Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Garrard szabad!-mondjuk úgysem húzzuk be!Helmut Zimmer
Szerintem felesleges lenne. Nagy javulást nem hozna...Duff
Csak tudnám, hogy ezt mire alapozod?

Wyatt!

Luck nem jön, mert nem leszünk 1/1!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, azért klasszisokkal jobb, mint bármelyik irányítótok 😀 De így nem jönne Luck :/

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Garrard szabad!-mondjuk úgysem húzzuk be!Helmut Zimmer
Szerintem felesleges lenne. Nagy javulást nem hozna...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Garrard szabad!-mondjuk úgysem húzzuk be!

Ami a kérdésemre adott válaszokat illeti, ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a segítséget. Összesítem a többi fórumon kapott válasszal, és az eredményt a héten közkinccsé teszem!
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha nem sziompi a seahox, akkor annak mi az oka?: Gondoltam megkérdezem azok véleményét is akik nem szeretik a csapatot... ennyi!
Milyen filozófiai alappal pont itt?

Ki volt a legnagyobb draft bust?: Nincs új a nap alatt
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Utólag nem okoskodom, tehát RO
Szarvasra:
http://video.xfree.hu/?n=marti1951%7C7dd389417faf00fd598a86f78ad3762f

Ki volt a legjobb draft húzás?: Mebane, Thomas

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok): Hutch, Rocky, Brown

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok): Kerney

Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ: Mora mit akart?

Kitől vártok idén kiugró évet?: Paul Allentől, - a páholyból -, és fájni fog!

Mi az oka, az utóbbi 5 év mélyrepülésének (Esszé)---én folyamatosan erről ugatok, szóval szerintem már uncsi! Szóltunk volna, ha rossz nyomon vagy, de 5 év múlva lenne ez inkább aktuális, ha addigra sem sikerül még egy utószezon...azért ez nem a bulls topic.

Melyik volt a legdrágább és késöbb megbánt megmozdulásunk a "-" piacon? DB a másik Ming-váza

Utsó kérdés, szerintetek hogyan lesz az 1. Meccs sf- ben?sírás/nevetésHelmut Zimmer

több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na és tényleg, mi van Tatupuval?garrett27
Majd visszajön kis pénzért, ha nem kell senkinek. 😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Danny O'Neal keszen van:#Seahawks officially announce that K Steven Hauschka (gezundheit) claimed off waivers. 😀endorphyn
(Gesundheit) Most kutatok az emlékeimben, hogy mi nem stimmel Hauschka-val. Voltak emlékezetes mellérúgásai? Na még keresgélek kicsit.garrett27
Olyan mindenkinek volt. Tavaly elott, hogy szidtam Olindo Maret, most meg sajnalom, hogy elment.endorphyn
Most már csak az hiányzik, hogy kirúgják pl. Ryant is, mert mondjuk hidegen issza a sört. Ezekre a cserékre nem látok hirtelen ésszerű magyarázatot. Mare egyébként tényleg jó volt. Ha jól emlékszem egy meccsen volt 3 kihagyott FG-ja, a többi bement. Valószínűleg ő nem a teljesítménye miatt nem kellett, kapott jobb ajánlatot.

Na és tényleg, mi van Tatupuval?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
A ket elkapo, Owen Spencer es Ricardo Lockette bekerult a practice squadba. Ugy latszik, hogy megiscsak jo tartalekba Lockette, hatha Tate feltamadasa csak rovid eletu volt vagy valaki leserul.

Kiegeszites:
Jottek: K Steven Hauschka, DT Landon Cohen, OT Jarriel King, DT Al Woods;
Mentek: K Reed, DT Levingston, DT Siavii, LB Voboraendorphyn
Hát jó lenne belelátni PC fejébe...
Én már nem igazodok ki rajta. :/
Reed, Siavii, Vobora... nem értem miért most lettek elküldve.

Vasárnap kiderülhet sok minden. Vagy nem... 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Tatupu akkor cutolva?

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Danny O'Neal keszen van:#Seahawks officially announce that K Steven Hauschka (gezundheit) claimed off waivers. 😀endorphyn
(Gesundheit) Most kutatok az emlékeimben, hogy mi nem stimmel Hauschka-val. Voltak emlékezetes mellérúgásai? Na még keresgélek kicsit.garrett27
Olyan mindenkinek volt. Tavaly elott, hogy szidtam Olindo Maret, most meg sajnalom, hogy elment.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Danny O'Neal keszen van:#Seahawks officially announce that K Steven Hauschka (gezundheit) claimed off waivers. 😀endorphyn
(Gesundheit) Most kutatok az emlékeimben, hogy mi nem stimmel Hauschka-val. Voltak emlékezetes mellérúgásai? Na még keresgélek kicsit.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Danny O'Neal keszen van:#Seahawks officially announce that K Steven Hauschka (gezundheit) claimed off waivers. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Carrollék megint kukáztak egyet. Nem igazán értek mindent, pl. mi volt a gond Jeff Reed-el, minek hozták Vobora-t, ha máris lapát, stb. Azt nem lehetett már tavaly sem ráfogni a stábra, hogy nem próbálkoztak, de ezt követni......! Seattleben már a takarító személyzet sincs biztonságban!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A ket elkapo, Owen Spencer es Ricardo Lockette bekerult a practice squadba. Ugy latszik, hogy megiscsak jo tartalekba Lockette, hatha Tate feltamadasa csak rovid eletu volt vagy valaki leserul.

Kiegeszites:
Jottek: K Steven Hauschka, DT Landon Cohen, OT Jarriel King, DT Al Woods;
Mentek: K Reed, DT Levingston, DT Siavii, LB Vobora

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Utsó kérdés, szerintetek hogyan lesz az 1. Meccs sf- ben?Helmut Zimmer
20-17-re kikapunk. A lotto szamok nem kellenenek? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na es erre mit irnal: Melyik volt a legdrágább és késöbb megbánt megmozdulásunk a szabadügynök piacon?endorphyn
Nemtudomleírnianevét 😀 TÍZSéééé +BranchHelmut Zimmer
Naa, igy nem ertem! ;D

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Jaja, igen, sorry!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a magyar viszonylatokra értette, a szövegben legalábbis erre utal. Nálunk meg tény, hogy a Patriots a legnépszerűbb

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Off: Cowboys a legnépszerűbb. pat nagyon népszerű, de hulló csillag. Mi erősen a vége vagyunk, alig valamivel a tök utsó st. Louis előtt ( kc a népszerűbb csapat)Ezért is relatív a piac... Pl a halál lúzer, bills egy félmilliós városban játszik, és sokkal népszerűbb, mint a hawks. ( tán egy hellyel a phins mögött ). Steelers, Philly, Skins népszerűek meg kiugróan.

Utsó kérdés, szerintetek hogyan lesz az 1. Meccs sf- ben?
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha nem szimpi a seahox, akkor annak mi az oka?: A kérdés eben a tartományban nem értékelhető 😂
garrett27
Gondoltam megkérdezem azok véleményét is akik nem szeretik a csapatot... ennyi!Helmut Zimmer
Csak beugrott egy opció a hülye közvélemény kutatásokból, amit minden héten kapok a neten. Töltöm hűségesen, csak tudnám minek. Szóval ez volt az első gondolatom. Egyébként sokan vannak, akik kifejezetten nem szeretik a csapatot, nekik vonzó az első kérdés, de a többire úgysem tudnak válaszolni.
Egy vélemény szerint nálunk a szurkolók kb. 60%-át lefedi a New England, 20%-ot a Steelers, meg a Cowboys, a maradékon osztoznak a többiek. Ezzel lehet vitatkozni, de csak mert évek óta nem megy a csapatnak még nem leszek Patriots szurkoló. Nekem szimpatikus a csapat, ráadásul hűséges típus vagyok. Szűkebb hazámban a Szolnoki Olaj 16 évet várt az újabb bajnoki címre, a MÁV focicsapata meg 60 évet, hogy visszajusson az NB I-be (mondjuk gyorsan ki is zúgott, de ez más kérdés), vagyis van türelmem. Bocs, ha hosszú voltam.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Na es erre mit irnal: Melyik volt a legdrágább és késöbb megbánt megmozdulásunk a szabadügynök piacon?endorphyn
Nemtudomleírnianevét 😀 TÍZSéééé +Branch
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na es erre mit irnal: Melyik volt a legdrágább és késöbb megbánt megmozdulásunk a szabadügynök piacon?

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Amúgy lennének kérdéseim, aki akar válaszol (Billsnél nagyon sok érdekes megoldás született) 😊

Szóval Srácok,

Ha az utóbbi éveket nézzük (mondjuk 2006-tól)

Ha nem sziompi a seahox, akkor annak mi az oka?: n.a.

Ki volt a legnagyobb draft bust?: class of 2006 😊 a 7. körösünkből játékos lett!

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Curry (1/4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Ki volt a legjobb draft húzás?:Earl, Mebane (majdnem el is engedtük), class of 2005 remek volt

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok): Hutch, Josh, és valóban Rocky!!!

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok): Az utolsó jó Passrusherünk Kerney (de bejött Clemons, és Brock is- kb ezért van creditje nálam PC-nek)
Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ: Holmi csapata- Zorn , és Marshall (akkor volt utoljára védelmünk!)

Kitől vártok idén kiugró évet?: Paul Allentől, szerintem sokan megismerik a playmaker arcát, és fájni fog! 😂 -amúgy Earltől

Mi az oka, az utóbbi 5 év mélyrepülésének (Esszé)---én folyamatosan erről ugatok, szóval szerintem már uncsi!

Köszi előre is HelmetHelmut Zimmer
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Elkepeszto, hogy Tate mennyivel mas arcot mutatott ezen a meccsen. Ok, egy Raiders ellen jatszottunk, de akkor is. Megcsapta a bukas szele? Amugy meg Charlie rohadt pontatlan. Minden masodik passza rovid, hosszu, tuldobott stb. Legalabbis az elso felido alatt.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ki volt a legnagyobb draft bust?: Jennings
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: -
Ki volt a legjobb draft húzás?: Mebane
Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok): Rocky Bernard
Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok): Lynch talán
Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ: Holmgren es Jim Zorn QB
Kitől vártok idén kiugró évet?: Baldwin, ha hagyják játszani
Kiegészités: 😊
Melyik volt a legdrágább és késöbb megbánt megmozdulásunk a szabadügynök piacon?Houshmandzadeh

-- TIME I'AM! --