Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kihagytam a pozitív meglepetések közül a fehér mezt. Továbbra is ezt tartom a legjobb garnitúránknak!

PC megérdemelt és jogos győzelmi öröme a meccs után:

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
faszak voltatok tegnap. hetvegen meg oda kell b*sznotok a Falconsnak, nincs mese 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
falcons:
Julion és Roddyn ott elsz Sherman és Browner. Gonzon Chancellorék és LBk.
sztem a nyerő emebere a flaconsnak Douglas lesz, emrt őt a seahawks leggyengébb játékosa fogja majd Trufant. turnert sztem nem lesz faktor.
douglastől nagyon félek. csak egy nagyon erős pass rushsal nyerhetünk.braxa88
épp ezért félek h lófasz pass rushunk van, még a clemons sérülés előtt is, nem h ezzel.
egyébként meg, azért vegyük figyelembe azt is amikor russelt méltatjuk, hogy félelemtesen jól játszott a redskins végig. hatalmas blitzeket kapott, és amikor meg is menekült sokszor nem szabadultak el az elkapók. a.kacsa
Idén 1db Falcons meccset láttam talán teljes egészében, így sokat nem tudok mondani a falukról, de a Patriotsot is sikerült ergya siettetéssel megverni!


Amúgy Helm írhatnál Irvinről,hogy szerinted miért nem használja ki jobban a sebességét, miért alapoz a nem létező fizikai elejére inkább.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
falcons:
Julion és Roddyn ott elsz Sherman és Browner. Gonzon Chancellorék és LBk.
sztem a nyerő emebere a flaconsnak Douglas lesz, emrt őt a seahawks leggyengébb játékosa fogja majd Trufant. turnert sztem nem lesz faktor.
douglastől nagyon félek. csak egy nagyon erős pass rushsal nyerhetünk.braxa88
épp ezért félek h lófasz pass rushunk van, még a clemons sérülés előtt is, nem h ezzel.
egyébként meg, azért vegyük figyelembe azt is amikor russelt méltatjuk, hogy félelemtesen jól játszott a redskins végig. hatalmas blitzeket kapott, és amikor meg is menekült sokszor nem szabadultak el az elkapók.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Julio és Roddy képes megverni Shermant és Brownert, Gonzo ugyanúgy. Az idei playoffban nektek szurkolok ( a Falcons ellen meg főleg... ), de Ryan megtalálja a célpontjait minden távon. Szóval ha Turner nem lesz faktor, akkor sincs elveszve az Atlanta.Tocy
ez így van. főleg brownert. nagy párharcok lesznek.
na meg a közepes passzok fognak nagyon ülni középre gonzaleznek :/braxa88
Nem temetném előre a matchupokat! Kitalál valamit a stáb. Az anyag meg van hozzá! Nem kell félni senkitől. Az Atlanta igencsak erős ellenfél, az NFC legjobbja az alapszakasz alapján, de tavaly meg a GB volt az, mégis ordas nagyot égtek!

Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Julio és Roddy képes megverni Shermant és Brownert, Gonzo ugyanúgy. Az idei playoffban nektek szurkolok ( a Falcons ellen meg főleg... ), de Ryan megtalálja a célpontjait minden távon. Szóval ha Turner nem lesz faktor, akkor sincs elveszve az Atlanta.Tocy
ez így van. főleg brownert. nagy párharcok lesznek.
na meg a közepes passzok fognak nagyon ülni középre gonzaleznek :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Julio és Roddy képes megverni Shermant és Brownert, Gonzo ugyanúgy. Az idei playoffban nektek szurkolok ( a Falcons ellen meg főleg... ), de Ryan megtalálja a célpontjait minden távon. Szóval ha Turner nem lesz faktor, akkor sincs elveszve az Atlanta.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
falcons:
Julion és Roddyn ott elsz Sherman és Browner. Gonzon Chancellorék és LBk.
sztem a nyerő emebere a flaconsnak Douglas lesz, emrt őt a seahawks leggyengébb játékosa fogja majd Trufant. turnert sztem nem lesz faktor.
douglastől nagyon félek. csak egy nagyon erős pass rushsal nyerhetünk.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Irvin végre jó volt. és Miller is.
Wilson egyetlen egy hibája meg h nehezen talál elkapót. bumm. zseni a gyerek.

nyertünk ez a lényeg, és kurvára nem azért mert RG3 megsérült.




Profootballtalk reports the Seahawks fear the knee injury sustained by DE Chris Clemons is a torn ACL.
király...
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
McCoy ügye érdekes, állítólag nagyon bíznak benne, de az utóbbi meccseken sok hülyesége volt (miatta visszafújt TD, elejtett passzok, stb.). Ha így csinálja továbbra is, akkor lehet ebből egy TE draft is.
Browner milyen jókat verekedett! Látszik, hogy rápihent a meccsre és égett ezer fokon. Sherman meg egy állat. Ezzel a manussal mindig történik valami. De tudnám utálni ha nem nálunk játszana! Így viszont ő a mi rossz fiúnk és kész.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
+ Ahgyan többen is kiemeltétek, Bevell és Gus változtatott játék közben. Azt érzem,hogy nem csak a játékosokban van potenciál,de számíthatunk a stábra is. Gus-t interjúztatja a Bears, Bevellt pedig a Phily. Reméljük maradnak( Emlékeztek tavaly mennyit szidtuk őket?)

undisputedly
Bevell megy a sörökhöz is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
+ Miller! Végre elkezdtük játszatni a TE-eket, ami ki is fizetődik!

+ Jó volt nézni azt a fizikális csatát amit a Browner és Sherm hozott össze. Végre újból összeállt a Legion of Boom!

+ E.T.-nek a szezon vége felé kezdett beindulni a szekér mérhető statisztikák terén is! Szezon elején többször perdült úgy a labda,hogy pont nem tudta levadászni, most kezd mifelénk lejteni az asztal!

+ Ahgyan többen is kiemeltétek, Bevell és Gus változtatott játék közben. Azt érzem,hogy nem csak a játékosokban van potenciál,de számíthatunk a stábra is. Gus-t interjúztatja a Bears, Bevellt pedig a Phily. Reméljük maradnak( Emlékeztek tavaly mennyit szidtuk őket?)

+ Robinson megérdemelten kapja a labdákat, nem csak egy faltörő kos, de elkapni is tud. Egy újabb célpont a listán!

+ A 12. ember! Igen-igen. 85 ezer ember nem tudott olyan hangulatot csinálni Washingtonban mint a mi közönségünk!


- Az első 14 pont! Nem kell magyarázni, szörnyű volt nézni!

- A második negyedig egyszerűen nem a Hawks focit játszottuk. Fumbli Wilsontól és Lynchtől is! Hallatlan. Ekkora hátrányban nem szabad megelégedni a fieldgoallal!

- McCoy egyszerűen szörnyű. Minden meccsen van legalább egy olyan dropja ami redzoneban történik üres fielddel előtte!

-Clem sérülése! Reméljük ha más nem, TC-re egészséges lesz. Scruggs time?

-Baldwin előrefelé csúszik mint egy Qb?!
Be kell vállalni az ütközést, és menni azért a plusz 1-2 yardért!

Ez az egység bármire képes! Jöhet a Falcons!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Clemons nagy valószínúséggel ACL szakadás

Jason La Canfora Clemons has telltale signs of ACL - looseness in joint and swelling with no pain. Seahawks figure this is the end of his season Expand 6h ‏@JasonLaCanfora Seahawks fear an ACL tear for top pass rusher Chris Clemons, who caught his cleat in that shoddy turf in Washington. MRI in AM. Looks bad
petey
Eddig se volt normális pass rush, most meg aztán kész. Nincs mese, Irvinnek el kell magyarázni, hogy próbálja menet közben oldalra rántani az emberét és kikerülni, ne csak tolja maga előtt.
Washingtonba meg küldjön már valaki egy pótos Ifa gyeptéglát!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Clemons nagy valószínúséggel ACL szakadás

Jason La Canfora Clemons has telltale signs of ACL - looseness in joint and swelling with no pain. Seahawks figure this is the end of his season Expand 6h ‏@JasonLaCanfora Seahawks fear an ACL tear for top pass rusher Chris Clemons, who caught his cleat in that shoddy turf in Washington. MRI in AM. Looks bad

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Jah, lényeg hogy nyertünk és az NSO mobil verziója is megújult! 😊
 m.nso.hu/nfl/a-ravens-meg-csak-td-t-sem-engedett-a-coltsnak-2205205

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nincsen mi lett volna ha, nyert a Seahawks. Ott és akkor kihasználta a lehetőséget, hogy átvegye az irányítást és megtette. RG-vel más lett volna, de nem így alakult, túl van ez tárgyalva.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amit olvasgatok, hogy sok helyen emlegetik a pálya minőségét... abban egyet kell értsek, hogy ha már az NFL ennyire oda van a játékosok egészségéért, akkor miért engedik meg, hogy ilyen minőségű talajon játszanak? És értem én, hogy tradíció, de akkor mondhatnánk, hogy az is tradíció volt, hogy aki a pálya közepén kap el passzolt labdát, azt megbüntetik (amit ugye most nem mernek, mert hit on a defensless receiver). Hogy is mondjam ezt szépen? Ki a bíp-nek hiszi magát Goodell & Co, hogy megmondja, hogy melyik tradíciót kell megtartani és melyiket nem? És ne is kezdjek bele a cserebírókba vagy a kickoff rövidítésbe és netán megszüntetésébe sem.
Ez a pálya sérülés veszélyes volt, és amúgy is sokszor botlottak el a játékosok... azt is mindenki tudja, hogy megfelelő gondozással simán lehet jó talajt csinálni (persze kell pénz hozzá)... Sokkal jobb állapotú pályán szoktak játszani a rögbisek, akik aztán tényleg végig szántják az egész pályát.

Ennek eredménye, hogy Clemons lesérült, ami nekünk nagy érvágás, de biztosan RG3-nak sem tett jót.

Lényeg: Az NFL a játékosok egészségéről papol, közben meg nagy ívben leszarja azt, csak a büntetések kiosztásánál figyelnek oda. Szégyen.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Győztünk és ez a lényeg. Valószínűleg még hónapokig fognak azon agyalni, hogy mi lett volna, ha Griffin nem sérül meg, viszont a mi 24 pontunknál nem ő volt a pályán. Felálltunk -14-ről, idegenben, ami egyáltalán nem jellemző és ezt díjazni kell. Mondjuk az is jelzi a csapat erejét, hogy idén először volt ilyen hátrányban. Pedig a "régi szép időkben" hányszor vertek agyon bennünket.
Dicséretes, hogy RG III mit meg nem tett a Redskinsért, (nem egy Cutler)de ezzel egyúttal óriási baromságot csinált ő is és a szakvezetés is. Mi lett volna ha nevű játékos pedig általában nincs a pályán.
Nem mondom, hogy az offense jól játszott, de ez most elég volt. A defense az első negyedben még kereste a pályát, kicsit csirkeudvar szerű volt a secondary is, de gyorsan tudtak váltani és amikor összeállt a megszokott kép, akkor már nem volt pardon.
Wilsonnak nem ez volt élete meccse, mintha a Rams meccs óta kicsit gödörben lenne. Remélem csak átmeneti állapot, mert Atlantában sem lesz egyszerű.
Szóval örüljünk a győzelemnek, kívánjunk jobbulást Griffinnek és keressünk egy használható rúgót a héten.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Helm, a gameplan eléggé egyszerű lett Griffin sérülésével. tömdb be a boxot, és ennyi. valószínű egy párhuzamos univerzumban más lett volna a meccs véeredménye, mivel a Hawks D csak nyomozta a labdát az elején, és hát láttátok mire képes RG3 mikor az elején még nem ment rottyra.
így is Shanny jól levédekezte Wilsont, a meccs az utolsó 8 percben dőlt el végérvényesen, mikor lefáradt a Skins D, és ugye Griffin kicsapta a térdét.

ez bizony Shanny érdeme hogy hagyta visszamenni. ez nem von le semmit az érdemetekből, ez a játék.

viszont pass rusht még mindig nem láttam.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nyertünk! Az 1. negyedben meg voltunk verve, de ahogy Helm is írta, tudtunk váltani mindkét oldalon, szvsz comeback akkor is lett volna, ha RGIII egészséges marad(saját vélemény). Egyébként Cousins sem rakott fel pontokat a maradék idejében. Aminek örülök, hogy nagyon szép drive-okat vezettünk, kár, hogy a RZ-ban sok volt a rossz megoldás.

Helm: Wilson valóban okolható néha a sack miatt, de inkább emiatt okoljam mint az INT miatt, a végletekig kivár néha, ha nincs elkapó, földre viszik, de miénk a labda, rookieként több nem is kell tőle. Másrészt sokszor nem egy irányból érnek oda, gondolom úgy nehezebb is kimozogni előle. Amúgy 0-14-nél 5 telót kaptam, hogy: "Na mi van Medve(vagy Gólya, mert ez a népszerűbb 😛), ez kevés lesz, hol a D, hol a csodagyerek?" A zrikát is viselni kell büszkén! 😉

Hirtelen ennyi, majd jövök még. Üdv.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :dSeaSzilaHawk
😊 azért a kapcsolatunk ennél kicsit összetettebb 😊Helmut Zimmer
Kíváncsi voltam, hogy milyen jelzőt fogsz használni. Elegánsat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :dSeaSzilaHawk
😊 azért a kapcsolatunk ennél kicsit összetettebb 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
Off
Oregonba elnek plane leszarnek minden ilyesmit 😀
/Off
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét