NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
+ Miller! Végre elkezdtük játszatni a TE-eket, ami ki is fizetődik!

+ Jó volt nézni azt a fizikális csatát amit a Browner és Sherm hozott össze. Végre újból összeállt a Legion of Boom!

+ E.T.-nek a szezon vége felé kezdett beindulni a szekér mérhető statisztikák terén is! Szezon elején többször perdült úgy a labda,hogy pont nem tudta levadászni, most kezd mifelénk lejteni az asztal!

+ Ahgyan többen is kiemeltétek, Bevell és Gus változtatott játék közben. Azt érzem,hogy nem csak a játékosokban van potenciál,de számíthatunk a stábra is. Gus-t interjúztatja a Bears, Bevellt pedig a Phily. Reméljük maradnak( Emlékeztek tavaly mennyit szidtuk őket?)

+ Robinson megérdemelten kapja a labdákat, nem csak egy faltörő kos, de elkapni is tud. Egy újabb célpont a listán!

+ A 12. ember! Igen-igen. 85 ezer ember nem tudott olyan hangulatot csinálni Washingtonban mint a mi közönségünk!


- Az első 14 pont! Nem kell magyarázni, szörnyű volt nézni!

- A második negyedig egyszerűen nem a Hawks focit játszottuk. Fumbli Wilsontól és Lynchtől is! Hallatlan. Ekkora hátrányban nem szabad megelégedni a fieldgoallal!

- McCoy egyszerűen szörnyű. Minden meccsen van legalább egy olyan dropja ami redzoneban történik üres fielddel előtte!

-Clem sérülése! Reméljük ha más nem, TC-re egészséges lesz. Scruggs time?

-Baldwin előrefelé csúszik mint egy Qb?!
Be kell vállalni az ütközést, és menni azért a plusz 1-2 yardért!

Ez az egység bármire képes! Jöhet a Falcons!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Clemons nagy valószínúséggel ACL szakadás

Jason La Canfora Clemons has telltale signs of ACL - looseness in joint and swelling with no pain. Seahawks figure this is the end of his season Expand 6h ‏@JasonLaCanfora Seahawks fear an ACL tear for top pass rusher Chris Clemons, who caught his cleat in that shoddy turf in Washington. MRI in AM. Looks bad
petey
Eddig se volt normális pass rush, most meg aztán kész. Nincs mese, Irvinnek el kell magyarázni, hogy próbálja menet közben oldalra rántani az emberét és kikerülni, ne csak tolja maga előtt.
Washingtonba meg küldjön már valaki egy pótos Ifa gyeptéglát!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 882 — Csodabogár
Clemons nagy valószínúséggel ACL szakadás

Jason La Canfora Clemons has telltale signs of ACL - looseness in joint and swelling with no pain. Seahawks figure this is the end of his season Expand 6h ‏@JasonLaCanfora Seahawks fear an ACL tear for top pass rusher Chris Clemons, who caught his cleat in that shoddy turf in Washington. MRI in AM. Looks bad

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Jah, lényeg hogy nyertünk és az NSO mobil verziója is megújult! 😊
 m.nso.hu/nfl/a-ravens-meg-csak-td-t-sem-engedett-a-coltsnak-2205205

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nincsen mi lett volna ha, nyert a Seahawks. Ott és akkor kihasználta a lehetőséget, hogy átvegye az irányítást és megtette. RG-vel más lett volna, de nem így alakult, túl van ez tárgyalva.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amit olvasgatok, hogy sok helyen emlegetik a pálya minőségét... abban egyet kell értsek, hogy ha már az NFL ennyire oda van a játékosok egészségéért, akkor miért engedik meg, hogy ilyen minőségű talajon játszanak? És értem én, hogy tradíció, de akkor mondhatnánk, hogy az is tradíció volt, hogy aki a pálya közepén kap el passzolt labdát, azt megbüntetik (amit ugye most nem mernek, mert hit on a defensless receiver). Hogy is mondjam ezt szépen? Ki a bíp-nek hiszi magát Goodell & Co, hogy megmondja, hogy melyik tradíciót kell megtartani és melyiket nem? És ne is kezdjek bele a cserebírókba vagy a kickoff rövidítésbe és netán megszüntetésébe sem.
Ez a pálya sérülés veszélyes volt, és amúgy is sokszor botlottak el a játékosok... azt is mindenki tudja, hogy megfelelő gondozással simán lehet jó talajt csinálni (persze kell pénz hozzá)... Sokkal jobb állapotú pályán szoktak játszani a rögbisek, akik aztán tényleg végig szántják az egész pályát.

Ennek eredménye, hogy Clemons lesérült, ami nekünk nagy érvágás, de biztosan RG3-nak sem tett jót.

Lényeg: Az NFL a játékosok egészségéről papol, közben meg nagy ívben leszarja azt, csak a büntetések kiosztásánál figyelnek oda. Szégyen.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Győztünk és ez a lényeg. Valószínűleg még hónapokig fognak azon agyalni, hogy mi lett volna, ha Griffin nem sérül meg, viszont a mi 24 pontunknál nem ő volt a pályán. Felálltunk -14-ről, idegenben, ami egyáltalán nem jellemző és ezt díjazni kell. Mondjuk az is jelzi a csapat erejét, hogy idén először volt ilyen hátrányban. Pedig a "régi szép időkben" hányszor vertek agyon bennünket.
Dicséretes, hogy RG III mit meg nem tett a Redskinsért, (nem egy Cutler)de ezzel egyúttal óriási baromságot csinált ő is és a szakvezetés is. Mi lett volna ha nevű játékos pedig általában nincs a pályán.
Nem mondom, hogy az offense jól játszott, de ez most elég volt. A defense az első negyedben még kereste a pályát, kicsit csirkeudvar szerű volt a secondary is, de gyorsan tudtak váltani és amikor összeállt a megszokott kép, akkor már nem volt pardon.
Wilsonnak nem ez volt élete meccse, mintha a Rams meccs óta kicsit gödörben lenne. Remélem csak átmeneti állapot, mert Atlantában sem lesz egyszerű.
Szóval örüljünk a győzelemnek, kívánjunk jobbulást Griffinnek és keressünk egy használható rúgót a héten.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 882 — Csodabogár
Helm, a gameplan eléggé egyszerű lett Griffin sérülésével. tömdb be a boxot, és ennyi. valószínű egy párhuzamos univerzumban más lett volna a meccs véeredménye, mivel a Hawks D csak nyomozta a labdát az elején, és hát láttátok mire képes RG3 mikor az elején még nem ment rottyra.
így is Shanny jól levédekezte Wilsont, a meccs az utolsó 8 percben dőlt el végérvényesen, mikor lefáradt a Skins D, és ugye Griffin kicsapta a térdét.

ez bizony Shanny érdeme hogy hagyta visszamenni. ez nem von le semmit az érdemetekből, ez a játék.

viszont pass rusht még mindig nem láttam.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nyertünk! Az 1. negyedben meg voltunk verve, de ahogy Helm is írta, tudtunk váltani mindkét oldalon, szvsz comeback akkor is lett volna, ha RGIII egészséges marad(saját vélemény). Egyébként Cousins sem rakott fel pontokat a maradék idejében. Aminek örülök, hogy nagyon szép drive-okat vezettünk, kár, hogy a RZ-ban sok volt a rossz megoldás.

Helm: Wilson valóban okolható néha a sack miatt, de inkább emiatt okoljam mint az INT miatt, a végletekig kivár néha, ha nincs elkapó, földre viszik, de miénk a labda, rookieként több nem is kell tőle. Másrészt sokszor nem egy irányból érnek oda, gondolom úgy nehezebb is kimozogni előle. Amúgy 0-14-nél 5 telót kaptam, hogy: "Na mi van Medve(vagy Gólya, mert ez a népszerűbb 😛), ez kevés lesz, hol a D, hol a csodagyerek?" A zrikát is viselni kell büszkén! 😉

Hirtelen ennyi, majd jövök még. Üdv.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :dSeaSzilaHawk
😊 azért a kapcsolatunk ennél kicsit összetettebb 😊Helmut Zimmer
Kíváncsi voltam, hogy milyen jelzőt fogsz használni. Elegánsat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :dSeaSzilaHawk
😊 azért a kapcsolatunk ennél kicsit összetettebb 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
kiemeltem neked, hogy miért nem kell az ilyent komolyan vedd... és a hülye bírók miatt is kár úgy visszatekinteni, hogy szomorúság meg méreg van benned... csak magaddal cseszel ki. Tudjuk, h mi történt akkor, mások is tudják, változtatni rajta nem tudunk. Get over it!
OFF: akkor gondolom ment a szurkolás a DUCKS-nak... :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét Helmut Zimmer
Off
Oregonba elnek plane leszarnek minden ilyesmit 😀
/Off
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
azért basszus,mert én Oregonban élek, és kb. mindenki tudja a környezetemben, hogy Hox fan vagyok! GB elleni meccs után nem kevés idióta fasz megjegyzést kaptam!
A másik a mi kis csapatunk közepesen népszerű. Úgy mentünk superbólba, hogy a Ford Fielden sokan azt sem tudták, ki a Steelers ellenfele (mert a BUS -aki retrospektív lófütty holdfénynél Lynchez képest-hazajön! Na olyan volt kb. a játékvezetés is!
súlytalanok voltuk, hallod Alexandert összekeverték Tiki Barberrel! Na így ment egy nagyon jó csapat élete meccsére!

Nem szeretném, ha mindenki megmagyarázná a hox ideiteljesítményét
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ez megint olyan meccs lesz, mint a GB elleni Fail Mary! Ma már senkit sem érdekel, hogy a GB szerzettt egy halálosan szabálytalan TD-t, ma már mindenki arra emlékszik, hogy RW intet dobott, amit az amatőr bírók benéztek. Hogy ugyanezek az amtőr bírók hány O holdingot néztek be a GB falban az ma már nem kérdés!

Ezen a meccsen a pályán született eredmény sokakat nem fog érdekelni. Megint az lesz, hogy szerencsével jutottunk tovább, hiszen RG3 megsérült, és ha nem sérült volna meg, biztos 500 pontot kap a hox védelelm! Ez egy igazi mi lett volna ha meccs lesz, így vonul be a történelembe! És senki sem fog emlékezni arra, hogy a hox az 1. félidőben teljesen átszervezte a játékát, a labda mindkét oldalán! Senkit sem fog zavarni, hogy hirtelen miért, és hogyan indult el Lynch,hogy mitől nem tudott hirtelen RG3 passzolni.

Mellesleg Wilson nem volt jó! Én D elemző vagyok, de azt én is látom, hogy 1 ütemmel többet vár sokszor!Helmut Zimmer
Ugyanmar. A GB meccs is ilyen volt hogy mivan ha Ponder jatszik de ezzel a sajat szurkoloknak kell foglalkoznia nem az ellenfelnek. Ti hoztatok ami kellett nyertetek, ha megtovabb meneteltek tudod kit fog erdekelni ez az egesz.
Ez egy ilyen sport serulesek folyamatosan benne vannak, es igazabol a Skins is csak magat hibaztathatja mert Cousins nem kerult idoben palyara.
Inkabb foglalkozzatok az Atlantaval jo kis derbi lesz.
Tietek a playoff rutinosab iranyito mert o mar nyert meccset 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most félreértés ne essék nekem sem az nem tetszik hogy nyertünk, mert nagyon örülök neki, de a legjobban a Trója jelenete illik ide mikor Hector elesik egy kőben és Akhilleusz hagyja felállni és harci pozíciót felvenni mondván hogy "Nem egy kőé lesz a dicsőség".

Biztos vagyok benne hogyha RGIII egészséges marad akkor is behúzzuk, bár jóval neccesebben. Mondjuk 27:24re 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Helmut ezzel csak egy gond van: miért érdekel téged, hogy mások mit gondolnak? mi tudjuk, h mi volt azon a GB meccsen... attól, h még egyesek verik a nyálukat, hát hajrá.
Ezt a meccset meg az fogja úgy értékelni, hogy szerencse, akinek fogalma sincs a fociról. De ez se zavarjon, én is csak a saját szurkolóinkkal hadoskodok itt. Csak nagy ritkán veszem fel a kesztyűt másokkal.

Szvsz Wilson jól játszott. Játszott már jobban is. Sokszor sokat vár és még úgy sem talál elkapót... ma nem vette egyszer észre Rice-t egy valószínű TD-re és Doug-ot is túldobta. Ne feledjük el, h még mindig rookie, és hogy lábbal milyen play-eket csinált. A labdára ügyelt mindig, blokkolt, mindent megtett. Ő egy leader. Az h néha többet vár, hát bú, senki sem tökéletes és ő még alacsony is 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ez megint olyan meccs lesz, mint a GB elleni Fail Mary! Ma már senkit sem érdekel, hogy a GB szerzettt egy halálosan szabálytalan TD-t, ma már mindenki arra emlékszik, hogy RW intet dobott, amit az amatőr bírók benéztek. Hogy ugyanezek az amtőr bírók hány O holdingot néztek be a GB falban az ma már nem kérdés!

Ezen a meccsen a pályán született eredmény sokakat nem fog érdekelni. Megint az lesz, hogy szerencsével jutottunk tovább, hiszen RG3 megsérült, és ha nem sérült volna meg, biztos 500 pontot kap a hox védelelm! Ez egy igazi mi lett volna ha meccs lesz, így vonul be a történelembe! És senki sem fog emlékezni arra, hogy a hox az 1. félidőben teljesen átszervezte a játékát, a labda mindkét oldalán! Senkit sem fog zavarni, hogy hirtelen miért, és hogyan indult el Lynch,hogy mitől nem tudott hirtelen RG3 passzolni.

Mellesleg Wilson nem volt jó! Én D elemző vagyok, de azt én is látom, hogy 1 ütemmel többet vár sokszor!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀SeaSzilaHawk
mi már annak is örülünk ha -10-en belül szopunk 😀eaglesmcnabb
hmmm... az is ritka specimen, aki a szopásnak örül 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀SeaSzilaHawk
mi már annak is örülünk ha -10-en belül szopunk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀
PS: tisztelet a kivételnek

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, joejszakat mindenkinek! Go Hawks!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
...mert van, akit a konkrét eredményen túl érdekel a mutatott játék minősége! 😕Helmut Zimmer
és én nem ugyanezt mondtam?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀SeaSzilaHawk
na de ezt mondom en is, csak hozza raktam a szemelyes impressziomat. temat reszemrol lezartam endorphyn
de miért? olyan jó vitázni a semmiről 😀SeaSzilaHawk
bazz, nem mesz aludni azonnal! Budos kolke! 😀

-- TIME I'AM! --