Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 644
 twitter.com/johndavidfraley/status/1478145436477112322

és volt hogy Kyle Fuller kezdett LGben mikor Haynes ült a PSben.
sztem Carrollék nem videoznak meccsek után, nem néznek PFF premium statokat, nem használnak elemzőket, nem használnak semmit, szemüket végképp nem
vagy mi a tökömmel lehet azt magyarázni hogy Fullernek van 9 kezdő meccse?!

Haynesnek konkrétan kezdőnek kéne lennie a szintén "remek" Damien Lewis helyén.


Brown-Haynes-Humphrey-Jackson-Shell fallal nem lenne 10 vereségünk.
braxa88
Tudom hogy az LG volt itt kiemelve, de a 89 es 81 TE-k jatekat is erdemes megnezni benne. Az egyik jo a masik meg egy jatek kivetelevel pocsek.

A 3. video nalam kiveri a biztositekot jatekhivas szempontjabol. Hiaba a sok power jatek senkit nem csaptak be vele, egybol olvashato, egy jatek ahol egy az egyben jatszik egy darab elkapo es a tobbieknek semmilyen szerepe es ertelme, az LG akirol szol konkretan lehetetlen feladattal kiosztva ( es ezaltal ertelmetlennel o is ). Ez a legjobb jatek amikor DK-t egyedul hagyom megkuzdeni par yardert? | Kozben egy nagyon jatek is lehetett volna belole. |

Egyebkent mindenkeppen meg akarnam jegyezni hogy, AK az elemzeseid legalabb ilyen jok, mint ennek a fickonak .
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Texans ellen:
 www.youtube.com/watch?v=R88rkmzY61k

Bears ellen:
 twitter.com/RussellJClay/status/1475945143551213580

Lions ellen:
 twitter.com/NFL/status/1478454937919045635

na ja, nem jó védelmek ellen, de ment neki a játék. Eddig első kontakttól lement, szarul választotta a lyukakat, nem látott a pályán. Most ezekben sokkal jobb volt. Testcselei élény. És nem is sérült bele az első 5+yardos futásába mint eddig.
Hogy ez véletlen, vagy csak jól jött a kilépés és az ellenfelek. nemtudom
Cards meccset mág várjuk meg. Mondjuk simán lehet hogy ellenük olyan meccs lesz, hogy Dickson többet ér labdához mint DK és Lockett összesen.

Én adnék neki évvégén egy 1 éves kb 3 milkós szerződést. azzal bizonyíthat. És akkor Carsonnal lehetne egy gyilkos duója Carrollnak hogy élvezze micsoda futójáték van a betyárját.
braxa88
Jah, szoktam nézni ha nem is a meccseket, de az összefoglalót, és feltűnt az elmúlt időszakban a teljesítmény, és azért jöttem alapból, hogy megkérdezzem mi változott, mikor megláttam, hogy kiemelted korábban. Az oké, hogy Carson hiányában többet jut szóhoz, de ennél több kell legyen a dolog mögött. Mindenesetre örülök neki, mert én 3 éve ezt várnám tőle.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Texans ellen:
 www.youtube.com/watch?v=R88rkmzY61k

Bears ellen:
 twitter.com/RussellJClay/status/1475945143551213580

Lions ellen:
 twitter.com/NFL/status/1478454937919045635

na ja, nem jó védelmek ellen, de ment neki a játék. Eddig első kontakttól lement, szarul választotta a lyukakat, nem látott a pályán. Most ezekben sokkal jobb volt. Testcselei élmény. És nem is sérült bele az első 5+yardos futásába mint eddig.
Hogy ez véletlen, vagy csak jól jött a kilépés és az ellenfelek. nemtudom
Cards meccset mág várjuk meg. Mondjuk simán lehet hogy ellenük olyan meccs lesz, hogy Dickson többet ér labdához mint DK és Lockett összesen.

Én adnék neki évvégén egy 1 éves kb 3 milkós szerződést. azzal bizonyíthat. És akkor Carsonnal lehetne egy gyilkos duója Carrollnak hogy élvezze micsoda futójáték van a betyárját.

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Nem sérült.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/johndavidfraley/status/1478145436477112322

és volt hogy Kyle Fuller kezdett LGben mikor Haynes ült a PSben.
sztem Carrollék nem videoznak meccsek után, nem néznek PFF premium statokat, nem használnak elemzőket, nem használnak semmit, szemüket végképp nem
vagy mi a tökömmel lehet azt magyarázni hogy Fullernek van 9 kezdő meccse?!

Haynesnek konkrétan kezdőnek kéne lennie a szintén "remek" Damien Lewis helyén.


Brown-Haynes-Humphrey-Jackson-Shell fallal nem lenne 10 vereségünk.

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Várj .... erre régóta készülök.
Wilson magabiztos passzjátéka megalapozta a futójátékot.... .
ennyi! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
1.a.
Elég a dumából, meló kell. És olyan ember, aki működésre bírja a rendszert.

2.b.
Azért b, mert nem tudom. Nem tudom, hogy RW tud-e, akar-e fejlődni, melózni. Ha PC megy és ő marad, akkor egyértelműen ő lesz a királyfi és ezt nem tudom, hogy mennyire kezeli jól. Brand építés, Ciara, Sounders, produkciós iroda...akar a csávó végigvinni egy rebuildet, vagy csak hajtóerő kell a többi projekthez? Itt most újra meg kell fogni a kalapácsot és elölről kezdeni. Neki instant sikerek kellenek, nem 3 év múlva beérő munka. Minden második twitter posztja kb love like Jesus. Ami okés, de túl sok párhuzamot látok a Love like Jesus + hashtagALLforYOURGlory és a tremendous job + better football + I have to do more to help players között. Miért nem olvasok ilyeneket Andy Reid és Mahomes oldalán, vagy a Jackson - Harbough vonalon? Imádkozzál és dolgozzál...

3.f. - leginkább érzelmi alapú döntés, ez szúrja mindenki szemét a leginkább, az enyémet is
3.c. - szintén érzelmi döntés, mivel ennyire gyenge az összkép, mindenképpen mennie kell. Talán sosem tudjuk meg, hogy PC nem hagyta, RW hozzáállása nem engedte, vagy nem tud jó rendszert futtatni.
Nagy söprögetésre számítok, mert az új kordinátorok majd új emberekkel akarnak dolgozni.
3.f és c amit kielégüléssel néznék, remélem, hogy a és d következik be

4.a. - Nem értek egyet Ak-val, PC megy. Semmi szakmai ok, egyszerűen külső nyomásra hozott döntés. Most ezt kell csinálni, mert mindenki ezt mondja, hogy ezt kell csinálni és akkor ezt csináljuk.

5.d.
Ez a reális üzleti döntés. De lehet, hogy eret fogok vágni, ha meglátom narancs-kékben

Ki a fenének drukoljak? PA hagyott egy űrt maga után, amit nem tudnak és akarnak betölteni. Fogok valaha egy olyan vezetőért ácsingózni, aki legalább odaver az asztalra? (helló Bezos - de akkor esélyes, hogy leköpöm magam). Van egy HC, akit szerettem, de eljárt felette az idő. Van egy keret, akire ráfér 2-3+ év jó draft. Van pár veterán, akik nem biztos, hogy akarják végigvárni a rebuildet. Van egy QB, aki vagy beleáll az egészbe és megfogja a munka végét, vagy nem... marad a 12th man úgy általánosságban
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
1.a.
Nyílván, ha ő marad, az összes többi pontban megjelölt intézkedésnek kvázi semmi hatása nem lesz.

2.a.
Hatalmas meglepetésre, én nem RW-ban látom a probléma fő forrását, hanem az elégtelen edzői munkában meg a kritikán aluli támadófalban.

1: Kaphatna végre egy normális OL-t?

2: Normális playbookot, mondjuk egy olyat ahol +30%-ban tud play action játékokból dobni, ha már abban ligaelit.

3: Az megvan még bárkinek, hogy az öltözői hangok szerint, nincsenek jól felkészítve a fiúk a meccsre, mert kimennek, és nem azt látják, amire a tape-eken késztek?
Ez mekkora blama már?
És ez nem QB kérdés, ha folyamatosan feltörik az O# játékunkat, nincs az a QB a ligában, aki a (saját) edzői ellenszéllel szemben folyamatosan kirángatna minket a szarból.

(Nekem ez fáj az összes közül a legjobban, mármint hogy az ennek köszönhető negatív következményeket mindenki RW-ra kenegeti.)

3.az összes.
Nem nagyon van csapatrész, amivel elégedett lennék, mindenki mehet amerre akar.
Ha nagyon sorrendet kell mondani, akkor:

1: Nálam KNJr vezet, bár LB edzőnek megtartanám.
2: Utána a legszívesebben a DL edzőt rúgnám seggbe, csak nincs kit.
3: Aztán ott az ST.
4: Waldron szia!
5: A többi tetszés szerint.

1b.d.
Ha valaki azt hiszi hozzányúlnak PC-hez, az menthetetlenül idealista.
Amíg ő itt van, addig meg úgyse lesz semmi.

2b.a.
Wilsonnak elege lesz ebből a kibaszott nihilből, (nem kell neki még legalább 2 PC alatt), és a mostani offseasonban cserét kér. Meg tudom érteni.

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.a.(Imádom a csávót, de 2022 van, lépni kéne előre. Változás kell, de nem azért mert 10ből egy év szar (ugye Avril) hanem mert alulteljesít a csapat rég óta,és a lejtőn nincs megállás)
2.d (nem lesz sajnos új vezetés, én ledöbbennék ha egy hét múlva az fogadna h Carroll lapáton)
3.f (egy kókler. Még akkor is ha mondom a tegnapi defenset: Darrell Taylor, Rasheem Green, Carlos Dunlap, Poona Ford, Al Woods, Bryan Mone, Jordyn Brooks, Cody Barton, Benson Mayowa, John Reid(aztán vmi Jackson 30asban, nem jegyeztem meg a teljes nevét és megint nem akarom kiguglizni),Ugo Amadi,DJ Reed, Quandre Diggs, Ryan Neal. Na ebből hányan vannak kezdő szinten? mondom: Ford, Woods, Diggs, Brooks és Reed. De egy top10es védelemben senki sem lenne még egy rotációs tag sem, max Diggs és Ford. ez a védelem milyen emberanyagból áll már?! Sztem még egy hardcore nfl fannak is van itt 5-6 olyan név akikről nem tud semmit. Itt kezdenek ezek a csávók vagy legalábbis rengeteget vannak pályára rotálva
KNJ ettől föggetlenük egy kókler, aki nem tud defense playt hívni, Védelem még csakcsak összerakják mert nem legalja a defense a nevek ellenére.)

4.c (Carroll úgy gondolja ez egy kicsúszott szar év volt, Waldront kibassza, talán Nortont is, oszt hoz vmi csicskát)
5.b (ez a legnehezbb kérdés. nem tudom megjósolni mi lesz Wilsonnal, de mivel már tavaly is tárgyaltak pl a Bearsszel gondolom most még inkább leülnek. Kérdés lesz e olyan ajánlat ami megfelelő. Szerintem nem. (hajrá Jets, házat, lakást autót rakjátok bele)

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Utolsó survey az idényre.

1. Te melyik forgatókönyvnek örülnél.
a.) PC-től elköszön a csapat- rebuild új vezetéssel
b.) Schneidertől elköszön PC
c.) PC elköszön néhány pozíciós edzőtől esetleg koordinátortól és kb ennyi.
d.) Minden marad, ahogy volt a de facto csapatvezetésben

2.) Hiszel még Russell Wilsonban?
a.) Igen, szeretném, ha továbbra is az O vezére, a csapat arca lenne.
b.) Nem, mert már nem az a játékos, aki 3 éve volt, (Baldwin/Lockett nélkül egyszerűen kevés/kiismerték/nem tudja agyból kompenzálni a sebesség megkopását/stb.)- frissítésre van szükség QB poszton, akkor is, ha ez átmenetileg visszaesés lesz.
c.) Maradjon, de engedjük el a let Russ cook dolgot.
d.) Új vezetés majd kitalálja...

3.)Ha cserélnél pozíciós edzői stábot, melyik csapatrész(ek)ben tennéd?! (több válasz is lehet-de akkor legyen fontossági sorrend)
a.) O- csapat -coordinátorostól-pozíciós edzőstül
b.) O- csapat -pozíciós edzők
c.) Waldron menjen innen el!
d.) D- csapat -coordinátorostól-pozíciós edzőstül
e.) D- csapat -pozíciós edzők
f.) KNJ nem vált be, és soha nem is fog -jöjjön más szakember!
g.) ST Edzői stáb, ahogy van.

1.b) na és akkor Goto 10- mi lesz?
a.) PC-től elköszön a csapat- rebuild új vezetéssel
b.) Schneidertől elköszön PC
c.) PC elköszön néhány pozíciós edzőtől esetleg koordinátortól és kb ennyi.
d.) Minden marad, ahogy volt a de facto csapatvezetésben

2.b) Wilson sorsa
a.) jövőre már nem lesz itt
b.) Wilsonnal megyünk neki a jövő évnek.

Ha szerdáig kitöltitek, akkor összesítem.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Legalább lesz egy nyugisabb meccsünk. Gondoltam én. Egy jó darabig úgy is volt. 31-7-nél aztán a védelem kiment a büfébe. Na de egy halott szezon utolsó előtti meccsén a liga egyik legrosszabb csapata ellen miért kell bosszantani az egyre fogyatkozó Hox tábort?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
50 pont fölött. lol 😀

-DK mutatja mit tudna elit QBval. kb amit Adams
-Pennyt meg kell tartani, beszarás mit fejlődött. Élmény nézni.
-John Reid (igen) kezdett LCB poszton. Ő se lenne sehol nfl rosteren de itt kezdő, majd agyrázküdás után jött egy JAckson nevű CB 30as mezben, rágogliztam eze ki a tököm.
-DJ Reedet is megtartanám olcsóért RCB posztraő jó, LCBre meg hoznék méregdrágán egy jó FAt.
-Edge rushert is. Mióta agyindícsértük szezon közben Taylort azóta kb nulla amit leművel. Nincs kezdőszintű játékosunk itt. oké Taylor kvázi rookie, de több kell főleg a szezon 2.felében látott Taylortól.
-Haynes ugye. Há mié nem Kyle Fuller játszott he?! Nem is értem. kulcsblokkok futásnál Haynestől. Sztem a szezon elkúrúsúban nagy szerepe van Fuller erőltetésének.
-Wilson. NEm volt szar, de ez a lions secondary...
Még mindig azt mondom h el kéne tradelni, de nyílván az lenne alegjobb ha egy uj stábbal visszatér a legjobbak közé. Nem látok rá esélyth ő marad,és Carroll megy
-Brooks azé futás ellen tud hatalmas király lenni, de az mi már h az end zoneban ő fogja a Lions egyetlen jó skill játékosát St.Brownt. Nortonokos csávó
-Amadi 😀 jóég. Ligalegalja nickel, kezébe esik a picksix és azt is elkúrja 😀

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Gondolom az ára is más meg a fizuja is, ha ‘meg kell győzni’, mintha lóg a levegőben.
ozibozi
?! Lehet félre értettelek, de szerződés alatt áll.
Cancel Culture
A szerződés miatt kaphat érte a csapat ellenértéket, gondolom nem ua az ár ahol már világos a szitu, és nincs visszaút, mintha belebegtetik hogy akár játszom itt tovább ha nem megfelelő az ajánlat.
Erre gondoltam a nyilatkozat után, hogy ez így Win-Win mindkét félnek, a potenciális érdeklődőnek , , a harmadiknak kerül így többe mindkéttő
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Gondolom az ára is más meg a fizuja is, ha ‘meg kell győzni’, mintha lóg a levegőben.
ozibozi
?! Lehet félre értettelek, de szerződés alatt áll.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Gondolom az ára is más meg a fizuja is, ha ‘meg kell győzni’, mintha lóg a levegőben.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande
 www.youtube.com/watch?v=0apU9xUeChU
Cancel Culture
Nekem a mostani Seahawks helyzet kapcsán ez ugrott be:
 youtu.be/rTPTEibUiNI
Érdemes figyelni a szövegre, nagyon üt.
Az egyetlen kérdés, hogy ki énekli kinek, Wilson Carrollnak, vagy braxa RW-nek, vagy Helmut PC-nek, vannak lehetőségek, ezt mindenkinek a fantáziájára bízom.
akdestroyer
Arról az apróságról ne feledkezzünk meg, hogy ezt a választ egy olyan kérdésre ama adta, ami nem erre vonatkozott!!!

Wilson árukapcsolta magát Bobbyhoz. Ezt is megértük. 😀

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande
 www.youtube.com/watch?v=0apU9xUeChU
Cancel Culture
Nekem a mostani Seahawks helyzet kapcsán ez ugrott be:
 youtu.be/rTPTEibUiNI
Érdemes figyelni a szövegre, nagyon üt.
Az egyetlen kérdés, hogy ki énekli kinek, Wilson Carrollnak, vagy braxa RW-nek, vagy Helmut PC-nek, vannak lehetőségek, ezt mindenkinek a fantáziájára bízom.

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande
Vendégként jöhet
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande
 www.youtube.com/watch?v=0apU9xUeChU
Cancel Culture
Hiába 😏😜

 youtu.be/aepQN98XEuc
dande
Kellett ez ide , mint Zorán a Taurus-ba....!

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande
 www.youtube.com/watch?v=0apU9xUeChU
Cancel Culture
Hiába 😏😜

 youtu.be/aepQN98XEuc
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
dande

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Russell Wilson: I hope Sunday isn't my last game in Seattle
 www.thescore.com/nfl/news/2263550
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyugi van srácok, a hétvégén Goffék kifújják az orrunkat hazai pályán, aztán lesz itt forradalom.
garrett27
Lehet nem Goffék hanem Boyleék lesz az.
De amúgy nem nyerünk szerintem annyira ráment most a csapatra a covid és sérülés para.
Akit lehet azt szórnak IR-re.