Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
- háp, T-Jack termeli sackyardot
- szegény Zackket az ESPN lesztilerezte, pedig az Heat! 😛 MillerMiller
- az feltűnt, hogy Károlyunk folyamatosan térdhez vagy térd alá kapja a szneppeket, azért igyekezett
- szépen ment az elejin a futás, a végin inkább csak kegyetlenség volt középre - de ez a Lincs-Wasington vonal jól fog dudálni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na akkor a projekt okung folytatódik.
Tjax nem okozott meglepetést, karesz viszont nekem igen.
Rivers kegyetlen jó volt, és még mindig nem értem mit akar bradley...
Kábel munkája még láthatóan nem érett be, persze ennyi idő alatt nem is érnetett be... Az olinenek szavazhatunk még bőven bizalmat.

Majd elfelejtettem, Hatalmat K.J. Wrightnak 😊
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Na hát az első félidő tragikus volt, de hála a második félidőre felhozták magukat és ez a Portis gyerek nem volt olyan rossz a végén 😊
Okung hát eléggé rossz hogy már az elején kidőlt :/ Vannak itt még bajok, igaz preseason meccs, de megnyertük 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem viccből mondtam hogy lehet Károly lesz a kezdő az első héten. Jobban mozog egyelőre, bár csak a backupok ellen.
jövő héten gondolom több időt kap TJ.petey
meg az is jo lenne ha a kezdő WRek Williams, Rice és Obo játszanának kicsit.braxa88
tényleg, miért nem játszanak?petey
williamsnek volt vmi kis sérülése, de nem komoly. a másik kettő WRt nem tom. Forsett és Thomasrpl sincs info...eddig edzettek szépen a campben...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
tényleg, miért nem játszanak?petey
Forsett és Thomas se játszanak. Az ászainkat későbbre tartogatjuk 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
leszarom majd megsérül követkető meccsen

ezt az első félidőt egy szoval tudom összefoglalni: lószar.braxa88
nem viccből mondtam hogy lehet Károly lesz a kezdő az első héten. Jobban mozog egyelőre, bár csak a backupok ellen.
jövő héten gondolom több időt kap TJ.petey
meg az is jo lenne ha a kezdő WRek Williams, Rice és Obo játszanának kicsit.braxa88
tényleg, miért nem játszanak?

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
X-Rays negative on SEA LT Russell Okung, who left game with what appeared to be an ankle injury. Hope his injury luck turns this seasonszaba
leszarom majd megsérül követkető meccsen

ezt az első félidőt egy szoval tudom összefoglalni: lószar.braxa88
nem viccből mondtam hogy lehet Károly lesz a kezdő az első héten. Jobban mozog egyelőre, bár csak a backupok ellen.
jövő héten gondolom több időt kap TJ.petey
meg az is jo lenne ha a kezdő WRek Williams, Rice és Obo játszanának kicsit.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
X-Rays negative on SEA LT Russell Okung, who left game with what appeared to be an ankle injury. Hope his injury luck turns this seasonszaba
leszarom majd megsérül követkető meccsen

ezt az első félidőt egy szoval tudom összefoglalni: lószar.braxa88
nem viccből mondtam hogy lehet Károly lesz a kezdő az első héten. Jobban mozog egyelőre, bár csak a backupok ellen.
jövő héten gondolom több időt kap TJ.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
X-Rays negative on SEA LT Russell Okung, who left game with what appeared to be an ankle injury. Hope his injury luck turns this seasonszaba
leszarom majd megsérül követkető meccsen

ezt az első félidőt egy szoval tudom összefoglalni: lószar.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
X-Rays negative on SEA LT Russell Okung, who left game with what appeared to be an ankle injury. Hope his injury luck turns this season
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na akkor én a továbbiakban nem számolok Okunggal...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Atom fullos stream ha kell valakinek http://veetle.com/index.php/channel/view#4e444e02442d1
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Nem sokára kezdődik, aki nézi mindenkinek jó szurkolást 😊

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ket ujonc free agent DT jott hozzank - Teryl White es Ladi Ajiboye

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
no végre meccs! 😊
a hiányzókrol már írtam.
T-Jack kezd, majd játszik egy kicsit Csárli is. Portis kapja a legtöbb időt, nagyon kiváncsi Carroll rá, h meccsen mit tud, mert a campben nagy igéretesen teljesít. hát énis kiváncsi vagyok rá.braxa88
Az év poénja lenne, ha T-Jack és Csárli előtt befutna Portis!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
tenyleg urak, hanykor is lesz ma a meccs helyi ido szerint? Eljen a lustasagom! 😊endorphyn
éjjel 2petey
Uristen, mar megint! Ennyi erovel nem lehetett volna hajnali hatra tenni? Akkor mar inkabb felkeltem volna.. Koszi az infot!endorphyn
nincs mit, a PS meccsek mindig később kezdődnek. gondolom valami tv-s okai vannak..

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tenyleg urak, hanykor is lesz ma a meccs helyi ido szerint? Eljen a lustasagom! 😊endorphyn
éjjel 2petey
Uristen, mar megint! Ennyi erovel nem lehetett volna hajnali hatra tenni? Akkor mar inkabb felkeltem volna.. Koszi az infot!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
tenyleg urak, hanykor is lesz ma a meccs helyi ido szerint? Eljen a lustasagom! 😊endorphyn
éjjel 2

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
no végre meccs! 😊
a hiányzókrol már írtam.
T-Jack kezd, majd játszik egy kicsit Csárli is. Portis kapja a legtöbb időt, nagyon kiváncsi Carroll rá, h meccsen mit tud, mert a campben nagy igéretesen teljesít. hát énis kiváncsi vagyok rá.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tenyleg urak, hanykor is lesz ma a meccs helyi ido szerint? Eljen a lustasagom! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az gáz hogy itt ültem eddig úgy vártam a meccset, és nem értettem miért nem kezdődik, mire rájöttem hogy ott még rohadtul szerda van? 😕Hanni
szegeny 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.

Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊petey
Ez most nem sokat fog mondani szerintem, meg amugy sem. Mora alatt 4-0-as eloszezont hoztunk, aztan mi lett a vege.. Mondjuk az csapat rekord volt 😊endorphyn
nem is az eredmény hogy megnyeri-e az ember a Ps-t nullára, de hogy hogy mozog az új playa, csapatrészek. pesze ilyenkor senki sem rakja ki az egész playbookot 😀 viszont arra tényleg jó hogy mások ellen mennyire villog aki TC-ben hasít.

hasonló hülyeség az ESPN PR-je már most 😂petey
Valamit biztosan fogunk latni 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szerintem idén is döntő lesz az, hogy a saját csoportunkban minél jobb mutatót érjünk el...Sonics
Ennyi, minden csapatnak, de pláne az nfcw-ben.Mielőtt megjósoljátok hogy mennyi lesz a mérlegetek nem árt megnézi a PS meccseket, de pláne az új QB-tokat... 😊petey
Ez most nem sokat fog mondani szerintem, meg amugy sem. Mora alatt 4-0-as eloszezont hoztunk, aztan mi lett a vege.. Mondjuk az csapat rekord volt 😊endorphyn
Az előszezon után egy mérleget érdemes készíteni, az egészségesekét.

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Az gáz hogy itt ültem eddig úgy vártam a meccset, és nem értettem miért nem kezdődik, mire rájöttem hogy ott még rohadtul szerda van? 😕Hanni
Dehogyis, nálunk például csak pénteken adják, mert nehéz legyőzni a Föld forgását.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tudják h mit kell mutatni 😊