Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
reszemrol az orom 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
egy úr vagy, köszönöm szépen 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
okés, az lesz...majd megkérem valamelyik másztert, hogy csináljon nekem egyet. 😊Mad

http://www.seahawks.com/fans/12zone/downloads.html

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
okés, az lesz...majd megkérem valamelyik másztert, hogy csináljon nekem egyet. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hánykor játszunk vasárnap?Mad
Mad azért tőled ezt nem vártam... egy kattintás az nfl.com oldalára és fent ott van az összes meccs ikonja
egyébként 22:15-korFucu
fucu cimbi nézném én de nem merek komolyabb oldalra kattintani erről a régi laptopról mert kifüstöl már egy frissebb javától 😀Mad
Na jó ebben az esetben elnézem 😊 (javaslom csináltass olyan seahawks-os walpaper-t amin rajta van a schedule 😀)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
hánykor játszunk vasárnap?Mad
Mad azért tőled ezt nem vártam... egy kattintás az nfl.com oldalára és fent ott van az összes meccs ikonja
egyébként 22:15-korFucu
fucu cimbi nézném én de nem merek komolyabb oldalra kattintani erről a régi laptopról mert kifüstöl már egy frissebb javától 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hánykor játszunk vasárnap?Mad
Mad azért tőled ezt nem vártam... egy kattintás az nfl.com oldalára és fent ott van az összes meccs ikonja
egyébként 22:15-kor



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
hánykor játszunk vasárnap?

@KJuraszik
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
a bolondokháza nem kifejezés 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..endorphyn
Sorry, de ezt a bolondokházát ami itt zajlott nem tudtuk követni és már kész volt a cikk.Fucu
Jaja, nyilvan, nem is kritika volt, inkabb csak egy jelzes, hogy mi megy itt! Ahogy Hofi mondta: Regen minden rendben ment. Volt egy hir es fel evig errol beszeltem. Ma? Delutan tortenik valami es mire este elmondanam az eloadason, mar nem aktualis... 😀endorphyn
jöhet a kritika is, ezt nem annak vettem, csak leírtam miért nem volt frissebb, de ezt tudjátok ti is. Amit tudtam az utolsó pillanatban is update-eltem. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy masik cikk arrol, hogy mi az a tiz dolog, amire erdemes lesz figyelnunk:
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/09/09/ten-things-to-watch-this-season-for-the-seahawks


-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy tegnapi csapat osszeiras, talan meg nem elavult:
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/09/09/breaking-down-the-2010-seahawks

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..endorphyn
Sorry, de ezt a bolondokházát ami itt zajlott nem tudtuk követni és már kész volt a cikk.Fucu
Jaja, nyilvan, nem is kritika volt, inkabb csak egy jelzes, hogy mi megy itt! Ahogy Hofi mondta: Regen minden rendben ment. Volt egy hir es fel evig errol beszeltem. Ma? Delutan tortenik valami es mire este elmondanam az eloadason, mar nem aktualis... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..endorphyn
Sorry, de ezt a bolondokházát ami itt zajlott nem tudtuk követni és már kész volt a cikk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Akkor megeszem a kalapom. Remélem a fiatalok minél több játéklehetőséget kapnak...ebben bizom, az idei év úgyis kuka lesz...Mad
Erre a kérdésre nemsokára választ fogunk kapni... hétfő reggelre már okosabbak leszünk.
De én is azt mondom, hogy a 6 győzelmes tippem is túl optimista volt.Sonics
Azért még ne temessétek a csapatot, 5-6 fordulót szerintem mindenképpen várjatok.
Szerintem Hasselbeck visszatérése nagy plusz lehet (játékban meg leadership-ben is), főleg ha sikerül életben tartani (O-line).
Bárki is kezd majd LT-ben Okung helyett, biztos sokszor fog segítséget kapni passblocknál a TE-től, HB-től (persze ez leszűkítheti a passz lehetőségeket de vmit vmiért...). Az O-line többi része nem tűnik rossznak, persze azért nem árt, ha Hassie hátul is növeszt szemet..


több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A hetmillios kotelezoen kifizetendo penz a semmire es a negy nap alatt 43 fos roster valtozas kiverte a biztositekot Allennel es megnezte, hogy mi a feszkes fene tortenik Rentonban, valamint mire megy el a rengeteg penz. Kivancsi vagyok,h ogy mit mondtak neki..
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/09/09/hawks-owner-checks-in


Seahawks general manager John Schneider, center, makes a point to owner Paul Allen as former CEO Tod Leiweke looks on during practice Wednesday in Renton.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Akkor megeszem a kalapom. Remélem a fiatalok minél több játéklehetőséget kapnak...ebben bizom, az idei év úgyis kuka lesz...Mad
Erre a kérdésre nemsokára választ fogunk kapni... hétfő reggelre már okosabbak leszünk.
De én is azt mondom, hogy a 6 győzelmes tippem is túl optimista volt.

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
nagy meglepetést, és szép eredményt ne nagyon várjunk, ilyen összevisszaság közepette nem lehet érdemleges munkát végezni.Mad
Szerintem már nem is vesznek minket komolyan a power ranking-nél, mert ember nincs, aki követni tudja a mozgásokat. Persze az is lehet hogy éppen ez tesz minket sötét lóvá, nem tudják az ellenfelek mire számítsanak. (sajnos mi se) Na most ha ezek után hasítunk egy nagyot......garrett27
Akkor megeszem a kalapom. Remélem a fiatalok minél több játéklehetőséget kapnak...ebben bizom, az idei év úgyis kuka lesz...

@KJuraszik
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
nagy meglepetést, és szép eredményt ne nagyon várjunk, ilyen összevisszaság közepette nem lehet érdemleges munkát végezni.Mad
Szerintem már nem is vesznek minket komolyan a power ranking-nél, mert ember nincs, aki követni tudja a mozgásokat. Persze az is lehet hogy éppen ez tesz minket sötét lóvá, nem tudják az ellenfelek mire számítsanak. (sajnos mi se) Na most ha ezek után hasítunk egy nagyot......

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
nagy meglepetést, és szép eredményt ne nagyon várjunk, ilyen összevisszaság közepette nem lehet érdemleges munkát végezni.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..endorphyn
Hát arra mérget vehetsz, hogy az... csúcs, negatív csúcs! 😕

Néztem egy power ranking-ot hát már majdnem a tökutolsó helyen vagyunk. És még el sem kezdődött a szezon...

Braxa tippelős játékát is kezdhetnénk újra. 😀 Egy friss rosterrel előbb persze...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Itt nálunk már csak a 12. man a biztos. Ebben az átjáróházban kissé ad-hoc jelleggel alakulnak a dolgok, szerintem a régebbi szurkolók is csak pilácsolnak a történteken. Szóval egy biztos, az játszik a szezonnyitón, aki kifut a pályára. Hogy ezek kik lesznek? Van még vagy 3 nap, hogy Carroll megálmodja. Mi meg itt eltippelgetünk addig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...Rataccess
Azt sem tudni biztosra, hogy ki lesz a kezdő a posztján, szóval jó kérdés. 😊Mad
Azt hittem itt többet tudtok 😊Rataccess
Abszolút megjósolhatatlanok a dolgok. Amilyen kabaré itt ment az elmúlt pár napban... Ember legyen a talpán aki megtippeli, hogy mi hogy fog zajlani.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...Rataccess
Azt sem tudni biztosra, hogy ki lesz a kezdő a posztján, szóval jó kérdés. 😊Mad
Azt hittem itt többet tudtok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes