Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
na jöne Dumervil is? 😂braxa88
Jó lenne, meg még biztos, ami biztos Osi Umenyiora is kellene. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na jöne Dumervil is? 😂braxa88
Ez egy ideje már nem aktuális. Paycutba ment bele.

Elfogyott a piaca.

szerk: Kivágták? Lol.undisputedly
nem juttatták vissza a papírokat időben, így FA lett 😀 ámátőrpetey
Most olvastam. Utolsó információ nálam még a paycut volt.
Végülis jól járt Dumervil. Anyagilag mindenképpen 😊undisputedly
 www.profootballbusiness.com/2013/03/az-elvis-dumervil-fiasko.html
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
na jöne Dumervil is? 😂braxa88
Ez egy ideje már nem aktuális. Paycutba ment bele.

Elfogyott a piaca.

szerk: Kivágták? Lol.undisputedly
nem juttatták vissza a papírokat időben, így FA lett 😀 ámátőrpetey
Most olvastam. Utolsó információ nálam még a paycut volt.
Végülis jól járt Dumervil. Anyagilag mindenképpen 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
na jöne Dumervil is? 😂braxa88
Ez egy ideje már nem aktuális. Paycutba ment bele.

Elfogyott a piaca.

szerk: Kivágták? Lol.undisputedly
nem juttatták vissza a papírokat időben, így FA lett 😀 ámátőr

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
na jöne Dumervil is? 😂braxa88
Ez egy ideje már nem aktuális. Paycutba ment bele.

Elfogyott a piaca.

szerk: Kivágták? Lol.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na jöne Dumervil is? 😂
több mint 11 éve
davekid 349 — Go Big Red
akinek megvan a "Russell Wilson -An Unexpected Journey" video letöltve vagy tudja hol lehet elérni az kérem írjon privátot nekem, mert már sehol nem lehet megtalálni !

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
egyébként h így ár alatt írt alá avril meg bennett is, eszembe jutott h eljutottunk oda h emberek itt akarnak játszani, és inkább kevesebbet kérnek? 😊
nem gondoltam volna h ilyen hamar eljutunk ide 😀a.kacsa
Ezt mondtam a szezon befejeztével, hogy most kezdünk átváltani egy nyerő farnchise-á, ahová ez emberek a gyűrű reményében jönnek. Ez az a szint ahová tartozni kell és akkor nagyon sok szép szezon elé nézünk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
egyébként h így ár alatt írt alá avril meg bennett is, eszembe jutott h eljutottunk oda h emberek itt akarnak játszani, és inkább kevesebbet kérnek? 😊
nem gondoltam volna h ilyen hamar eljutunk ide 😀a.kacsa
jövőre már ingyen jönnek nyugi
😀

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként h így ár alatt írt alá avril meg bennett is, eszembe jutott h eljutottunk oda h emberek itt akarnak játszani, és inkább kevesebbet kérnek? 😊
nem gondoltam volna h ilyen hamar eljutunk ide 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
The engine is cranking. This train has left the station. Will we reach our desired destination, or will we jump the tracks?

This ship is going to end in an inferno of amazing wreckage or a blaze of amazing glory.

No one knows for sure, but I do like sticking my face out of the window and feeling the wind. I do like flying by milepost after milepost. I do like my fellow passengers old and new. I see a city on the horizon. We are all aboard a runaway train.

by David Hsu
 www.fieldgulls.com/2013-nfl-offseason/2013/3/14/4103424/percy-harvin-cliff-avril-seahawks-free-agency-pete-carroll

Proud!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ohhh yeah!!!
every f.in day is a great day to be a 12th man!!!
Te jó ég, hát mi lesz itt emberek???
Hóxos társaim, nehogy elhiggyétek a sok negatív kommentet, h így nem lesz jó meg úgy... ez óriási lesz!!!

höhh braxa kedvenceHöri
az 😀
egy egészséges Clemonsszal nemtom hogy állna msot ki kezdőben a csapat. gyanítom Avril nélkül.braxa88
Nem nem! Kb állandó rotálásban lennének. plusz ilyen finomságok is lehetnek, mint 3 DE a pályán 3rd down-oknál (mint a Giants-nél). Avril meg profitált a Lions-nél a többiekből, de ez annyiban merült ki, h 1 az 1 ben maradt a tackle-el. Ami itt a LEO-ban is mindig adott lesz.
Ne vicceljünk, hát 2014-ben 12,5 milláért két kezdő DE-ünk lesz, hát miről beszélünk. Óriási húzások.
Plusz Irvin-nek meglesz a competition, és majd eldől, h kit hozunk vissza majd.
OOOhhh Happyyyy dayyyssss, ohhh happpyyyy daaayysssss! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Na ez eléggé wtf. Szó sincs róla, örülök neki, de ez a lépés nekem azt sugaljja, hogy elég rosszul áll Clemons sérülése... :\
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
höhh braxa kedvenceHöri
az 😀
egy egészséges Clemonsszal nemtom hogy állna msot ki kezdőben a csapat. gyanítom Avril nélkül.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
höhh braxa kedvence

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DE Michael Bennett agrees to one-year, $5 million deal with the Seahawks, per league source.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Avril és az aláírás

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.petey
Szerintem Avril LEO lesz, amíg Clem nem egészséges, és ez valóban nagy erőpróba lesz neki. DE. Azért futás ellen nem annyira pusztulatosan fostos, mint Irvin. a 2 éves szerződése fényében teljesen jó igazolás. Inkább Avril legyen all-down end, mint Irvin. Bár nagyon kíváncsi leszek, h Irvin mennyit pakol fel magára az offseason-ban, 10 font ráfér bőven, és kérdés mennyit lassul(ha egyáltalán) tőle.Medvepapa
Hát lehet, hogy Irvin-nél jobb, de akinek van egy kis esze az felé futtatja az RB-t. Ennyiért símán megéri, de valóban sokat profitált a Suh-C.Williams-Fairley-KVB féle társak játékából. Én azért óvatos lennék a túlzott örömmel.Bazzani
csak akkor lesz fenn futásnál ha Clemons nem épül fel, vagy addig amig nem épül fel.
egyépként emg hasonlóan Irvinhez szituációs rusher lesz. vagyishát remélem.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.petey
Szerintem Avril LEO lesz, amíg Clem nem egészséges, és ez valóban nagy erőpróba lesz neki. DE. Azért futás ellen nem annyira pusztulatosan fostos, mint Irvin. a 2 éves szerződése fényében teljesen jó igazolás. Inkább Avril legyen all-down end, mint Irvin. Bár nagyon kíváncsi leszek, h Irvin mennyit pakol fel magára az offseason-ban, 10 font ráfér bőven, és kérdés mennyit lassul(ha egyáltalán) tőle.Medvepapa
Hát lehet, hogy Irvin-nél jobb, de akinek van egy kis esze az felé futtatja az RB-t. Ennyiért símán megéri, de valóban sokat profitált a Suh-C.Williams-Fairley-KVB féle társak játékából. Én azért óvatos lennék a túlzott örömmel.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.petey
Szerintem Avril LEO lesz, amíg Clem nem egészséges, és ez valóban nagy erőpróba lesz neki. DE. Azért futás ellen nem annyira pusztulatosan fostos, mint Irvin. a 2 éves szerződése fényében teljesen jó igazolás. Inkább Avril legyen all-down end, mint Irvin. Bár nagyon kíváncsi leszek, h Irvin mennyit pakol fel magára az offseason-ban, 10 font ráfér bőven, és kérdés mennyit lassul(ha egyáltalán) tőle.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
Hát őt hát 😀 nem FA-ről Krugernek örültem volna jobban, de igazából ez hatalmas üzlet. És nem beszélve, h talán még jobb is, sőt jobb, mint bármelyik másik DE FA. És qrva jól megúsztuk a fizuját. Hát Hunt am még nincs kizárva, mert ha 2. körben még ott lesz, akkor nem kizárt h őt fogják húzni... de am de, szinte kizárt 😕 Húznak egy jó DT-t vagy TE-et a 2. körben oszt jól van. :d
Csempiönsip offszízön! Go Hawks!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”