Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
kezdem a RoY-el... valljuk be őszintén, hogy azt nem tudjuk, h RW v RG3 v Luck lesz a jobb a karrierje során, de nem is erről szól ez. Luck közel nem hozta a kellő számokat, RW meg amikor elkezdett játszani, már fél szezon elmúlt... RG3 kell nyerje, ez van... sok érvet fel lehet hozni, de ez lesz a vége.

Redskins: Nem kell elbizonytalanodni, nekünk van a jobb csapatunk. Persze ettől még kikaphatunk.SeaSzilaHawk
Egy rossz szót nem szólok, ha RGIII nyeri, szeretem a játékát is, csak ne hájpolnák ennyire. 😊 De amúgy ez csak egy díj, amiből ha lenne 100, akkor is mindet elcserélné mindenki egy Lombardira... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kicsit off: Android play storeban az egyik legjobb Google Reader alkalmazás, a Press inapp reklamkepen mi az Espn elso híre? 😀

endorphyn
Russelmania! 😊Medvepapa
Hát igen, kétségtelen 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
kezdem a RoY-el... valljuk be őszintén, hogy azt nem tudjuk, h RW v RG3 v Luck lesz a jobb a karrierje során, de nem is erről szól ez. Luck közel nem hozta a kellő számokat, RW meg amikor elkezdett játszani, már fél szezon elmúlt... RG3 kell nyerje, ez van... sok érvet fel lehet hozni, de ez lesz a vége.

Redskins: Nem kell elbizonytalanodni, nekünk van a jobb csapatunk. Persze ettől még kikaphatunk.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Are-You-IN-For-the-Playoffs/081d438d-25c8-4485-af94-0de694691a57

I'm IN! Are YOU IN? 😊Medvepapa
A végén a THE HIT 😀 ezek olyanok, h legszívesebben azonnal mennék lezúzni valakit... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kicsit off: Android play storeban az egyik legjobb Google Reader alkalmazás, a Press inapp reklamkepen mi az Espn elso híre? 😀

endorphyn
Russelmania! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kicsit off: Android play storeban az egyik legjobb Google Reader alkalmazás, a Press inapp reklamkepen mi az Espn elso híre? 😀


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.Medvepapa
Hű, gyors vagy! 😀
Megérdemelte! Már várom a vasárnapi meccset!undisputedly
Ja, pont most bújom a fórumokat. 😊 Kicsit aggódok is a kinti fanok "túlzott" magabiztossága miatt. Sőt, szakértőknél is nagyobb az odds a Redskins W-re! Tényleg esélyesek vagyunk?! Szerintem nem jobban, mint a vendéglátók...Medvepapa
Gameday közeledtével szerintem mindenkiben csökken a magabiztosság. Bízom a győzelemben,mert minden adott egy esetleges deeprunhoz. Clucth játékosok a D#-ben, és egy nem elit, de előre döcögő offenz! Ehhez társul,hogy az edzői gárdánkat is alkalmasnak tartom a feladatra! Az is benne van,hogy kikapunk. Mondjuk szívunk 3 return TD-t!

Remélem jó meccs lesz, és mindenki hozza amit tud.
Go Hawks! undisputedly
Kicsit úgy vagyok vele, mint a Skins fanok, nekem is minden PO meccs hab a tortán idén, 11-5 kurva jó(8-8,9-7,10-6 volt idény előtt), találtunk egy franchise QB-t, egy D vezért, Sherman "mocskos" jó, van Legion of Boom, szóval jók a kilátások a jövőre nézve!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.Medvepapa
Hű, gyors vagy! 😀
Megérdemelte! Már várom a vasárnapi meccset!undisputedly
Ja, pont most bújom a fórumokat. 😊 Kicsit aggódok is a kinti fanok "túlzott" magabiztossága miatt. Sőt, szakértőknél is nagyobb az odds a Redskins W-re! Tényleg esélyesek vagyunk?! Szerintem nem jobban, mint a vendéglátók...Medvepapa
50-50
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.Medvepapa
Hű, gyors vagy! 😀
Megérdemelte! Már várom a vasárnapi meccset!undisputedly
Ja, pont most bújom a fórumokat. 😊 Kicsit aggódok is a kinti fanok "túlzott" magabiztossága miatt. Sőt, szakértőknél is nagyobb az odds a Redskins W-re! Tényleg esélyesek vagyunk?! Szerintem nem jobban, mint a vendéglátók...Medvepapa
Gameday közeledtével szerintem mindenkiben csökken a magabiztosság. Bízom a győzelemben,mert minden adott egy esetleges deeprunhoz. Clucth játékosok a D#-ben, és egy nem elit, de előre döcögő offenz! Ehhez társul,hogy az edzői gárdánkat is alkalmasnak tartom a feladatra! Az is benne van,hogy kikapunk. Mondjuk szívunk 3 return TD-t!

Remélem jó meccs lesz, és mindenki hozza amit tud.
Go Hawks!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.Medvepapa
Hű, gyors vagy! 😀
Megérdemelte! Már várom a vasárnapi meccset!undisputedly
Ja, pont most bújom a fórumokat. 😊 Kicsit aggódok is a kinti fanok "túlzott" magabiztossága miatt. Sőt, szakértőknél is nagyobb az odds a Redskins W-re! Tényleg esélyesek vagyunk?! Szerintem nem jobban, mint a vendéglátók...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.Medvepapa
Hű, gyors vagy! 😀
Megérdemelte! Már várom a vasárnapi meccset!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Russell Wilson named NFL Offensive Rookie of the Month for December. He joins Walter Jones, Rocky Bernard and Lofa Tatupu as the only Seahawks to win the monthly rookie honor.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Are-You-IN-For-the-Playoffs/081d438d-25c8-4485-af94-0de694691a57

I'm IN! Are YOU IN? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
az! nagyon is.

kiváncsi vagyok amugy mennyi van még benne. braxa88
Még nőhet...pl hétvégén...

Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?! A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀undisputedly
Megszokta, mert edzésen olyankor BéBé gyün.

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
Kiraly az ember! Mondjuk vicces, mikor magyaraz McQuistannek es megbuksizza a pufifank fejet! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
az! nagyon is.

kiváncsi vagyok amugy mennyi van még benne.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
ideje volt már hogy róla is készüljön egy ilyen összeállítás 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilson
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
HIHETETLEN!!! Nem utazunk Csikàgòòòba! 😀Medvepapa
Pedig a Soldier Field már a második otthonunk 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor lesz meg? 😊

Most Consecutive Home Games Won, 30
New England Patriots 2008–2011krankovics
Rámegyünk? 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
Mikor lesz meg? 😊

Most Consecutive Home Games Won, 30
New England Patriots 2008–2011

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
HIHETETLEN!!! Nem utazunk Csikàgòòòba! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giants
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Wilson was fourth in the league in passer rating (100.0) behind the Packers’ Aaron Rodgers (108.0), Broncos’ Peyton Manning (105.and Redskins’ Robert Griffin III (102.4); fifth in fourth-quarter passer rating (102.7); fifth in third-down passer rating (96.2); and eighth in completion percentage (.641)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"