NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak nekem tűnik úgy, vagy idén tényleg több a sérülés a ligában, mint máskor?
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
"Louis Murphy, az egyetlen Raiders WR, aki idén kapott el TD-t, a Denver elleni meccsen olyan szerencsétlenül ütközött össze Marcel Reece-szel, hogy a szerdai leletek kimutatták: megzúzodott a tüdeje. A Seahawks ellen bizosan nem léphet pályára."

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Szóval akár jól is kijöhetünk ezekből, de nagyon észnél kell lenni és vigyázni Hassiere, főleg a Giants kivégzőosztagánál. Ha jól tudom már négy irányítót intéztek el az idén.garrett27
Ha pedig nem, akkor jön karel gott 1982 & a Italienisches Medley ...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudom én, hogy a Raiders is kemény dió lesz, hát még a Giants... de olyan jó lenne, ha kicsi Manning kikapna a Hawks-tól. Azért én bízom benne, hogy a következő négy meccsből egyet mindenképpen nyer a csapat.mr nemo
hülyeség előre szaladni de miért ne
Raiders- nyerhető, Rams is majdnem nyert ott
Giants- Qwest...de ettől még sima L a valószínű
Saints- Browns is nyert NOban
Chiefs- Mebane ekkor már biztos lesz(remélem már Oaklandben is) így futásukat ugy ahogy megfoghatjuk, Cassell meg...

4 nehéz meccs, de azért remélem lehozzuk egy 2-2velbraxa88
Lesz még közben egy Ari-zóna is. & NY-ból hosszú az út... Ha hozzuk a 20+ pontos O#-t még 4W is belefér.12
Közel sem láttam eleget,hogy Tony Dungyval vitába szálljak, de én nem érzem Hessiben a folyamatosságot. Tudom, a szurkolói természet legnagyobb csapdája,hogy könnyen lángra lobban az ember szíve, és győzelmet kezd vízionálni. Mindazonáltal én nem támasztok elvárásokat a csapattal szemben. Minden meccs minden mozdulata ami kiváltja belőlem az "Óóóóó"-t vagy az "Uhhhhhúúúú"-t , az ajándék. Ha kint átveszik a fonalat akkor nem tudunk nyugodtan építkezni a következő drafton, mert túlzottan a hibákkal és a csalódottsággal leszünk elfoglalva.
*Oakland idegenben 50-50
*Giants otthon 70/30 nekik
*Arizona idegenben nehéz lesz, hiszen akkor még bőven versenyben lesznek a srácok
*NO idegenben szerintem 80/20 nekik
2-2 már álomszerű lenne.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Tudom én, hogy a Raiders is kemény dió lesz, hát még a Giants... de olyan jó lenne, ha kicsi Manning kikapna a Hawks-tól. Azért én bízom benne, hogy a következő négy meccsből egyet mindenképpen nyer a csapat.mr nemo
hülyeség előre szaladni de miért ne
Raiders- nyerhető, Rams is majdnem nyert ott
Giants- Qwest...de ettől még sima L a valószínű
Saints- Browns is nyert NOban
Chiefs- Mebane ekkor már biztos lesz(remélem már Oaklandben is) így futásukat ugy ahogy megfoghatjuk, Cassell meg...

4 nehéz meccs, de azért remélem lehozzuk egy 2-2velbraxa88
Lesz még közben egy Ari-zóna is. & NY-ból hosszú az út... Ha hozzuk a 20+ pontos O#-t még 4W is belefér.

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Tony Dungy szerint mi vagyunk az Nfc legjobb csapata! Giga Lol! 😀
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/10/26/guess-who-tony-dungy-thinks-is-best-team-in-nfcendorphyn
Semmi gond, egyszer még igaz lehet, amit mond. Sőt, úgy legyen!garrett27
Lehet, hogy a cikkből lemaradt az NFC után a West szócska... 😊

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Tony Dungy szerint mi vagyunk az Nfc legjobb csapata! Giga Lol! 😀
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/10/26/guess-who-tony-dungy-thinks-is-best-team-in-nfcendorphyn
Semmi gond, egyszer még igaz lehet, amit mond. Sőt, úgy legyen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"Mike Williams may well end up with a 1,000-yard season, maybe the most improble in a long line of unlikely events.

Only four players have been out of the N.F.L. for multiple seasons and then recorded 500 receiving yards in their first season back. Ray Alexander in 1988 and Terry Metcalf in 1981 were two of them, but they played in the Canadian Football League in between their N.F.L. stints. The Bears great Ken Kavanaugh made the Pro Bowl in his first two seasons, did not play professionally for three years, then gained 543 yards in his first year back. In those intervening years, though, Kavanaugh was fighting in World War II. Bob Shaw of the Rams is the fourth player, and his “breakout” season came in 1949. What Mike Williams is doing now, if nothing else, is unique. After being ridiculed as “Really Big” Mike Williams, he’s now the strong front-runner to be named the N.F.L.’s comeback player of the year."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
szuper, kiatököm lesz a FB?
braxa88
Quinton Ganther

csak én sirom vissza Schmittet?braxa88
Nekem is hiányzik. Bírtam az embert. Sosem felejtem el amikor szétverte a fejét a sisakkal bevonulásnál. 😀Sebii
Ezt nem csodálom.Nálunk nagyon szépen teljesít Weaver IR-re kerülése óta. Köszönjük. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Tony Dungy szerint mi vagyunk az Nfc legjobb csapata! Giga Lol! 😀
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/10/26/guess-who-tony-dungy-thinks-is-best-team-in-nfc

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Bármelyik csapat képes betlizni, Eli Manning is megtette már párszor, akkor szokott azzal az ártatlan bociszemekkel nézni, miközben tanácstalan, mint a postagalamb. Hátha, nem lehet tudni. A Raiders szerintem továbbra is hozható, ha odafigyelünk, a Broncos lemészárlása kiugró eredmény volt, de nem hiszem, hogy mostantól ez lesz a tendencia. Ahogy néztem az összefoglalót, hát több olyan TD-t futottak, ahol Denver játékos szinte nem is volt a képernyőn. Nem volt reális meccs, a Denver feladta az 1. negyedben. A NO is verhető, de azért az a meccs idegenben tuti nem nekünk áll. A Kansast otthon meg kell verni, már csak Faragó Ricsi miatt is. Szóval akár jól is kijöhetünk ezekből, de nagyon észnél kell lenni és vigyázni Hassiere, főleg a Giants kivégzőosztagánál. Ha jól tudom már négy irányítót intéztek el az idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
http://www.fantasysp.com/player/nfl/Michael_Robinson/1256282petey
szuper, kiatököm lesz a FB?
braxa88
Quinton Ganther

csak én sirom vissza Schmittet?braxa88
Nekem is hiányzik. Bírtam az embert. Sosem felejtem el amikor szétverte a fejét a sisakkal bevonulásnál. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
http://www.fantasysp.com/player/nfl/Michael_Robinson/1256282petey
szuper, kiatököm lesz a FB?
braxa88
Quinton Ganther

csak én sirom vissza Schmittet?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
szerintem a két nagyból (NO NYG) egy megfogja verni magát mint ahogy a chicago is megtette. én is a 2-2ben látok realitásta.kacsa
-Hiszek a Raidersben! 😊 Túl sok következtetést nem lehet levonni a Broncos agyonverésből, JMD egy akasztanivaló arrogáns csávó, aki azt hitte, elég a napszemüvegét kiküldeni a pályára! Bár a csajom véleménye radikálisabb!
-KC Arrow, vagy Qwest? Qwestben szoros lehet, Arrowban nagy zakó!
Szerintem ők jobb csapat momentán nálunk.
-Giants meccsről majd írok bővebben
0-4-nek természetesen nem örülnék, de konkrétan van realitása.
-Saints - Tentative, de szerintem konkrétan rosszkor fogunk a vonat elé állni!Helmut Zimmer
Raidersben én is hiszek. Qwesten lesz a KC. sztem az nyerhető meccs
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
szerintem a két nagyból (NO NYG) egy megfogja verni magát mint ahogy a chicago is megtette. én is a 2-2ben látok realitásta.kacsa
-Hiszek a Raidersben! 😊 Túl sok következtetést nem lehet levonni a Broncos agyonverésből, JMD egy akasztanivaló arrogáns csávó, aki azt hitte, elég a napszemüvegét kiküldeni a pályára! Bár a csajom véleménye radikálisabb!
-KC Arrow, vagy Qwest? Qwestben szoros lehet, Arrowban nagy zakó!
Szerintem ők jobb csapat momentán nálunk.
-Giants meccsről majd írok bővebben
0-4-nek természetesen nem örülnék, de konkrétan van realitása.
-Saints - Tentative, de szerintem konkrétan rosszkor fogunk a vonat elé állni!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
szerintem a két nagyból (NO NYG) egy megfogja verni magát mint ahogy a chicago is megtette. én is a 2-2ben látok realitást
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy legyen.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Tudom én, hogy a Raiders is kemény dió lesz, hát még a Giants... de olyan jó lenne, ha kicsi Manning kikapna a Hawks-tól. Azért én bízom benne, hogy a következő négy meccsből egyet mindenképpen nyer a csapat.mr nemo
hülyeség előre szaladni de miért ne
Raiders- nyerhető, Rams is majdnem nyert ott
Giants- Qwest...de ettől még sima L a valószínű
Saints- Browns is nyert NOban
Chiefs- Mebane ekkor már biztos lesz(remélem már Oaklandben is) így futásukat ugy ahogy megfoghatjuk, Cassell meg...

4 nehéz meccs, de azért remélem lehozzuk egy 2-2vel
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom én, hogy a Raiders is kemény dió lesz, hát még a Giants... de olyan jó lenne, ha kicsi Manning kikapna a Hawks-tól. Azért én bízom benne, hogy a következő négy meccsből egyet mindenképpen nyer a csapat.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
http://www.fantasysp.com/player/nfl/Michael_Robinson/1256282petey
szuper, kiatököm lesz a FB?

Henry is cut.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
6-2 😀 Jó vicc. Nem sok realitása van.
Sajnos a Giants kezd feljönni, formában, mutatóban egyaránt. A legnehezebb csoportból jönnek, az életük múlik egy győzelmen,hogy kiüssék az esetleges decemberi hotrunnert a csoportból.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
http://www.fantasysp.com/player/nfl/Michael_Robinson/1256282

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nagyon remélem, hogy a Raiders nem most fog önmagára találni. Azután már csak az kell, hogy Iláj rossz napot fogjon ki 😊 és 6-2!mr nemo
nyuginyugi, most jön néhány nehéz meccs(OAK, NYG, NO, KC) Ebben benne van egy sima 0-4 is.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nagyon remélem, hogy a Raiders nem most fog önmagára találni. Azután már csak az kell, hogy Iláj rossz napot fogjon ki 😊 és 6-2!mr nemo
Húúúúúúúúúúú, csak sorjában. 😊

A Raiders elleni meccs sem lesz egyszerű, de a Giants-től félek, mint a tűztől. Ha a hétvégi formánkat hozzuk, akkor Hassie-t nagyon csúnyán le fogják zúzni... 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon remélem, hogy a Raiders nem most fog önmagára találni. Azután már csak az kell, hogy Iláj rossz napot fogjon ki 😊 és 6-2!