Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.
Nem örülök.

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Kivel játszunk ma? 😀

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Szóval húzni akar a vérbe?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyenesen csevegőből ide is, hogy fájdítsuk a szívünket.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Matthew99
Coverben engedett yardokban is franchise rekorder valszeg
Bár Kelly Jenningset Tre Flowerst nehéz utolérni

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
braxa88
PC szerint minden okés és RW a MI (!) irányítónk és pl Diggst felépülés után várjuk vissza (mindannyian, azaz PC-vel együtt) és nem lenne azoknak a csapatoknak a helyében, akik most játszanának ellenünk (Oké Főnök, de senki sem játszik ellenünk vágod?)

Zimmer azt mondta, hogy a döntés nem az ő kezében van. Eléggé beszédes a két hozzáállás közötti különbség...

Kibaszták azt a Matt Nagyot, akiktől otthon kikaptunk 2 hete... amikor RW irányított, Penny már robogott és Waldron rendszere űberjó volt (twitteren szembejövő bullshit számok alapján nyilván)

Aztán ilyeneket látok:

FIwjo-Hn-XIAQH1-TU

Én meg ülök és nem értem mi történik...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Geno letartóztatva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
több mint 2 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
Barnaby
Nagyon már nem tud felfelé bukni, mert azon kívül hogy Ő a Head Coach, még betölti a footballért felelős alelnöki pozíciót is. Az kb. a GM-mel egyenrangú, annyi a kivétel, hogy gazdasági kérdésekben Schneider a főnök.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 2 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
várom a hírt, hogy Carroltól elköszönünk, de az öreget nem lehet nem szeretni:
 twitter.com/Seahawks/status/1480280718475284482
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na nőzzük a csapatot:
MVP: Tyler Lockett
OPOY: Tyler Lockett
DPOY: Quandre Diggs
rookikekat inkább hagyjuk 😀
Legnagyobb pozitív meglepetés/pozitív csalódás: offense: Rashaad Penny, defense: Al Woods; DJ Reed, Sidney Jones
Legnagyobb negatív meglepetés/ csalódás: offense: Russell Wilson, Damien Lewis, Gerald Everett; defense: Jamal Adams, Jordyn Brooks, Ugo Amadi


FA lesz: D.Brown, Diggs, Everett, Shell, Pocic, Penny, Woods, S.Jones, Geno, Nkemdiche, Green, DJ Reed, Collins, Dissly, Jamarco Jones.
-akiket mindeképpen megtartanék persze nem túlfizetve: Diggs, Penny, Reed, Brown
-akiket jó lenne megtartani mert jobb kezdőek, de lehet pótolni, viszont egyikse lenne drága: Shell, Green, S.Jones
többi mehet.

ERFA Mone, Neal, mindeképpen marad
RFA: Fuller nehogy, Haynes mehet rá az rfa tender v olcsóbban visszohozni.

frisco seggét (shanahant és gmlincset) pedig megmentette az a QB akinek a helyére hoztak tavaly 3db 1.körért újat, de azt meg nem merik betenni. Óriási ami megy ott 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?
garrett27
nyertünk persze h örölünk.
az hogy ezzel marad e Carroll az más kérdés de én sose leszek szomorú egy W után.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
dande
Elvileg jövő héten beszélnek PCvel... Miért is vártam határozott döntést...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Ma volt 11 éve az emlékezetes Lynch futás a Saints ellen az NFL kirakta és nekem sokkal jobban tetszett a régi mez, enélkül a neon nélkül.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
1.a
Szerintem eléggé konszenzusos a vélemény ezzel kapcsolatban itt a topicban. Sajnos nem látom hogyan tudna megújulni a mester. Én nagyon boldog lennék ha sikerülne neki, mert minden hülyeségével együtt én kedvelem még mindig és nagyon sokat köszönhet neki ez a franchise. De ideje elköszönni.

2. d
Egyik részről nem hiszem, hogy elfelejtett játszani és úgy gondolom, hogy egy új vezetéssel, új rendszerben tudna újra elit szintem teljesíteni. Másik részről viszont van bennem némi kétely, hogy a pályafutása ezen pontján tudják-e még őt annyira motiválni, hogy levetközze az idei alibizős/megúszós játékot és tanúljon új dolgokat.

3.c,d
Nem látok bele túlságosan, de támadóoldalon szerintem nem rossz annyira a tehetséggondozás, ott elsősorban a playcallling és a séma az ami borzasztóan működik. Védő oldalon mindenki mehet amerre lát.

4.c
Same old shit... Lemegy még szerintem 2 idény hasonló iszonyú fogcsikorgatással.

5. b
Kap még egy új OC-t akivel újra felsülünk.

Szerkesztette: Sebii
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
1.:a+b - Menjen Carroll menjen Schneider - mert unom a banánt. gátolják a z újjáépítést!!! Lásd 5. pont.
Nem tudom eldönteni, hogy a tehetség hiányát látjuk, vagy az edzői munka hiányát. Szerintem vegyesen, gazdagon. Nem is érdekel Clean the house! Hozzáteszem félek attól, hogy jön egy csillagszemű folyamatmérnök, és azonnal kap egy limitert a csapat, mielőtt megszületne.

2.:d logikusan az 1.a miatt => DE szívem mélyén 2.:b -
Nagyon zavar, hogy ennyire sematikus a játéka, hogy ennyire kiszolgáltatott a környezetnek. Legjobban a fejlődés hiánya, és a játszmázás zavar. Utálom az ilyet. Hallom, amit mond, de nem hiszem el, mert nem látom az önreflexió képességét.
Ő nem ilyen volt, ő ilyen lett. Az okokat hagyjuk, sokfélék. de mert hipnotikus volt nézni a játékát, járna Neki egy második esély, a mienknél inspirálóbb környezetben.

3.: clean the house az 1.a miatt Amit érzek, az belerakott meló hiánya nem egy nem két egységnél. De van más is:

KNJ egyszerűen rosszul interpretálja a Carroll féle keretrendszert, ami így esetlegesnek tűnik. 3 éve adjuk le a szezon első harmadát. 4 éve nincs passrush.
Az ST edzőt azonnal küldeném a fenébe. Borzasztó volt.
SW meg nem váltotta meg a világot- de benne spec nem teljesen értünk egyet. Szerintem ő próbálja a kis karikán átdugni a nagyot.

4.:C Semmi eget-rengető nem lesz-esetleg kirakják a szertárost, DL asszisztenst, megkeressük a Wilson éra 4. OC-ját. Amíg liba van a legelőn....
Bár titkon reménykedem egy Carroll féle hard clippingben. Azért a srácok nagyon csúful kibasztak az idős mesterrel, megérdemelnék a verést John Schneider különösen.

5.:B Itt lesz Wilson. Egyszerűen azért, mert nem kapják meg a remélt ellenértéket. Akkor fog cserélni Carroll, ha utolsó éveire be tud húzni valakit, aki azonnal jobb. Miből??! Mit adunk érte?! Idejönne?! Ebbe a Seattlebe, ez a csapat nem egy QB-ra van a sikertől. Visszakanyarodunk oda, hogy az egész megmozdításának kulcsa, hogy Carrolltól el kéne búcsúzni, mert megszabadulnánk az időnyomástól, ami Carroll szerződéséből fakad, és elindulhatna a rebuild.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/CorbinSmithNFL/status/1478797702125162498?s=19

Mibe hogy nem lesz itt kerettag jövőre
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/johndavidfraley/status/1478145436477112322

és volt hogy Kyle Fuller kezdett LGben mikor Haynes ült a PSben.
sztem Carrollék nem videoznak meccsek után, nem néznek PFF premium statokat, nem használnak elemzőket, nem használnak semmit, szemüket végképp nem
vagy mi a tökömmel lehet azt magyarázni hogy Fullernek van 9 kezdő meccse?!

Haynesnek konkrétan kezdőnek kéne lennie a szintén "remek" Damien Lewis helyén.


Brown-Haynes-Humphrey-Jackson-Shell fallal nem lenne 10 vereségünk.
braxa88
Tudom hogy az LG volt itt kiemelve, de a 89 es 81 TE-k jatekat is erdemes megnezni benne. Az egyik jo a masik meg egy jatek kivetelevel pocsek.

A 3. video nalam kiveri a biztositekot jatekhivas szempontjabol. Hiaba a sok power jatek senkit nem csaptak be vele, egybol olvashato, egy jatek ahol egy az egyben jatszik egy darab elkapo es a tobbieknek semmilyen szerepe es ertelme, az LG akirol szol konkretan lehetetlen feladattal kiosztva


no
na ja. mégis hogy érne ki blokkolni az LG?!
Waldron nálam Norton szinten van kóklerségben.
imádom a screeneit, ahogy azok fel vannak rajzolva 😀 (mondjuk azokat legendásan pontosan szokta dobni Wilson, van hogy nem bokához)