Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Matthew99
Coverben engedett yardokban is franchise rekorder valszeg
Bár Kelly Jenningset Tre Flowerst nehéz utolérni

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 346 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
braxa88
PC szerint minden okés és RW a MI (!) irányítónk és pl Diggst felépülés után várjuk vissza (mindannyian, azaz PC-vel együtt) és nem lenne azoknak a csapatoknak a helyében, akik most játszanának ellenünk (Oké Főnök, de senki sem játszik ellenünk vágod?)

Zimmer azt mondta, hogy a döntés nem az ő kezében van. Eléggé beszédes a két hozzáállás közötti különbség...

Kibaszták azt a Matt Nagyot, akiktől otthon kikaptunk 2 hete... amikor RW irányított, Penny már robogott és Waldron rendszere űberjó volt (twitteren szembejövő bullshit számok alapján nyilván)

Aztán ilyeneket látok:

FIwjo-Hn-XIAQH1-TU

Én meg ülök és nem értem mi történik...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 042
Geno letartóztatva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
Barnaby
Nagyon már nem tud felfelé bukni, mert azon kívül hogy Ő a Head Coach, még betölti a footballért felelős alelnöki pozíciót is. Az kb. a GM-mel egyenrangú, annyi a kivétel, hogy gazdasági kérdésekben Schneider a főnök.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
várom a hírt, hogy Carroltól elköszönünk, de az öreget nem lehet nem szeretni:
 twitter.com/Seahawks/status/1480280718475284482
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na nőzzük a csapatot:
MVP: Tyler Lockett
OPOY: Tyler Lockett
DPOY: Quandre Diggs
rookikekat inkább hagyjuk 😀
Legnagyobb pozitív meglepetés/pozitív csalódás: offense: Rashaad Penny, defense: Al Woods; DJ Reed, Sidney Jones
Legnagyobb negatív meglepetés/ csalódás: offense: Russell Wilson, Damien Lewis, Gerald Everett; defense: Jamal Adams, Jordyn Brooks, Ugo Amadi


FA lesz: D.Brown, Diggs, Everett, Shell, Pocic, Penny, Woods, S.Jones, Geno, Nkemdiche, Green, DJ Reed, Collins, Dissly, Jamarco Jones.
-akiket mindeképpen megtartanék persze nem túlfizetve: Diggs, Penny, Reed, Brown
-akiket jó lenne megtartani mert jobb kezdőek, de lehet pótolni, viszont egyikse lenne drága: Shell, Green, S.Jones
többi mehet.

ERFA Mone, Neal, mindeképpen marad
RFA: Fuller nehogy, Haynes mehet rá az rfa tender v olcsóbban visszohozni.

frisco seggét (shanahant és gmlincset) pedig megmentette az a QB akinek a helyére hoztak tavaly 3db 1.körért újat, de azt meg nem merik betenni. Óriási ami megy ott 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?
garrett27
nyertünk persze h örölünk.
az hogy ezzel marad e Carroll az más kérdés de én sose leszek szomorú egy W után.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
dande
Elvileg jövő héten beszélnek PCvel... Miért is vártam határozott döntést...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 598 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 260
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 724 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 162
Ma volt 11 éve az emlékezetes Lynch futás a Saints ellen az NFL kirakta és nekem sokkal jobban tetszett a régi mez, enélkül a neon nélkül.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 346 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
1.a
Szerintem eléggé konszenzusos a vélemény ezzel kapcsolatban itt a topicban. Sajnos nem látom hogyan tudna megújulni a mester. Én nagyon boldog lennék ha sikerülne neki, mert minden hülyeségével együtt én kedvelem még mindig és nagyon sokat köszönhet neki ez a franchise. De ideje elköszönni.

2. d
Egyik részről nem hiszem, hogy elfelejtett játszani és úgy gondolom, hogy egy új vezetéssel, új rendszerben tudna újra elit szintem teljesíteni. Másik részről viszont van bennem némi kétely, hogy a pályafutása ezen pontján tudják-e még őt annyira motiválni, hogy levetközze az idei alibizős/megúszós játékot és tanúljon új dolgokat.

3.c,d
Nem látok bele túlságosan, de támadóoldalon szerintem nem rossz annyira a tehetséggondozás, ott elsősorban a playcallling és a séma az ami borzasztóan működik. Védő oldalon mindenki mehet amerre lát.

4.c
Same old shit... Lemegy még szerintem 2 idény hasonló iszonyú fogcsikorgatással.

5. b
Kap még egy új OC-t akivel újra felsülünk.

Szerkesztette: Sebii
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
1.:a+b - Menjen Carroll menjen Schneider - mert unom a banánt. gátolják a z újjáépítést!!! Lásd 5. pont.
Nem tudom eldönteni, hogy a tehetség hiányát látjuk, vagy az edzői munka hiányát. Szerintem vegyesen, gazdagon. Nem is érdekel Clean the house! Hozzáteszem félek attól, hogy jön egy csillagszemű folyamatmérnök, és azonnal kap egy limitert a csapat, mielőtt megszületne.

2.:d logikusan az 1.a miatt => DE szívem mélyén 2.:b -
Nagyon zavar, hogy ennyire sematikus a játéka, hogy ennyire kiszolgáltatott a környezetnek. Legjobban a fejlődés hiánya, és a játszmázás zavar. Utálom az ilyet. Hallom, amit mond, de nem hiszem el, mert nem látom az önreflexió képességét.
Ő nem ilyen volt, ő ilyen lett. Az okokat hagyjuk, sokfélék. de mert hipnotikus volt nézni a játékát, járna Neki egy második esély, a mienknél inspirálóbb környezetben.

3.: clean the house az 1.a miatt Amit érzek, az belerakott meló hiánya nem egy nem két egységnél. De van más is:

KNJ egyszerűen rosszul interpretálja a Carroll féle keretrendszert, ami így esetlegesnek tűnik. 3 éve adjuk le a szezon első harmadát. 4 éve nincs passrush.
Az ST edzőt azonnal küldeném a fenébe. Borzasztó volt.
SW meg nem váltotta meg a világot- de benne spec nem teljesen értünk egyet. Szerintem ő próbálja a kis karikán átdugni a nagyot.

4.:C Semmi eget-rengető nem lesz-esetleg kirakják a szertárost, DL asszisztenst, megkeressük a Wilson éra 4. OC-ját. Amíg liba van a legelőn....
Bár titkon reménykedem egy Carroll féle hard clippingben. Azért a srácok nagyon csúful kibasztak az idős mesterrel, megérdemelnék a verést John Schneider különösen.

5.:B Itt lesz Wilson. Egyszerűen azért, mert nem kapják meg a remélt ellenértéket. Akkor fog cserélni Carroll, ha utolsó éveire be tud húzni valakit, aki azonnal jobb. Miből??! Mit adunk érte?! Idejönne?! Ebbe a Seattlebe, ez a csapat nem egy QB-ra van a sikertől. Visszakanyarodunk oda, hogy az egész megmozdításának kulcsa, hogy Carrolltól el kéne búcsúzni, mert megszabadulnánk az időnyomástól, ami Carroll szerződéséből fakad, és elindulhatna a rebuild.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1478797702125162498?s=19

Mibe hogy nem lesz itt kerettag jövőre
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/johndavidfraley/status/1478145436477112322

és volt hogy Kyle Fuller kezdett LGben mikor Haynes ült a PSben.
sztem Carrollék nem videoznak meccsek után, nem néznek PFF premium statokat, nem használnak elemzőket, nem használnak semmit, szemüket végképp nem
vagy mi a tökömmel lehet azt magyarázni hogy Fullernek van 9 kezdő meccse?!

Haynesnek konkrétan kezdőnek kéne lennie a szintén "remek" Damien Lewis helyén.


Brown-Haynes-Humphrey-Jackson-Shell fallal nem lenne 10 vereségünk.
braxa88
Tudom hogy az LG volt itt kiemelve, de a 89 es 81 TE-k jatekat is erdemes megnezni benne. Az egyik jo a masik meg egy jatek kivetelevel pocsek.

A 3. video nalam kiveri a biztositekot jatekhivas szempontjabol. Hiaba a sok power jatek senkit nem csaptak be vele, egybol olvashato, egy jatek ahol egy az egyben jatszik egy darab elkapo es a tobbieknek semmilyen szerepe es ertelme, az LG akirol szol konkretan lehetetlen feladattal kiosztva


no
na ja. mégis hogy érne ki blokkolni az LG?!
Waldron nálam Norton szinten van kóklerségben.
imádom a screeneit, ahogy azok fel vannak rajzolva 😀 (mondjuk azokat legendásan pontosan szokta dobni Wilson, van hogy nem bokához)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
 twitter.com/johndavidfraley/status/1478145436477112322

és volt hogy Kyle Fuller kezdett LGben mikor Haynes ült a PSben.
sztem Carrollék nem videoznak meccsek után, nem néznek PFF premium statokat, nem használnak elemzőket, nem használnak semmit, szemüket végképp nem
vagy mi a tökömmel lehet azt magyarázni hogy Fullernek van 9 kezdő meccse?!

Haynesnek konkrétan kezdőnek kéne lennie a szintén "remek" Damien Lewis helyén.


Brown-Haynes-Humphrey-Jackson-Shell fallal nem lenne 10 vereségünk.
braxa88
Tudom hogy az LG volt itt kiemelve, de a 89 es 81 TE-k jatekat is erdemes megnezni benne. Az egyik jo a masik meg egy jatek kivetelevel pocsek.

A 3. video nalam kiveri a biztositekot jatekhivas szempontjabol. Hiaba a sok power jatek senkit nem csaptak be vele, egybol olvashato, egy jatek ahol egy az egyben jatszik egy darab elkapo es a tobbieknek semmilyen szerepe es ertelme, az LG akirol szol konkretan lehetetlen feladattal kiosztva ( es ezaltal ertelmetlennel o is ). Ez a legjobb jatek amikor DK-t egyedul hagyom megkuzdeni par yardert? | Kozben egy nagyon jatek is lehetett volna belole. |

Egyebkent mindenkeppen meg akarnam jegyezni hogy, AK az elemzeseid legalabb ilyen jok, mint ennek a fickonak .
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Texans ellen:
 www.youtube.com/watch?v=R88rkmzY61k

Bears ellen:
 twitter.com/RussellJClay/status/1475945143551213580

Lions ellen:
 twitter.com/NFL/status/1478454937919045635

na ja, nem jó védelmek ellen, de ment neki a játék. Eddig első kontakttól lement, szarul választotta a lyukakat, nem látott a pályán. Most ezekben sokkal jobb volt. Testcselei élény. És nem is sérült bele az első 5+yardos futásába mint eddig.
Hogy ez véletlen, vagy csak jól jött a kilépés és az ellenfelek. nemtudom
Cards meccset mág várjuk meg. Mondjuk simán lehet hogy ellenük olyan meccs lesz, hogy Dickson többet ér labdához mint DK és Lockett összesen.

Én adnék neki évvégén egy 1 éves kb 3 milkós szerződést. azzal bizonyíthat. És akkor Carsonnal lehetne egy gyilkos duója Carrollnak hogy élvezze micsoda futójáték van a betyárját.
braxa88
Jah, szoktam nézni ha nem is a meccseket, de az összefoglalót, és feltűnt az elmúlt időszakban a teljesítmény, és azért jöttem alapból, hogy megkérdezzem mi változott, mikor megláttam, hogy kiemelted korábban. Az oké, hogy Carson hiányában többet jut szóhoz, de ennél több kell legyen a dolog mögött. Mindenesetre örülök neki, mert én 3 éve ezt várnám tőle.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Texans ellen:


Bears ellen:
 twitter.com/RussellJClay/status/1475945143551213580

Lions ellen:
 twitter.com/NFL/status/1478454937919045635

na ja, nem jó védelmek ellen, de ment neki a játék. Eddig első kontakttól lement, szarul választotta a lyukakat, nem látott a pályán. Most ezekben sokkal jobb volt. Testcselei élmény. És nem is sérült bele az első 5+yardos futásába mint eddig.
Hogy ez véletlen, vagy csak jól jött a kilépés és az ellenfelek. nemtudom
Cards meccset mág várjuk meg. Mondjuk simán lehet hogy ellenük olyan meccs lesz, hogy Dickson többet ér labdához mint DK és Lockett összesen.

Én adnék neki évvégén egy 1 éves kb 3 milkós szerződést. azzal bizonyíthat. És akkor Carsonnal lehetne egy gyilkos duója Carrollnak hogy élvezze micsoda futójáték van a betyárját.

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 346 — Invisible man
 twitter.com/benbbaldwin/status/1478410118484082695?s=09


(Penny nem lett jobb játékos ugye...)
braxa88
Éppen akartam kérdezni, hogy most akkor Penny jól játszik így 4. éve végére, vagy csak szerencsésen jöttek ki az ellenfelek, vagy opciós év miatt, vagy mi történt/változott?
kristóf17
Nem sérült.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.