Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na ezen behalnék...

Matt Erickson ‏@SeattleDoorMatt
This would make me squee RT @BlueOsprey: One of the producers on KJR said on the radio that the Seahawks get Minnesota's #52 pick, as well.Medvepapa
azért az úgy elég durva lenne már 😀. MarioAna
persze, ez inkább poén volt 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Na ezen behalnék...

Matt Erickson ‏@SeattleDoorMatt
This would make me squee RT @BlueOsprey: One of the producers on KJR said on the radio that the Seahawks get Minnesota's #52 pick, as well.Medvepapa
azért az úgy elég durva lenne már 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
erős lesz az offense, megdöntöjük az 58pontos rekordot 😛
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Na ezen behalnék...

Matt Erickson ‏@SeattleDoorMatt
This would make me squee RT @BlueOsprey: One of the producers on KJR said on the radio that the Seahawks get Minnesota's #52 pick, as well.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Főleg úgy éri meg az 1. kört, hogy elég gyengécske az idei draft class, nem is nagyon van olyan játékos, akire azt mondtam volna, hogy nagy előrelépést jelentene nekünk (már aki reálisan bent lenne).Sebii
ez igaz, de pont a WR, DE, DT class erős 😀 meg az OT, OG 😛braxa88
Szerintem nincs nagy különbség az 1. és 2. körös DE-k között. Engem egyikük se nagyon nyűgözött le, bőven tudunk húzni egy jó pass rushert a 2-ban.Sebii
sztem is
pl Okafor.
de csak holnap kezdődik a free agency
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Főleg úgy éri meg az 1. kört, hogy elég gyengécske az idei draft class, nem is nagyon van olyan játékos, akire azt mondtam volna, hogy nagy előrelépést jelentene nekünk (már aki reálisan bent lenne).Sebii
ez igaz, de pont a WR, DE, DT class erős 😀 meg az OT, OG 😛braxa88
Szerintem nincs nagy különbség az 1. és 2. körös DE-k között. Engem egyikük se nagyon nyűgözött le, bőven tudunk húzni egy jó pass rushert a 2-ban.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azzal hogy Harvin megjött, keletkezett egy kis probléma. 😊 Édes 1 probléma mondjuk.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Főleg úgy éri meg az 1. kört, hogy elég gyengécske az idei draft class, nem is nagyon van olyan játékos, akire azt mondtam volna, hogy nagy előrelépést jelentene nekünk (már aki reálisan bent lenne).Sebii
ez igaz, de pont a WR, DE, DT class erős 😀 meg az OT, OG 😛
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Jeff Darlington ‏@JeffDarlington
When you find players like R. Wilson in 3rd rd and R. Sherman in 5th rd, it provides luxury of giving up 1st rounder for Harvin. Great move.
Amúgy meg ennyi
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
Rice, Harvin, Tate, Baldwin... WR need kihúzva.

Maradt: DE, DT, G, T, TE
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Playmakeeeeerrrrrr in the house!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Főleg úgy éri meg az 1. kört, hogy elég gyengécske az idei draft class, nem is nagyon van olyan játékos, akire azt mondtam volna, hogy nagy előrelépést jelentene nekünk (már aki reálisan bent lenne).
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
Seattle sends this years first round pick and a 7th rounder as well as a mid-round pick next year for Harvin. Win-winWirtschaftsteil
Belefér simán. Bent marad másnak egy idei Bruce Irvin
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Simán megéri a deal. A szerződésre leszek kíváncsi. Remélem azért az is kedvező. De ez made my day. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
16 meccsből 8on játszani is fog kb.
De én veletek örülök.Bazzani
mi nem 16 meccsel számolunk 😛
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.kör ment érte (+.7kör+2014ből vmi) megéri
2.körben jöhet Okafor, oszt annyi 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
16 meccsből 8on játszani is fog kb.
De én veletek örülök.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oriasi huzas, az elso kor altalaban ugyis felejtos itt. Ha egeszseges marad durva fegyver lesz.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hát milyen O-nk lesz?SeaSzilaHawk
Hát azért én egy jó falat is szeretnék Wilson elé 😀Duff
jó hát még TE is... de a falunk elég jó... deeeee Percy baszki... hihetetlen jó húzás... az első körben úgy is szarul draftolunk! és még csak 24 éves... én kész vagyok! Szóljon hangosan az ének! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Seattle sends this years first round pick and a 7th rounder as well as a mid-round pick next year for Harvin. Win-win
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
hát milyen O-nk lesz?SeaSzilaHawk
Hát azért én egy jó falat is szeretnék Wilson elé 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Úristen, mekkora húzás!!!... Percy bazdmeg... hát milyen O-nk lesz? Percy-t annyi féle képpen lehet használni majd! Iszonyat robbanékony lesz az O. Meg úgy is sok pickünk van, simán oda adthatnak érte 2őt. O happy days, ooo happpyy daaayys! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
kedvenc WRem kedvenc csapatomban
mikor lesz már szeptember?! 😀braxa88
fél év múlva! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kíváncsi leszek az árra.
Legalább nem szopat minket évente kétszer.Bazzani
Állítólag az idei 1. kör. benne van.empty taxi
állítólag van egy kondíciós pick is...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"