Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
ESNP-n adni fogja a meccset, kényelmesebb lesz így nézni 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Az gáz hogy itt ültem eddig úgy vártam a meccset, és nem értettem miért nem kezdődik, mire rájöttem hogy ott még rohadtul szerda van? 😕Hanni


😊

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az gáz hogy itt ültem eddig úgy vártam a meccset, és nem értettem miért nem kezdődik, mire rájöttem hogy ott még rohadtul szerda van? 😕
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szerintem idén is döntő lesz az, hogy a saját csoportunkban minél jobb mutatót érjünk el...

Sonics
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.

Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊petey
Ez most nem sokat fog mondani szerintem, meg amugy sem. Mora alatt 4-0-as eloszezont hoztunk, aztan mi lett a vege.. Mondjuk az csapat rekord volt 😊endorphyn
nem is az eredmény hogy megnyeri-e az ember a Ps-t nullára, de hogy hogy mozog az új playa, csapatrészek. pesze ilyenkor senki sem rakja ki az egész playbookot 😀 viszont arra tényleg jó hogy mások ellen mennyire villog aki TC-ben hasít.

hasonló hülyeség az ESPN PR-je már most 😂

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerintem idén is döntő lesz az, hogy a saját csoportunkban minél jobb mutatót érjünk el...

Sonics
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.

Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊petey
Ez most nem sokat fog mondani szerintem, meg amugy sem. Mora alatt 4-0-as eloszezont hoztunk, aztan mi lett a vege.. Mondjuk az csapat rekord volt 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.

Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊petey
AZ a baj hogy tavaly 4/4-et hoztunk, aztán mégse lett szupáábóóóó 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szerintem idén is döntő lesz az, hogy a saját csoportunkban minél jobb mutatót érjünk el...

Sonics
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.

Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊

több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Szerintem idén is döntő lesz az, hogy a saját csoportunkban minél jobb mutatót érjünk el...

Mindenképpen pozitívba kell lenni ellenük. Negatív mérleggel még egyszer nem jutunk el a PO-ba.
Egyszer volt Budán kutyavásár... 😀

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
bengals otthon verni kell.braxa88
CLE, CIN, DAL a legjobban megjósolhatatlan.12
bengals 1/1 esélyes. espn power rankingjában a veretes 32.helyzést érték el. ha van qb aki nem dobálja szét a defeneset akkor az Dalton...braxa88
Mármint nekem. 88cal már nyerhető a csoport és talán el is érünk ennyi győzelmet.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
holnapi meccsen nem játszik: Mike Williams, Red Bryant, Kris Durham, Kentwan Balmer, Deon Butler, Cameron Morrah, Roy Lewis, Colin Cole, Walter Thurmond
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bengals otthon verni kell.braxa88
CLE, CIN, DAL a legjobban megjósolhatatlan.12
bengals 1/1 esélyes. espn power rankingjában a veretes 32.helyzést érték el. ha van qb aki nem dobálja szét a defeneset akkor az Dalton...
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
bengals otthon verni kell.braxa88
CLE, CIN, DAL a legjobban megjósolhatatlan.

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
szerintem le kell győzni az idegen pályás fóbiánkat, és akkor esetleg sweepelhetjük a csoportot, meg a könnyebb meccseket is hozni kell, 9-7 is összejöhet akár.
lélektani szempontból nagyon fontos lesz, hogy hogyan kezdünk. a bye week előtti 5 meccsből 3-at legalább nyerni kell, 49ers, cardinals ellen mindenképp, és a többi 3-ból amelyiket tudjuk. kövezzetek meg, de úgy gondolom hazai pályán megüthetjük a falconst, sokat kell majd birtokolnunk a labdát, hogy lenntartsuk az offense-üket a pályáról, meg defense/special teams téren kell majd pár nagy play, és mondjuk egy 24-20 meglehet. egy ilyen győzelem hatalmasat dobna a játékosok önbizalmán, utána már bármi megtörténhet.

én legalábbis ebben bízom 😊herpaderp
Ez egy teljesen új csapat, én abban bízom, hogy nem adjuk oda az első 1-2 negyedet O# = 0, ahogy a réginél volt szokás, ezután már mindegy az eredmény...idén.
Sztem nem lesz itt söprés, hacsak a birkák nem búbolnak meg mindenkit...

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a cincy meccset én is simára várom. de ugyis az lesz, hogy bukunk vmi könnyűt aztán megbasszuk a giantset vagy vki erőset 😊 olyan 7-8 győzelem a reális így minden meccs nélkül sztem
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
1 - SEA @ SF -- W
2 - SEA @ PIT -- L
3 - ARI @ SEA -- W
4 - ATL @ SEA -- L
5 - SEA @ NYG -- L
6 - -
7 - SEA @ CLE -- W
8 - CIN @ SEA -- L*
9 - SEA @ DAL -- L*
10 - BAL @ SEA -- L
11 - SEA @ STL -- L
12 - WAS @ SEA -- W
13 - PHI @ SEA -- L
14 - STL @ SEA -- W
15 - SEA @ CHI -- W
16 - SF @ SEA -- W
17 - SEA @ ARI -- L

7-9 (* az egyiket hozni kell 8-8 és climbed the division)12
szerintem le kell győzni az idegen pályás fóbiánkat, és akkor esetleg sweepelhetjük a csoportot, meg a könnyebb meccseket is hozni kell, 9-7 is összejöhet akár.
lélektani szempontból nagyon fontos lesz, hogy hogyan kezdünk. a bye week előtti 5 meccsből 3-at legalább nyerni kell, 49ers, cardinals ellen mindenképp, és a többi 3-ból amelyiket tudjuk. kövezzetek meg, de úgy gondolom hazai pályán megüthetjük a falconst, sokat kell majd birtokolnunk a labdát, hogy lenntartsuk az offense-üket a pályáról, meg defense/special teams téren kell majd pár nagy play, és mondjuk egy 24-20 meglehet. egy ilyen győzelem hatalmasat dobna a játékosok önbizalmán, utána már bármi megtörténhet.

én legalábbis ebben bízom 😊herpaderp
Ha ilyen Awesome marad a D és főleg a secondary, akkor nem hiszem, h a Ryan-White-Jones trio ne szedné darabokra őket. De legyen igazad 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1 - SEA @ SF -- W
2 - SEA @ PIT -- L
3 - ARI @ SEA -- W
4 - ATL @ SEA -- L
5 - SEA @ NYG -- L
6 - -
7 - SEA @ CLE -- W
8 - CIN @ SEA -- L*
9 - SEA @ DAL -- L*
10 - BAL @ SEA -- L
11 - SEA @ STL -- L
12 - WAS @ SEA -- W
13 - PHI @ SEA -- L
14 - STL @ SEA -- W
15 - SEA @ CHI -- W
16 - SF @ SEA -- W
17 - SEA @ ARI -- L

7-9 (* az egyiket hozni kell 8-8 és climbed the division)12
bengals otthon verni kell.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1 - SEA @ SF -- W
2 - SEA @ PIT -- L
3 - ARI @ SEA -- W
4 - ATL @ SEA -- L
5 - SEA @ NYG -- L
6 - -
7 - SEA @ CLE -- W
8 - CIN @ SEA -- L*
9 - SEA @ DAL -- L*
10 - BAL @ SEA -- L
11 - SEA @ STL -- L
12 - WAS @ SEA -- W
13 - PHI @ SEA -- L
14 - STL @ SEA -- W
15 - SEA @ CHI -- W
16 - SF @ SEA -- W
17 - SEA @ ARI -- L

7-9 (* az egyiket hozni kell 8-8 és climbed the division)12
szerintem le kell győzni az idegen pályás fóbiánkat, és akkor esetleg sweepelhetjük a csoportot, meg a könnyebb meccseket is hozni kell, 9-7 is összejöhet akár.
lélektani szempontból nagyon fontos lesz, hogy hogyan kezdünk. a bye week előtti 5 meccsből 3-at legalább nyerni kell, 49ers, cardinals ellen mindenképp, és a többi 3-ból amelyiket tudjuk. kövezzetek meg, de úgy gondolom hazai pályán megüthetjük a falconst, sokat kell majd birtokolnunk a labdát, hogy lenntartsuk az offense-üket a pályáról, meg defense/special teams téren kell majd pár nagy play, és mondjuk egy 24-20 meglehet. egy ilyen győzelem hatalmasat dobna a játékosok önbizalmán, utána már bármi megtörténhet.

én legalábbis ebben bízom 😊
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
1 - SEA @ SF -- W
2 - SEA @ PIT -- L
3 - ARI @ SEA -- W
4 - ATL @ SEA -- L
5 - SEA @ NYG -- L
6 - -
7 - SEA @ CLE -- W
8 - CIN @ SEA -- L*
9 - SEA @ DAL -- L*
10 - BAL @ SEA -- L
11 - SEA @ STL -- L
12 - WAS @ SEA -- W
13 - PHI @ SEA -- L
14 - STL @ SEA -- W
15 - SEA @ CHI -- W
16 - SF @ SEA -- W
17 - SEA @ ARI -- L

7-9 (* az egyiket hozni kell 8-8 és climbed the division)

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
még Lynch: http://www.youtube.com/watch?v=q1t1pd46st8&feature=related
0:37től 😂braxa88
ezután el is várjuk tőle, hogy elhúzza casey hamptont és ray lewist az idei meccseken 😛herpaderp
Remélem tolni is úgy fog, ahogy húzni, mert a meccsen inkább tolnia kell! 😂
Szegény akkora gyökér, hogy teljesen megkedveltem. Bízok benne, főleg ha végre lesz előtte egy jó takarító személyzet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még Lynch: http://www.youtube.com/watch?v=q1t1pd46st8&feature=related
0:37től 😂braxa88
ezután el is várjuk tőle, hogy elhúzza casey hamptont és ray lewist az idei meccseken 😛
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Visszaterve egy mondat erejeig Brockra, mai motivalo twitter postja sokat elmond rola 😊
"Meetings meetings meetingsssZzzzz"

Kesobb:
"Practice time......now I'm up!!!!"

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Original Hassie fanoknak: http://touch.lockerz.com/s/127799408

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
De legyőzött egy kisteherautót 😀Helmut Zimmer
Ajj ne már mért lőtted le a poént tök izgultam 😀Hanni
Mondtam, hogy nem egyetemi oktató, de óriási arc a maga egyszerűségében!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De legyőzött egy kisteherautót 😀Helmut Zimmer
Ajj ne már mért lőtted le a poént tök izgultam 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nick Árpit a Seahawksba!


Állat vagyok, ami enni kér...