Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
az! nagyon is.

kiváncsi vagyok amugy mennyi van még benne. braxa88
Még nőhet...pl hétvégén...

Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?! A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀undisputedly
Megszokta, mert edzésen olyankor BéBé gyün.

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
Kiraly az ember! Mondjuk vicces, mikor magyaraz McQuistannek es megbuksizza a pufifank fejet! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊Medvepapa
az! nagyon is.

kiváncsi vagyok amugy mennyi van még benne.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
TRUE LEADER!!! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
ideje volt már hogy róla is készüljön egy ilyen összeállítás 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson a SoundFX-ben!
Azért Robinsonon mennyire látszik, FB?!
A TD előtt, nem lép ki szépen az oldalvonal felé,hanem lehajol, és fejjel nekimegy a védőnek 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000120999/Sound-FX-Russell-Wilson
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
HIHETETLEN!!! Nem utazunk Csikàgòòòba! 😀Medvepapa
Pedig a Soldier Field már a második otthonunk 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor lesz meg? 😊

Most Consecutive Home Games Won, 30
New England Patriots 2008–2011krankovics
Rámegyünk? 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
Mikor lesz meg? 😊

Most Consecutive Home Games Won, 30
New England Patriots 2008–2011

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giantsbraxa88
HIHETETLEN!!! Nem utazunk Csikàgòòòba! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hazai könnyű, idegen brutál :/

HOME:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Minnesota Vikings
New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers
Tennessee Titans
Jacksonville Jaguars

ROAD:
San Francisco 49ers
Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Atlanta Falcons
Carolina Panthers
Houston Texans
Indianapolis Colts
New York Giants
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Wilson was fourth in the league in passer rating (100.0) behind the Packers’ Aaron Rodgers (108.0), Broncos’ Peyton Manning (105.and Redskins’ Robert Griffin III (102.4); fifth in fourth-quarter passer rating (102.7); fifth in third-down passer rating (96.2); and eighth in completion percentage (.641)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Michael Irvin felszállt a Hawks bandwagonra.Itt éppen Shermannel és Brownerrel pózol. Nézzétek a pólót:

A póló rendelhető itt, 20$:  www.homersapparel.com/products/legion

undisputedly

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Michael Irvin felszállt a Hawks bandwagonra.Itt éppen Shermannel és Brownerrel pózol. Nézzétek a pólót:

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Back to Pete Carroll's squad ... Premium secondary + effective running attack + quarterback who doesn't pull any Sanchize's = Super Bowl threat. "

- NFL power ranking.Hanni
Helm pont tegnap kardoskodott valamelyik topicban amellett,hogy a falak munkája a jó szereplés alapja, amivel egyet kell értsek.
Ennek féyében hiányolom a passrust, mert PO-ban sokszor alakul úgy,hogy azon múlik a győzelem, meg tudod-e állítani az ellenfél GW drájvját, amihez elengedhetetlen a passrush. Ráadásul itt már rendre nfl kaliber irányítók ellen kell vigéckedni 😊
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"Back to Pete Carroll's squad ... Premium secondary + effective running attack + quarterback who doesn't pull any Sanchize's = Super Bowl threat. "

- NFL power ranking.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
ET 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
BÚÉK!

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Boldog Új Évet valamennyi Seahawks szurkolónak, meg nem Seahawks szurkolónak, de főleg azoknak, akik az elmúlt időszak sikertelenségei után sem szálltak le a szerelvényről! Most végre ismét van csapatunk, egy fiatal és motivált társaság, élükön a liga legtöbbet ugráló és legjobban lelkesedő edzőjével (ráadásul jól is áll az öregnek), akinek remélem beérik végre a munkája. Sokszor voltunk türelmetlenek vele is, sokszor nem értettük a döntéseit, de talán az idő őt fogja igazolni. A jelek mindenesetre erre mutatnak. Ja és ne felejtsük el az ÉV GM-ét sem. Neki is Boldog Új Évet!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldog Új Évet minden Hawks drukkernek, illetve a komplett NFC-Westnek ezzel a képpel felvezetve!

Az egyetlen otthon veretlen csapat lettünk az idei alapszakaszban, reméljük 2013 is hasonló sikereket hoz 😊

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!Tui
Üdv a fedélzeten.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!Tui
Sherman megnyerte a perét, így nem kap eltiltást. Tehát mind a ketten ott lesznek a Washington ellen.

Nem úgy mint Walter Thurmond, akit IR-re tettetek, hogy Brownernek felszabaduljon egy roster hely.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Tui Seattle Seahawks 3
Hali mindenkinek, Tui vagyok, 2 éve nézek nfl-t és 2 éve vagyok Seahawks rajongó. Igazából csak 1 kérdésem lenne, hogy most ugye már lejárt Browner eltiltása Sherman-ét meg már jól eltologatták, így van-e arra esély, hogy ha meg is büntetik már csak a következő idényben kell letöltenie? Szóval, hogy a rájátszásban játszhat-e mind2 CB? Ha már volt róla hír akkor bocsi biztos lemaradtam.
Köszi és Boldog Új Évet Mindenkinek!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Győzelmekben Gazdag Boldog Új Évet Mindenkinek!