Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.si.com/nfl/2022/03/01/russell-wilson-say-he-wont-play-for-commanders-happy-in-seattle

Én megkönnyebbültem, remélem ti is 😁
warr_b
Tehat semmi sem valtozik tavalyhoz kepest. “Szep”.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.si.com/nfl/2022/03/01/russell-wilson-say-he-wont-play-for-commanders-happy-in-seattle

Én megkönnyebbültem, remélem ti is 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mazsolázva Clint Hurtt nyilatkozataiból:

- 3-4-es rendszer közel áll hozzá (Vic Fangio hatására), venne át elemeket, de egy más/összetett/bonyolultabb rendszert szeretne
- agresszívebb rendszer, több blitz, több ember, kevesebb zóna (Adams kulcspozi)
- a D fal (miként Magyarország) előre megy, nem hátra
- kell játékosmozgás, de alapvetően a meglévő emberek jók a rendszerhez, ebből próbál építkezni
- elvileg szabad kezet kaptak (Hurtt + Desai, akiről nagyon jókat mondott futball IQ terén és Karl Scottról is)
peet_24
O, igen! Alljunk at meg tobb emberezesre es blitzre, mert a jo QB-k pont arrol hiresek, hogy nem szedik szet ezeket a schemakat. Bucifalva Teknosok ellen ez minden bizonnyal mukodni is fog, de a legjobb 10 QB ellen szinte biztosan nem. Es a passrush mitol kap erore? Nincs is hozza emberunk, hogy a fal "elore menjen" es ne hatra.
undisputedly
Nyilván mindent a helyén kell kezelni, mert a Holdban van a következő szezon és ez még bőven csak twitterhuszárkodás. De azért emlékszünk a tavalyi képekre is, amikor 3&2-re feláll szerencsétlen CB 10 yardra az elkapótól, meg P.Ford visszamozog coverage-be... Ha a kövi szezonban ilyesmiket nem látnánk, azért az nem lenne baj 😊

(engedd el te is a negatív hullámokat 😀 )
peet_24
Miert engednem? Hadd legyek mar kritikus allasponton. Nepotizmus es hozzanemertes. Ezektol legyek boldog? Hoztunk egy alltime balfek dontest az Adams cserevel es most meglrobaljuk akklimatizalni egy blitzheavy rendszerben, amikor (i) ehhez nincs is meg se a front, se a secondary, raadasul (ii) pont a PO csapatok (ahova szeretnenk bejutni) buntetik az ilyen tulkompenzalo, emberezo/blitzelo matchupokat.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Mazsolázva Clint Hurtt nyilatkozataiból:

- 3-4-es rendszer közel áll hozzá (Vic Fangio hatására), venne át elemeket, de egy más/összetett/bonyolultabb rendszert szeretne
- agresszívebb rendszer, több blitz, több ember, kevesebb zóna (Adams kulcspozi)
- a D fal (miként Magyarország) előre megy, nem hátra
- kell játékosmozgás, de alapvetően a meglévő emberek jók a rendszerhez, ebből próbál építkezni
- elvileg szabad kezet kaptak (Hurtt + Desai, akiről nagyon jókat mondott futball IQ terén és Karl Scottról is)
peet_24
O, igen! Alljunk at meg tobb emberezesre es blitzre, mert a jo QB-k pont arrol hiresek, hogy nem szedik szet ezeket a schemakat. Bucifalva Teknosok ellen ez minden bizonnyal mukodni is fog, de a legjobb 10 QB ellen szinte biztosan nem. Es a passrush mitol kap erore? Nincs is hozza emberunk, hogy a fal "elore menjen" es ne hatra.
undisputedly
Nyilván mindent a helyén kell kezelni, mert a Holdban van a következő szezon és ez még bőven csak twitterhuszárkodás. De azért emlékszünk a tavalyi képekre is, amikor 3&2-re feláll szerencsétlen CB 10 yardra az elkapótól, meg P.Ford visszamozog coverage-be... Ha a kövi szezonban ilyesmiket nem látnánk, azért az nem lenne baj 😊

(engedd el te is a negatív hullámokat 😀 )
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mazsolázva Clint Hurtt nyilatkozataiból:

- 3-4-es rendszer közel áll hozzá (Vic Fangio hatására), venne át elemeket, de egy más/összetett/bonyolultabb rendszert szeretne
- agresszívebb rendszer, több blitz, több ember, kevesebb zóna (Adams kulcspozi)
- a D fal (miként Magyarország) előre megy, nem hátra
- kell játékosmozgás, de alapvetően a meglévő emberek jók a rendszerhez, ebből próbál építkezni
- elvileg szabad kezet kaptak (Hurtt + Desai, akiről nagyon jókat mondott futball IQ terén és Karl Scottról is)
peet_24
O, igen! Alljunk at meg tobb emberezesre es blitzre, mert a jo QB-k pont arrol hiresek, hogy nem szedik szet ezeket a schemakat. Bucifalva Teknosok ellen ez minden bizonnyal mukodni is fog, de a legjobb 10 QB ellen szinte biztosan nem. Es a passrush mitol kap erore? Nincs is hozza emberunk, hogy a fal "elore menjen" es ne hatra.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Mazsolázva Clint Hurtt nyilatkozataiból:

- 3-4-es rendszer közel áll hozzá (Vic Fangio hatására), venne át elemeket, de egy más/összetett/bonyolultabb rendszert szeretne
- agresszívebb rendszer, több blitz, több ember, kevesebb zóna (Adams kulcspozi)
- a D fal (miként Magyarország) előre megy, nem hátra
- kell játékosmozgás, de alapvetően a meglévő emberek jók a rendszerhez, ebből próbál építkezni
- elvileg szabad kezet kaptak (Hurtt + Desai, akiről nagyon jókat mondott futball IQ terén és Karl Scottról is)
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Konkrétan a Sárkányok Anyjánál kiköptem a kávét.

Elég sok itten a tárgyi tévedés, kijavítottam, nincs mit.
...
akdestroyer
tomz
Én visszajöttem mégegyszer elolvasni 😂😂 a Chewing expert-nél már könnyeztem
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Konkrétan a Sárkányok Anyjánál kiköptem a kávét.

Elég sok itten a tárgyi tévedés, kijavítottam, nincs mit.
...
akdestroyer
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Elég sok itten a tárgyi tévedés, kijavítottam, nincs mit.
Offisöl:

Seattle Seahawks 2022 Coach Staff

Pete Carroll, the First on his Name, Executive VP, Head Coach, Assistant Owner, General Manager, OC, DC, ST Coordinator, Head of Scouting, Head of Playcalling, Team Leader, Head of Mentorship Aera, RB Whisperer, Challenge King, Punt God, Chewing Expert, God of Tremendous Job with no result, Head of Everything, the Mother of Dragons, the Breaker of Chains.

Clint Hurtt, Assistant Defensive Coordinator
Larry Izzo, Assistant Special Teams Coordinator
Shane Waldron, Assistant Offensive Coordinator
tomz


Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Offisöl:

Seattle Seahawks 2022 Coach Staff

Pete Carroll, Executive VP, Head Coach
Clint Hurtt, Defensive Coordinator
Larry Izzo, Special Teams Coordinator
Shane Waldron, Offensive Coordinator
Dave Canales, Quarterbacks
Nate Carroll, Senior Offensive Assistant
Aaron Curry, Assistant DL/DE
Sean Desai, Associate Head Coach-Defense
Andy Dickerson, Offensive Line
John Glenn, Linebackers
Brad Idzik, Assistant WR
Kerry Joseph, Assistant QB
Keli'i Kekuewa, Assistant OL
Sanjay Lal, Offensive Passing Game Coordinator/Wide Receivers
Damione Lewis, Assistant DL/DT
Pat McPherson, Tight Ends
Chad Morton, Run Game Coordinator, Running Backs
Karl Scott, Defensive Passing Game Coordinator, Defensive Backs
DeShawn Shead, Assistant DB
Carl Smith, Associate Head Coach
Tracy Smith, Assistant Special Teams
Will Tukuafu, Quality Control-Defense
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Stone Forsytheról hogy szól a fáma? Milyen éve volt, kezdőbe kerülhet-e belátható időn belül?
gyeek
mivel az udfa rookie Jake Curham játszott mikor Shell sérült volt, ezért sztem Forsytheból semmi sem lesz.
Duane Brown és Shell is FA lesz, Curhan sztem megkapja a RT posztot (de jó lesz majd a QB-nak) LT-ben meg vagy marad Brown vagy jön vmi szar veterán (kb Eric Fisher)

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Stone Forsytheról hogy szól a fáma? Milyen éve volt, kezdőbe kerülhet-e belátható időn belül?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ujabb bajnoki cim koltozott a divizionkba, ebben az evezredben mar csak a 9ersnek es Cardinalsnak nincs gyuruje 😊

Furcsa egy SB volt, mert hosszu ido ota most eloszor jutott be 2 csapat akik kozul barmelyik gyozelmevel meg tudtam volna baratkozni, habar a Bengalsnak drukkoltam.

Maga a merkozes nekem nagyon alacsony szinten rezgett. Az elso felido a 2 playaction TD es a Ramsey szivatas elennere sem volt tul izgalmas. Halftime show eleg bena volt, mint egy 2000-res evek elejei allstar hiphop show, csak most mindenki megpocakosodott (Snoop Dog kivetelevel). Masosik felido jobbnak igerkezett, Burrow rogton 75 yardos TD passzt adott, de ahogyan kezdett behalni az OL, ugy lett a meccs is egyre nyogvenyelosebb, aztan a vegen jott a “sztar faktor”.

Ha masra nem, de arra jo volt ez a meccs, hogy:

1) mindenki lassa, OL nelkul nem sokan fognak dontot nyerni; es
2) a sikeres all-in miatt mas GM-ek is kedvet kapjanak egy veteran, jelenlegi allomashyen szenvedo QB megszerzesere, szoval ez novelheti RW trade valoszinuseget 😊
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Ha valaki nem követné véletlenül:

The Seahawks fired offensive line coach Mike Solari, are expected to name Andy Dickerson OL coach
The Seahawks are hiring former Bears DC Sean Desai as their associate head coach — defense
The Seahawks are hiring former Vikings DB Coach Karl Scott

öööööö várjál, tanultam a videóból:
frankó lesz ez így már, alakulunk! 😊

Desai nem tűnik rossznak utánaolvasva, de ez a pozi amúgy mit jelent a valóságban? Hogyan fog működni a gépezet?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tényleg ehhez mit szóltok ?
 www.instagram.com/p/CZ0c20hs6s9/?utm_medium=copy_link
VvAlekosz
Azt hogy ha nem CB2t játszik hanem dimeDB-t pl TEk ellen akkor inkább NFL szintű.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Ed Donatellt el is vitte a Vikings.
Jóvanakkor. Tapzs.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tényleg ehhez mit szóltok ?
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/273859254_464924968645394_6012386807476983215_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=DZfrrIeWm3YQ7kNvgEkEzku&_nc_oc=AdicAVOR1d-rJj2k2BECW5FhjJI-CMuHj1eYXbESoEoHE2H22OlvJ5-IbCPpuzHETTE&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC-C_J3gZSVFDvTK5Afto8YgQTGnTI6d1n6czKw6Mklsg&oe=6632E731
Seahawks Kingdom on Instagram: "#Bengals CB Tre Flowers said in his Super Bowl press conference today that he loved his time in Seattle. He declined to get into how he was waived in October, citing his respect for the team, but said “They gave me football life. They set me up in this new situation, just a new chapter in my life. I think everything just worked out.” He added: “"I always dreamed that I would play in the Super Bowl and have a role in the game, just be me and I know that everything is going to take care of itself. It’s kind of the mindset I had in Seattle. It was all going to work out and I think it did." - Thoughts? • #gohawks #Seattle #Seahawks #12thMan #12s #ImIn #SeahawksFans #SeattleSeahawks  #SeahawksFaithfull #Dangeruss #12sOfSeattle #LegionOfBoom #MakeEmMiss #SeahawksFriday #BlueFriday #SeahawksSunday #SeahawksEverywhere #LOB #NFL #NFLsunday #WhyNotYou #MakeThemNotice  #SuperBowl48 #SuperBowl49 #SuperBowl48Champs #WeAllWeGot#WeAllWeNeed#SeahawksSunday#SeahawksEverywhere #LOB #NFL #NFLsunday #WhyNotYou#MakeThemNotice  #SuperBowl48 #SuperBowl49 #SuperBowl48Champs #WeAllWeGot #WeAllWeNeed"
4,043 likes, 164 comments - seahawks.kingdom on February 10, 2022: "#Bengals CB Tre Flowers said in his Super Bowl press conference today that he loved his time in Seattle. He declined to get into how he w...".
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
vagy légy kopasz oszt kapsz állást
petey
úgy tűnik fontos szempont, hogy ne dugítsd el a lefolyót a zuhanyzóban.

peet_24
LOL 😀
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Hamár programajánló, ajánlom érdekességként az "egyszer nézhető" kategóriában a Netflix-en a Murderville sorozat 2. epizódját, benne társfőszereplőként a kedvenc Bestiánkkal.
Az egyik epic jelenet az epizódból:

több mint 2 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Ha valakinek van kedve es teheti nezze meg Disney+ on a Trojan War-t.
Pete Carrol Seahawks elotti egyetmi munkassagarol masfel oras dokumentum film.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
vagy légy kopasz oszt kapsz állást
petey
úgy tűnik fontos szempont, hogy ne dugítsd el a lefolyót a zuhanyzóban.

Jó lenne, ha elengednénk a Cover 3-at, bár én kíváncsi lettem volna egy Flores féle rendszerre is. De ki mer itt hinni bármiben is? PC simán felülír mindent. Ha párszor ég a D#, visszaállunk. (Igen, úgyis égett a D#)
peet_24
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
vagy légy kopasz oszt kapsz állást
petey
úgy tűnik fontos szempont, hogy ne dugítsd el a lefolyót a zuhanyzóban.

Jó lenne, ha elengednénk a Cover 3-at, bár én kíváncsi lettem volna egy Flores féle rendszerre is. De ki mer itt hinni bármiben is? PC simán felülír mindent. Ha párszor ég a D#, visszaállunk. (Igen, úgyis égett a D#)
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Donatell is csatlakozott a védelmi stábhoz, az azért több mint fasza dolog.
És Desai is képben van még.

Ez igy már fasza.
braxa88
Van rá esély hogy lecseréljük az 1000 éve nem működő cover3-at, azért az nem olyan rossz, ha tényleg megtörténne.

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Donatell is csatlakozott a védelmi stábhoz, az azért több mint fasza dolog.
És Desai is képben van még.

Ez igy már fasza.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Persze pusztán szakmai alapon, ahogy Hurtt is. 😀
akdestroyer
Nesze neked szakmai alap:

PC-DC-koncepci
peet_24
ez ilyen ki a kakukktojás játék?

vagy légy kopasz oszt kapsz állást