Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Carroll said the massive roster changes of the past few days were part of the plan all along. He also said the changes don't affect the team's preparations for the 49ers because the team has been game-planning for months. All the shuffling has to come at a short-term price, however, particularly against a 49ers team that has largely been together for the past two or three seasons. The 49ers have had defensive philosophical continuity since 2005 -- a very long time ago in NFL terms, as Seahawks fans know too well.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Babit rettenetesen sajnálom, érthetetlen ez számomra. sok mindent nem értek most....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
polombus mint LT...
Még most ássátok meg Hassi sírját mert hamar befagy a föld Seattle környéken 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a wrotto cut mi? a babs cut mi? a schmitt cut mi? a vickerson cut a miatököm?! locklear trade blockon
4-5 győzelemmel nagyon elégedett leszek...braxa88
With Russell Okung out & Mansfield Wrotto cut, Chester Pitts & Tyler Polumbus will compete for starting LT. Pray for Hasselbeck.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
endo nyomsz majd egy meccs előtti preview-t ahogy szoktad?

A 49ers MB-n szokott meccsek előtt egy ilyen look-a-like topic lenni az aktuális ellenfelekből, megosztok pár gyöngyszemet 😊
petey
Biztos, hogy ram gondoltal? 😊

Amugy a kepek mindent visznek. Szegeny Hassie es Jennings... 😀endorphyn
nem te szoktad vmi blogon tolni? akkor ki volt az...? 😊

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon ráhajtunk locker-re mondjuk... ez az egyetlen racionális válaszom van
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo nyomsz majd egy meccs előtti preview-t ahogy szoktad?

A 49ers MB-n szokott meccsek előtt egy ilyen look-a-like topic lenni az aktuális ellenfelekből, megosztok pár gyöngyszemet 😊
petey
Biztos, hogy ram gondoltal? 😊

Amugy a kepek mindent visznek. Szegeny Hassie es Jennings... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a wrotto cut mi? a babs cut mi? a schmitt cut mi? a vickerson cut a miatököm?! locklear trade blockon
4-5 győzelemmel nagyon elégedett leszek...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hihetetlen mi zajlik...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Julius Jones paycut, így maradhat

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
"Seattle Seahawks: 19. Pete Carroll

I am going to venture to say there was a moment this year that the Seahawks' new coach said to himself, "I had more talent at USC than I do here." And he would be right."

nfl.com


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
babset minek rugtuk ki???? nevetségesa.kacsa
Tényleg kirúgtuk?garrett27
elnéztem neharagudja.kacsa
Released S Jordan Babineaux
Ez friss a rosterről, sajnos mégis igaz. Basszus most tényleg mérges vagyok. Így Thomas kevés lesz.
Az a szép az egészben, hogy egész évben mindenki a Branch féle cut-ot tippelte, erre a végén ő marad. Mondjuk nem baj, de Bubs már fáj, egy bűn rossz szezonban egész jó meccseket hozott.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
babset minek rugtuk ki???? nevetségesa.kacsa
Tényleg kirúgtuk?garrett27
elnéztem neharagudj
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
endo nyomsz majd egy meccs előtti preview-t ahogy szoktad?

A 49ers MB-n szokott meccsek előtt egy ilyen look-a-like topic lenni az aktuális ellenfelekből, megosztok pár gyöngyszemet 😊






több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
babset minek rugtuk ki???? nevetségesa.kacsa
Tényleg kirúgtuk?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Dexter Davis darálni fog 😀 Ezért külditek el a sok DEt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Raheem Brock

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Most olvastam vissza az elmúlt napok eseményeit... Caroll nagytakarít? De akkor miért nem előbb tette ezt meg?
Nem értem... Ha egy héttel később kezdődne a szezon lehet, hogy addig már az egész tavalyi csapatot kicserélnénk.

Félek, hogy az általam tippelt 6 győzelem sem lesz meg. 😕

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
babset minek rugtuk ki???? nevetséges
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ettől függetlenül még bejöhet neki a LT-poszt. Nálunk sose mertük ott kipróbálni, lehet, hogy az az igazi posztja, csak az előzmények alapján kevés rá az esély.BleedingGreen
Mekkora az ember? (lusta vagyok utananezni😊endorphyn
6-7, 340 font
szerk:szerintem ő a legnehezebb ember a rosteren. 😊BleedingGreen
igen, Okung azert ennel kisebb. Ha jol emlekszem olyan 310 koruli, meg alacsonyabb is. Mondjuk nem arrol volt szo, hogy egy Godzilla kell oda, aki nem tud mozogni.. Bar az is igaz, hogy Wrotto nem volt annyira gaz, mint vartam de azert akkor is csak egy potlek erre a posztra.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Akkor most vakon hoztunk a vak oldalra embert? Pedig azt írták, hogy Wrotto egész jól teljesített.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ettől függetlenül még bejöhet neki a LT-poszt. Nálunk sose mertük ott kipróbálni, lehet, hogy az az igazi posztja, csak az előzmények alapján kevés rá az esély.BleedingGreen
Mekkora az ember? (lusta vagyok utananezni😊endorphyn
6-7, 340 font
szerk:szerintem ő a legnehezebb ember a rosteren. 😊


több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ettől függetlenül még bejöhet neki a LT-poszt. Nálunk sose mertük ott kipróbálni, lehet, hogy az az igazi posztja, csak az előzmények alapján kevés rá az esély.BleedingGreen
Mekkora az ember? (lusta vagyok utananezni😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
az is lehet h Andrews LTnek jön amig Okung sérült. és nem lutriznak Wrottovalbraxa88
Ha gyorsan meg akarjátok öletni Hassie-t akkor mindenképpen rakjátok Stacyt LT-be.
Az vele a gond, hogy nálunk még RT-nek is rossz volt, ezért toltuk be G-ba. Ott meg már tc végére elvesztette a kezdő pozíciót Nick Cole-lal és Jean-Gilles-sel szemben (és ugye ők se épp all pro játékosok). Viszont ő nem szeretne guard lenni, tackle-t szeretne játszani. Szóval nem egyszerű vele (úgy látszik az Andrews testvérek mindegyike jelentős mentális/motivációs problémával küzd, készítsétek a pszichológusokat ...).
Ettől függetlenül még bejöhet neki a LT-poszt. Nálunk sose mertük ott kipróbálni, lehet, hogy az az igazi posztja, csak az előzmények alapján kevés rá az esély.


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Filed to ESPN: Seahawks have hired Pat Ruel as OLine coach to replace Alex Gibbs, who quit Saturday. Ruel was @ USC with Carroll & Bates.
petey
Te Petey, egyel elobb irtam ezt.. 😀endorphyn
és tényleg 😀