Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kíváncsi leszek az árra.
Legalább nem szopat minket évente kétszer.Bazzani
Állítólag az idei 1. kör. benne van.empty taxi
állítólag van egy kondíciós pick is...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kedvenc WRem kedvenc csapatomban
mikor lesz már szeptember?! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Kíváncsi leszek az árra.
Legalább nem szopat minket évente kétszer.Bazzani
Állítólag az idei 1. kör. benne van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ugyanakkor kétlem, hogy 2 WR-nek fizetnénk évi 9-10 misit, bár várjuk meg a szerződést ha van.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi leszek az árra.
Legalább nem szopat minket évente kétszer.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hoppácska! Hát ha beválik...Wilson+Lynch+Harvin...kőőőőőőőkemény! 😊 Braxa már biztos orgazmus közeli állapotban... 😀 😀

már mindenhol tényként közlik! beszarok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen, már csak a fizikai felmérőn kell átmennie és Seahawks játékosnak tudhatja magát. Beszarok, Wilson újabb célpontot kapott ráadásul egy elitet, aki 80 yardot átlagolt meccsenként Pondrrel. No comment. Plusz ugye Bevell két évig edzette.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Vikings trying to trade WR Percy Harvin and are in discussions with Seahawks, amongst other teams, per team sources. Seahawks favored.Beki
The star wideout will be dealt to Seattle for draft picks pending Harvin passing a physical, NFL Network contributor Jay Glazer reports.

Ezek szerint már majdnem a mienk?

Szeretem Harvint, szerintem nagyszerű játékos, de hasonló típusú WReink vannak, returnernek meg Washington.

Kam és Baldwin már üdvözölte is twitteren 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Vikings trying to trade WR Percy Harvin and are in discussions with Seahawks, amongst other teams, per team sources. Seahawks favored.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
skipet nem szeressem. vmit kitalál magának és ahhoz ragaszkodik thru thick and thin. emlékszem h jamesről miket mondott folyamatosan, h ő nem h nem a legjobb játékos, de még nem is egy jó kosárlabdázó. teljesen fasz ez az ember.a.kacsa
amiket mond, legtöbbjét ő sem gondolja komolyan, csak trollkodik a műsor kedvéért. arra megy, hogy minél provokálóbb legyen, pl. amikor azt mondta Adrian Petersonról, hogy túlértékelt. semmi értelme nincs, lényeg az, hogy sokan felkapják a fejüket. First Take-nél aljább sportműsor nem létezik.

choose life
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!


😀Amadeus91
ennyi...Skip ne okoskodj, nézd meg a számait! 😀Medvepapa
skipet nem szeressem. vmit kitalál magának és ahhoz ragaszkodik thru thick and thin. emlékszem h jamesről miket mondott folyamatosan, h ő nem h nem a legjobb játékos, de még nem is egy jó kosárlabdázó. teljesen fasz ez az ember.
mondjuk azért sherman se csinálta a legjobban, mert megalázhatta volna jobban is ennél, de hát, shit happens 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan


😀Amadeus91
ennyi...Skip ne okoskodj, nézd meg a számait! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958


😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Abraham is megnéz minket! 😊 v. mi őt? 😂

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kosarast igazoltunk. Hihetetlen, de nem lehetetlen. PC-ék taktikája amúgy is megfejthetetlen. Na de ez! Ha ez is bejön akkor tényleg ők a liga legnagyobb kukásai. Mondjuk nem volna hátrány, legalább nem kellene TE-re költeni a drafton.garrett27
Tony Gonzalez és Antonio Gates mellé felnőhet. 😊krankovics
Hát ha azt a pályaívet futja be mint ők, akkor nem lesz rossz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Kosarast igazoltunk. Hihetetlen, de nem lehetetlen. PC-ék taktikája amúgy is megfejthetetlen. Na de ez! Ha ez is bejön akkor tényleg ők a liga legnagyobb kukásai. Mondjuk nem volna hátrány, legalább nem kellene TE-re költeni a drafton.garrett27
Tony Gonzalez és Antonio Gates mellé felnőhet. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kosarast igazoltunk. Hihetetlen, de nem lehetetlen. PC-ék taktikája amúgy is megfejthetetlen. Na de ez! Ha ez is bejön akkor tényleg ők a liga legnagyobb kukásai. Mondjuk nem volna hátrány, legalább nem kellene TE-re költeni a drafton.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érkezett:
DARREN FELLS, TE. az ember akiről sztem még senkisem hallott, hiszen középsuli óta nem focizott 😀
3 évre írt alá
óriási 😂braxa88
Igen, hihetetlen, h mindenhonnan kukáznak :d elnézve, hogy mennyi helyen játszott, lehet h nagyon jó lóra tettek... óriási lenne, ha beválna. SeaSzilaHawk
tipikus PC/JS féle signing...Morrah biztosan megy. Daniel Fells Pats TE tesója. Érdekesség: középsuli végén 6-5, 260 lbs-al mérlegelt, futott egy 4,5-ös 40-est 1,6-os részidővel, szóval atletikussággal nem volt/nincs baj. Most 6-7, 280. A paraméterei jók. de kb. 7 éve nem volt focilabda a kezében...lehet a köv. Jimmy Graham, de lehet, hogy már nyár végén sem lesz rosteren. Figyeljük a híreket. 😊Medvepapa
igen, de ebben majdnem no risk-el mekkora reward lehetőség van benne, ez majdhogy Win-Win szitu, sőt az. ha "csak" annyira jön be, mint Browner, akkor jók vagyunk 😀 meg a gyerek kosarazott végig, szal azért járt labda a kezébe, biztosan nem lesz idegen számára a tojáslabda. És mivel workouton volt, gondolom azt ismegnézték, h tud-e elkapni...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
érkezett:
DARREN FELLS, TE. az ember akiről sztem még senkisem hallott, hiszen középsuli óta nem focizott 😀
3 évre írt alá
óriási 😂braxa88
Igen, hihetetlen, h mindenhonnan kukáznak :d elnézve, hogy mennyi helyen játszott, lehet h nagyon jó lóra tettek... óriási lenne, ha beválna. SeaSzilaHawk
tipikus PC/JS féle signing...Morrah biztosan megy. Daniel Fells Pats TE tesója. Érdekesség: középsuli végén 6-5, 260 lbs-al mérlegelt, futott egy 4,5-ös 40-est 1,6-os részidővel, szóval atletikussággal nem volt/nincs baj. Most 6-7, 280. A paraméterei jók. de kb. 7 éve nem volt focilabda a kezében...lehet a köv. Jimmy Graham, de lehet, hogy már nyár végén sem lesz rosteren. Figyeljük a híreket. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érkezett:
DARREN FELLS, TE. az ember akiről sztem még senkisem hallott, hiszen középsuli óta nem focizott 😀
3 évre írt alá
óriási 😂braxa88
Igen, hihetetlen, h mindenhonnan kukáznak :d elnézve, hogy mennyi helyen játszott, lehet h nagyon jó lóra tettek... óriási lenne, ha beválna.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na bakker, hová lett a hsz-em?
na mind1...

Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Floyd azért annyira nem király
ha marad Branch és Jones és jön egy 2-3.körs DT akkor sem leszek szomorú.
DE fontosabb! csak ne Osi 😀braxa88
annyira tényleg nem, draft topikban írtam is, hogy a konzisztens top 5 már túl nagy hype. Ha mindkettő marad akkor nem is húzunk DT-t 1. körben, de Jones-on meglepődnék. Scruggs és Howard...figyeljetek csak majd oda! 😊
Osi-ba meg ne menjünk bele(persze átvitt értelemben). 😊Medvepapa
Shariff Floyd-ról beszélünk? DT, Florida? ne hülyéskedjetek, a legjobb DT prospect, a tag-ek után talán 1/1 lesz. Sajnos a tag-ek eléggé szarul sikerültek számunkra. Nincs se Melton, se Starks, se Micheal Johnson. lassan úgy látszik, h Cullen látogatását komolyra kell fordítani...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
érkezett:
DARREN FELLS, TE. az ember akiről sztem még senkisem hallott, hiszen középsuli óta nem focizott 😀
3 évre írt alá
óriási 😂
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Floyd azért annyira nem király
ha marad Branch és Jones és jön egy 2-3.körs DT akkor sem leszek szomorú.
DE fontosabb! csak ne Osi 😀braxa88
annyira tényleg nem, draft topikban írtam is, hogy a konzisztens top 5 már túl nagy hype. Ha mindkettő marad akkor nem is húzunk DT-t 1. körben, de Jones-on meglepődnék. Scruggs és Howard...figyeljetek csak majd oda! 😊
Osi-ba meg ne menjünk bele(persze átvitt értelemben). 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Floyd azért annyira nem király
ha marad Branch és Jones és jön egy 2-3.körs DT akkor sem leszek szomorú.
DE fontosabb! csak ne Osi 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gil Brandt mockjában Floyd az 1/25. Mondanom sem kell mekkora badarság szerintem, hogy eddig csúszik, de bizony Isten a próféta szóljon belőle, 1/25-re már steal. Medvepapa
Shariff? esélytelen, top 5-nek mondják...
a ma legrosszabb híre, hogy a qrva Dolphins Starks-ra vágta a franchise tag-et, ha bár szabadügynök lesz Jake Long, Sean Smith, Reggie Bush, A. Fasano és Hartline is... ez nagyon rossz, mert a Bears meg Meltont kínálta meg... lassan úgy néz ki, hogy Cullen Jenkins-re szükség lesz, meg kinéz az első körös DT.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”