SeaSzilaHawk
Matt Bowen is ezt feszegeti:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Irvint kevésnek tartom a feladathoz. garrett27
Biztosan nem teljesen fogja átvenni Clemons Leo pozícióját... pass rush esetekben nem is lenne olyan nagy különbség, inkább a futás ellen lesz a probléma, mert Irvin súlytalannak tűnik. Nagyon kevés fuás snapen volt pályán valami 130 körül a szezonban... ha netán fog működni ATL-nak a futás, akkor nagy bajok lesznek, mert nagy LB segítség kell Irvin oldalára... de am lehet, Wright vagy vmelyik csere LB fog ozz játszani... Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy sok snappet kapna Chukwurah, de mennyire tudnék örülni, ha egy igazán komoly nyomatot hagyna a meccsen 😀

És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀mustaine
az is fogsz maradni, nem sok snap-et fog kapni, ha egyáltalán. 😊Medvepapa
2 szezonnal ezelőtt Mike Williamsre is ezt mondta mindenki szerintem

edit: nyilván, az kirívó eset, de az ember mindig bízik a meglepetésben 😊mustaine
Valami nagy disznóságot sejtek a dolog mögött. Egyszer csak kikukázzák ezt a Chukwurah fickót a semmiből? Bár én már meg sem lepődök PC-ék húzásain. Szerintem nem csak szimplán tölteléknek szánják, valamit látnak benne. Hát nagyon remélem, mert Irvint kevésnek tartom a feladathoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo ez a polo 😊


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀mustaine
az is fogsz maradni, nem sok snap-et fog kapni, ha egyáltalán. 😊Medvepapa
2 szezonnal ezelőtt Mike Williamsre is ezt mondta mindenki szerintem

edit: nyilván, az kirívó eset, de az ember mindig bízik a meglepetésben 😊

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Igazan kivancsi lennek miket mondott az agresszivitas temaban Carrol Allennek.

PaulGAllen Paul Allen 7 Jan
@Seahawks With a confident @PeteCarroll a half hour before kickoff, he explains we are going to be aggressive on O

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀mustaine
az is fogsz maradni, nem sok snap-et fog kapni, ha egyáltalán. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀endorphyn
Azért a vidi elmond egyet s mást Williamsről is... egy normálisat nem tud ütni, és savanyú a szőlő, nem tud veszteni... az meg, h meccs végén odamegyünk valakihez (sisakban) és pofon verjük úgy, hogy rajta nincs sisak, utána meg lelépünk, hogy is mondjam, hát nem egy gentleman-re vall... talán tőlünk is valaki, mondjuk Kam odamehetett volna Hall-hoz, hogy barátom pofon verlek... ez alattomos húzás volt... mondjuk biztos munkált benne rendesen a frusztráció, hisz egész meccsen nagyon sokat kaptak a Skins játékosok. és még a meccs is elment. az analógia annyiban nem áll, hogy Sherman várta volna, hogy akkor gyere és mutasd meg, h nem én vagyok a király 😀SeaSzilaHawk
NFL Playoffs is War! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀endorphyn
Azért a vidi elmond egyet s mást Williamsről is... egy normálisat nem tud ütni, és savanyú a szőlő, nem tud veszteni... az meg, h meccs végén odamegyünk valakihez (sisakban) és pofon verjük úgy, hogy rajta nincs sisak, utána meg lelépünk, hogy is mondjam, hát nem egy gentleman-re vall... talán tőlünk is valaki, mondjuk Kam odamehetett volna Hall-hoz, hogy barátom pofon verlek... ez alattomos húzás volt... mondjuk biztos munkált benne rendesen a frusztráció, hisz egész meccsen nagyon sokat kaptak a Skins játékosok. és még a meccs is elment. az analógia annyiban nem áll, hogy Sherman várta volna, hogy akkor gyere és mutasd meg, h nem én vagyok a király 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
Igen, eddigiekből maszatolásnak tűnt. De nemcsak nagy a pofája, állja is a maflást.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
Azt hiszem megtaláltam az igazi analógiát Sherman viselkedésére. Az alábbi kisfilm dokumentálja néhány másodpercben, hogy mi történt, és miért. 😊

több mint 11 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és után

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
csak igazoltunk DE-t. Patrick Chukwuraht.
az ürge 5éve nem járt NFL pályán, nem aggódok.braxa88
Csubakkát?! Már én sem aggódok! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
sziasztok! rég voltam erre, de követem a fórumot folyamatosan, jó látni, hogy van egy kialakult mag,akik évek óta szurkolók, és a bajban is kitartottak a csapat mellett 😊

a csapat történetének egyik nagy napja volt,amikor hozzánk került PC és JS, azóta felfele ívelünk rohamosan, és ennél caskjobban lehetünk még több tapasztalattal, és a 18 milliós cap space-el.

Jó lenne nem hátrányba kerülni a hétvégén, falcons más tészta, mint a redskins. Meccsben kell lennünk végig, a legideálisabb az lenne, ha mi vezetnénk végig, és akkor kontrollálhatnánk az órát a futásokkal, aztán jöhetnek a play actionök is. A nyomás inkább a playoff-nyeretlen(Smith és Ryan óta) Falconson van, minden adott, hogy továbblépjünk, aztán jöhet egy hatalmas NFC döntő, bárki is lesz ott az ellenél.

Always Compete 😊

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
csak igazoltunk DE-t. Patrick Chukwuraht.
az ürge 5éve nem járt NFL pályán, nem aggódok.braxa88
Legalább Ryan se tudja majd, hogy ki a túró ugrott a nyakába!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.