Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Todd Washt Carroll elengedte Bradleyhez D-line coachnak, szóval ezen a poszton most nálatok üresedés van.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Pedig jobb ha hozzászoksz a gondolathoz 😊 Egyébként is csak majdnem lett meg a perfect rating 😛fetomy
Pro Bowl... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pedig jobb ha hozzászoksz a gondolathoz 😊 Egyébként is csak majdnem lett meg a perfect rating 😛
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem értékeli senki embereink ProBowlos mutatványát? 😀Hanni
Hááát faszák voltak... 😊 Nem nagyon kell ezt értékelni, max. kiélvezni, hogy még egyszer láthattuk őket. Bár én már inkább az offseasonra koncentrálok. Medvepapa
Hát érdekes, h nem RW lett MVP... a kis fizuja mellé elment volna az autó 😀 nem, de tényleg fura, h nem RW vagy AJ Green kapta meg... a másik, hogy ET egész végig feltüzeltállapotban volt, sztem még egy szezont most is le tudna hozni 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem értékeli senki embereink ProBowlos mutatványát? 😀Hanni
Hááát faszák voltak... 😊 Nem nagyon kell ezt értékelni, max. kiélvezni, hogy még egyszer láthattuk őket. Bár én már inkább az offseasonra koncentrálok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem értékeli senki embereink ProBowlos mutatványát? 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövõre kicsit jobb balansz kell mind pass/rush, mind Lynch/Others aspektusban(làsd Ravens Offense), jò lesz az! 😊Medvepapa
Végig sorjáztam a szezon statisztikáit. Mindvégig jellemző volt a futójátékunkra,hogy Lynch kb 2-1,5:1 arányban kapja a labdát a többiekkel szemben. Ezalól egy-egy kivétel van. A 3. fordulóban a GB elen kb 6:1 arányban vitte a bogyót, ami nagyon kiesik a sorból! Van viszont olyan meccs is, ahol a többiek többet vitték mint a Bestia!
Összességében nagyjából 1,7:1 arány az ami mutatkozik! Szerintem egy liga TOP3 ,frencsájz futónak, főleg ekkora szerződéssel ez bőven tökéletes arány 😊 Meg kellene nézni érdekesség gyanánt a másik két TOP3 futó arányait, habár ez lehet,hogy kicsit csalóka lesz AP-nál!

Ami még fontos,hogy Lynch nem egy BJGE kaliberű futó. GreenEllis-szel ellentétben, Lynch bármikor képes nagyot villanni, és bemutatni egy tackle törő 70 yardos TD-t !
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jövõre kicsit jobb balansz kell mind pass/rush, mind Lynch/Others aspektusban(làsd Ravens Offense), jò lesz az! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch idén sérült volt és a PO-ra méginkább. Tudom, hogy a Háború és Békét könnyebb olvasni, mint az arcát, de azért látszott rajta valamilyen melankólia, nem?12
Látszott, ahogy mondod. Talán a 12. hét környékén sipákoltam itt, hogy Turbint többet kellene használni, Lynch el fog fáradni. Tavaly Lynch(alapszakasz): 15 meccs/285 carry, idén 16/315, arányok nem változtak, pedig Turbint ezért draftoltuk tán, nem?! Ráadásul Turbin is hozta a yardokat. Jövőre okosabban kell beosztani az erejét.
Medvepapa
Idén 941 snap volt a támadóknál, amiből 536 volt futás(60%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 59%-a jött Lynchtől.
Tavaly 950 snap volt, amiből 442 volt futás( 47%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 65%-a jött Lynchtől!

Tehát a tavalyi 53% passz / 47% futás idén változott 40% passz / 60% futásra, ami nagyon nagy különbség. Hiába cipelte tehát 30 alkalommal többször a labdát, a lényeg az,hogy a futások terén 6%-kal csökkent a szerepvállalása úgy,hogy közben többet futottunk mint tavaly! És ebben nincs bent a prassprotection snapek illetve a passzplayek száma.

Amúgy meglepő,hogy tavaly több játékot játszott az O# mint idén.Az már kevésbé,hogy 15%-kal több yardot tettünk meg RW-vel mint a T-Jax / Csárli kettőssel.undisputedly
Esküszöm, most se időm se kedvem utánanézni, de Undi, ha esetleg még benne vagy, ezeket a statokat nézzük már meg az első 8 héten. 😊Medvepapa
vs Cards: RW 34 pa Lynch 21 Otherw 12
vs Dallas: RW 20pa Lynch 26 O 15
vs GB: RW 21pa L 25 O 4
vs Rams: RW 25pa L 20 O 14
vs Panthers RW 25pa L21 O 14
vs NE: RW 27pa L 15 O 11
vs 49ers: RW 23pa L 19 O10
vs Lions: RW 35pa L 12 O 7

210 pa / 246 c (159 L)

A futások 64%-át vitte Lynch. Az éves átlaga ugyebár 59%. A passz futás 46 / 54 %
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lynch idén sérült volt és a PO-ra méginkább. Tudom, hogy a Háború és Békét könnyebb olvasni, mint az arcát, de azért látszott rajta valamilyen melankólia, nem?12
Látszott, ahogy mondod. Talán a 12. hét környékén sipákoltam itt, hogy Turbint többet kellene használni, Lynch el fog fáradni. Tavaly Lynch(alapszakasz): 15 meccs/285 carry, idén 16/315, arányok nem változtak, pedig Turbint ezért draftoltuk tán, nem?! Ráadásul Turbin is hozta a yardokat. Jövőre okosabban kell beosztani az erejét.
Medvepapa
Idén 941 snap volt a támadóknál, amiből 536 volt futás(60%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 59%-a jött Lynchtől.
Tavaly 950 snap volt, amiből 442 volt futás( 47%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 65%-a jött Lynchtől!

Tehát a tavalyi 53% passz / 47% futás idén változott 40% passz / 60% futásra, ami nagyon nagy különbség. Hiába cipelte tehát 30 alkalommal többször a labdát, a lényeg az,hogy a futások terén 6%-kal csökkent a szerepvállalása úgy,hogy közben többet futottunk mint tavaly! És ebben nincs bent a prassprotection snapek illetve a passzplayek száma.

Amúgy meglepő,hogy tavaly több játékot játszott az O# mint idén.Az már kevésbé,hogy 15%-kal több yardot tettünk meg RW-vel mint a T-Jax / Csárli kettőssel.undisputedly
Esküszöm, most se időm se kedvem utánanézni, de Undi, ha esetleg még benne vagy, ezeket a statokat nézzük már meg az első 8 héten. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch idén sérült volt és a PO-ra méginkább. Tudom, hogy a Háború és Békét könnyebb olvasni, mint az arcát, de azért látszott rajta valamilyen melankólia, nem?12
Látszott, ahogy mondod. Talán a 12. hét környékén sipákoltam itt, hogy Turbint többet kellene használni, Lynch el fog fáradni. Tavaly Lynch(alapszakasz): 15 meccs/285 carry, idén 16/315, arányok nem változtak, pedig Turbint ezért draftoltuk tán, nem?! Ráadásul Turbin is hozta a yardokat. Jövőre okosabban kell beosztani az erejét.
Medvepapa
Idén 941 snap volt a támadóknál, amiből 536 volt futás(60%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 59%-a jött Lynchtől.
Tavaly 950 snap volt, amiből 442 volt futás( 47%-a a teljes O# játékoknak)! Ennek 65%-a jött Lynchtől!

Tehát a tavalyi 53% passz / 47% futás idén változott 40% passz / 60% futásra, ami nagyon nagy különbség. Hiába cipelte tehát 30 alkalommal többször a labdát, a lényeg az,hogy a futások terén 6%-kal csökkent a szerepvállalása úgy,hogy közben többet futottunk mint tavaly! És ebben nincs bent a prassprotection snapek illetve a passzplayek száma.

Amúgy meglepő,hogy tavaly több játékot játszott az O# mint idén.Az már kevésbé,hogy 15%-kal több yardot tettünk meg RW-vel mint a T-Jax / Csárli kettőssel.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Mondjuk nem meglepő...
 blog.vizio.com/post/41356165101/russell-wilson-wins-vizio-top-value-performer-fans

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lynch idén sérült volt és a PO-ra méginkább. Tudom, hogy a Háború és Békét könnyebb olvasni, mint az arcát, de azért látszott rajta valamilyen melankólia, nem?12
Látszott, ahogy mondod. Talán a 12. hét környékén sipákoltam itt, hogy Turbint többet kellene használni, Lynch el fog fáradni. Tavaly Lynch(alapszakasz): 15 meccs/285 carry, idén 16/315, arányok nem változtak, pedig Turbint ezért draftoltuk tán, nem?! Ráadásul Turbin is hozta a yardokat. Jövőre okosabban kell beosztani az erejét.

Más: állítólag nagyon érdekel minket Revis. Nem gondolnám. Bár ha ezzel Flynn-t el tudjuk passzolni a Jets-hez. Bár még akkor sem. 😀

Más: Matt Thomas jött a Browns-tól Idzik helyére, általában jó véleménnyel vannak róla. Mindenesetre marad a fiatal csapat, az biztos. Snap számok alapján a Browns volt a legfiatalabb csapat 2012-ben, a Seahawks a 2nd. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha már draft, Lynch-ben mennyi van még?
Tudom, ég és föld, de:
 www.nfl.com/player/shaunalexander/2504258/profile12
sok. de lassan ugyis tökmind1 h ki lesz az RB, mert Wilsonnal passheavy offense lesz 😛
braxa88
Ennek a pussheavy offensenek ugye az egyik jeles képviselője RGIII ... volt?!


Ha már draft, Lynch-ben mennyi van még?
Tudom, ég és föld, de:
 www.nfl.com/player/shaunalexander/2504258/profile12
Ha nem lesz komolyabb sérülése még évekig tudja ezt a formát hozni. S.Alexandernek is a sérülés után esett vissza a teljesítménye. Még visszatért ugyan de már nem volt a régi. Látszott rajta, hogy már tart a nagy ütközésektől. Pedig nagy kedvenc volt.BigBaltazar
Lynch idén sérült volt és a PO-ra méginkább. Tudom, hogy a Háború és Békét könnyebb olvasni, mint az arcát, de azért látszott rajta valamilyen melankólia, nem?

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ha már draft, Lynch-ben mennyi van még?
Tudom, ég és föld, de:
 www.nfl.com/player/shaunalexander/2504258/profile12
Ha nem lesz komolyabb sérülése még évekig tudja ezt a formát hozni. S.Alexandernek is a sérülés után esett vissza a teljesítménye. Még visszatért ugyan de már nem volt a régi. Látszott rajta, hogy már tart a nagy ütközésektől. Pedig nagy kedvenc volt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha már draft, Lynch-ben mennyi van még?
Tudom, ég és föld, de:
 www.nfl.com/player/shaunalexander/2504258/profile12
sok. de lassan ugyis tökmind1 h ki lesz az RB, mert Wilsonnal passheavy offense lesz 😛
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha már draft, Lynch-ben mennyi van még?
Tudom, ég és föld, de:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/q6aogsngaiaq2yr1sgyv
Shaun Alexander Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB Shaun Alexander including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Egy ilyen sapka L/XL méretben érdekel valakit? Nekem nagy lett.

krankovics
az L/XL mekkora fejet jelent? funkyparduc
60.6 - 63.5 cm-es fejkörfogat.krankovics
4Kg krumpli, ... nem tudhatjuk hogyan veszi fel...

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊somoskovig
Igen tudom, épp arra akartam rávilágítani, hogy két(egy) buta pick abszolút felülír 8-9 fasza játékost ilyen szempontból 😊 Nem igazán értettem sosem, hogy miért pont a seahawksra lett ez kiélezve, mikor azért bőven láttunk ezen kívül is baromságot, de sebaj 😊

Helmut: Nem tudom, de biztos nem Irvin. Vagyis... 😊fetomy
Igazából a Carpenter picknél dobtuk le anno a láncot, onnantól meg már hagyomány lett. 😊somoskovig
meg csak Seahawks sapka volt ott azért is lett ez. minő véletlen. Idén is viszem, csak szólok.Fucu
...idén is kiröhögünk... 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy ilyen sapka L/XL méretben érdekel valakit? Nekem nagy lett.

krankovics
az L/XL mekkora fejet jelent? funkyparduc
60.6 - 63.5 cm-es fejkörfogat.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊somoskovig
Igen tudom, épp arra akartam rávilágítani, hogy két(egy) buta pick abszolút felülír 8-9 fasza játékost ilyen szempontból 😊 Nem igazán értettem sosem, hogy miért pont a seahawksra lett ez kiélezve, mikor azért bőven láttunk ezen kívül is baromságot, de sebaj 😊

Helmut: Nem tudom, de biztos nem Irvin. Vagyis... 😊fetomy
Igazából a Carpenter picknél dobtuk le anno a láncot, onnantól meg már hagyomány lett. 😊somoskovig
meg csak Seahawks sapka volt ott azért is lett ez. minő véletlen. Idén is viszem, csak szólok.Fucu
úgy sem fogunk húzni 1. körben 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊somoskovig
Igen tudom, épp arra akartam rávilágítani, hogy két(egy) buta pick abszolút felülír 8-9 fasza játékost ilyen szempontból 😊 Nem igazán értettem sosem, hogy miért pont a seahawksra lett ez kiélezve, mikor azért bőven láttunk ezen kívül is baromságot, de sebaj 😊

Helmut: Nem tudom, de biztos nem Irvin. Vagyis... 😊fetomy
Igazából a Carpenter picknél dobtuk le anno a láncot, onnantól meg már hagyomány lett. 😊somoskovig
meg csak Seahawks sapka volt ott azért is lett ez. minő véletlen. Idén is viszem, csak szólok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊somoskovig
Igen tudom, épp arra akartam rávilágítani, hogy két(egy) buta pick abszolút felülír 8-9 fasza játékost ilyen szempontból 😊 Nem igazán értettem sosem, hogy miért pont a seahawksra lett ez kiélezve, mikor azért bőven láttunk ezen kívül is baromságot, de sebaj 😊

Helmut: Nem tudom, de biztos nem Irvin. Vagyis... 😊fetomy
Igazából a Carpenter picknél dobtuk le anno a láncot, onnantól meg már hagyomány lett. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊somoskovig
Igen tudom, épp arra akartam rávilágítani, hogy két(egy) buta pick abszolút felülír 8-9 fasza játékost ilyen szempontból 😊 Nem igazán értettem sosem, hogy miért pont a seahawksra lett ez kiélezve, mikor azért bőven láttunk ezen kívül is baromságot, de sebaj 😊

Helmut: Nem tudom, de biztos nem Irvin. Vagyis... 😊