Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Michael Irvin felszállt a Hawks bandwagonra.Itt éppen Shermannel és Brownerrel pózol. Nézzétek a pólót:

A póló rendelhető itt, 20$:  www.homersapparel.com/products/legion

undisputedly

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Michael Irvin felszállt a Hawks bandwagonra.Itt éppen Shermannel és Brownerrel pózol. Nézzétek a pólót:

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Back to Pete Carroll's squad ... Premium secondary + effective running attack + quarterback who doesn't pull any Sanchize's = Super Bowl threat. "

- NFL power ranking.Hanni
Helm pont tegnap kardoskodott valamelyik topicban amellett,hogy a falak munkája a jó szereplés alapja, amivel egyet kell értsek.
Ennek féyében hiányolom a passrust, mert PO-ban sokszor alakul úgy,hogy azon múlik a győzelem, meg tudod-e állítani az ellenfél GW drájvját, amihez elengedhetetlen a passrush. Ráadásul itt már rendre nfl kaliber irányítók ellen kell vigéckedni 😊
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"Back to Pete Carroll's squad ... Premium secondary + effective running attack + quarterback who doesn't pull any Sanchize's = Super Bowl threat. "

- NFL power ranking.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ET 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
BÚÉK!

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Boldog Új Évet valamennyi Seahawks szurkolónak, meg nem Seahawks szurkolónak, de főleg azoknak, akik az elmúlt időszak sikertelenségei után sem szálltak le a szerelvényről! Most végre ismét van csapatunk, egy fiatal és motivált társaság, élükön a liga legtöbbet ugráló és legjobban lelkesedő edzőjével (ráadásul jól is áll az öregnek), akinek remélem beérik végre a munkája. Sokszor voltunk türelmetlenek vele is, sokszor nem értettük a döntéseit, de talán az idő őt fogja igazolni. A jelek mindenesetre erre mutatnak. Ja és ne felejtsük el az ÉV GM-ét sem. Neki is Boldog Új Évet!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldog Új Évet minden Hawks drukkernek, illetve a komplett NFC-Westnek ezzel a képpel felvezetve!

Az egyetlen otthon veretlen csapat lettünk az idei alapszakaszban, reméljük 2013 is hasonló sikereket hoz 😊

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!Tui
Üdv a fedélzeten.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!Tui
Sherman megnyerte a perét, így nem kap eltiltást. Tehát mind a ketten ott lesznek a Washington ellen.

Nem úgy mint Walter Thurmond, akit IR-re tettetek, hogy Brownernek felszabaduljon egy roster hely.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Tui Seattle Seahawks 3
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Győzelmekben Gazdag Boldog Új Évet Mindenkinek!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Boldog Új Évet Mindenkinek! Jövőre ugyanitt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amúgy sem szeretem RG 3-t, sokkal gyengébb történetnek tartom, mint az RG770-et 😊
részemről lezárva!Helmut Zimmer
Mar ne is haragudj kedves Zimmer, de a legjobb tortenet koztudottan THX1138-e.. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
I wish them luck in the playoff run.”undisputedly
Kell a halálnak luck mikor itt van RW 😀

Egyébként tegnap megint látható volt, hogy ha nem védi a fal és nem tud kimozogni RW, akkor nincs olyan WR, akire igazán lehetne számítani. Persze mikor már ki tudott mozogni, kergetőzni a kosokkal, akkor már lettek célpontok is, szóval azért arra mindenképp kell a PO-ban figyelni, hogy ha már elit WR nincs, legalább az OL tartsa magát. Ha legalább az megvan, akkor nem lehet gond 😊

Egyébként bár a rekord csak beállítva lett meg, így lett szép, hogy kereken 100.0-as ratingje lett a srácnak 😊 És mivel RG3 nem aprított annyira tegnap, nem is marad el tőle igazán:

RG 258/393, 65.6%, 3200yds, 8.1 avg, 20/5, 102.4
RW 252/393, 64.1%, 3118yds, 7.9 avg, 26/10, 100.0

Érdekes, hogy ugyanannyi attemptjük volt, és szinte teljesen ugyanazt hozták ki belőle, pedig mennyire más utat jártak be. 😊fetomy
Remek teljesítmény mind a két oldalon, Gratu az edzői karnak!
Amúgy nem érdekel RG3, főleg az összehasonlítgatást szarom le! Megnéztem tegnap, mindenki döntse el maga!
Amúgy sem szeretem RG 3-t, sokkal gyengébb történetnek tartom, mint az RG770-et 😊
részemről lezárva!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Tegnap/ma játszottunk egy igen rossz meccset, ahol fejben kevesen voltak a pályán. Szerencsére RW igen. Az offense fasorban sem volt, a def meg csendben átszunyókálta a meccset. Viszont ami lényeges, hogy már bűn rossz játékkal is képes nyerni a csapat, tehát nagyon nagy potenciál van ebben a fiatal és jól összerakott gárdában. Ha pedig kijön a lépés, akkor láttuk mire képesek. A Rams meccsen nem lepődtem meg, mert gondoljunk vissza, a legsimább zakónk tőlük való és most is nagyon képben voltak velünk kapcsolatban. Lerohanták RW-t (nyilván jobbról, mert Okung felől nem sok esélyük volt), aki bár mozgékony, de ez még neki is sok volt. Aztán hálistennek az ő def-jük is elfáradt kissé és végül meglett a win. Tanulni lehet és kell ebből az estéből és ha valahol van esélyünk, az Washington. RG III nem egészséges, ezt ki kellene használni. Mindenesetre nagy derbi lesz.
Irvinnel kezdeni kell valamit, mert jelen formájában elpocsékolt 1. körös pick, legalábbis számomra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
I wish them luck in the playoff run.”undisputedly
Kell a halálnak luck mikor itt van RW 😀

Egyébként tegnap megint látható volt, hogy ha nem védi a fal és nem tud kimozogni RW, akkor nincs olyan WR, akire igazán lehetne számítani. Persze mikor már ki tudott mozogni, kergetőzni a kosokkal, akkor már lettek célpontok is, szóval azért arra mindenképp kell a PO-ban figyelni, hogy ha már elit WR nincs, legalább az OL tartsa magát. Ha legalább az megvan, akkor nem lehet gond 😊

Egyébként bár a rekord csak beállítva lett meg, így lett szép, hogy kereken 100.0-as ratingje lett a srácnak 😊 És mivel RG3 nem aprított annyira tegnap, nem is marad el tőle igazán:

RG 258/393, 65.6%, 3200yds, 8.1 avg, 20/5, 102.4
RW 252/393, 64.1%, 3118yds, 7.9 avg, 26/10, 100.0

Érdekes, hogy ugyanannyi attemptjük volt, és szinte teljesen ugyanazt hozták ki belőle, pedig mennyire más utat jártak be. 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem kell csüggedni a tegnapi meccs után: 1. meg volt a meccs, veretlenek voltunk otthon.
2. nem volt tét, illetve mindenki tudta, h a PO meg van, senki sem szakadt meg és nem is sérült meg senki.
3. megyünk Washingtonban, ott pedig ha megfogjuk az optiont, akkor hatalmas esélyünk lesz, én favoritnak gondolom magunk.
Ami bosszant, hogy RW nem csinálta meg a rookie TD rekordot, de beállította, ami nagyszerű.
Nagy csörte lesz Vasárnap, már alig várom 😀SeaSzilaHawk
Gondolj bele, ha megcsilálja, akkor a Manning fanok is megutálják! Helmut Zimmer
Minél többen utálnak, annál jobbak vagyunk. :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nem kell csüggedni a tegnapi meccs után: 1. meg volt a meccs, veretlenek voltunk otthon.
2. nem volt tét, illetve mindenki tudta, h a PO meg van, senki sem szakadt meg és nem is sérült meg senki.
3. megyünk Washingtonban, ott pedig ha megfogjuk az optiont, akkor hatalmas esélyünk lesz, én favoritnak gondolom magunk.
Ami bosszant, hogy RW nem csinálta meg a rookie TD rekordot, de beállította, ami nagyszerű.
Nagy csörte lesz Vasárnap, már alig várom 😀SeaSzilaHawk
Gondolj bele, ha megcsilálja, akkor a Manning fanok is megutálják!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem kell csüggedni a tegnapi meccs után: 1. meg volt a meccs, veretlenek voltunk otthon.
2. nem volt tét, illetve mindenki tudta, h a PO meg van, senki sem szakadt meg és nem is sérült meg senki.
3. megyünk Washingtonban, ott pedig ha megfogjuk az optiont, akkor hatalmas esélyünk lesz, én favoritnak gondolom magunk.
Ami bosszant, hogy RW nem csinálta meg a rookie TD rekordot, de beállította, ami nagyszerű.
Nagy csörte lesz Vasárnap, már alig várom 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fischer elképesztően szimpatikus nyilatkozatot adott a meccs után.

“I will first start by thanking the Seahawks, Coach Carroll and the organization. I wish them luck in the playoff run. Pete has got a good football team here.”


Itt a teljes postgame press, más játékosoktól is:
 blog.thenewstribune.com/seahawks/2012/12/30/rams-postgame-quoteables-jeff-fisher-sam-bradford-danny-amendola-and-more/#storylink=cpy
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A tegnapi meccset tényleg hagyjuk, gratula a Ramsnek a szép helytálláshoz!
Viszont nfl.com ról emeltem ki ezt a pozitiv részletet. Ami ugye ebben az igazán fontos, az nem az ellenfél, hanem az, hogy már képesnek tartanak minket győzni idegenben. Azt hiszem, hogy a p.s. szereplés után ez az egyik legfontosabb fejlemény, ami nyilván direkt hozadéka a qb és más posztokon történt fejlődésnek.

3. The Seahawks struggled on the road for much of the season, but their victory in Chicago was the biggest win of their season. Seattle followed that up with a blowout win over Buffalo in Toronto. The Seahawks aren't the same team away from home, but they are good enough to be the favorites next week in Washington. The Redskins simply can't match the Seahawks ' defensive talents.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
jó...ezt a meccset felejtsük el gyorsan!!!
Valami elképesztően rossz, sőt, ami nagyobb bűn, szervezetlen volt az OLine!!!!!! Kábel nem jó szakember! Futásblokk megy, de a passprot ergya volt mindig!
PC is láthatóan zavart érzett az erőben! Gondolom félidőben rendett vágott!
Gyenge volt a D line is! Irvin szellemi fogyatékos, Bryant pedig se nem DT, de nem DE!
Frontokban lehet elvérezni a PO-ban, mi is ott fogunk!
Wilson pedig zseniális, hatalmas esze van a játékhoz, igazi difference maker!

Emlékezzünk meg Fisherről, aki ismét remek munkát végzett a csapata felkészítésében! A komplexebb a blitz sémákat meg is ette a hox OLine, látszik, hogy nagyon felkészültek a meccsre!
Samu nem tehet a rengeteg dropról, én továbbra is vallom, hogy kis Schotti remek koordinátor (az apja volt a kedvenc HC-m, szóval annak ellenére, hogy sok borsot tört a csapataim orra alá nálam sok +++-al indul), de ő ebben a mai menetben alul maradt! Remek csapat a Rams!

ja és még valami... nálam a csapat MVP Richard Sherman!Helmut Zimmer
Nem látom ennyire szörnyűn a helyzetet 😊
Csoportrangadó mindig nagyon nehéz. Főleg most, és főleg itt a Westben! Nehéz fejben lehozni egy mérkőzést ami nagyrészt semmin nem változtat. KEvés esély volt rá,hogy a Cards elverje a Friscot, a Rams pedig egy nagyon jó kis csapat lett itt a végén. A D-fal elég tetszetős 😊
Senki nem sérült le, egyetlen csapatként veretlenek lettünk hazai pályán. Nagy respect a 12.embernek 😊

MEgyünk Washingtonba, ahol összecsap RG3 és RW!
Vagy akár mondhatnám azt is,hogy Sherman tweet accountja nagyon aktív lesz az elkövetkező 1-2 napban 😊


u.i.: Irvin nekem is hatalmas csalódás idén. Reméljük a tapasztalat és az offseason segít rajta is, meg úgy kompletten a passrush szekción, mert most ilyen nem is létezik 😀