Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Igazan kivancsi lennek miket mondott az agresszivitas temaban Carrol Allennek.

PaulGAllen Paul Allen 7 Jan
@Seahawks With a confident @PeteCarroll a half hour before kickoff, he explains we are going to be aggressive on O

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀mustaine
az is fogsz maradni, nem sok snap-et fog kapni, ha egyáltalán. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀endorphyn
Azért a vidi elmond egyet s mást Williamsről is... egy normálisat nem tud ütni, és savanyú a szőlő, nem tud veszteni... az meg, h meccs végén odamegyünk valakihez (sisakban) és pofon verjük úgy, hogy rajta nincs sisak, utána meg lelépünk, hogy is mondjam, hát nem egy gentleman-re vall... talán tőlünk is valaki, mondjuk Kam odamehetett volna Hall-hoz, hogy barátom pofon verlek... ez alattomos húzás volt... mondjuk biztos munkált benne rendesen a frusztráció, hisz egész meccsen nagyon sokat kaptak a Skins játékosok. és még a meccs is elment. az analógia annyiban nem áll, hogy Sherman várta volna, hogy akkor gyere és mutasd meg, h nem én vagyok a király 😀SeaSzilaHawk
NFL Playoffs is War! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀endorphyn
Azért a vidi elmond egyet s mást Williamsről is... egy normálisat nem tud ütni, és savanyú a szőlő, nem tud veszteni... az meg, h meccs végén odamegyünk valakihez (sisakban) és pofon verjük úgy, hogy rajta nincs sisak, utána meg lelépünk, hogy is mondjam, hát nem egy gentleman-re vall... talán tőlünk is valaki, mondjuk Kam odamehetett volna Hall-hoz, hogy barátom pofon verlek... ez alattomos húzás volt... mondjuk biztos munkált benne rendesen a frusztráció, hisz egész meccsen nagyon sokat kaptak a Skins játékosok. és még a meccs is elment. az analógia annyiban nem áll, hogy Sherman várta volna, hogy akkor gyere és mutasd meg, h nem én vagyok a király 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
szerintem azert lecsuszott a dolog egy kisse, de mondjuk megerdemelte! Gyerekkoraban tuti vertek! 😊 Az analogia meg teljes mertekben all! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)sapka
Igen, eddigiekből maszatolásnak tűnt. De nemcsak nagy a pofája, állja is a maflást.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
 www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk Helmut Zimmer
ez telitalálat😀, (belsőbb kameraállásból nézve nem kicsit kapott)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és utánCSabi37
Azt hiszem megtaláltam az igazi analógiát Sherman viselkedésére. Az alábbi kisfilm dokumentálja néhány másodpercben, hogy mi történt, és miért. 😊

több mint 11 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
http://q13fox.com/2013/01/08/watch-listen-seahawks-sherman-miced-up/

Sheman meccs előtt, közben, és után

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
csak igazoltunk DE-t. Patrick Chukwuraht.
az ürge 5éve nem járt NFL pályán, nem aggódok.braxa88
Csubakkát?! Már én sem aggódok! 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
sziasztok! rég voltam erre, de követem a fórumot folyamatosan, jó látni, hogy van egy kialakult mag,akik évek óta szurkolók, és a bajban is kitartottak a csapat mellett 😊

a csapat történetének egyik nagy napja volt,amikor hozzánk került PC és JS, azóta felfele ívelünk rohamosan, és ennél caskjobban lehetünk még több tapasztalattal, és a 18 milliós cap space-el.

Jó lenne nem hátrányba kerülni a hétvégén, falcons más tészta, mint a redskins. Meccsben kell lennünk végig, a legideálisabb az lenne, ha mi vezetnénk végig, és akkor kontrollálhatnánk az órát a futásokkal, aztán jöhetnek a play actionök is. A nyomás inkább a playoff-nyeretlen(Smith és Ryan óta) Falconson van, minden adott, hogy továbblépjünk, aztán jöhet egy hatalmas NFC döntő, bárki is lesz ott az ellenél.

Always Compete 😊

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
csak igazoltunk DE-t. Patrick Chukwuraht.
az ürge 5éve nem járt NFL pályán, nem aggódok.braxa88
Legalább Ryan se tudja majd, hogy ki a túró ugrott a nyakába!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak igazoltunk DE-t. Patrick Chukwuraht.
az ürge 5éve nem járt NFL pályán, nem aggódok.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Úgy néz ki, hogy Longwell az új rúgónk.garrett27
Reméljük, hogy elég long és well is lesz az összes rugasa!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Úgy néz ki, hogy Longwell az új rúgónk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Valamit totál félreértettél...
Helmut Zimmer
Igen félre. 😊 De most már értelek. És biztos igazad is van, de ehhez én már kevés vagyok, mint mezei szurkoló. Én azt látom, hogy Wilson tehetséges, az attitűdje pedig kiemelkedő, ezért nagyon közel áll a szívemhez, mert én is hasonlóan gondolkodom. És a kedvenc csapatom irányítója. 😊

SeaSzila: Bebizonyítottad! De ettől még bírunk. 😛 😀 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Helmut!
Az is közrejátszhat, hogy pl. ahogy kevés a fekete bőrű gerelyhajító, úgy a jól passzoló irányítók is rendszerint fehér bőrűek? Tehát valahogy emiatt van az, hogy gyakoribb a fehér irányító, mert "dobni jobban tudnak"?
Vagy ez hülyeség?funkyparduc
persze, hogy hülyeség... inkább azt kell nézni, hogy a sötét bőrű emberkék genetikailag sokkal atletikusabbak és szívósabbak, és ez ugye a fejlődés miatt van, csak gondolj a romákra, télen mezítláb semmi gondjuk nincs (nevelés, kultúra, genetika - sok aspektusa van, hogy egy ember miért olyan, amilyen)... de amúgy ez, hogy fehér legyen az irányító egy kicsit nekem a történelemre hajaz, hogy majd a fehér főnök irányít minket... sztem teljesen mindegy a bőr színe. Egy fehér is élhet gettóban, vagy egy fekete palotában. És most nem a rasszizmus ellen papolok. Ott van Peyton, akiről tudjuk, hogy milyen mennyiségű munkát végez el. Itt van RW, aki talán még többet. Kettejük közt már "csak" a tehetség és a szerencse dönt. Fizikálisan nem érdemes ezt fejtegetni, mert mindkét játékos van annyira okos, hogy tudja a fizikális előnyeit és hátrányait, amit ki fog használni. Inkább mentálisan kell nézni. És itt nekem személy szerint az a fontos, hogy az illető jó döntést hozzon... előfordulhat, h nem vesz észre egy blitzet, vagy nem vesz észre egy üres elkapót, de hogy azt mennyire tudja megjegyezni, megtanulni, hogyha ezt látom a D-től akkor mi fog jönni stb. az a fontos.
Na most bebizonyítottam, h mennyire nem értek a dolgokhoz, de még azért sem törlöm ki 😊

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kidobtam a facebookra egy erdekes videot Carollal:

 www.facebook.com/seahawkshungary/posts/132164526946971

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
.... és a színes bőrű sakkozókkal, vízilabdázókkal, meg műkorcsolyázókkal mi a helyzet? Ha színes, ha fehér, mindkettőmnek meg van az előnye-hátránya. Ha jól megnézem RW négernek fehér, fehérnek meg néger. Vagyis hobbit. Éppen ezért pont jó nekünk! Na jó, csak kicsit sarkítottam. Mindegy, már beírta a nevének az első betűjét a szívünkbe. Atlantában jöhet a következő.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Valamit totál félreértettél

Meg kell őket különböztetni, ha játékost akarsz belőlük faragni! Az oka egyszerű más, kultúrális gyökerekkel rendelkeznek, más ritmust szívtak magukba. A belső idő játék egyik legfontosabb komponense, az irányító játék egyik alapja, mert valójában senki sem olyan magányos mint egy irányító. És minden jó irányító, csakúgy mint minden jó dobos számol! Csak nagyon nem mindegy,hogy 2/4-ben,vagy 4/4-ben éled az életed, mert ez alapján számolsz 2/4-ben vagy 4/4-ben. Éppen csak egy ici pici különbség. más a lüktetése, de mégis mennyire más az egész:

Hogy egértsük ezt, hallgasd meg Pastor Jacksont, és mögötte a tapsot, állati laza:

A 2/4, 4/4 dolgot most felejtsd el, a lényeg a számolás. Ez lehet "Loose", vagy "Tight". A jó, tehát fegyelmezett zseb irányítók mindit tight, a jó atléták, de fejben kevésbé erős srácok, általában az első incidensig tight, utána loose számolásúak, onnantól menekülés rohanás,és tánc van.
Minden játékosnak van belső órája, de egyik posztnál sem ennyire fontos a számolás. Az irányító brutális szellemi munkát végez,és csak saját belső órájára hallgathat, az nem hagyhatja cserben, ahogy snapet átveszi, hátralép, mozdítja a fejét, ráterhel a lábára, és beleáll a passzba- mind mind ütemre történik, és mind mind a belső órája szerint! Amíg tight a számolás, addig kontrollált a helyzet, és lényegesen komolyabb esély van közös nevező kialakítására. És pontosan ez a kémia utolsó mozzanata, hogy ez az óra olyan pontos, fegyelmezett, vagy szoros osztású legyen, hogy létrejöjjön a közös nevező a célponttal!

röviden ennyi!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
1. szerinted mi a legfontosabb különbség egy fehér irányató, és egy színesbőrű irányító között?

2. hát, lehet, hogy etikátlan lenne maradnom! A szezont mégvégignyomjuk 😊Helmut Zimmer
1. ez alapján nem különböztetek meg irányítót sem, embert sem. 😊 persze tudom, hogy objektíven gondoltad, de fogalmam nincs.

2. ezt nem értem. ha gondolod, pm-ben leírhatnád, kíváncsi vagyok.

3. csak mert ez a magyar igazság. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
én írtam 😀 nem!
Látod mennyire fogok hiányozi Nektek!

Más bejelentkezem a pofonomért! Vannak dolgok, amelyeket lehet tanulni, ezért is fantasztikus a mi kis-Bradynk (Russel Wilson the first 😛 )tanítani való munkamorálja. sajnoa a 4/4-et a legnehezebb. RW the First 2/4-es srác. Reméljük ezt is megtanulja. Most ezen lehet röhögni, de phys edun tanítják
Helmut Zimmer
Hiányozni? Lakatlan szigetre költözöl? 😊

Wilson: inkább visszakérdezek, ebben az offenseben egy újonc irányítótól jogos elvárás a 4/4? Biztos, hogy fog fejlődni az alapjai megvannak hozzá.
Medvepapa
szerinted mi a legfontosabb különbség egy fehér irányató, és egy színesbőrű irányító között?

hát, lehet, hogy etikátlan lenne maradnom! A szezont mégvégignyomjuk 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
én írtam 😀 nem!
Látod mennyire fogok hiányozi Nektek!

Más bejelentkezem a pofonomért! Vannak dolgok, amelyeket lehet tanulni, ezért is fantasztikus a mi kis-Bradynk (Russel Wilson the first 😛 )tanítani való munkamorálja. sajnoa a 4/4-et a legnehezebb. RW the First 2/4-es srác. Reméljük ezt is megtanulja. Most ezen lehet röhögni, de phys edun tanítják
Helmut Zimmer
Hiányozni? Lakatlan szigetre költözöl? 😊

Wilson: inkább visszakérdezek, ebben az offenseben egy újonc irányítótól jogos elvárás a 4/4? Biztos, hogy fog fejlődni az alapjai megvannak hozzá.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"