Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..endorphyn
Hát arra mérget vehetsz, hogy az... csúcs, negatív csúcs! 😕

Néztem egy power ranking-ot hát már majdnem a tökutolsó helyen vagyunk. És még el sem kezdődött a szezon...

Braxa tippelős játékát is kezdhetnénk újra. 😀 Egy friss rosterrel előbb persze...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azon gondolkodtam, hogy a 188 valtozasas a rosteren nem -e valami NFL csucs. Meg ahogy nezem Fucuek par napos cikke a mi viszonylatunkban mar nem aktualis..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Itt nálunk már csak a 12. man a biztos. Ebben az átjáróházban kissé ad-hoc jelleggel alakulnak a dolgok, szerintem a régebbi szurkolók is csak pilácsolnak a történteken. Szóval egy biztos, az játszik a szezonnyitón, aki kifut a pályára. Hogy ezek kik lesznek? Van még vagy 3 nap, hogy Carroll megálmodja. Mi meg itt eltippelgetünk addig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...Rataccess
Azt sem tudni biztosra, hogy ki lesz a kezdő a posztján, szóval jó kérdés. 😊Mad
Azt hittem itt többet tudtok 😊Rataccess
Abszolút megjósolhatatlanok a dolgok. Amilyen kabaré itt ment az elmúlt pár napban... Ember legyen a talpán aki megtippeli, hogy mi hogy fog zajlani.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...Rataccess
Azt sem tudni biztosra, hogy ki lesz a kezdő a posztján, szóval jó kérdés. 😊Mad
Azt hittem itt többet tudtok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ruelrol egy rovid videoriport:
http://www.seahawks.com/media-lounge/videos/Seahawks-Daily---The-Golden-Ruel/98369753-ef52-47c8-8fb8-cc216ae37261

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...Rataccess
Azt sem tudni biztosra, hogy ki lesz a kezdő a posztján, szóval jó kérdés. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Babineaux mennyit fog játszani előreláthatólag (fantasy okokból kérdezem)...? Tavaly kezdő volt ha jól látom (a számai alapján)...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 908 — Csodabogár
http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8

Seattle Seahawks

Strength: Reports from coach's office indicate Pete Carroll is a complete football genius
Weakness: Team is in their 10th year of humoring quarterback and Make-A-Wish cancer patient Matt Hasselbeck
Player To Watch: Tackle Russell Okung is injured and may miss the season opener, so watching him will spare you from seeing the Seahawks play
Intangibles: Billionaire owner Paul Allen is concentrating less on his team and more on hollowing out the earth so he can live inside it with the dinosaurs there

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Nem értem miért Milloyt favorizálják. Babs tavaly jó volt SS-nek, Earl pedig igazi ballhawk, jól kiegészítenék egymást.
Ki maradt Dt-nek? :/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
És akkor most? B. vagy M? :/zemanla
Szerintem Millroy lesz a kiválasztott, de nem mernék rá mérget venni.Mad
Kösz! Ez is valami! 😊zemanla
szinte biztos h Milloy
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Okung kiesésének nagyon nem örülök, remélem, hogy mielőbb felépül. Babineaux nagy kedvencem nagyon örülök, hogy csak spórolás miatt lett kirakva arra az egy napra, már picit megijedtem amikor először olvastam. Terrillnek sok szép és jót a jövőben.Mad
És akkor most? B. vagy M? :/zemanla
Szerintem Millroy lesz a kiválasztott, de nem mernék rá mérget venni.Mad
Kösz! Ez is valami! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Okung kiesésének nagyon nem örülök, remélem, hogy mielőbb felépül. Babineaux nagy kedvencem nagyon örülök, hogy csak spórolás miatt lett kirakva arra az egy napra, már picit megijedtem amikor először olvastam. Terrillnek sok szép és jót a jövőben.Mad
És akkor most? B. vagy M? :/zemanla
Szerintem Milloy lesz a kiválasztott, de nem mernék rá mérget venni.

@KJuraszik
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Okung kiesésének nagyon nem örülök, remélem, hogy mielőbb felépül. Babineaux nagy kedvencem nagyon örülök, hogy csak spórolás miatt lett kirakva arra az egy napra, már picit megijedtem amikor először olvastam. Terrillnek sok szép és jót a jövőben.Mad
És akkor most? B. vagy M? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Okung kiesésének nagyon nem örülök, remélem, hogy mielőbb felépül. Babineaux nagy kedvencem nagyon örülök, hogy csak spórolás miatt lett kirakva arra az egy napra, már picit megijedtem amikor először olvastam. Terrillnek sok szép és jót a jövőben.

@KJuraszik
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Megkavarta a Hawks a fantasymat.... Most akkor ki lesz a kezdő S? Babineaux ? Milloy ?
Segítsetek lsz! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hassiet 2x sackelik, azt is a második félidőben, mikor fárad a fal. Akkor most optimista voltam? Jobban is élvezem, mint a pesszimizmust!

Most megyek és utánanézek a Babs storynak, hogy igaz-e.garrett27
Igen, mert azt feltetelezted, hogy jatszik a 2.-ban.endorphyn
Na ja! Mondom, hogy próbálok optimista lenni, még ha nehezemre is esik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 908 — Csodabogár
Ha ez megnyugtat akkor elmondom hogy parázok a meccstől, mert ha a csapatnak nem is megy de a Qwest Field ereje ott van 😊 nem lennék meglepve ha nyernétek...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassiet 2x sackelik, azt is a második félidőben, mikor fárad a fal. Akkor most optimista voltam? Jobban is élvezem, mint a pesszimizmust!

Most megyek és utánanézek a Babs storynak, hogy igaz-e.garrett27
Igen, mert azt feltetelezted, hogy jatszik a 2.-ban.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 908 — Csodabogár
terrill és vickerson cutokkal kik(k) a backup DTk? komolyan kik? Brock? ő inkább DE..., Siavii??? ne vicceljünk. Balmer? ő is inkább Bryant backup.
hihetetlen mik történnek mostanság... nagy szarban vagyunk, és még elsem kezdődött a szezon...braxa88
De legalább Big Pete megmondta hogy ez mindmind része a Nagy Tervnek 😉 Szerintem vmi nyomdaipari biznisze van
mert az tuti hogy meccs előtt 5 perccel fogják kinyomtatni a friss rostert az embereknek, hogy tudják kik vannak a csapatban 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
terrill és vickerson cutokkal kik(k) a backup DTk? komolyan kik? Brock? ő inkább DE..., Siavii??? ne vicceljünk. Balmer? ő is inkább Bryant backup.
hihetetlen mik történnek mostanság... nagy szarban vagyunk, és még elsem kezdődött a szezon...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
...s lőn!

The Seattle Seahawks will re-sign safety Jordan Babineaux, who was released during the team's final cutdown Saturday, a league source said Tuesday afternoon.

Bármi lesz is, örülök neki! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hassiet 2x sackelik, azt is a második félidőben, mikor fárad a fal. Akkor most optimista voltam? Jobban is élvezem, mint a pesszimizmust!

Most megyek és utánanézek a Babs storynak, hogy igaz-e.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Okung tud majd kezdeni hétvégén? Ha nem, akkor ki várható kezdőbe LT poszton?BleedingGreen
olvass kicsit vissza 😊
amugy Pitts v Polumbus... jó nem leszbraxa88
Köszi, tegnap még Andrews is felmerült, ezért kérdeztem rá újra.
Locklear amúgy nem tudna időlegesen LT-t játszani? Bár akkor meg lehet, hogy normális RT se lenne.
Azért örülök, hogy az Andrews-LT dologról úgy néz ki letett a csapat, őt közelebbről ismerem és hát nem akarok rosszat Hassie-nek.


több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung tud majd kezdeni hétvégén? Ha nem, akkor ki várható kezdőbe LT poszton?BleedingGreen
olvass kicsit vissza 😊
amugy Pitts v Polumbus... jó nem lesz