Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Hát örülök a továbbjutásnak, sajnálom RG-t, és mielőbbi felépülést neki, de ez benne van a sportban, nem nagyon érdekel mi lett volna, ha nemsérül meg/Cousins hamarabb jön. Nemértem, mi ebben a nem jó érzés. Emellett persze tiszteletem a Redskinsnek nagyon jól játszottak, és szerintem játszottak is volna, ha nem erőltetik...

A D az elején nagyon tré volt, ennél majd több kell a jövőhéten Atlantában, és a pass offenset is jó lenne javítani.

Miller nagyon állat, látom rájöttek, hogy használni kéne, mert nagyon jó TE.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
nekem is nagyon ambivalens a dolog, de megiscsak gyoztunk!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Russel oriasi! Meccs utani riport vegen "Thank you so much! GO HAWKS!" Lelkes a gyerek! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.Hanni
de miért? nekem nagyon jó érzés volt, persze kivéve az első negyedet...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez így nem volt jó érzés mit mondjak.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
hat urak, megmondom oszinten az elso negyed utan, mikor elment a tv itthon es lattam, hogy miket csinalunkk olyan ideges lettem, hogy a masodik negyed vegeig be se mentem a netre nezni, mert olyan ideg voltam. Vegul csak osszealltunk, de nem akarok tobb ilyen idegbetegseget!
Griffint nagyon sajnalom, hogy igy raserult, nagy felelotlenseg volt a skins reszerol visszaengedni, mert ramehet a palyafutasa.

A lenyeg, hogy gyoztunk es megyunk tovabb! Igy mar szebb lesz az almom! 😊

ui: Sherman a vegen megint nem birta tartani a szajat. Barmilyen zseni, ez nagyon gaz.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Nagyon nehéz győzelem volt, de nem érdekelnek a részletek, megvan a win és csak ez számít. Innentől előre kell nézni, Atlantában szerintem simán van keresnivalónk!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na most ha valaki jön gratulálni nem fogom mindenkinek személyesen megköszönni... tehát: en block mindenkinek: Köszi!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Szép volt srácok. Azért nem volt semmi ezt visszahozni.

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gratulálok nagy győzelem, egyik kedvenc védelmem, + Wilson+Lynch állatok.
nektek szurkolok tovább!!!Kroos
Köszi :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ez az... megvan. az eleje, ahogy undi is mondja szívinfarktus közeli volt, a Falcons ellen ezt nem engedhetjük meg magunknak...
A washington mint csapat nekem elég szimpi, de valamiért nagyon harciasak voltak, a rossz értelemben, még Hall-t megértem valamilyen szinten, mert egyforma típusú emberrel akaszkodott össze, de hogy Moss vagy Garcon mit akart Brownertől, azt nem...
Most mindenki azon lesz, hogy mi lett volna ha RG3 egészséges, de könyörgöm, ez is a játék része...
Remélem Clemons helyrejön, és egy jó kicskert össze tudunk szedni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Gratulálok nagy győzelem, egyik kedvenc védelmem, + Wilson+Lynch állatok.
nektek szurkolok tovább!!!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az eleje meleg volt, nagyon bealudtunk, de végül összeszedte magát a D#, a félig egészséges RG3 és bandája ellen!

Wilson remek. Szeretném látni azokat akik az elmúlt napokban a Hawksot alázták, legfőképpen Wilsont,hogy mit szólnak most! Az egyetlen rookie Qb aki rájátszásban maradt! Washington nem lett szimpatikusabb, főleg Hall miatt!
Holnapra jöhet az elemzés. Retteghet a Falcons! ( Kemény meccs lesz!)

u.i.: Miller MVP!

u.i.2: Hogyan is volt az a "Hawks idegenben nem tud nyerni" monológ?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
első negyedben azt hittem megbolondulok...SeaSzilaHawk
tudtam h magunkhoz térünk, de aggódtam h mikor, végülis időben.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
első negyedben azt hittem megbolondulok...
na majd meccs után leszek, úgy sem fogok tudni aludni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem mondom, h nyugi, mert a TV-t mindjárt ketté harapom.SeaSzilaHawk
nem is lehet, de lélektanilag talán most nálunk az edge...Medvepapa
hát remélem a D is jelen lesz... most sok múlik rajtuk...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
nem mondom, h nyugi, mert a TV-t mindjárt ketté harapom.SeaSzilaHawk
nem is lehet, de lélektanilag talán most nálunk az edge...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem mondom, h nyugi, mert a TV-t mindjárt ketté harapom.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
lehet jobb lenne itt beszélni a meccsről, mert az élő eredménykövetőben minden van, csak nem a meccsel kapcsolatos dolgok...SeaSzilaHawk
agybajt fogok kapni... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
lehet jobb lenne itt beszélni a meccsről, mert az élő eredménykövetőben minden van, csak nem a meccsel kapcsolatos dolgok...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna fiúk, lányok, mindjárt itt az idő... ARE YOU IN??? I'M IN!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! kezdjük mááárrrr!!!
SeaSzilaHawk
Türelem... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! kezdjük mááárrrr!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon bennem van már a meccs ideg... mi lesz még itt estig...Hanni
Az elmúlt 24 órában annyi statisztikai adatot, és funfactet olvastam,hogy kis túlzással azt sem tudom már, a LOS melyik felére játszunk 😛

A playoff eddigi két meccse nem tetszett. A Texans-Cincy kifejezetten unalmas volt, a GB pedig esélyt sem adott a Vikingeknek. Nem szomorkodnék,ha csak az esti Colts-Ravens lenne izgalmas, mert mi bucira verjük a Rézbőrűeket. Nagyon hasonló számokat hoz a két O#, kb snapre pontosan ugyanannyit fut-passzol a két alakulat, a két irányítórólnem is beszélve. Nekünk elvielég jobb a védelmünk, ők viszont hazai pályán játszanak. Szoros meccs lesz szerintem, a 4. negyedre még mindkét csapatnak reális esélye lehet a GW drájvra.

Megnéztem a RealRob riport aktuális részét, elég jó a hangulat a csapaton belül. Remélem nem leszünk áutkócsolva!

Go Hawks!

u.i.:Eredménykövetőben nem leszek, nektek jó szórakozást, és tartsátok a trasht akármi történjék 😊undisputedly
Az izgalom màra maradt, ebben biztos vagyok. Keveset fogunk aludni baràtaim! Pròbàlom jutalomnak tekinteni a PO-t, de nagyon szeretnék egy konf. döntõt Ké.é.i.pi és baràtai ellen! Akarom! SEAAAAAAA! 😊Medvepapa
legyen úgy!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P