Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.tenorx
?? Most volt tiz percem.endorphyn
Mármint ezt leírhatod egy hszbe is, nem kell hozzá 7 😀
A double, meg a triple posztért szoktak szólni általában, erre név sincs 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.tenorx
?? Most volt tiz percem.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
endorphyn 7 hsz egymás után? 😀 Szerkeszd már az elsőt, ez így nagyon durva.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
Na de miert nem kapod le Te is? 😊 Nyitottak megint, szoval tudsz signupolni. Amugy ha kell leszedem es foldobom szerverre, hogy leszedhesd.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gratulálok fiúk a csapatotokhoz, és a 12. emberhez is! Megnéztem a meccset eredeti hanggal, és lenyűgözött az egész atmoszféra, a csapat, és a győzelem is. Már eddig is szimpi volt a Seahawks, de ezután a meccs után egyértelmű, hogy ebben a csoportban nekik fogok mostantól szorítani! Ilyen közönséget mindenhova...!!zavi27
Koszi! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀szaba
Hat szep nem volt (na jo, a vedelem es az ST idonkent kiraly volt 😊, de nyertunk. NEm sokon mullott, mert durvan szetpasszoltatok minket. Hanem lett volna a borunkrol szo, akkor amugy egy orom volt nezni amit csinaltatok. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Örülök, hogy Clemons szépen magára talált nálatok. Vak oldalon játszik vagy a másikon?BleedingGreen
Riverst onnan kapta el ketszer.

Megegyszer grat nektek, legalabb verjetek a Raiders, Chiefs kettost is, ha mar igy alakult 😊barney
Koszi, rajta lesznek 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én sem cserélném le Hassit. 2-1re állunk, POra esély van. Annyira nem szar Hassi, h cserélni kéne, play hivásokkal van sztem baj (is). Whitehirst lutri...braxa88
Igazad van Braxa. Én is hagynám Hassie-t most.

Más kérdés, hogyha egy meccs már elúszik, vagy igen vezetünk akkor nyugodtan be lehetne dobni Karcsit a mély vízbe. De most ez elég rizikós. Ráadásul fontos csoportrangadó jön a Kosokkal... 😊

Ezt sem hittem volna egy hónappal ezelőtt....Sonics
Hassie ubergaz, maga alatt teljesit. Nem rajta mult, hogy nem zakoztunk egy oriasit. Rosszak a dobasai, pontatlanok, tuliveletek es gyengek. Rossz helyre dobalja oket. Sokszor misscom. van, de ez mondjuk nem csak az O hibaja. En ezt az evet kiserletnek tartom es abba belefer, hogy vegre kiprobaljuk Whitehurstot is. NEm atvenni kell Hassie helyet, hanem kitalalni, hogy valoban megeri-e vele szamolni. NE akkor deruljon mar ki, hogy kutyauto, mikor mar keso. Amugy a playcalling az nyilvan egy mas kerdes, azokban tenyleg nem sokat segithet, de en megneznem vegre, hogy mit tud.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem..endorphyn
Ki ez a bamba gyerek?12
Kimi Raikkonen Seahawks szinekben, John Carlson testen nemi harci festessel. Csuccs, egyes! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.Attilahawks
En le, de sajnos mar toroltem tegnap.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Le tudta valaki szedni a TYT-ről a Chargers vs Seahawks meccset?

Nagyon megköszönném! És van egy két korábbi Seahawks meccsem cserébe.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Gratulálok fiúk a csapatotokhoz, és a 12. emberhez is! Megnéztem a meccset eredeti hanggal, és lenyűgözött az egész atmoszféra, a csapat, és a győzelem is. Már eddig is szimpi volt a Seahawks, de ezután a meccs után egyértelmű, hogy ebben a csoportban nekik fogok mostantól szorítani! Ilyen közönséget mindenhova...!!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Örülök, hogy Clemons szépen magára talált nálatok. Vak oldalon játszik vagy a másikon?BleedingGreen
Riverst onnan kapta el ketszer.

Megegyszer grat nektek, legalabb verjetek a Raiders, Chiefs kettost is, ha mar igy alakult 😊barney
Ha Faragó Ricsi tényleg nem szeret bennünket, akkor nincs mese, haza kell vágni a Chiefs-t. Most dagad a keble, mert 3 sima fával kezdtek, de gyanítom, hogy nem lesz mindig így. Semmi bajom a Cityvel, de nem szeretem, ha Ricsi eleve leír bennünket.
Amúgy köszi a gratulációt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mebane, Trufant és Curry ugye megsérült, reméljük nem súlyos egyik sem :/braxa88
Viszont Hawthorne odatett 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mebane, Trufant és Curry ugye megsérült, reméljük nem súlyos egyik sem :/
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀szaba
köszi 😊
Rivers egy állat, vele bárkit meg lehet vernibraxa88
Én is azt mondom. Ha a ST összeáll, és a defense hozza azt, amit eddig - meg még Rivers se dobál inteket - akkor sokáig is juthatunk.szaba
Elso INT-rol nem tehetett, mert Gates probalt meg elkapni egy nehez labdat es felporgott, a masodiknal meg kockaztatni kellett a vegen.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀szaba
köszi 😊
Rivers egy állat, vele bárkit meg lehet vernibraxa88
Én is azt mondom. Ha a ST összeáll, és a defense hozza azt, amit eddig - meg még Rivers se dobál inteket - akkor sokáig is juthatunk.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀szaba
köszi 😊
Rivers egy állat, vele bárkit meg lehet verni
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szép volt fiúk. Legalább szimpatikus csapattól kaptunk ki 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Örülök, hogy Clemons szépen magára talált nálatok. Vak oldalon játszik vagy a másikon?BleedingGreen
Riverst onnan kapta el ketszer.

Megegyszer grat nektek, legalabb verjetek a Raiders, Chiefs kettost is, ha mar igy alakult 😊

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Örülök, hogy Clemons szépen magára talált nálatok. Vak oldalon játszik vagy a másikon?


több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
én sem cserélném le Hassit. 2-1re állunk, POra esély van. Annyira nem szar Hassi, h cserélni kéne, play hivásokkal van sztem baj (is). Whitehirst lutri...braxa88
Igazad van Braxa. Én is hagynám Hassie-t most.

Más kérdés, hogyha egy meccs már elúszik, vagy igen vezetünk akkor nyugodtan be lehetne dobni Karcsit a mély vízbe. De most ez elég rizikós. Ráadásul fontos csoportrangadó jön a Kosokkal... 😊

Ezt sem hittem volna egy hónappal ezelőtt....

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem..endorphyn
Ki ez a bamba gyerek?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én sem cserélném le Hassit. 2-1re állunk, POra esély van. Annyira nem szar Hassi, h cserélni kéne, play hivásokkal van sztem baj (is). Whitehirst lutri...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, a tegnapi meccs utan unnepelyesen vissza is allitom a pofilkepem..

-- TIME I'AM! --