Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Aaron Rodgers a meg nem énekelt hős ebben a sztoriban, szerintem annyira bíztak a megszerzésében, hogy ez egy kicsit panic move szagú.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Jogos, mondjuk a Rams stratégiája sokakat inspirálhatott.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
NFL Network was first to report the news.

The Seahawks will receive two first-round picks, two second-round picks, quarterback Drew Lock, tight end Noah Fant and defensive tackle Shelby Harris. Lock started 21 games for the Broncos the last three years and could be a candidate to take over as the team's starter.
dande
wow, de egyoldalú deal ez.
Amadeus
Hát ezt egy mock draftban 3. félként biztos megvétóznám.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Jó, hát felrobbant a konyha, szóval most kezdjük újra az alapozást feelingem van.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL Network was first to report the news.

The Seahawks will receive two first-round picks, two second-round picks, quarterback Drew Lock, tight end Noah Fant and defensive tackle Shelby Harris. Lock started 21 games for the Broncos the last three years and could be a candidate to take over as the team's starter.
dande
Fck yeah! Mar csak PC takarodjon!

Minden jot RW, koszonjuk a gyurut es a szep emlekeket! 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....


rendik vagytok még egy negyedik kört odacsaptatok 😉
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Kezdjük akkor brainstormingot. Kit hoznátok 1/9-re? Nekem az első sámú célpontom Jermaine Johnson, vagy valami OT, de őket nem ismerem túlságosan.

Szerkesztette: Sebii
több mint 2 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Na erre marhára kíváncsi leszek...
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Brékó brékó, Nosika itt van!

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
NFL Network was first to report the news.

The Seahawks will receive two first-round picks, two second-round picks, quarterback Drew Lock, tight end Noah Fant and defensive tackle Shelby Harris. Lock started 21 games for the Broncos the last three years and could be a candidate to take over as the team's starter.
dande
wow, de egyoldalú deal ez.
Amadeus
Ez manager játékokban vetos csere lenne bazzzz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 811 — Kinek mit intézett a kormánya
És RW már a 22-es alapszakaszban visszatérhet, mert lesz Broncos-Seahawks
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még nem 100%
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
NFL Network was first to report the news.

The Seahawks will receive two first-round picks, two second-round picks, quarterback Drew Lock, tight end Noah Fant and defensive tackle Shelby Harris. Lock started 21 games for the Broncos the last three years and could be a candidate to take over as the team's starter.
dande
wow, de egyoldalú deal ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Network was first to report the news.

The Seahawks will receive two first-round picks, two second-round picks, quarterback Drew Lock, tight end Noah Fant and defensive tackle Shelby Harris. Lock started 21 games for the Broncos the last three years and could be a candidate to take over as the team's starter.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem volna Wilson játéka meg tud-e újulni Carrol nélkül, de nem egészen így képzeltem. Teljesen biztos voltam benne, hogy 1 évig marad mégg a langyos fos. Hát unatkozni nem fogunk a holtszezonban, lehet bőséggel scoutolni így az újoncokat. Egyelőre vegyesek az érzéseim, megvárom a részleteket.
Sebii
Pont most amikor hullagyenge az idei QB felhozatal.😕
zavi27
Idén Lockal elmegy a tank, verseny velünk az 1/1ért.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 811 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó Lock
Egy Love nem kell mellé olcsóért?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Nagyon kiváncsi leszek a véleményetekre a trade-ről.
gabokocka
Lehet megmenekült Lock karrierje. RW meg ennyi volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nem találok szavakat. Azért komoly 10 év volt ez, sok szép pillanattal. Kösz mindent DangerRuss!

(Honnan lesz új QB?)

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Megnéztem volna Wilson játéka meg tud-e újulni Carrol nélkül, de nem egészen így képzeltem. Teljesen biztos voltam benne, hogy 1 évig marad mégg a langyos fos. Hát unatkozni nem fogunk a holtszezonban, lehet bőséggel scoutolni így az újoncokat. Egyelőre vegyesek az érzéseim, megvárom a részleteket.
Sebii
Pont most amikor hullagyenge az idei QB felhozatal.😕
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Megnéztem volna Wilson játéka meg tud-e újulni Carrol nélkül, de nem egészen így képzeltem. Teljesen biztos voltam benne, hogy 1 évig marad mégg a langyos fos. Hát unatkozni nem fogunk a holtszezonban, lehet bőséggel scoutolni így az újoncokat. Egyelőre vegyesek az érzéseim, megvárom a részleteket.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....


egy kicsit megtörjük a csendet
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Nagyon kiváncsi leszek a véleményetekre a trade-ről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kit tartanátok meg? Reed vagy Diggs?

nehéz kérdés. Diggs már már elitté nőtte ki magát itt, Reed meg a legalulértékeltebb CB az egész ligában, és az egyetlen kezdőszintű CBnk. (Tre Brown még azért kérdőjel, Sidney meg eléggé hullámzó)

Szerintem Carrollnak Diggs fontosabb.

Én Reedet mondom, talán a CB fontosabb, mint a S, de egy jó cover S (Diggs az) is mármár a defense legfontosabb eleme lesz