Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Grat srácok, nagy comeback volt, most már senki sem mondhatja, hogy a Seahawks csak otthon játszik jól.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Mi lett volna, HA Wilson sérül meg? 😊krankovics
Jön Flynn -> Super Bowl
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Mi lett volna, HA Wilson sérül meg? 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
de miért? nekem nagyon jó érzés volt, persze kivéve az első negyedet...SeaSzilaHawk
nekem is nagy hiányérzetem volt az elmaradt McDonald sackek miatt, de a Rec Fumbli minnenben kárpótolt.
McCoynak is voltak szép megmozdulásai, blockjai, mindamellett azért elejtett egy TD-t 😀eaglesmcnabb
óóó hülye... többször is benézhetnél hozzánk a magasívű kommentjeid itt is feldobnák a hangulatot... és szólunk a fiúknak, hogy többé nehogy hiányérzetet keltsenek benned :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
rosszul lépett szerencsétlen!

Ezt most nem fogod megmagyarázni! Nagyon jó volt a skins gameplan, csak úgy kezdődött, hogy RG3 játékra kész!
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Még! 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
ezzel is egyet értek... de tényleg ennyi!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
de miért? nekem nagyon jó érzés volt, persze kivéve az első negyedet...SeaSzilaHawk
nekem is nagy hiányérzetem volt az elmaradt McDonald sackek miatt, de a Rec Fumbli minnenben kárpótolt.
McCoynak is voltak szép megmozdulásai, blockjai, mindamellett azért elejtett egy TD-t 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hát örülök a továbbjutásnak, sajnálom RG-t, és mielőbbi felépülést neki, de ez benne van a sportban, nem nagyon érdekel mi lett volna, ha nemsérül meg/Cousins hamarabb jön. Nemértem, mi ebben a nem jó érzés. Emellett persze tiszteletem a Redskinsnek nagyon jól játszottak, és szerintem játszottak is volna, ha nem erőltetik...

A D az elején nagyon tré volt, ennél majd több kell a jövőhéten Atlantában, és a pass offenset is jó lenne javítani.

Miller nagyon állat, látom rájöttek, hogy használni kéne, mert nagyon jó TE.Duff
Ezzel teljes mértékben egyetértek... nem értem a fanyalgásokat... csak annyit látok, h ez nem az igazi, de nem tudom miért...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na jó ez így nem volt az igazi!
Fetomy, Medvepapa- elég kompetens társasággal néztem, és megerősítették a gyanum, hogy a sackek fele Wilsoné! Nem érzi!

Nem tudom, de valaki megemlékezett a D meccs közbeni sémaváltásáról? Vicces volt!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Hát örülök a továbbjutásnak, sajnálom RG-t, és mielőbbi felépülést neki, de ez benne van a sportban, nem nagyon érdekel mi lett volna, ha nemsérül meg/Cousins hamarabb jön. Nemértem, mi ebben a nem jó érzés. Emellett persze tiszteletem a Redskinsnek nagyon jól játszottak, és szerintem játszottak is volna, ha nem erőltetik...

A D az elején nagyon tré volt, ennél majd több kell a jövőhéten Atlantában, és a pass offenset is jó lenne javítani.

Miller nagyon állat, látom rájöttek, hogy használni kéne, mert nagyon jó TE.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
nekem is nagyon ambivalens a dolog, de megiscsak gyoztunk!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Russel oriasi! Meccs utani riport vegen "Thank you so much! GO HAWKS!" Lelkes a gyerek! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
de miért? nekem nagyon jó érzés volt, persze kivéve az első negyedet...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
hat urak, megmondom oszinten az elso negyed utan, mikor elment a tv itthon es lattam, hogy miket csinalunkk olyan ideges lettem, hogy a masodik negyed vegeig be se mentem a netre nezni, mert olyan ideg voltam. Vegul csak osszealltunk, de nem akarok tobb ilyen idegbetegseget!
Griffint nagyon sajnalom, hogy igy raserult, nagy felelotlenseg volt a skins reszerol visszaengedni, mert ramehet a palyafutasa.

A lenyeg, hogy gyoztunk es megyunk tovabb! Igy mar szebb lesz az almom! 😊

ui: Sherman a vegen megint nem birta tartani a szajat. Barmilyen zseni, ez nagyon gaz.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nagyon nehéz győzelem volt, de nem érdekelnek a részletek, megvan a win és csak ez számít. Innentől előre kell nézni, Atlantában szerintem simán van keresnivalónk!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na most ha valaki jön gratulálni nem fogom mindenkinek személyesen megköszönni... tehát: en block mindenkinek: Köszi!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Szép volt srácok. Azért nem volt semmi ezt visszahozni.

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gratulálok nagy győzelem, egyik kedvenc védelmem, + Wilson+Lynch állatok.
nektek szurkolok tovább!!!Kroos
Köszi :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ez az... megvan. az eleje, ahogy undi is mondja szívinfarktus közeli volt, a Falcons ellen ezt nem engedhetjük meg magunknak...
A washington mint csapat nekem elég szimpi, de valamiért nagyon harciasak voltak, a rossz értelemben, még Hall-t megértem valamilyen szinten, mert egyforma típusú emberrel akaszkodott össze, de hogy Moss vagy Garcon mit akart Brownertől, azt nem...
Most mindenki azon lesz, hogy mi lett volna ha RG3 egészséges, de könyörgöm, ez is a játék része...
Remélem Clemons helyrejön, és egy jó kicskert össze tudunk szedni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”