Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Pít!

+Nincs problémám!
+Nem rólatok írtam, hanem rólunk, így semmi keresnivalója nem lett volna a Niners topicban.
+Miután eddig sem írtam rólatok ezért most sem reagálnék a 1,5 negyeden át kezdetű gondolatodra,
+Amit írtam, az nem a teljesítményünkről szólt, sőt valami olyasmit írtam "Én nem kommentáltam a meccset, mert egyrészt magunkra nézve nem hiszem, hogy komoly következtetéseket érdemes lenne levonni"- szerintem fél gondolattal sem állítottam, hogy jók vagyunk, csak hogy nem vagyunk "szedett-vedettek" (most derült ki, hogy 3x éven keresztül rosszul írtam és használtam e kifejezést 😊 )
Ez egyolyan gondolat, amely miatt nem hiszem, hogy a későbbiekben nagyon mentegetőznöm kéne, még akkor sem, ha az 5. meccs után 1-4-el állunk. (persze, ha Longsnappert keresünk majd a partvonalnál, akkor más a helyzet) Fordítsuk meg Pít várhattál volna az 5. hétig mielőtt szedett-vedettnek nevezel egy csapatot. Szerintem neked sem kell magyarázkodnod, ha esetleg valamilyen szinten tisztességesen helyt állunk. Niners szurkoló vagy, ez belefér, Seahawks szurkoló vagyok, belefér!
Nagyon nehezen megfogható dologról beszélünk. Játék a szavakkal, gondolatokkal, és nagyon elvont kérdés. Én csak azt érzem, és indoklom, hogy ez a Seahawks nagyon nem ugyanúgy működik, készül, gondolkodik, mint a tavalyi. Ha arra mondod, akkor egy rossz szavam sincs! Mondjuk így sem volt.

+Nem lesz anyázás, nem vagyok olyan, és amúgy a barátom vagy! 😊

üdv
Helm
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
.....
Üdv HelmHelmut Zimmer
Helmut, tudod hogy szívesen látott vendég vagy odaát "nálunk" bármikor, de ha ezzel van problémád elmondhattad volna ott. Sajnálom hogy nem érted mire utaltam(igen én voltam), endo igen és nem reklamált..

Carrollt szerettem míg a USC-ben nyomta, nem véletlenül volt powerhouse éveken át alatta. Most is elismerem amit tett meccs közben hogy igazítson az O/D-n, miután gyk 1,5 negyedig nem találkozatok labdával. Az hogy mi inkompetensek voltunk az legyen a mi dolgunk. Helmut, Week 1...legalább az 5. hétig várhattál volna ezzel.

vmi van küldj pm-et vagy emilt.

részemről nem szeretném ha emiatt most anyázások lennének :rolleyes:

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Mindenekelőtt szeretném megköszönni Nektek!
Nagyon szívesen mondom el a véleményem én is, ahogy mindenki más, de én műkedvelő vagyok. Sokszor a saját 7 a 7 elleni meccseinken is eltévedek 😊 Ennek ellenére, ha van ilyen helyzet, és is szívesen vesézem Veletek!


De nem ezért írok, hanem azért, mert tán az utolsó pillanat, hogy még beszéljünk kicsit az elmúlt pár hétről. Nem akartam én a témát újra elővenni, de van az a pont...

Én nem kommentáltam a meccset, mert egyrészt magunkra nézve nem hiszem, hogy komoly következtetéseket érdemes lenne levonni, másrészt megfogadtam, hogy nem mondok semmi rosszat a Ninersre, és főként nem bántom a csapat általam kedvelt szurkolóit!

Elhangzott azonban a Niners topikban egy utalás, arra vonatkozóan, hogy mi egy „szedett-vedett” társaság vagyunk.
Ígérem, nem szúrok oda a 49-ersnek, de én nem teljesen így ítélem meg a helyzetet. Persze lehet, tévedek.

Természetesen magam is láttam az utolsó hetek seattlei történéseit, de nem nagyon tudtam mit gondoljak. Nem is írtam semmit, persze ha agyonvernek sem tudtam volna megmondani, mit gondolok, illetve… annyit gondoltam csak, hogy amit Carroll tesz, azt nem feltétlenül éreztem ámokfutásnak, vagy csak bíztam benne, hogy nem az.
Persze voltam én is nagyon pipa rá, például amikor promotálta a könyvét. Igaz nem tudtuk, hogy a két koordinátor már gőzerővel dolgozik, és hogy Carroll fél napjait a csapat dolgaival tölti. Sok mindent nem tudtunk, és ma sem tudunk, vagy látunk át, értünk.

Mindenesetre ennek az embernek elképesztő szakmai reputációja van, hihetetlenül nagy zsugásnak tartják. Senki nem venne tőle autót, és mindenki megszámolja az ujjait kézfogás után. Nyolc hónapja már beszéltünk arról, hogy Pete Caroll nem nice guy. Mindenki a laza jó fej, pacsizó R'n'R Carroll-t akarja látni, de a Pats-ben, és főleg a Jetsben történtekből nagyon sokat tanult emberünk.

Érdemes meghallgatni a nyilatkozatait. Mindig azt várom, hogy el kezd poénkodni, de nem, vagy csak ritkán. Ha beszél, akkor rendkívül összeszedett, céltudatos, nem ömleng, hallhatóan jobban izgatja a csapat, mint az egyén, (főleg az egyén lelke). De abban nem vagyok biztos hogy jobban izgatja e a cél, mint az út, ami a célhoz vezet.

Rendkívül tömör, sokszor száraz, nagyon helyén kezeli a dolgokat. Furcsa dolgot fogok mondani, ha csak hallom a beszédeit, amit mond, ahogy mondja, akkor a (jó)pár évvel ezelőtti Bill Belichick jut az eszembe.
Félreértés ne essék, nem emelem én PC-t BB magasságába, és nem hasonlítom őket össze, de egy-két dologban szerintem nagyon hasonlítanak.

Nem tudom mennyire tudatos, és őszinte pl. ez a (gól)öröm dolog. Jó persze biztos nem szomorú, de nem tudom, hogy ez a „pajkosság” mennyire zsigeri, vagy mennyire egy profi attitűd, amivel mindenkiben azt az érzést kelti a 12-esektől Schneiderig, hogy „Megcsináltuk, …együtt”… legyen az big play, vagy egy jó draft húzás.

Mindenki elhiszi, csak Allen nem vette meg…! Persze ismerjük a főnök azon gondolatát, hogy tulajdonképpen a rentoni vidámpark legjobban fizetett munkatára, is bőven „hibahatáron belüli” . Szóval Allen és Carroll nem egy univerzum.

Nászutam alatt elolvastam a Win Forevert. Hát érdekes. Egy döbbenetes technokrata gondolatai.
PC agya semmi más körül nem forog, csak a foci, csak a csapat, csak az ellenfél körül. Jeremy Bates, lehet, hogy bizonyos keretek között barát, vagy mentorált fiatalember, de leginkább eszköz, azon belül támadó-fegyver.

PC éveken át olyan kis-felnőtteket nevelt, és küldött az NFL-be, akik lehet, hogy nem mind jók, vagy nem azonnal jók, de megfelelő környezetben felnőnek a feladathoz. Matthews, Maualuga, BC, stb.... de még Sanchez is, aki még nem jó, de miután dob a Bills ellen 5 intet következő hétre megrázza magát.

Hogy lehet azt gondolni, hogy az az ember, aki ennyire céltudatos, nem a legjobb tudása szerint tesz össze egy csapatot? Hogy lehet feltételezni, hogy ez az ember szedett vedett társasággal áll ki?

Persze igaz, semmilyen tekintetben sem vagyunk favoritok. A Seahawksról senki sem állítja, hogy rájátszás közelébe kerülhet. Maga Carroll is lenyilatkozta, hogy rendkívül kevés a tehetség (ez engem meghökkentett, na nem a tény, hanem, hogy ezt így lehet).

Egy csapat azonban nem egyenlő a játékosainak akármilyen metrika szerint kalkulált összértékével. Ha ez így lenne, akkor a Pats nem lehetett volna ebben az évtizedben az ami.
Én hiszek a szakemberekben, a stábban, a hozzáállásban, és az elvégzett munkában, ez mind a „társaság” , a csapat része!
Lehet, hogy a játékosaink nem a legjobbak a posztjaikon, de nagyon komoly szakember-gárda dolgozott rajtuk.

Mi úgy vártuk a Ninerst, hogy volt tervünk, X pontba foglalva a labda mindegyik oldalán Ezeket végre kellett hajtani. Lásd, pl. „szívjatok el minden levegőt Vernon Davistől, mert ő a kulcs ahhoz, hogy Alex Smith ne érezze jól magát.” Egy a pár közül.
Önmagában nem nagy mágia kitalálni. De egy szedett-vedett társaság nem hajtja végre, így!

Egy szedett-vedett társaság OC-je nem úgy nyúl bele a meccsbe, ahogy Jeremy belenyúlt!
A LOS másik oldala nem az én dolgom.
De ez a foci dolog fejben dől el, és mi fejben ott voltunk, nem vagyunk szedett-vedett társaság, csak még hiányzik néhány jó draft, és megbízható játékos, hogy jók is legyünk…

…legalábbis én így látom

No offen(s/c)e

Üdv Helm
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
week 2 OL jobb oldal:
LT: Polombus
RG: Stacy AndrewsFucu
ebből az egyik bal oldal 😛
nem tom mennyire lesz jó megoldás Andrews az egész szezonra...braxa88
Azért csak a helyére került Andrews 😀.
Pár meccset játszott nálunk csak kezdőként, de lehet, hogy jót fog tennni neki ha egymás után több meccset kezdőként játszik.
Amit nálunk nyújtott: pass blockban úgy ahogy elfogadható, bár néha úgy engedte át az A-gapen a blitzelő LB-t mintha ott sem lett volna. Futásblokkban amekkora trehota állat, olyan gyenge, sokszor egyszerűen semmit sem bírt mozdítani az ellenfél linemanén (sőt még őt mozgatták ki a pozíciójából).
Ezek a problémák állítólag azért is voltak vele, mert nem tudta rendesen megtanulni az OL coachunk által alkalmazott technikákat (főleg a kezek megfelelő használata nem ment neki). Szóval lehet, hogy egy másik csapatnál, másik sémával másik OL coach-nál még jó is lehet.


több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Helmut, koszi a bovebb es szakmaibb elemzest. Azon gondolkodtam, hogy ilyenekbol van oriashiany ezen az oldalon. Tesztkeppen csinalhatnank egy ilyen elemzest. En megcsinalom hozza a kepeket, Te meg ezt a cikket alapulveve egy kicsit reszletezed, vagy a kepekhez igazitod. Tulajdonkeppen a nagyresze megvan, de szerintem egy kis igazitassal az emberek zabalnak az oldalon. Orias hianypotlo lenne, mert ilyenekrol nem nagyon van itt semmi. Komolyan mondom, kis idoraforditassal sokan (koztuk nyilvan en is) jobban elmelyedhetenenk a jatekokban.endorphyn
Ennek biztosan lenne kereslete. Ez a hsz kb az elmúlt napok legérdekesebbike az oldalon.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Vagy Brancs baszott külső íven megkerülni Cementet (vagy nem hagyta, hogy megkerüljék, ami igazán szép teljesítmény egy olyan embertől, akinek arany színű a munkanadrágja...) és így nem kellett választania, hogy a lasztit, vagy a porcelán babát nézi - aki arra sem volt hajlandó, hogy elhitesse/ hosszan kérje a lasztit --- és ez független attól, hogy mennyi ideje van MH-nek.

Tehát negyedeltem.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Helmut, koszi a bovebb es szakmaibb elemzest. Azon gondolkodtam, hogy ilyenekbol van oriashiany ezen az oldalon. Tesztkeppen csinalhatnank egy ilyen elemzest. En megcsinalom hozza a kepeket, Te meg ezt a cikket alapulveve egy kicsit reszletezed, vagy a kepekhez igazitod. Tulajdonkeppen a nagyresze megvan, de szerintem egy kis igazitassal az emberek zabalnak az oldalon. Orias hianypotlo lenne, mert ilyenekrol nem nagyon van itt semmi. Komolyan mondom, kis idoraforditassal sokan (koztuk nyilvan en is) jobban elmelyedhetenenk a jatekokban.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Nekem cover 4-nek tűnik,mert Nate(első képen már látható) átadta Deiont a S-nek,és visszalépett a deep outot futó Carlsonra
Mondjuk Carlson borzalmas route-ot futott,35nél már kitámaszt,de 40ig felment,ez is közrejátszott,hogy Clements keresztezni tudott.
Mondjuk kétlem,hogy valakit is érdekel egy ilyen sima W után 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Azért az nem sámli, hogy Hassie mind a hét third down passza sikeres volt. Az az int az elején elpattinthatott valamit az agyában... 😀

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23483/personnel-report-qbs-on-third-downMad
Leginkább az OC/HC-é az érdem akik látták hogy Clements kicsit túl agresszív. Remélem magához kap. Bár azt fájlalom hogy befújták rá a holdingot amikor egy potenciális pick6 lett volna :/

az igaz, hogy teljesen mind1 mert bucira vertük őket de nem esett rosszul, hogy erről beszéltünk
legalább lesz egy szép emléked az 1-15-ös szezonotok után 😛 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
week 2 OL jobb oldal:
LT: Polombus
RG: Stacy AndrewsFucu
ebből az egyik bal oldal 😛
nem tom mennyire lesz jó megoldás Andrews az egész szezonra...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
week 2 OL jobb oldal:
LT: Polombus
RG: Stacy Andrews



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
workoutra érkezik James Hardy és Donald Thomas.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
1.nemtök mind1? 😊
2.sztem Clementsé, nagy védekezés volt. Utána megpróbálta ugyanezt oszt Hasselbeck szétszivadta 😀braxa88
az igaz, hogy teljesen mind1 mert bucira vertük őket de nem esett rosszul, hogy erről beszéltünk 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.nemtök mind1? 😊
2.sztem Clementsé, nagy védekezés volt. Utána megpróbálta ugyanezt oszt Hasselbeck szétszivadta 😀
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Azért az nem sámli, hogy Hassie mind a hét third down passza sikeres volt. Az az int az elején elpattinthatott valamit az agyában... 😀

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/23483/personnel-report-qbs-on-third-down

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szia Mad!

A két potenciális célpont a (LB-k által védett zóna mögött, bár ez nem hangzik el) keresztbe mozog, a postot futó WR Branch tisztára játszotta magát, de Nate nem megy vele (nagy kockázatot vállalva), hanem Carlsont megelőzve beugrik a passzsávba és int.nagyjából ennyi történt Matt szerint.

Ennek nem mondanak ellent a képek, de ha a mi műkedvelő szintükön is, de érdekes kicsit elmolyolni a látottakon (és persze sokszor visszanézni a felvételt)
Endo bekarikázta Natet, de igazából kéne még 2 karika, egy Deionra, egy, pedig a lasztira.

Az első képen láthatod, hogy Matt már beleállt a dobásba, amikor a történet további 3 szereplője még csoportosul a zónában, úgymond packben van.(S láthatóan más zónát véd)

Lehet, hogy Matt arra számított, hogy Nate elmegy Deionnal, és Carlson tisztán marad, ezért felé indul már az első képen a labda. A golyó elgurult, innen a játék Nate kezében. Sajnos nem jött be az etetés.

Egy biztos, azelső felvételen még Deion nem játszotta magát tisztára, és nincs a neki előírt post route végén.
Képek alapján nem tudom megmondani, mekkora volt a nyomás Matten, a felvétel alapján...lett volna még ideje, de ne feledjük a vak oldalt nem látja.

Ez valszeg valamilyen C2 hívás volt a DC-től, vagy feltételezhetjük, hogy valami hasonlatos. (érdekes, hogy ennyire megettük, pedig Ulbrichtól kezdve Balmer, és mindenki súgta a Niners Playbookot...na erről ennyit)
Mindenesetre két dolog látszik,
a.) Natenek nem kellett mély zónába mennie,
b.) nem emberezett ennél a hívásnál Deionon. Belépett a passzsávba, megszerezte. Erre mondja Matt, hogy Nate kockázatos döntést hozott.

Nate tudta, hogy neki ennél a játéknál mi a feladata, tudta, hogy a mély zóna az S dolga, aki átveszi az emberét, ezért ez nem volt akkora kockázat (ne feledjük, hogy a labda már repül). Nate azt nem tudta, hogy a S kanyarban nincs. Ha ez Deionnak megy, aki benyargal az endzoneba, akkor ez nem Nate sara.

2. kép vicces, itt már Branch tisztára játszotta magát, de főként azért, mert Nate nem őt választotta. A labda repöl, ez innentől Nate és John csatája!
Én nem tudom megmondani hogy a játék egyes fázisaiban ki hibázott. (játékhívás, játékindítás, routing, passz védelem, döntéshozatal, dobás, megjátszás, elkapás)
Hajlok arra, hogy az 1. kép még nem a route végén készült. Szerintem Kő papír olló elven olyan playt hívott mind a két koordinátor, amiből mind a két oldalon nagy játékot lehetett csinálni. Natenek sikerült.
A labda nem volt tökéletes, Carlson nem volt borzasztóan agilis, vagy határozott.
Deion tiszta volt, de ez nem egy táblás stratégiai játék, ahol meg lehetne mondani ki hibázott, itt csak annyit, hogy az un. chemistry ekkor nem volt tökéletes. Szép megmozdulás volt Natetől... de talán az utolsó jó is ezen a mérkőzésen.

Remélem tudtam segíteni

üdv HHelmut Zimmer
Köszönöm az elemzést, az ilyenek miatt érdemes fórumozni. Megtaláltad a jó szót, nekem úgy látszik nem sikerült, ez a szó a határozottság. Nem akarom Carlson nyakába varrni de ha picit határozottabb akkor meglehetett volna a laszti, vagy Nate nem tudja elkapni.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Szia Mad!

A két potenciális célpont a (LB-k által védett zóna mögött, bár ez nem hangzik el) keresztbe mozog, a postot futó WR Branch tisztára játszotta magát, de Nate nem megy vele (nagy kockázatot vállalva), hanem Carlsont megelőzve beugrik a passzsávba és int.nagyjából ennyi történt Matt szerint.

Ennek nem mondanak ellent a képek, de ha a mi műkedvelő szintükön is, de érdekes kicsit elmolyolni a látottakon (és persze sokszor visszanézni a felvételt)
Endo bekarikázta Natet, de igazából kéne még 2 karika, egy Deionra, egy, pedig a lasztira.

Az első képen láthatod, hogy Matt már beleállt a dobásba, amikor a történet további 3 szereplője még csoportosul a zónában, úgymond packben van.(S láthatóan más zónát véd)

Lehet, hogy Matt arra számított, hogy Nate elmegy Deionnal, és Carlson tisztán marad, ezért felé indul már az első képen a labda. A golyó elgurult, innen a játék Nate kezében. Sajnos nem jött be az etetés.

Egy biztos, azelső felvételen még Deion nem játszotta magát tisztára, és nincs a neki előírt post route végén.
Képek alapján nem tudom megmondani, mekkora volt a nyomás Matten, a felvétel alapján...lett volna még ideje, de ne feledjük a vak oldalt nem látja.

Ez valszeg valamilyen C2 hívás volt a DC-től, vagy feltételezhetjük, hogy valami hasonlatos. (érdekes, hogy ennyire megettük, pedig Ulbrichtól kezdve Balmer, és mindenki súgta a Niners Playbookot...na erről ennyit)
Mindenesetre két dolog látszik,
a.) Natenek nem kellett mély zónába mennie,
b.) nem emberezett ennél a hívásnál Deionon. Belépett a passzsávba, megszerezte. Erre mondja Matt, hogy Nate kockázatos döntést hozott.

Nate tudta, hogy neki ennél a játéknál mi a feladata, tudta, hogy a mély zóna az S dolga, aki átveszi az emberét, ezért ez nem volt akkora kockázat (ne feledjük, hogy a labda már repül). Nate azt nem tudta, hogy a S kanyarban nincs. Ha ez Deionnak megy, aki benyargal az endzoneba, akkor ez nem Nate sara.

2. kép vicces, itt már Branch tisztára játszotta magát, de főként azért, mert Nate nem őt választotta. A labda repöl, ez innentől Nate és John csatája!
Én nem tudom megmondani hogy a játék egyes fázisaiban ki hibázott. (játékhívás, játékindítás, routing, passz védelem, döntéshozatal, dobás, megjátszás, elkapás)
Hajlok arra, hogy az 1. kép még nem a route végén készült. Szerintem Kő papír olló elven olyan playt hívott mind a két koordinátor, amiből mind a két oldalon nagy játékot lehetett csinálni. Natenek sikerült.
A labda nem volt tökéletes, Carlson nem volt borzasztóan agilis, vagy határozott.
Deion tiszta volt, de ez nem egy táblás stratégiai játék, ahol meg lehetne mondani ki hibázott, itt csak annyit, hogy az un. chemistry ekkor nem volt tökéletes. Szép megmozdulás volt Natetől... de talán az utolsó jó is ezen a mérkőzésen.

Remélem tudtam segíteni

üdv H
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én meg egyszerűen nem értem a felét annak amit mond. Valaki a lényeget lefordíthatná. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.

endorphyn
Matt Hass postgame press conf
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d81a7cea0/Seahawks-postgame-press-conference
1:42-től

Szeretettel:
HHelmut Zimmer
Nekem ez tul sokat nem mond.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.

endorphyn
Matt Hass postgame press conf
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d81a7cea0/Seahawks-postgame-press-conference
1:42-től

Szeretettel:
H
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Seattle worked out former Bills WR James Hardy....minek ?

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊Mad
Hat ha mar feldobtad 😊 Kozben kicsit modositottam a szovegen:

"Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat."

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
micsoda képelemzés...beszarok rajtad bratyesz 😊

eléggé kétes szitu, nehéz eldönteni, hogy ki/mi hibázott, de Carlsonnak egyetlen egy lépést kellett volna tennie oldalra vagy hátrafelé, hogy fedezze a labdát, oké, hogy elkapni nem sikerült de akkor bevágom magam a labdát lefülelni készülő játékos elé. Én ezért adnám oda ezt a picket társbérletben Carlsonnak és Hassienek... 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.Mad
Most megneztem az esetet, de nekem nem egyertelmu, hogy Carlson hibazott volna. A start utan elore, majd jobbra kifele mozgott az oldalvonal iranyaba de egyertelmuen lassan es szinte varta a labdat, amit Clemens elkapott. Szerintem hamarabb kellett volna odaernie a labdanak es Carlsonnak meg feszesebben megerkeznie a route vegere, mert csak "toporgott"- nem vedte meg a lasztit, ami utan kulso - hatulrol Clements szepen elszedett. Igazabol rohadt atlatszo volt az egesz es ezt nem eszrevenni igazabol hiba lett volna a vedotol. Majd, hogy nem a kezebe dobtak a labdat.


-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nem tudom ti, hogy vagytok vele de abban az árva int-ben Carlson legalább annyira benne volt mint Hassie.

@KJuraszik