Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Big Walt szobrot kapott. Nalunk ilyet nem engednenek 😊

http://t.co/uBZPkRJ

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Clinton Portis jon hozzank is korbenezni.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mégis igazam lett a carlson tradel 😊 így most a nyakunkon maradt, és még játszani se fog 😊
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A hetfon kirakott Chris Carter es Patrick Williams wr-okat ujra szerzodtettek.
Ugy latszik wr-bol sosem eleg mert Butler, Stanback, Rice, Obo, Williams se edzenek serules miatt. Erdekes volna, ha maradna valamelyikuk, bar nyilvan ezt ketlem.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carpenterék megkapták Kábelbaráttól az ultimátumot. A Raiders meccs sok mindent el fog dönteni. Végre megunta a stáb is T-Jack meccsenként többszöri borogatását. Helyeslem a dolgot, szét kell csapni, még most!garrett27
Nagyon helyes, vegre jojjenek mar ra, hogy a bezsebelt milliok utan teljesiteni is kene. Vagy ha alkalmatlanok, akkor meg jojjunk ra hamar es ne szenvedjunk veluk, mint pl. Curryvel. Mondjuk valahogy jobban kene teljesoteni a fejvadasz szakasznak is, mert akiket mostansag hoztunk a draft elejen...

“I actually think it’s an ultimatum week for the (o-line) because you don’t have any more do-overs," Tom Cable. http://t.co/s6IQuRm

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Carpenterék megkapták Kábelbaráttól az ultimátumot. A Raiders meccs sok mindent el fog dönteni. Végre megunta a stáb is T-Jack meccsenként többszöri borogatását. Helyeslem a dolgot, szét kell csapni, még most!garrett27
Végül is jobb későn, mint soha...
Szerencsétlen TJ amennyi zacsit kapott azt csodálom, hogy akar még kezdeni.
Visszasírom a tavalyi falat. Futni ugyan nem tudtunk, de a pass prot rendben volt.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Carpenterék megkapták Kábelbaráttól az ultimátumot. A Raiders meccs sok mindent el fog dönteni. Végre megunta a stáb is T-Jack meccsenként többszöri borogatását. Helyeslem a dolgot, szét kell csapni, még most!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor Carlsont sem látjuk többet Seahawks szerelésben. nem bánkódom nagyon
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
ESPN's John Clayton doesn't believe it's a given that Seahawks WR Golden Tate will make the final roster.
Coach Pete Carroll spent the offseason talking up Tate, but he's been outplayed by undrafted rookie Doug Baldwin. "Pete Carroll is not afraid to make bold moves," explained Clayton. "Nothing surprises you when you get to these cuts." It sounds like Clayton was exaggerating for effect. We'd be shocked if Seattle pulled the plug on their 2010 second-rounder after one year.Stez
Nincs egyszerű életük nálunk az 1-2. körösöknek, ráadásul nem is jók. (Néhány üdítő kivételtől eltekintve, pl. Thomas) Azzal viszont egyetértek, hogy ha nem megy, nem kell erőltetni. (Jennings, Curry, Carpenter) Jöjjenek a nímandok, fele pénzért, dupla akarással, és lehet ugyanakkora tehetséggel, csakesetleg nem volt szerencséjük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
robinson interjúja carrollal: http://www.youtube.com/watch?v=jZeL3dQwntE&feature=channel_video_title
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN's John Clayton doesn't believe it's a given that Seahawks WR Golden Tate will make the final roster.
Coach Pete Carroll spent the offseason talking up Tate, but he's been outplayed by undrafted rookie Doug Baldwin. "Pete Carroll is not afraid to make bold moves," explained Clayton. "Nothing surprises you when you get to these cuts." It sounds like Clayton was exaggerating for effect. We'd be shocked if Seattle pulled the plug on their 2010 second-rounder after one year.

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Carlson -season ending shoulder injury!

állítólag OC-nk, és Kábel nagyon nem országos cimbik mostanában..... Ez csak azért gond, mert az OC-nk nem főnöke az OL edzőnek...

Ez már konkrétan a keressünk longsnappert az oldalvonal mentén kategória! :mad:Helmut Zimmer
Hú az a longsnapper-es akció az tényleg ütős volt! Gyakorlatilag ki is röhögtek minket.
Ezek szerint kissé kaotikusan kezdjük a szezont? Ha a tavalyi évet hozzuk, akkor Carroll nem sokat fog totojázni, így szinte minden héten lesz valaki, akit a meccs előtt be kell mutatni az új játékostársainak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Carlson -season ending shoulder injury!

állítólag OC-nk, és Kábel nagyon nem országos cimbik mostanában..... Ez csak azért gond, mert az OC-nk nem főnöke az OL edzőnek...

Ez már konkrétan a keressünk longsnappert az oldalvonal mentén kategória! :mad:
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tényleg ennyire fos Carpenter? Első meccsen nekem nem tűnt annyira rossznak, bár tény, hogy volt pár rookie mistake. Muszáj lesz végigszenvednem a másik két Seahawks meccset is 😛tenorx
Én csak az előzőt láttam (asszem), de azt érdemes meglesned, borzasztó szar volt, nem is nagyon kellett külön figyelni.... 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@eric_d_williams James Carpenter and Breno Giacomini split reps with the first team at right tackle. Carroll said they will compete for starting job.

Carlson pedig IR a vállműtét után

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg ennyire fos Carpenter? Első meccsen nekem nem tűnt annyira rossznak, bár tény, hogy volt pár rookie mistake. Muszáj lesz végigszenvednem a másik két Seahawks meccset is 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor egyértelműen Moffitt menne és még mindig maradna Carpenter 😊Fucu
én bizok benne h Polumbus lesz az RT.braxa88
ha van eszük Carroll-éknak akkor igen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor egyértelműen Moffitt menne és még mindig maradna Carpenter 😊Fucu
én bizok benne h Polumbus lesz az RT.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor egyértelműen Moffitt menne és még mindig maradna Carpenter 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gurode-ot 6 csapat kereste meg dallasi kivágása óta. Ide jön elsőre.Höri
jó lenne. egyik csodarookie igy mehetne padozni
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gurode-ot 6 csapat kereste meg dallasi kivágása óta. Ide jön elsőre.

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A válasz, Bevell. Minnesotában is annyira eröltette Jacksont, hogy az hihetetlen, amikor nyilvánvaló, hogy neki ez a rendszer nem fekszik (bár sztem más se 😛). Alig hozott le jó meccset a Vikingsban, 1-2-től eltekintve.
Na mind1, szezon közben úgyis kiderül, ha azt hozza, mint az előszezonban, nem hiszem, hogy sokáig a kezdőben marad.Newman
Igen, ez a nyilvanvalo ok. Anno mielott idejott TJax es megszelloztettek, hogy csatlakozna a csapathoz, akkor emberunket megkerdeztek rola es annyit mondott ra, hogy ismeri a rendszert, szoval neki fekudne (meg szep, csak vigyek mar el onnan..). De csak van meg valami a hatterben. Fene tudja, lehet, hogy valami titkos osszeeskuves elmeletet varok. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Visszaterve a meccsre es a QB kerdesre, nem teljesen ertem, hogy mit is akarnak tulajdonkeppen Tarvarissal es Whitehurstel. Egyertelmu, hogy TJaxet nyomjak, terhelik, kvazi osszetorik. Viszont emberunk jelenleg nagyreszt keptelen hosszu passzokat rendesen kivitelezni. Mindig kicsit hosszabb vagy valami nem stimmel. Menekulni tud, de hat az onmagaban edeskeves. Meg az ubergaz, nem letezo QB vedelem ellenere sem. Charlie viszont legutobb nem volt rossz, es arra a rovid idore, amit bent volt most se volt annyira szar, hogy ne lehessen vele is szamolni. Elso blikkre eldontottek, hogy marad 2. Arrol nem is beszelve, hogy Portisrol milyen jo hirek jottek es most gyakorlatilag lejegeltek. Szoval joval tobb idot adnek Charlienak mert nem tunt annyira remenytelennek, mint amennyire gondoltam volna. Most legalabb annyit, ha nem tobbet latok benne, mint TJ-ben. O is el tud lepni a vedok elol. Magabiztos es eleg magas jatekos, jo karral, hogy kepes legyen a sok idetlen futas helyett kozepesnel nagyobb passzoknal is teljesiteni. Mas kerdes, hogy ezek nala sem jonnek be egyertelmuen. Viszont nagyon akar. Ezen a meccsen is latszott, hogy majd megorult, hogy engedjek be vegre a homokozoba. Szoval imho tessek vegre neki is rendes idot adni. Mar csak a tavaly ev vegi teljesitmenye miatt is megerdemelne. Aztan ugyis kiderul, hogy ki a kevesbe rossz a ket be nem valtott igeretbol.endorphyn
A válasz, Bevell. Minnesotában is annyira eröltette Jacksont, hogy az hihetetlen, amikor nyilvánvaló, hogy neki ez a rendszer nem fekszik (bár sztem más se 😛). Alig hozott le jó meccset a Vikingsban, 1-2-től eltekintve.
Na mind1, szezon közben úgyis kiderül, ha azt hozza, mint az előszezonban, nem hiszem, hogy sokáig a kezdőben marad.

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Más csapatok a PS-ben sosem látott-hallott irányítókat tesztelgetnek, mi meg összetöretjük a kvázi első számú QB-t, anélkül, hogy kipróbálnánk komolyabban is a többieket. Én a Raiders ellen pályára se tenném T-Jack-et, kezdenék Portissal, aztán jöjjön Csárli! Az O falat meg ütném, mint a lovat! Testi fenyítés+fizetéscsökkentés ígérete.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Visszaterve a meccsre es a QB kerdesre, nem teljesen ertem, hogy mit is akarnak tulajdonkeppen Tarvarissal es Whitehurstel. Egyertelmu, hogy TJaxet nyomjak, terhelik, kvazi osszetorik. Viszont emberunk jelenleg nagyreszt keptelen hosszu passzokat rendesen kivitelezni. Mindig kicsit hosszabb vagy valami nem stimmel. Menekulni tud, de hat az onmagaban edeskeves. Meg az ubergaz, nem letezo QB vedelem ellenere sem. Charlie viszont legutobb nem volt rossz, es arra a rovid idore, amit bent volt most se volt annyira szar, hogy ne lehessen vele is szamolni. Elso blikkre eldontottek, hogy marad 2. Arrol nem is beszelve, hogy Portisrol milyen jo hirek jottek es most gyakorlatilag lejegeltek. Szoval joval tobb idot adnek Charlienak mert nem tunt annyira remenytelennek, mint amennyire gondoltam volna. Most legalabb annyit, ha nem tobbet latok benne, mint TJ-ben. O is el tud lepni a vedok elol. Magabiztos es eleg magas jatekos, jo karral, hogy kepes legyen a sok idetlen futas helyett kozepesnel nagyobb passzoknal is teljesiteni. Mas kerdes, hogy ezek nala sem jonnek be egyertelmuen. Viszont nagyon akar. Ezen a meccsen is latszott, hogy majd megorult, hogy engedjek be vegre a homokozoba. Szoval imho tessek vegre neki is rendes idot adni. Mar csak a tavaly ev vegi teljesitmenye miatt is megerdemelne. Aztan ugyis kiderul, hogy ki a kevesbe rossz a ket be nem valtott igeretbol.

-- TIME I'AM! --