Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha nem szimpi a seahox, akkor annak mi az oka?: A kérdés eben a tartományban nem értékelhető 😂
garrett27
Gondoltam megkérdezem azok véleményét is akik nem szeretik a csapatot... ennyi!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Tényleg Kerneyt kifelejtettem, ő is zsír húzás volt 😊

ja és kár, h Stokleyt elengedtük. nagyon megbízható volt.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Fent van egy ideje a meccs TYT-n.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lockette udfa
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha nem szimpi a seahox, akkor annak mi az oka?: A kérdés eben a tartományban nem értékelhető 😂
Ki volt a legnagyobb draft bust?: Jennings és Curry holtversenyben
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Ezek szerint Lockette
Ki volt a legjobb draft húzás?: Thomas
Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok): S. Hutchinson (bár ő határeset, mert 2006-ban lett Viking, de akkor is ), Tatupu, Hasselbeck (őket még most is emésztem)
Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok): Lynch, és remélem Miller
Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ: Holmgren/PC szintén holtverseny, mert bízom benne
Kitől vártok idén kiugró évet?: Thomas, mert úgy érzem sok dolga lesz

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Placed on injured reserve (3)
TE John Carlson (shoulder)
WR Isaiah Stanback (hamstring)
DL Jimmy Wilkerson (knee)

Placed on Reserve/PUP (3)
WR Deon Butler (leg)
CB Roy Lewis (knee)
TE Cameron Morrah (toe)

Waived/injured (1)
DE Pierre Allen (hamstring)

Released (20)
FB Dorson Boyce
WR Chris Carter
RB Thomas Clayton
DT Colin Cole
CB Kennard Cox
OG Paul Fanaika
DL Maurice Fountain
OL Mike Gibson
DE David Howard
LB Michael Johnson
LB/DE Jameson Konz
FS Mark LeGree
WR Ricardo Lockette
LB Mike Morgan
S Josh Pinkard
OT William Robinson
DE A.J. Schable
WR Owen Spencer
RB Vai Taua
WR Patrick Williams


Gibson, Cole, LeGree 😕 nem értem mi a bajuk Gibsonnal Carrolllélknak
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy lennének kérdéseim, aki akar válaszol (Billsnél nagyon sok érdekes megoldás született) 😊

Szóval Srácok,

Ha az utóbbi éveket nézzük (mondjuk 2006-tól)

Ha nem sziompi a seahox, akkor annak mi az oka?:
szimpatikus, sosem lesz nem az 😉

Ki volt a legnagyobb draft bust?:
Lawrence Jackson

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás:
EJ Wilson. 2010/4.kör

Ki volt a legjobb draft húzás?:
Brandon Mebane. 2007/3.kör

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok):
Josh Wilson,

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok)::
Patrick Kerney idehozatala

Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ:
Mike Holmgren

Kitől vártok idén kiugró évet?:
Brandon Browner

Mi az oka, az utóbbi 5 év mélyrepülésének (Esszé)
jó kérdés. elősször is évek óta a béke segge alatt van a passz elleni védekezés, ennek több oka van: gyenge CBk, DEk, edzők, playhívás. Hassi lassan elkezdett öregedni. Nem találtuk meg Hutchinson és Alexander méltó utódait. Walter Jones is sérüléseekl bajlódott, ekkor kb 5 kezdő LT volt. Kell találni egy franchise QBt, a falnak be kell érni. Curryvel kezdeni kell valamit. Sok munka vár a csapatra, és az elmúlt 5 évben sokat nem fejlődtünk, talán Jennings elküldésével elindul vmi.

Köszi előre is HelmetHelmut Zimmer
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Hát engem egyedül a Cole cut lepett meg, helyette bent maradt a 7.körös Levingston...

Helmut:

Ha nem sziompi a seahox, akkor annak mi az oka?: - 😊
Ki volt a legnagyobb draft bust?: Ha 2006 óta, akk Jennings 😀, de Carpenter is az lehet még, vele várjunk.
Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás: Durham
Ki volt a legjobb draft húzás?: Obomanu, Thomas
Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok): Wilson, J. Peterson (és egyelőre úgy néz ki, h Hassie-t is vissza fogjuk sírni 😊 )
Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok): TJH, Gallery, Miller
Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ: Holmgren
Kitől vártok idén kiugró évet?: Igazából senkitől, de legyen Rice.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Amúgy lennének kérdéseim, aki akar válaszol (Billsnél nagyon sok érdekes megoldás született) 😊

Szóval Srácok,

Ha az utóbbi éveket nézzük (mondjuk 2006-tól)

Ha nem sziompi a seahox, akkor annak mi az oka?:

Ki volt a legnagyobb draft bust?:

Ki volt a legfeleslegesebb draft húzás:

Ki volt a legjobb draft húzás?:

Ki volt az a játékos, akit rohadt nagy bűn volt elengedni?(többet is írhattok):

Melyik volt a legjobb megmozdulásunk a szabadügynök piacon?(többet is írhattok)::

Ki volt a legjobb szakember/Kedvenc edződ:

Kitől vártok idén kiugró évet?:

Mi az oka, az utóbbi 5 év mélyrepülésének (Esszé)

Köszi előre is Helmet
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Colet sajnálom... 😕
Reméltem, hogy Clayton megcsinálja...Helmut Zimmer
Nekem Locketee elkuldes furcsa kicsit, mert rola nagyon-nagyon jokat irtak. Nyers meg, de nagyon jo kis elkaponak tartjak. Talan Tate helyett jo lett volna, de most, hogy O maradt, Locketeenek mennie kellett.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Browner kezdő? :o
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Es ez a 27 fos mozgas volt, amitol a fenti lista kialakult:

Placed on injured reserve (3)
TE John Carlson (shoulder)
WR Isaiah Stanback (hamstring)
DL Jimmy Wilkerson (knee)

Placed on Reserve/PUP (3)
WR Deon Butler (leg)
CB Roy Lewis (knee)
TE Cameron Morrah (toe)

Waived/injured (1)
DE Pierre Allen (hamstring)

Released (20)
FB Dorson Boyce
WR Chris Carter
RB Thomas Clayton
DT Colin Cole
CB Kennard Cox
OG Paul Fanaika
DL Maurice Fountain
OL Mike Gibson
DE David Howard
LB Michael Johnson
LB/DE Jameson Konz
FS Mark LeGree
WR Ricardo Lockette
LB Mike Morgan
S Josh Pinkard
OT William Robinson
DE A.J. Schable
WR Owen Spencer
RB Vai Taua
WR Patrick Williams

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Colet sajnálom... 😕
Reméltem, hogy Clayton megcsinálja...
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
53-as roster:
Quarterback (3) – Tarvaris Jackson, Charlie Whitehurst, Josh Portis.
Wide receivers (6) – Mike Williams and Sidney Rice, the starters; Ben Obomanu, Golden Tate, Kris Durham, Doug Baldwin.
Running backs (4) – Marshawn Lynch, Justin Forsett, Leon Washington, Michael Robinson.
Tight ends (3) – Zach Miller, Anthony McCoy, Dominique Byrd.
Offensive line (9) – OT Russell Okung, OG Robert Gallery, C Max Unger, OG John Moffitt, OT James Carpenter/OT Breno Giacomini, the starters from left tackle to right; OT-OG Tyler Polumbus, OG-OT Paul McQuistan, C-OG Lemuel Jeanpierre.
Defensive line (9) – DE Red Bryant, NT Brandon Mebane, DT Alan Branch, DE Chris Clemons, the starters; DE Raheem Brock, DT-DE Junior Siavii, DE Dexter Davis, DT Pep Levingston, DT Clinton McDonald.
Linebackers (7) – OLB Aaron Curry, MLB David Hawthorne, OLB Leroy Hill, the starters; OLB David Vobora, MLB Matt McCoy, MLB K.J. Wright, OLB Malcolm Smith.
Defensive backs (9) – CB Marcus Trufant, CB Brandon Browner, FS Earl Thomas, SS Kam Chancellor, the starters; CB Walter Thurmond, CB Richard Sherman, CB Byron Maxwell, S Atari Bigby, S Jeron Johnson.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helmut: a nincs jelentősége dolgot az eredményre értettem. Természetesen egyet értek, hogy ilyen rövid offseason miatt kell az együtt gyakorlás éles meccsen is.
LeGree kivágásán én is meglepődtem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Legree-t is waiveltétek. Meglepő. 4. körösként azt hittem befér.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Már nekem is feltűnt, hogy sehol Rice, Obomanu, Lynch, Williams, Miller, sérültek, vagy csak vigyáznak rájuk az éles meccsekre? Rice egyáltalán játszott itt akár fél meccset is? Remélem PC-ék valamit titkolnak és nem más van a háttérben!garrett27
millernek nem volt sérülése, többieknek igen
rice lehet nem épül fel a frisco elleni meccsre, többiek valszeg igen.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Már nekem is feltűnt, hogy sehol Rice, Obomanu, Lynch, Williams, Miller, sérültek, vagy csak vigyáznak rájuk az éles meccsekre? Rice egyáltalán játszott itt akár fél meccset is? Remélem PC-ék valamit titkolnak és nem más van a háttérben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
volt, nyertetek, Gallery és Wilkerson is térsérülést szenvedett kérdéses az első héten a játékuk.
ezt csak barxának 😊
Golden Tate: 5 catches, 79 yards, 2 punt returns for 43 yards, 1 kick return for 34.

de semmi jelentősége ennek a meccsnek, negyedik előszezon meccsFucu
aki látta meccset értékeljen

Tate. hát most akkor rosteren lesz, de ha normális védő lesz mellette ugyis elkurja...braxa88
Most is elkúrta az intnél.
Tjax << A fal szebben dolgozott, mint eddig bármikor. Nem olvastam azóta újabb hírt Galleryről.

Fucu, szerintem tévedsz, csonka offseason után minden együtt töltött percnek jelentősége van, egy preseason meccsnek meg pláne! Szerintem.

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy megmagyarázhatatlanul rossz érzéseim vannak a csapattal kapcsolatban. Lehet, hogy csak a pc iránt időnként érzett ellenszenvem miatt, de sokszor azt érzem, mintha csak egy rossz mozit néznék. Golden tate, drága jó Istenem, miért nem lepődök meg azon, hogy utolsó meccsen elő vett valamit a kalapból? Mindenki hitt benne, mindenki tudta, hogy benne van a teljesítmény. Az utóbbi 4-5 hétben egy szó sem esett, az elsö számú célpontokról.... Egy arva szó sem, semmi emlékezetest nem láttunk tőlük, se Rice, se Williams, se Miller.

Szerintem még egy full műkedvelö is látja, hogy tegnap teljesen más volt a playhívás, mint eddig bármikor...

Mire jó ez???
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy látszik Tate is megijedt, összekapta magát. Mintha a fal is jobban muzsikált volna. Nyilván semmit sem jelent, mert az első éles meccs teljesen más lesz, de bízom benne, hogy beindult a lendkerék.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
volt, nyertetek, Gallery és Wilkerson is térsérülést szenvedett kérdéses az első héten a játékuk.
ezt csak barxának 😊
Golden Tate: 5 catches, 79 yards, 2 punt returns for 43 yards, 1 kick return for 34.

de semmi jelentősége ennek a meccsnek, negyedik előszezon meccsFucu
aki látta meccset értékeljen

Tate. hát most akkor rosteren lesz, de ha normális védő lesz mellette ugyis elkurja...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
volt, nyertetek, Gallery és Wilkerson is térsérülést szenvedett kérdéses az első héten a játékuk.
ezt csak barxának 😊
Golden Tate: 5 catches, 79 yards, 2 punt returns for 43 yards, 1 kick return for 34.

de semmi jelentősége ennek a meccsnek, negyedik előszezon meccs



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hé sehol semmi a meccsről? 😐
több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Kedvenc játékosom volt SA-val együtt... megérdemli....

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
megérdemel mindent 😊