Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hamarosan kapható!


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Irvin beruházott: 😀

Medvepapa
Csak ilyen BKV kékben volt? 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Irvin beruházott: 😀


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na tessék:

 www.nfl.com/videos/nfl-am/0ap2000000151738/Is-Seahawks-49ers-best-rivalry-in-football

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
PR 1.hely.
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2013-nfl-pre-draft-power-rankingsbraxa88
Durva a hype, már-már sok is. Nagyon kell a ligának egy új Steelers-Ravens párharc, és mindenki minket lát ebben a Whinerssel. És lám, 1. és 2. PR. Mekkorát változott a világ 1 év alatt...tavaly ilyenkor 25. hely környékén voltunk mindenhol. 😀 Azért nekünk még bizonyítanunk kell, h hosszú távon is sikeresek tudunk lenni, és a nagyon erős NFC West erre tökéletes terep! 😊Medvepapa
Es akkor itt van a folytatas:
"The Seattle Seahawks, fueled by their late 2012 surge and splashy free-agent signings, have claimed the top spot."
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/74371/espn-coms-nfl-pre-draft-power-rankings-2

Szoval nem is tudom, egy kicsit mar vicc kategoria az egesz. Ugy csinalnak, mintha hirtelen (na jo nem annyira hirtelen) nalunk lenne az orakulum. Mondjuk legyen igazuk 😊 A Rams 15 helye erdekes. Plane a Cardinals 29. helyen levo szerencsetlenkedese fenyeben.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
PR 1.hely.
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2013-nfl-pre-draft-power-rankingsbraxa88
Durva a hype, már-már sok is. Nagyon kell a ligának egy új Steelers-Ravens párharc, és mindenki minket lát ebben a Whinerssel. És lám, 1. és 2. PR. Mekkorát változott a világ 1 év alatt...tavaly ilyenkor 25. hely környékén voltunk mindenhol. 😀 Azért nekünk még bizonyítanunk kell, h hosszú távon is sikeresek tudunk lenni, és a nagyon erős NFC West erre tökéletes terep! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PR 1.hely.
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2013-nfl-pre-draft-power-rankings
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kaptunk két kompenzációs draft jogot az NFL-től (35/241 és 36/242) így összesen 10 van.krankovics
7.kör mind2braxa88
ennyi 7. körből már csak lesz megint egy szokásos steal... 😀 jól van az! 😊Medvepapa
ezt azért nem kell túlértékelni... az egy hangyányival jobb, mint az UDFA. Ha vki nagyon tetszik PC-éknek, akkor azt az UDFA-án úgy is behúznák. Ez annyit jelent, h nem tudják esetleg lerabolni az esetleges UDFA-át más csapatok.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊undisputedly
hát láttam én is, mindjárt hányingerem is lett... tudja ez, h miről beszél? legyen még több vita, ez csak ennek jó... ekkora marhaságot rég hallottam...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kaptunk két kompenzációs draft jogot az NFL-től (35/241 és 36/242) így összesen 10 van.krankovics
7.kör mind2braxa88
ennyi 7. körből már csak lesz megint egy szokásos steal... 😀 jól van az! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kaptunk két kompenzációs draft jogot az NFL-től (35/241 és 36/242) így összesen 10 van.krankovics
7.kör mind2
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Kaptunk két kompenzációs draft jogot az NFL-től (35/241 és 36/242) így összesen 10 van.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mit szóltok az NFC W sakk-játszmához?

Seattlebe mindenki olcsón jön?, tehát a Seahox most egy "!" csapat ? 😊Helmut Zimmer
csak erősüd(t)ünk.
viszont a fal nem. nemtom mennyire lesz elég a mostani fal a POban. Giacomini és guardok :/ drafton lehetne talán erőseteni.
remélem ez a nagy hype nem üt vissza :/ de erősnek érzem a csapatot h megbírjózzon a teherrel

DRAFT
2-napon kapcsolódunk be. 2-3.körben lehet hozni DT-t, OL-t. nemhiszem h más posztra érkezne vki ezzel a két pickkel.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Cosell írt, én olvastam. Remek. Braxa-t idézve: "Mikor lesz már szeptember???" Az ilyenkor rettenetesen hangzó választ én döftem mindannyiunk szívébe: "Fél év múlva." Engedjétek meg, hogy kiegészítsem a válaszomat: "Félév múlva, b@ssza meg!" 😊

Ja, a link:  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/cosell-seahawks-set-tone-nfl-free-agency-181559870--nfl.html

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mit szóltok az NFC W sakk-játszmához?

Seattlebe mindenki olcsón jön?, tehát a Seahox most egy "!" csapat ? 😊Helmut Zimmer
papíron jól erősít mindenki, kíváncsi leszek még, hogy a Cards hogy menedzseli a QB helyzetet. Egyrészt vonzó a csapat, de az hogy ilyen szerződésekkel landoljon Avril és Bennett bőven Schneider zsenialitása is. Harvin mindenképp mozdulni akart, mi pedig mindenképp elvinni, ahogy olvastam a nyilatkozatokat. Bár az is sokat mond az ő esetében, hogy a Whiners és a GóPecc előtt választott minket. Eddig nagyon tetszik a FA, most jöhet Kam új szerződése, Branch(?), Hauschka, Omiyale(?) re-sign, és akkor nagyon happy draft elé nézünk. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/03/18/Seahawks_Offseason_-_eddig/

Tessenek elolvasni! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Mit szóltok az NFC W sakk-játszmához?

Seattlebe mindenki olcsón jön?, tehát a Seahox most egy "!" csapat ? 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mondtam én, hogy Bennett!!! 😊 Na gecc, 2 nap áramszünet után végre infók! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A frisco kiütése az idei szezonból, HD minőségben.

undisputedly
Köszi, egy igazán szép emlék. Remélem a köv. szezonban is legalább ilyen szép lesz a 49-esek elleni derbink.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
az ideiből? valamit nagyon tudsz, lottószámok? 😊Fucu
Hát hivatalos dátum ide vagy oda, nekem TC-ig még a 2012/13 az "idei" 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az ideiből? valamit nagyon tudsz, lottószámok? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
A frisco kiütése az idei szezonból, HD minőségben.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
obo cut 😕
várható volt, de akkor isbraxa88
A 2.3 millió feletti fizetése sok lett volna egy maximum 5. célpontnak. Én is sajnálom,nem tudta számokba fordítani itt a tehetségét.

Amúgy bevell igen szépen fogalmazott . PC ugyebár 2 napja lenyilatkozta,hogy továbbra is run-first csapat vagyunk. Tavaly ligautolsó 25 passzkísérlet/meccs volt, viszont most egy szolid elkapó egység összeállt, RW pedig egy év tapasztalattal megy training camp-be!
Na ilyen körülmnyek között jött az,hogy Bevell lenyilatkozta, nem lesz séma váltás, mert hiába értené meg az O# pár intelligensebb tagja, de mégiscsak 11 ember van a pályán, és sokan közülük nem boldogulnának vele 😊

Mindenesetre kényelmes probléma,hogy Harvin/Rice/Tate/Baldwin - Miller/Turbin között kell elosztani a labdát.
Az az érzésem,hogy Baldwin gyógyultan sem fog több labdát kapni mint tavaly, pedig hozzáállásban ő a leginkább szimpatikus.

Amúgy Obo elköszönt a szurkolóktól:

“#Seattle it’s been grt! 7th rd pick & 7 good years for #87! Now for an opportunity to play and continue to live my dream. Thanks #12Man,”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
obo cut 😕
várható volt, de akkor is