Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombusa.kacsa
én nem hiszem
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombusa.kacsa
Lehet, de egyenlore Carpenter se volt az az oriasi teljesitmeny.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombus
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jó lesz ez, a új O-line jól blokkol a futóknak, hát még ha összeszoknak. Lynch, Washington, Forsett és Clayton között meg lehet variálni a futó play-eket. Rice és M. Williams meg elkap majd néhány TD-t bármelyik irányítótól.
A passz elleni védelem necces...krankovics
1.Okung nincs, Polombus meg nem aza szint. Moffitt és Carpenter is messzevan még a kezdő szinttől
2.Clayton nem lesz rosteren
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Jó lesz ez, a új O-line jól blokkol a futóknak, hát még ha összeszoknak. Lynch, Washington, Forsett és Clayton között meg lehet variálni a futó play-eket. Rice és M. Williams meg elkap majd néhány TD-t bármelyik irányítótól.
A passz elleni védelem necces...

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Felkerult TYT -re a meccs! Plusz 2010-es Seahawks evkonyv

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
A 4. negyedet már nem sikerült megnéznem, de addig a Clayton gyerekkel nem nagyon sikerült megbékélnem... Bár gondolom ugyis a Lynch, Wash, Forsett trioval vágunk neki az első hétnek.

Jennings még mindig fos, egy jó CB nagyon kéne. Ok, h Browner nem volt rossz, de azért szívesebben néznék egy elitebb CB-t Trufant mellett. Futás ellen meg jók vagyunk, de félek, h megint 30th, 32th-k lesz a pass defenseünk...

TJ nem kapott sok időt, az az egy negyed alapján nem sokat bizonyított, de adjunk még neki időt. Jesus jól tolta, de én őt vmiért nemszeretem, néha jó, néha meg olyan fakezű^^ Portisből meg ugye nem sokat láttam.

Az O-line elég gyér volt, de ha egyénekre bontjuk, nem áll szar nevekből, csak össze fog az állni vaze. Köv meccsen meg jó lenne már látni a kezdő WR-eket, de szerintem Tate nagyon jó volt tegnap.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
De jó, hogy nem true manowar fanok vagyunk... 😀Helmut Zimmer
Igen, mert akkor azonnal el kellett volna hagynunk a termet, mert ez esetben posernek szamitunk! 😀
(OFF: Helmut nem tudom mond -e neked valamit, meg lehet, hogy nem is birtad, de meghalt Jani Lane. Orias kedvencem volt az ipse.)

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
De jó, hogy nem true manowar fanok vagyunk... 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kozben felkerult mar a Dallas meccs is, csak a mienk nem. Az eredmenyt se neztem meg meg. Siessenek mar, holnap utazom el es nincs kedvem egy hetet varni!!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
Nyertél. 😀Hanni
Tudom 😂

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
Nyertél. 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fent kellett volna maradni mint az igazi true szurkolók 😛

(viccelek, nehogy magára vegye valaki 😊 )
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Valahova felkerült már a hajnali meccs? 😊Mad
jaja, mar varom. TYT-n meg nincs sajna.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊herpaderp
Es persze Portis Lajos nemzetkozi sakknagymester rokona is.. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Valahova felkerült már a hajnali meccs? 😊

@KJuraszik
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊herpaderp
unokatesója
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
+ a fél kezdő nem játszott.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy amit én láttam, abban sok jó nincs nálatok... De mégis, Leon Washington ügyes volt néha.szaba
messze van még a rajt, még csak 2hete dolgoznak együtt Cable-lel, Tarvarisszal 1hete...braxa88
Persze, látszott a lockout hatása. Ez főleg az ilyen helyzetekben jön ki, mikor teljesen új rendszerbe kerül egy FA - vagy rookie.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy amit én láttam, abban sok jó nincs nálatok... De mégis, Leon Washington ügyes volt néha.szaba
messze van még a rajt, még csak 2hete dolgoznak együtt Cable-lel, Tarvarisszal 1hete...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy amit én láttam, abban sok jó nincs nálatok... De mégis, Leon Washington ügyes volt néha.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
- háp, T-Jack termeli sackyardot
- szegény Zackket az ESPN lesztilerezte, pedig az Heat! 😛 MillerMiller
- az feltűnt, hogy Károlyunk folyamatosan térdhez vagy térd alá kapja a szneppeket, azért igyekezett
- szépen ment az elejin a futás, a végin inkább csak kegyetlenség volt középre - de ez a Lincs-Wasington vonal jól fog dudálnisutianap
kettejük közt ott van még Forsett is.

Azért Carpenter nagyon gyenge volt. Polombus LT, édekes lesz.
T-Jack szidásával még megvárom amig a kezdő WRek a pályán lesznek, ha akkor is fatökű akkor csárli.
secondary még mindig fos. Chancellor azért futás ellen durva, de ez nem érdekel, azt Bryanték megoldják... Jennings remélem nem éli meg az 53at, sztem erre azért van esély, mert Sherman és Browner is szépen mozgott. És ott van még Thurmond is.