Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
remélem ma este sok ilyet látunk😀


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Na mindent bele ma! diverdoc
Kösz Doc!
Úr vagy, mondjuk tegnap én is Nektek szorítottam! 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na mindent bele ma!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
tegnap volt a két meccs közül valamelyik egyik szünetében egy Seahawks-stadion noise jelenet. Alávágott hangokkal (szerintem), hogy Kaepernick bemondja a playt és nem hallják a többiek a huddle-ben, meg a végén interjúvolják Russel Wilsont és csak cseng a füle, nem hallja amit kérdeznek tőle. Valaki nem tudja hol találom meg ezt a videót? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Legyen már 7 óra, kezdődhetne már igazán! 😊Hajrá Seahawks!!

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
"Ez azért van, mert Russell Wilson nem csak QB, hanem futó is, sőt ha kell fullback Lynch előtt. Idő kérdése és lesz elkapása, visszahordása, sackje és egy field goalt is blokkolni fog." 😀😀😀

 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/13/131_indok_Russell_Wilson_mellett/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mostanában eléág sok real rob reportot néztem, és arra kellett rájönnöm, h a mofinak kurva jó humora van 😀
este menni fog minden, én személy szerint első félidei dominanciát érzek, és elmegyünk az elején, hatalmas labdabirtoklási fölénnyel, és nyerünk h jövőhéten megb***uk a 9erst. 28-17 ide

WE ALL WE GOT, WE ALL WHE NEEDa.kacsa
kicsit sok a H a második WE-be😊FearTomi
fárnya másnaposság, scusi
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
mostanában eléág sok real rob reportot néztem, és arra kellett rájönnöm, h a mofinak kurva jó humora van 😀
este menni fog minden, én személy szerint első félidei dominanciát érzek, és elmegyünk az elején, hatalmas labdabirtoklási fölénnyel, és nyerünk h jövőhéten megb***uk a 9erst. 28-17 ide

WE ALL WE GOT, WE ALL WHE NEEDa.kacsa
kicsit sok a H a második WE-be😊

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kibaszott jó, tessék hangolódni! 😊 SEEEAAAAAA!

Medvepapa
Hát ez k...a jó!!!! Egy NFC West konferencia döntő óriási lenne!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mostanában eléág sok real rob reportot néztem, és arra kellett rájönnöm, h a mofinak kurva jó humora van 😀
este menni fog minden, én személy szerint első félidei dominanciát érzek, és elmegyünk az elején, hatalmas labdabirtoklási fölénnyel, és nyerünk h jövőhéten megb***uk a 9erst. 28-17 ide

WE ALL WE GOT, WE ALL WHE NEED
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Estére mindent bele srácok, nyernünk kell, igenis elkaphatjuk ezt a Falcons-t. Sajnos dolgozni fogok, ezért bujdosóba, telefonról fogom nézni megint (úgy mint a Washington ellenit), de hát tök mind1, a lényeg, hogy látom. MINDENT BELE. GO SEAHAWKS. Mad
Én szinte biztos vagyok benne, hogy a túlértékelt Falcons pofára fog esni végre. Remélem a srácok is alátámasztják ezt a feltevésemet😀

több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Estére mindent bele srácok, nyernünk kell, igenis elkaphatjuk ezt a Falcons-t. Sajnos dolgozni fogok, ezért bujdosóba, telefonról fogom nézni megint (úgy mint a Washington ellenit), de hát tök mind1, a lényeg, hogy látom. MINDENT BELE. GO SEAHAWKS.

@KJuraszik
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gondolom elég egyértelmű, hogy kinek szurkolok este, ha azt mondom, hogy szeretnék egy
Ravens-Seahawks Super Bowlt. 😛

Este Go Seattle! 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Kibaszott jó, tessék hangolódni! 😊 SEEEAAAAAA!
Medvepapa
Ment is Facebookra! Kösz!

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mna, meg van az ellenfelünk 😀 SeaSzilaHawk
Hát ja, az elso negyedét néztem még, de már az se volt egyszerű. A végeredmény meg pláne nem.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kibaszott jó, tessék hangolódni! 😊 SEEEAAAAAA!


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
"Matt Ryan had a great year, its playoff time though"

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mna, meg van az ellenfelünk 😀 SeaSzilaHawk
jaja... a Falcons 😊silent7939
na ne... a Cards hányadik helyen draftol? várod már? 😀SeaSzilaHawk
Jaj istenem 😊 egy sikeres év után mennyire kinyíltak az arcok 😊😊😊😊
Mellesleg naná hogy várom 😊

A Falconst csak azért írtam mert nem jó az elbizakodottság... de hát ti tudjátok 😉
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna, meg van az ellenfelünk 😀 SeaSzilaHawk
jaja... a Falcons 😊silent7939
na ne... a Cards hányadik helyen draftol? várod már? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Légyszíves nem spoilerezzétek le ki nyert, mert a délutáni ismétlést akarom majd megnézni. 😊Sebii
akkor ne nézd a fórumot... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mna, meg van az ellenfelünk 😀 SeaSzilaHawk
jaja... a Falcons 😊
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Légyszíves nem spoilerezzétek le ki nyert, mert a délutáni ismétlést akarom majd megnézni. 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna, meg van az ellenfelünk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
dzsoniendoszkop 6
A próféta szóljon belőletek!!!!!
Csak abból indultam ki, hogy a Redskins ellen is egy picit gyámoltalanul kezdtek érzésem szerint, aztán RGIII. sérülésével mintha egy másik csapat lépett volna pályára. Pedig a csapat ugyanaz volt, csak jobban hagyták őket érvényesülni, és jobban jöttek a játékok.Vagy tévedek, és vasárnap is tényleg valami újat húztak elő a srácok ami miatt ennyit javult a játékuk?...

És pont ettől tartok, remélem alaptalanul, hogy az Atlanta, akinek a játéka, ha szabad ilyet mondanom, eléggé ellenszenves számomra, és izzadtságszagú, erőszakos is néha, nem fogja hagyni kibontakozni az idén igencsak megerősödött passzjátékot...
De nagyon bÍzom a védelem turnoverjeiben, és a legendás secondary-ben, akik talán megállÍtják az ellenfél támadásait...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagykállóban, vagy bent nyíregyen? 😀Double B
Itthon Kállóban végül, így könnyebb lesz hazakúszni... 😛Medvepapa
ohhh.. pedig reméltem, hogy tudsz mondani egy helyet itt bent, mert én még nem találtam semmit ahol nflt adnának 😀Double B
Sajnos nem, mindenhol max. az elsõt vàllaltàk, ezért maradtunk itthon is. Pedig jò lenne egy bowl.hu-s meccsnézés közösen. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"