NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! kezdjük mááárrrr!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...Hanni
Az elmúlt 24 órában annyi statisztikai adatot, és funfactet olvastam,hogy kis túlzással azt sem tudom már, a LOS melyik felére játszunk 😛

A playoff eddigi két meccse nem tetszett. A Texans-Cincy kifejezetten unalmas volt, a GB pedig esélyt sem adott a Vikingeknek. Nem szomorkodnék,ha csak az esti Colts-Ravens lenne izgalmas, mert mi bucira verjük a Rézbőrűeket. Nagyon hasonló számokat hoz a két O#, kb snapre pontosan ugyanannyit fut-passzol a két alakulat, a két irányítórólnem is beszélve. Nekünk elvielég jobb a védelmünk, ők viszont hazai pályán játszanak. Szoros meccs lesz szerintem, a 4. negyedre még mindkét csapatnak reális esélye lehet a GW drájvra.

Megnéztem a RealRob riport aktuális részét, elég jó a hangulat a csapaton belül. Remélem nem leszünk áutkócsolva!

Go Hawks!

u.i.:Eredménykövetőben nem leszek, nektek jó szórakozást, és tartsátok a trasht akármi történjék 😊undisputedly
Az izgalom màra maradt, ebben biztos vagyok. Keveset fogunk aludni baràtaim! Pròbàlom jutalomnak tekinteni a PO-t, de nagyon szeretnék egy konf. döntõt Ké.é.i.pi és baràtai ellen! Akarom! SEAAAAAAA! 😊Medvepapa
legyen úgy!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...Hanni
Az elmúlt 24 órában annyi statisztikai adatot, és funfactet olvastam,hogy kis túlzással azt sem tudom már, a LOS melyik felére játszunk 😛

A playoff eddigi két meccse nem tetszett. A Texans-Cincy kifejezetten unalmas volt, a GB pedig esélyt sem adott a Vikingeknek. Nem szomorkodnék,ha csak az esti Colts-Ravens lenne izgalmas, mert mi bucira verjük a Rézbőrűeket. Nagyon hasonló számokat hoz a két O#, kb snapre pontosan ugyanannyit fut-passzol a két alakulat, a két irányítórólnem is beszélve. Nekünk elvielég jobb a védelmünk, ők viszont hazai pályán játszanak. Szoros meccs lesz szerintem, a 4. negyedre még mindkét csapatnak reális esélye lehet a GW drájvra.

Megnéztem a RealRob riport aktuális részét, elég jó a hangulat a csapaton belül. Remélem nem leszünk áutkócsolva!

Go Hawks!

u.i.:Eredménykövetőben nem leszek, nektek jó szórakozást, és tartsátok a trasht akármi történjék 😊undisputedly
Az izgalom màra maradt, ebben biztos vagyok. Keveset fogunk aludni baràtaim! Pròbàlom jutalomnak tekinteni a PO-t, de nagyon szeretnék egy konf. döntõt Ké.é.i.pi és baràtai ellen! Akarom! SEAAAAAAA! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...Hanni
Az elmúlt 24 órában annyi statisztikai adatot, és funfactet olvastam,hogy kis túlzással azt sem tudom már, a LOS melyik felére játszunk 😛

A playoff eddigi két meccse nem tetszett. A Texans-Cincy kifejezetten unalmas volt, a GB pedig esélyt sem adott a Vikingeknek. Nem szomorkodnék,ha csak az esti Colts-Ravens lenne izgalmas, mert mi bucira verjük a Rézbőrűeket. Nagyon hasonló számokat hoz a két O#, kb snapre pontosan ugyanannyit fut-passzol a két alakulat, a két irányítórólnem is beszélve. Nekünk elvielég jobb a védelmünk, ők viszont hazai pályán játszanak. Szoros meccs lesz szerintem, a 4. negyedre még mindkét csapatnak reális esélye lehet a GW drájvra.

Megnéztem a RealRob riport aktuális részét, elég jó a hangulat a csapaton belül. Remélem nem leszünk áutkócsolva!

Go Hawks!

u.i.:Eredménykövetőben nem leszek, nektek jó szórakozást, és tartsátok a trasht akármi történjék 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...Hanni
Ravens - Colts?! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kancellár seggre teszi RG3-at hamar elmegy a kedve a szaladgálástól 😊BlitzHawk
biztos úgy lesz, ha utóléri... 😛nexion218
hacsak nem elkapót játszik RG3, akkor valószínűbb, hogy szemből érkezik 😀
több mint 11 éve
nexion218 3 965 — Washington Gyapotkombájnz fan
Kancellár seggre teszi RG3-at hamar elmegy a kedve a szaladgálástól 😊BlitzHawk
biztos úgy lesz, ha utóléri... 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kancellár seggre teszi RG3-at hamar elmegy a kedve a szaladgálástól 😊
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 038 — Jó ötletnek tűnt!
Remélem RG3-nak pár futás után elvesszük a kedvét a továbbiaktól 😀 Csak találkozzon Kammel 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Game Day!
Go Hawks! 21-17 ide!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man

ha már megy a linkelgetés...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
 www.torontosun.com/2012/12/13/russell-wilsons-time-is-now
ezt pedig a bears topicba linkelték 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ez volt már?

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.braxa88
emlékszem még a milloyos védelem balfaszkodásaira 😀 jesszus hol tartunk azóta hálaistenneka.kacsa
Rettenetesen sajnálnám, ha elhagyna minket, de idén a labda másik oldalán legalább ugyanolyan minőségű munkát végeztek, sőt Bevell picit talán jobbat!Helmut Zimmer
Hörinél az év segédedzője lett. Mondjuk ahonnan ahova fejlődött év közben az O, nem kis érdem.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.braxa88
emlékszem még a milloyos védelem balfaszkodásaira 😀 jesszus hol tartunk azóta hálaistenneka.kacsa
Rettenetesen sajnálnám, ha elhagyna minket, de idén a labda másik oldalán legalább ugyanolyan minőségű munkát végeztek, sőt Bevell picit talán jobbat!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀braxa88
Igazából en csak nagyon minimalban, övék az érdem, de tervezem jobban aktivizalni magam. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀braxa88
Na elmentek a... 😀 Amúgy szép munka sràcok, csak így tovàbb! Én Tate-re szavaztam az O playa szavazàson! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Medvepapa
És a nevem alatt szereplő Tate hit is benne van, ami teljesen SZABÁLYOS 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na, ma Bengals és Vikings fan leszek, bár egyik esetben sem a QB miatt. 😊Medvepapa
Naa, pedig én holnap veletek vagyok 😊Bondi
Burfict és Atkins miatt húzok hozzájuk picit, de semmi bajom nem lesz, ha ti mentek tovább. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Na, ma Bengals és Vikings fan leszek, bár egyik esetben sem a QB miatt. 😊Medvepapa
Naa, pedig én holnap veletek vagyok 😊