Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Don't fumble the Skittle! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Longwell és Rackers érkezik próbarugásrabraxa88
én már azon is elgondolkoztam, hogy lehet RW-nek az is menne. 😀

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Longwell és Rackers érkezik próbarugásra
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát több rúgót is nézegetünk, de még nem kizárt Hauschka szereplése sem, csütörtök-péntek fele többet tudunk majd. Medvepapa
Hál Isten Cundiffról lemaradtatok 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
áá mennyire jó kép
braxa88
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
persze, hogy lesznek. arra céloztam, hogy roddy sem megy a szomszédba ha keménykedésről van szó. kicsit dirty playa, akárcsak bowner. ezért mondtam, hogy érdekes lesz... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
a roddy vs bowner csemege lesz a k1 kedvelőinek 😊

hatyuska lesz é, vagy kickert kell kukáznotok?peach
biztos lesznek elkapásai White-nak, de előre sajnálom...😛
Hát több rúgót is nézegetünk, de még nem kizárt Hauschka szereplése sem, csütörtök-péntek fele többet tudunk majd. RGIII 1 év kuka... 😕

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez priceless:
On the coaching staff front, Seahawks' Offensive Coordinator Darrell Bevell will interview with the Bears for their vacant Head Coach position. Word out of Philly is that Seahawks Defensive Coordinator Gus Bradley will interview for the Eagles Head Coach vacancy as well. If Kenny Powers owned the Seahawks, he might say something like "Everyone wants a piece of my shit."

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
catattack 3 520
Leszerződtettétek Stephen Williams WR-t egykori Cardinals tehetséget..
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
clemons biztosan kihagyja a maradék meccset 😕
nagyon nagy veszteség...
rookieknak itt az idő h fellépjenek és megmutassák.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
áá mennyire jó kép
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Most néztem meg felvételről a meccset. Gratulálok! Remélem sokáig meneteltek! (a következőt mindenképpen hozni kell! 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
ezt még nem is láttam...

krankovics
Na milyen jó, hogy a mi kutyánk kölyke! Már az anyja se merte megpiszkálni mert azonnal tackle lett volna belőle!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
a roddy vs bowner csemege lesz a k1 kedvelőinek 😊

hatyuska lesz é, vagy kickert kell kukáznotok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
seaSzilaHawk,

Nem haragszom, nagyon kedvelem, tényt állapítottam meg!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egy kérdés urak:
-ha a szezon elején (pl. az első meccs után) "felajánlják", hogy a csapat rájátszásba jut és az első meccset meg is nyeri, akkor ott szeptemberben elfogadtátok volna a mostani év végi eredményt előre?

Kíváncsi lennék a véleményetekre!
(Tudom, hogy jelen pillanatban értelmetlen a kérdés, de az "akkori éneteket" kérdezem. )
😊
funkyparduc
Ezt mindig elfogadom, gondolom mindenki elfogadná, főleg, h nincs említés, h csak addig jutnánk vagy esetleg tovább... így ezt nem lehet visszautasítani 😀
ezt még nem is láttam...

krankovics
azt hiszem, h repült is a sárga zászló... de a tegnap is voltak szép bunyók, nem értem h ezek a kis elkapók minek kötnek bele BB-be? 😀 esélytelenek, de Andre Johnson vs BB elég szikrázó lenne 😀
...csak neki nem ez a feladata, hanem hogy átlagosan 4 mississippin belül szabaduljon a labdától! 😕Helmut Zimmer
Helmut miért haragszol ennyire RW-re? nem tökéletes, de ki az? a miénk és meccseket nyerünk, tessék örülni... (és mielőtt visszavágnál, a minőség is számít 😀)
Néhány ember annyira objektív itt mint az igazságszolgáltatás Kubában! Ráadásul sikít a hülyeségtől és frusztrációtól a kommentjük!
Én legközelebb csak postseasonban jövök errefelé, addig marad a seahawks.net és társai.
Szevasztok!undisputedly
Ahogy már megjegyezték, postseason van (gondolom offseason akart lenni)... a többire meg ott van, hogy Magyarország, te vagy a szívemben ... ez megy itthon, vagy lepereg, vagy megőrülsz a hülyeségtől és butaságtól.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pedig tiszta munka volt. 😀Sebii
S mennyire tudatos! Nálunk játszana, imádnám. Így viszont suttyó! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Pedig tiszta munka volt. 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
ezt még nem is láttam...


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pontosan!
eredménykövetőnél nagyobb szenny amugy sincsbraxa88
csak gabbert!
ja nincs itt iktriad? :/
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Biztos vagyok benne, hogy sok meccset láttatok, sokat játszottatok és sokan gondoljátok azt, hogy értetek a focihoz. Én nem értek és szerintem Magyarországon senki sem. Ismerünk neveket, formációkat, szabályokat, playeket, de az igazi fociról fogalmunk sincs. Ugatjuk a holdat, elhisszük, ha a tippmixen bejön egy hatos kötés, akkor már szakértők vagyunk. Ám legyen, de ezzel nem tudok és nem is akarok azonosulni.Captain Mcbright
Ennyi. Maximálisan igaza van. Sok embernek megmutatnám ezt a fórumon. A tegnapi "eredménykövetés" 40%-a TV-s kommentálás fikázása, kifigurázása volt, amit meg az érintett csapatok topikjaiban olvasok...véleményt kéne írni, nem egymást fikázni, kulturált szurkolás, de jó lenne...Medvepapa
pontosan!
eredménykövetőnél nagyobb szenny amugy sincs
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Biztos vagyok benne, hogy sok meccset láttatok, sokat játszottatok és sokan gondoljátok azt, hogy értetek a focihoz. Én nem értek és szerintem Magyarországon senki sem. Ismerünk neveket, formációkat, szabályokat, playeket, de az igazi fociról fogalmunk sincs. Ugatjuk a holdat, elhisszük, ha a tippmixen bejön egy hatos kötés, akkor már szakértők vagyunk. Ám legyen, de ezzel nem tudok és nem is akarok azonosulni.Captain Mcbright
Ennyi. Maximálisan igaza van. Sok embernek megmutatnám ezt a fórumon. A tegnapi "eredménykövetés" 40%-a TV-s kommentálás fikázása, kifigurázása volt, amit meg az érintett csapatok topikjaiban olvasok...véleményt kéne írni, nem egymást fikázni, kulturált szurkolás, de jó lenne...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A fanyalgóknak küldeném ezt a videót:
Sebii
órisái browner 😀 messze legkeményebb CB a ligában
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
A fanyalgóknak küldeném ezt a videót: