Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Különbség a whiners fanok és Hawks fanok között 😀
undisputedly
a két klub között ez:
Seahawks SB Trophy cage:



😂 😛petey
Ezt fejezi ki a póló is. Tiétek a múlt, éljetek belőle. Miénk a jövő 😉
😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Különbség a whiners fanok és Hawks fanok között 😀
undisputedly
a két klub között ez:
Seahawks SB Trophy cage:



😂 😛

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Különbség a whiners fanok és Hawks fanok között 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Házi sack-történelem a 16 meccses szezonokból.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀Medvepapa
meg DLbraxa88
jó, de már akkor sem egyértelmű... 😊Medvepapa
remélem te sem hiszed el h LBt fog játszani...braxa88
Lehet félreértesz. Nem azt mondom, hogy LB-nek igazoltuk, LEO-t és SAM-et is fog játszani. Ezt mondta JS is.  mynorthwest.com/category/pod_player_sports/?a=9953606&p=1034&n=John%20Clayton%20Show
Biztos vagyok benne, hogy a snapjei 2/3-át a LOS-on kezdi majd. De vannak/lesznek olyan felállások, ahol simán játszhat SAM-et. Főleg, ha már Clem egészséges lesz. Pont ebből a variálhatóságból lehet érdekes, működő blitz sémákat hívni. Lesz ő LEO, OLB, SAM is ebben a hybridben. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀Medvepapa
meg DLbraxa88
jó, de már akkor sem egyértelmű... 😊Medvepapa
remélem te sem hiszed el h LBt fog játszani...braxa88
Szerintem fogadjatok ra. Tuti, hogy nem erre fog 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀Medvepapa
meg DLbraxa88
jó, de már akkor sem egyértelmű... 😊Medvepapa
remélem te sem hiszed el h LBt fog játszani...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀Medvepapa
meg DLbraxa88
jó, de már akkor sem egyértelmű... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀Medvepapa
meg DL
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Khm...Avril új mezszáma na mi? 56. 56. 56. Ez meg kibaszott LB mezszám... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ez a szabály kb addig él, amíg valamelyik RB ki nem töri a nyakát. A védők eddig is számítottak rá, a futó meg védte magát. Mindenesetre kíváncsi leszek a gyakorlati végrehajtásra, és várom a sárga zászló hegyeket, videózással. A meccs meg plusz fél óra.garrett27
Nem lesz visszanézhető.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊undisputedly
Update: Elfogadták Minket rosszul érint.undisputedly
Ne is mond, már hányingerem van ettől a sz.rtól. És akkor kiállnak és megpróbálják megmagyarázni, hogy de hát ezt senki nem tanítsa, ezt a játékosok tudják, h nem szabad... álszent bagázs. Ez csak a sok pereskedés miatt van, h bizonyítsák, hogy mennyire érdekli őket a játékosok biztonsága. Aztán persze meg arra buzdítsák őket, h tegyék taccsra az ellent. Szánalmas.
Néztem egy pár videót erről a témáról és nagy általánosságban aki az NFL kötelékében van az azt mondja, hogy ez nem nagy ügy, ez jó, meg magyarázkodnak, aki meg volt játékos az megmondja, hogy ez hülyeség úgy ahogy van.
Kb azt érzem, h már a védőket annyit súlytották a gyökér szabályokkal, hogy most már a támadók is szopjanak egyet. ÉS ez a szabály még inkább a passzjátéknak ad teret.
Nem beszélve, hogy ezt a bírók, hogy fogják majd megítélni... huhhh mennyi vita lesz ebből. Kezd ez már kisasszonyok sportja lenni. Minden játékos tisztában van a veszélyekkel. Lassan jobb lesz ha áttérek teljesen rögbire.SeaSzilaHawk
Kb annyi vitás eset lesz belőle mint a DPI-ből. Szubjektív ítélet melegágya.undisputedly
Ez a szabály kb addig él, amíg valamelyik RB ki nem töri a nyakát. A védők eddig is számítottak rá, a futó meg védte magát. Mindenesetre kíváncsi leszek a gyakorlati végrehajtásra, és várom a sárga zászló hegyeket, videózással. A meccs meg plusz fél óra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊undisputedly
Update: Elfogadták Minket rosszul érint.undisputedly
Ne is mond, már hányingerem van ettől a sz.rtól. És akkor kiállnak és megpróbálják megmagyarázni, hogy de hát ezt senki nem tanítsa, ezt a játékosok tudják, h nem szabad... álszent bagázs. Ez csak a sok pereskedés miatt van, h bizonyítsák, hogy mennyire érdekli őket a játékosok biztonsága. Aztán persze meg arra buzdítsák őket, h tegyék taccsra az ellent. Szánalmas.
Néztem egy pár videót erről a témáról és nagy általánosságban aki az NFL kötelékében van az azt mondja, hogy ez nem nagy ügy, ez jó, meg magyarázkodnak, aki meg volt játékos az megmondja, hogy ez hülyeség úgy ahogy van.
Kb azt érzem, h már a védőket annyit súlytották a gyökér szabályokkal, hogy most már a támadók is szopjanak egyet. ÉS ez a szabály még inkább a passzjátéknak ad teret.
Nem beszélve, hogy ezt a bírók, hogy fogják majd megítélni... huhhh mennyi vita lesz ebből. Kezd ez már kisasszonyok sportja lenni. Minden játékos tisztában van a veszélyekkel. Lassan jobb lesz ha áttérek teljesen rögbire.SeaSzilaHawk
Kb annyi vitás eset lesz belőle mint a DPI-ből. Szubjektív ítélet melegágya.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊undisputedly
Update: Elfogadták Minket rosszul érint.undisputedly
Ne is mond, már hányingerem van ettől a sz.rtól. És akkor kiállnak és megpróbálják megmagyarázni, hogy de hát ezt senki nem tanítsa, ezt a játékosok tudják, h nem szabad... álszent bagázs. Ez csak a sok pereskedés miatt van, h bizonyítsák, hogy mennyire érdekli őket a játékosok biztonsága. Aztán persze meg arra buzdítsák őket, h tegyék taccsra az ellent. Szánalmas.
Néztem egy pár videót erről a témáról és nagy általánosságban aki az NFL kötelékében van az azt mondja, hogy ez nem nagy ügy, ez jó, meg magyarázkodnak, aki meg volt játékos az megmondja, hogy ez hülyeség úgy ahogy van.
Kb azt érzem, h már a védőket annyit súlytották a gyökér szabályokkal, hogy most már a támadók is szopjanak egyet. ÉS ez a szabály még inkább a passzjátéknak ad teret.
Nem beszélve, hogy ezt a bírók, hogy fogják majd megítélni... huhhh mennyi vita lesz ebből. Kezd ez már kisasszonyok sportja lenni. Minden játékos tisztában van a veszélyekkel. Lassan jobb lesz ha áttérek teljesen rögbire.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Új szabály-tervezetet terjeszt elő a liga a tulajdonosok felé. Amennyiben elfogadják, zászlóval lesz büntetendő,ha egy futó a feje felső részével (aka fejjel előre mint Lynch pl) ütközik a védőnek.
Emmitt Smith a liga futó legendája is kikelt a tervezet ellen. Kevés csapat van akit rosszabbul érintene ez mint minket, de az egész divízió szívna vele. Talán a Rams már nem.

szerk: Állítólag rövid yardos, illetve falon keresztül történő futásnál a boxban engedélyezik, de pl miután kitörtél,nem hajthatod le a fejed.
 dfw.cbslocal.com/2013/03/14/emmitt-smith-says-new-safety-rule-means-nfl-has-lost-its-mind/undisputedly
Ez hülyeség... hát akkor meg a védő se menjen fejjel a támadónak. Szerintem ezt nem kell komolyan venni.SeaSzilaHawk
"We are going to say that you can't make that choice ducking your head and delivering a blow, a forcible blow, with the top crown of your helmet. We are trying to protect the runner or the tackler from himself in that instance
- Competition committee chairman Rich McKay, explains the controversial new RB rule."

😊undisputedly
Update: Elfogadták Minket rosszul érint.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egyre több helyen olvasom Avrilt, mint Sam-et, akkor viszont Irvin kezdhet amíg Clemons sérült?! Vagy Bennett? Bár szerintem ő Jason Jones szerepét veszi át.(hála Istennek!) Azért ezekkel az igazolásokkal kurva sok variációs lehetőségünk lesz amíg mindenki egészséges. Aztán vagy igen vagy nem de az biztos! 😊Medvepapa
Biztos, hogy nem lesz Avril SAM LB... én kizártnak tartom. Hol olvastad ezt? Nézd meg, hogy mennyi a különbség Avril és Wright között... Esetleg ha vmi blitz séma van, akkor bejöhet vmi over vagy under formációban, de akkor is a LOS-en lenne és menne a blitz, semmi coverage. Na de azt meg minek árulni el az ellenfélnek.
Az biztos, h nagyon sok variációs lehetőség lett, főleg a 3 DE-es formációk fognak jönni 3. downon, és ennek ugye előnye, h gyorsabb a falunk, a futkorászód QB-knak nem lesz olyan könnyű.SeaSzilaHawk
Twitter, Rapoport, FG-os sràcok mondjàk szintén, ill. maga Avril, h collegeban jàtszott LB-t, és h milyen fun lesz újra. Ez amolyan LEO/Sam àtmenet lehet. Irvinnek több snapet akarnak adni.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egyre több helyen olvasom Avrilt, mint Sam-et, akkor viszont Irvin kezdhet amíg Clemons sérült?! Vagy Bennett? Bár szerintem ő Jason Jones szerepét veszi át.(hála Istennek!) Azért ezekkel az igazolásokkal kurva sok variációs lehetőségünk lesz amíg mindenki egészséges. Aztán vagy igen vagy nem de az biztos! 😊Medvepapa
Biztos, hogy nem lesz Avril SAM LB... én kizártnak tartom. Hol olvastad ezt? Nézd meg, hogy mennyi a különbség Avril és Wright között... Esetleg ha vmi blitz séma van, akkor bejöhet vmi over vagy under formációban, de akkor is a LOS-en lenne és menne a blitz, semmi coverage. Na de azt meg minek árulni el az ellenfélnek.
Az biztos, h nagyon sok variációs lehetőség lett, főleg a 3 DE-es formációk fognak jönni 3. downon, és ennek ugye előnye, h gyorsabb a falunk, a futkorászód QB-knak nem lesz olyan könnyű.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egyre több helyen olvasom Avrilt, mint Sam-et, akkor viszont Irvin kezdhet amíg Clemons sérült?! Vagy Bennett? Bár szerintem ő Jason Jones szerepét veszi át.(hála Istennek!) Azért ezekkel az igazolásokkal kurva sok variációs lehetőségünk lesz amíg mindenki egészséges. Aztán vagy igen vagy nem de az biztos! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
PR 1.hely.
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2013-nfl-pre-draft-power-rankingsbraxa88
Durva a hype, már-már sok is. Nagyon kell a ligának egy új Steelers-Ravens párharc, és mindenki minket lát ebben a Whinerssel. És lám, 1. és 2. PR. Mekkorát változott a világ 1 év alatt...tavaly ilyenkor 25. hely környékén voltunk mindenhol. 😀 Azért nekünk még bizonyítanunk kell, h hosszú távon is sikeresek tudunk lenni, és a nagyon erős NFC West erre tökéletes terep! 😊Medvepapa
Es akkor itt van a folytatas:
"The Seattle Seahawks, fueled by their late 2012 surge and splashy free-agent signings, have claimed the top spot."
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/74371/espn-coms-nfl-pre-draft-power-rankings-2

Szoval nem is tudom, egy kicsit mar vicc kategoria az egesz. Ugy csinalnak, mintha hirtelen (na jo nem annyira hirtelen) nalunk lenne az orakulum. Mondjuk legyen igazuk 😊 A Rams 15 helye erdekes. Plane a Cardinals 29. helyen levo szerencsetlenkedese fenyeben.endorphyn
Mondjuk Sandotól nem is várhat mást az ember 😀 9 évig volt SS beat writer. de tényleg nevetséges minden évben a hype ha valaki iagzol 2-3 "nagyobb" FA-t. valaki kérdezze meg az Eaglest náluk hogy sikerült 2 éve a szezon 😀petey
Harvin, Avril, Bennett tranzakció óta bukást vízionálok magam is!
Ja, nem! Viszont az tagadhatatlan, hogy nagyon sokat kell azon dolgozni, hogy beépüljenek a csapatba. A nevek önmagukban nem sokat jelentenek, de ebben azért nem vagyunk rosszak!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Avril próbálja felismerni új csapattársait, vicces 😊  on.nfl.com/15oxbwUHöri
Flynn mit kapott 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
PR 1.hely.
 espn.go.com/blog/nflnation/tag/_/name/2013-nfl-pre-draft-power-rankingsbraxa88
Durva a hype, már-már sok is. Nagyon kell a ligának egy új Steelers-Ravens párharc, és mindenki minket lát ebben a Whinerssel. És lám, 1. és 2. PR. Mekkorát változott a világ 1 év alatt...tavaly ilyenkor 25. hely környékén voltunk mindenhol. 😀 Azért nekünk még bizonyítanunk kell, h hosszú távon is sikeresek tudunk lenni, és a nagyon erős NFC West erre tökéletes terep! 😊Medvepapa
Es akkor itt van a folytatas:
"The Seattle Seahawks, fueled by their late 2012 surge and splashy free-agent signings, have claimed the top spot."
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/74371/espn-coms-nfl-pre-draft-power-rankings-2

Szoval nem is tudom, egy kicsit mar vicc kategoria az egesz. Ugy csinalnak, mintha hirtelen (na jo nem annyira hirtelen) nalunk lenne az orakulum. Mondjuk legyen igazuk 😊 A Rams 15 helye erdekes. Plane a Cardinals 29. helyen levo szerencsetlenkedese fenyeben.endorphyn
Mondjuk Sandotól nem is várhat mást az ember 😀 9 évig volt SS beat writer. de tényleg nevetséges minden évben a hype ha valaki iagzol 2-3 "nagyobb" FA-t. valaki kérdezze meg az Eaglest náluk hogy sikerült 2 éve a szezon 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Avril próbálja felismerni új csapattársait, vicces 😊  on.nfl.com/15oxbwU

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassie a Coltsban landolt két évre 8 millaert. Nem rossz deal a számára.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Irvin beruházott: 😀

Medvepapa
Hátha ezzel gyorsabban odaér az irányítóhoz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hamarosan kapható!

krankovics
Berendelos

-- TIME I'AM! --