Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nezzuk meg mit tud Karoly!endorphyn
2-1-re állunk, ember nincs, aki bevállalná. Hassie Seattle-ben szent tehén (egyenlőre). Mondjuk a Rams ellen én azért lehet, hogy pihentetném.garrett27
Igazi ferfi bevallalja, hogy becsereli! 😊 Amugy azert szent tehen, mert nincs olyan ember, aki bizonyitottan jobb nala. Viszont pont, hogy a Rams ellen lehetne berakni. Mondjuk egy negyedet, vagy felidot. Tudatosan megbeszelni elotte mindket QB-val a felallast es rakesziteni a csapatot, hogy mi a helyzet. Ha jol nyomja, akkar maradhat is vegig. Nem szamitok jo evadra, szoval ha valamikor, akkor most meg lehet huzni ezt. Sajnalom Hassiet, de botranyos amit muvel.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nezzuk meg mit tud Karoly!endorphyn
2-1-re állunk, ember nincs, aki bevállalná. Hassie Seattle-ben szent tehén (egyenlőre). Mondjuk a Rams ellen én azért lehet, hogy pihentetném.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Konkrétan anyukám jobban hívná a Def playeket, mint a DC.

Nem hiszem el, hogy ennyire balf@sz teljesítménnyel nyerünk. Mennyit dobált River a 2.-ban, 300- 320 Yardot?!

matthass (nemecsekernő) a másik döbbenet.Helmut Zimmer
Jo, hat a draga mama levezenyelte a felnottevallasod. Ugy konnyu... 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nezzuk meg mit tud Karoly!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Konkrétan anyukám jobban hívná a Def playeket, mint a DC.
Nem hiszem el, hogy ennyire balf@sz teljesítménnyel nyerünk. Mennyit dobált River a 2.-ban, 300- 320 Yardot?!
matthass (nemecsekernő) a másik döbbenet.Helmut Zimmer
A védelmen van mit javítani. Riverst majdnem naggyá tette a D. undisputedly
De nagyon szoros a verseny, a javítani valóban az O#-el - mondjuk kezdetnek legyen képes 20 pontot szerezni egy meccsen és GL szituban 3-ból egy sikerüljön...

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Hogy ment át Washington a 2. kick off-nál! Kb. 4-szer kellett volna elesnie. Ha jól olvastam, Hassie a 2. félidőben 17 yardot passzolt! Ez nagyon kemény! Rivers 337 yardot. Mégis nyertünk. Szinte hihetetlen! Néztem a Broncos-Colts meccset és végig bennem volt az ideg amúgy is, amikor meg Faragó Ricsi elkezdett számolgatni, és a mi meccsünket röviden már az elején elintézte, hogy a San Diego valószínűleg nyerni fog (ugye a Kansas City-nek nem mindegy), na akkor a plafonon voltam. Számomra a meccs legfőbb tanulsága, hogy kell egy új irányító (Hassie érdemei elismerése mellett), egy Rogers-Rivers szintű fiatal.garrett27
Washington egy állat. 😊 Alig várom, hogy fennt legyen a meccs valahol...
Kemény kis derbi lehetett, várható volt, hogy Rivers szétdobál bennünk, de Thomas amikor kellett azért ott volt. 😊

Hát nem gondoltam volna, hogy az első 3 meccsből 2-t nyerünk. 😊 Mondjuk azt meg végképp nem, hogy a Frisco egyet sem.
Érdekesen alakul az nfc west.

Faragó Ricsi pedig nem szeret bennünk, már a tavalyi szezonban közvetített meccs alatt is ez volt az érzésem.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Hogy ment át Washington a 2. kick off-nál! Kb. 4-szer kellett volna elesnie. Ha jól olvastam, Hassie a 2. félidőben 17 yardot passzolt! Ez nagyon kemény! Rivers 337 yardot. Mégis nyertünk. Szinte hihetetlen! Néztem a Broncos-Colts meccset és végig bennem volt az ideg amúgy is, amikor meg Faragó Ricsi elkezdett számolgatni, és a mi meccsünket röviden már az elején elintézte, hogy a San Diego valószínűleg nyerni fog (ugye a Kansas City-nek nem mindegy), na akkor a plafonon voltam. Számomra a meccs legfőbb tanulsága, hogy kell egy új irányító (Hassie érdemei elismerése mellett), egy Rogers-Rivers szintű fiatal.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Konkrétan anyukám jobban hívná a Def playeket, mint a DC.

Nem hiszem el, hogy ennyire balf@sz teljesítménnyel nyerünk. Mennyit dobált River a 2.-ban, 300- 320 Yardot?!

matthass (nemecsekernő) a másik döbbenet.Helmut Zimmer
A védelmen van mit javítani. Riverst majdnem naggyá tette a D. Úgy,hogy nincsenek elvárásaim a csapattal szemben, hihetetlenül nagy örömöt okoz egy ilyen W 😊 A Frisco elleni győzelem felértékelődött az újabb vereségükkel, de nem számít.
Amint tudom megnézem a teljes mérkőzést. Az ATL- NO is várhat 😊
u.i.: Washington számait kétszer is kihúzták, el tudom képzelni,most milyen fejfájással kűzd 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ma sikerült megnézem a skins miatt a ramset. bradford nem úgy mozog mint egy rookie. nagyon jól érzi magát, és meglepetésemre a fal előtte jól működik. sámuel mondjuk megsérült, de gondolom játszani fog, lau meg mindehol ott van a defenseben. izgalmas lesz sztem, főleg ha hassie megint balfaszkodik

a mai meccsre meg büszke vagyok, hogy 6x vertük meg magunkat és mégis sikerült valahogy összeszedni a győzelmet. én még a védelemből bryantet emelném ki, mert sztem iszonyatosan játszott ma IS!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2-1, jövő héten Rams, nem lesz az sem könnyű.braxa88
Veritek a Chargerst, a 9erst, ÉS nem könnyű a Rams elleni meccs. Mi történt az NFL-lel? 😂DoM
St Louisban sosem annyira könnyű nyerni, persze a ha a Rams nyer lebontják a fanok a stadiont, de nem számítok kö9nnyű meccsre, főleg ha Hassie Atogwe felé fog ivelgetni
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
2-1, jövő héten Rams, nem lesz az sem könnyű.braxa88
Veritek a Chargerst, a 9erst, ÉS nem könnyű a Rams elleni meccs. Mi történt az NFL-lel? 😂
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Konkrétan anyukám jobban hívná a Def playeket, mint a DC.

Nem hiszem el, hogy ennyire balf@sz teljesítménnyel nyerünk. Mennyit dobált River a 2.-ban, 300- 320 Yardot?!

matthass (nemecsekernő) a másik döbbenet.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Csak a végét láttam, gratula! Earl Thomas :cool:


több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hihetetlen meccs volt, el sem hiszem.
Leon Washington, Earl Thomas, Chris Clemons, Brandon Mebane és az egész Special Team hatalmas volt. Grat!

2-1, jövő héten Rams, nem lesz az sem könnyű.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Nagy nehezen de meg van ez a győzelem! 2-1

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Arra tippeltem, hogy TJH még egy évet marad nálunk...gondolom ő azért el akart menni egy SB esélyes csapathoz... én nem tenném őket egy kategóriába ugyanannyi év alatt 1700y különbséggel12
amugy nemtom minek tetted be azt a két statisztikát... főleg magyarázat nélkül 😊braxa88
Magyarázat: DB mennyit fizet, hogy játszhat???12
Branch vagy TJH a bomlasztó, az egyfolytában hülyeségeket pofázó WR? engem nem érdekel ki mennyit keres, amig nem csinál segget a szájából és nem szar a pályán
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Arra tippeltem, hogy TJH még egy évet marad nálunk...gondolom ő azért el akart menni egy SB esélyes csapathoz... én nem tenném őket egy kategóriába ugyanannyi év alatt 1700y különbséggel12
amugy nemtom minek tetted be azt a két statisztikát... főleg magyarázat nélkül 😊braxa88
Magyarázat: DB mennyit fizet, hogy játszhat???

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5618336

mellesleg ma se játszik okunggal karöltve. nem csodálnám ha jövőre már nem lenne hill nálunk
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Arra tippeltem, hogy TJH még egy évet marad nálunk...gondolom ő azért el akart menni egy SB esélyes csapathoz... én nem tenném őket egy kategóriába ugyanannyi év alatt 1700y különbséggel12
amugy nemtom minek tetted be azt a két statisztikát... főleg magyarázat nélkül 😊
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Arra tippeltem, hogy TJH még egy évet marad nálunk...gondolom ő azért el akart menni egy SB esélyes csapathoz... én nem tenném őket egy kategóriába ugyanannyi év alatt 1700y különbséggel

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondtam, hogy sírnál egy Floyd-ért 😊szaba
jóhogy, Floyd akkora tehetség h nyomában sincs Tatenek és Butlernek

jaj istenem...braxa88
Tehetség, adottság, nekem mind1 minek nevezzük, de azt nézzük meg, ki mit tud felmutatni jelenleg. 5 év múlva már más lesz, de én nem arról beszélek 😊szaba
mert Floyd Rivers nélkül mire lenne képes?
Carroll meg a jövő csapatát építi
hagyjuk, Floyd messze nem olyan jó WR mint amilyen statjai vannak...
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ha már itt tartunk, Branch mi a szart keres még nálunk és ki nem szarja le Baltimmyee-t?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mit akarsz ezzel?
TJH 3.WR Baltimoreban + nem rég jött, be kell illeszkedni + Flacco + TJH amugy is egy köcsög
Branch meg kb elsőszámú WR, ehez képest 42y semmi...

szar mind2 😀braxa88
Mondtam, hogy sírnál egy Floyd-ért 😊szaba
jóhogy, Floyd akkora tehetség h nyomában sincs Tatenek és Butlernek

jaj istenem...braxa88
Tehetség, adottság, nekem mind1 minek nevezzük, de azt nézzük meg, ki mit tud felmutatni jelenleg. 5 év múlva már más lesz, de én nem arról beszélek 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mit akarsz ezzel?
TJH 3.WR Baltimoreban + nem rég jött, be kell illeszkedni + Flacco + TJH amugy is egy köcsög
Branch meg kb elsőszámú WR, ehez képest 42y semmi...

szar mind2 😀braxa88
Mondtam, hogy sírnál egy Floyd-ért 😊szaba
jóhogy, Floyd akkora tehetség h nyomában sincs Tatenek és Butlernek

jaj istenem...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mit akarsz ezzel?
TJH 3.WR Baltimoreban + nem rég jött, be kell illeszkedni + Flacco + TJH amugy is egy köcsög
Branch meg kb elsőszámú WR, ehez képest 42y semmi...

szar mind2 😀braxa88
Mondtam, hogy sírnál egy Floyd-ért 😊