Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ez egy sötét nap lett a Seahawks történetében!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.
Bazzani
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.
Bazzani
Pete Carroll ennek ellenére marad, számomra érthetetlen

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 293
Megköszönhetitek, hogy így felnyomtuk az árát 😀
warr_b
Elvileg ti jóval többet ajánlottatok, csak Wilson nem nagyon akarta feloldani a no trade clause-t (Rapsheet), valamint a Seattle nem akarta az NFC-be cserélni (Schefter).

Breerék szerint 3 első kört, és egy további első kör értékű második napos pickhalmazt adtatok volna. A tárgyalások azelőtt megszakadtak hogy Chase Young felmerült volna.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 203
Aztapicsa, most láttam a dealt. Felröhögtem, elsírtam magam, és ebből csináltam még 3 szériát.
Kicsit vegyesek az érzéseim.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.
garrett27
Én is ebben bíznék, de aztán jön a reality check, hogy PC és kompániája maradt, és a reményteli jövőkép mögül beúszik a Giants, Falcons, Broncos féle sors.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Oke, a kezdeti lelkesedes utan beutott, hogy Jody PC-t valasztotta RW helyett, aki mar nincs tobbe.

Sad as fk.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
PC imája: Édes istenem, fogd a kezem, hogy ne baxxam el az ölembe pottyant első köröket 5. körös prospect RB-kre, vagy ex kosarasokra és kiöregedett birkózókra, rebuild gyanánt.

Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.
garrett27
ez egy kurva jó trade volt. HA és ez nagy HA, okosak akkor faszán lehet rebuildelni.

több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
PC imája: Édes istenem, fogd a kezem, hogy ne baxxam el az ölembe pottyant első köröket 5. körös prospect RB-kre, vagy ex kosarasokra és kiöregedett birkózókra, rebuild gyanánt.

Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hát.... értem itt az örömködést, de én azért most így ültem le a gép elé


Hanni
Nyilván én is szomorú vagyok, de ha visszagondolok 1,5 éve kb minden meccsen szidtam Wilsont...
Lehet menni előre, csak kár h nincs új GM és HC, addig meg igazi rebuild nem lesz.
Nem tudom mi a terv, remélem Willis vagy Pickett
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát.... értem itt az örömködést, de én azért most így ültem le a gép elé

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is opció volt

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?
Wester
Mindenkiert megeri, mert az uj csapatanal tiszta lappal indul. Csak az elado felnek meg siman jo buli eladni ennyiert is, mivel ez mar egy mergezett kapcsolat, amin az ido csak tovabb rontana amugy is. Eltavolitasz egy idozitett bombat, aki nem akart maradni, es meg kapsz is erte csomo mindent.
Stez
+1
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Surtain nélkül ezt hogy?
Nem baj, lényeg h ment.
Lehet menni előre.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?
Wester
Mindenkiert megeri, mert az uj csapatanal tiszta lappal indul. Csak az elado felnek meg siman jo buli eladni ennyiert is, mivel ez mar egy mergezett kapcsolat, amin az ido csak tovabb rontana amugy is. Eltavolitasz egy idozitett bombat, aki nem akart maradni, es meg kapsz is erte csomo mindent.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
na és melyik 4. körös prospectet fogjátok húzni első körben? 😀
petey
Jön Zappe QBnak 🥳🥳🥳
dande
Most már van muníció felcserélni erte 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
na és melyik 4. körös prospectet fogjátok húzni első körben? 😀
petey
Jön Zappe QBnak 🥳🥳🥳
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
na és melyik 4. körös prospectet fogjátok húzni első körben? 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
És végre lehet egy méltó szerződést adni Adamsnek, most már van cap space is. 😊
somoskovig
Ès be lehet állítani QBnak is, annyit tudna mint RW mostanában 😏😉😛
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
És végre lehet egy méltó szerződést adni Adamsnek, most már van cap space is. 😊

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.

több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megköszönhetitek, hogy így felnyomtuk az árát 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta