NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Dobni ki fog neki?Delonso_
Itt van a pont. Szerintem ezért nem fog idejönni Moss... Lásd Branch.
Mert nálunk tuti, hogy nem kapna labdát.
Hassie ideje úgy tűnik, hogy lejárt... :/

több mint 13 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Szerintem felesleges Moss. Az O fal úgyse ad időt Hassienek a hosszú dobásokra.Sebii
Sajnos igazad van, a jelenleg bevethető O fal mellett kb. 2-3 meccs után úgyis megsértődne, hogy nem kap labdát, aztán kitörne a botrány Seattleben is.
Csodálom, hogy a Raiders elleni teljesítmény után nem volt tüntetés. Nálunk itthon már bujkálnának a játékosok. Még jó, hogy ők nem magyarok. Remélem a srácok rágyúrnak a Giants-re és okoznak a hétvégén egy szép meglepetést.garrett27
Miért lett volna tüntetés? St. Louis-ban sem tüntettek amikor valami 44-6-ra égtek a Lions-tól.
A harmadik negyed végéig a D és a ST meccsben tartotta a csapatot, a negyedik negyedre elkészültek. Ami aggasztó az a sok sérülés.
Eddig várakozáson felül szerepel a csapat és ahogy Caroll mondta az Nfl szezon egy maraton. Még a szezon több mint fele hátra van.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem felesleges Moss. Az O fal úgyse ad időt Hassienek a hosszú dobásokra.Sebii
Sajnos igazad van, a jelenleg bevethető O fal mellett kb. 2-3 meccs után úgyis megsértődne, hogy nem kap labdát, aztán kitörne a botrány Seattleben is.
Csodálom, hogy a Raiders elleni teljesítmény után nem volt tüntetés. Nálunk itthon már bujkálnának a játékosok. Még jó, hogy ők nem magyarok. Remélem a srácok rágyúrnak a Giants-re és okoznak a hétvégén egy szép meglepetést.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Szerintem felesleges Moss. Az O fal úgyse ad időt Hassienek a hosszú dobásokra.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A penz itt sem akadaly.... Van dogivel.
De megha le is igazolnatok, o egy melysegi celpont.
Dobni ki fog neki?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én mostanában elég sokat foglalkoztam Moss-al. Örültem amikor eljött a Pats-től, mivel korlátozta a játékhívásunkat, és ezért az original Pats szisztémától eltérő stílusban , erőltetve kellett játszatni. Negatívum volt még,hogy több olyan játékos is volt a csapatban akik miatta nem kaptak kellő szerepet -nem csak a TE állományra gondolok-.
Ezek szinte egytől egyig hiányoznak itt, ezért én úgy vélem behúzhatnánk. Egy olyan kaliberű edző mint Pete szerintem tudná őt kezelni /kordában tartani. Mindenképpen előrébb lenne vele a csapat. Az más kérdés,hogy ha kidől az O fal és Matt sem tudja eldobni odáig pontosan, akkor felesleges. Az anyagi vonzatai - 6.4milió ha jól emlékszem- szintúgy más kérdés.
Amit viszont mindig leírok,mert szerintem nagyban csökkenti a bevethetőségét: Nem hajlandó a darálóban/pálya közepén elkapásra, illetve hamar kedvetlen lesz.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
braxa, randy moss? esély, értelme? 😊a.kacsa
nemtom...esélyekről nemtok, benne vagyunk a pár csapatban akikről irnak
nyílván erősítés lenne, de nemtom kell-e egy balhés nem túl motivált WR ide
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
braxa, randy moss? esély, értelme? 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend.garrett27
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.Höri
Brady meg sokadik körös volt (asszem 6. talán) és nem hiszem hogy nagyon lehet fanyalogni a karrierjén 😂davemayer
Brady különleges eset, talán mintha nem is draftolták volna. Őt simán felfedezték, ehhez kell a szakértő szem. Ez olyan mint a fociban, pl. Brazíliában sem születik több tehetség mint nálunk, csak az ottani gyerekekből ki tudják hozni a dolgokat, vagyis felfedezik őket. Nekünk is találni kellene egy még noname bevállalós gyereket, akiből ki lehet nevelni a jövő irányítóját. Na persze ez így meglehetősen elméleti, meg tudom, hogy az amiknál nem így működik, de hátha egyszer mi is ráakadunk a magunk Tom Bradyjére a nagy sűrűben. Most nem állunk valami jól, mert nem gondoskodtunk időben Hassie pótlásáról, ami még sokba kerülhet nekünk. Már így is tovább játszattuk, mint kellett volna. Nincs mögötte a toporgó, lehetőségre váró ifjú versenyző, így lassan belepunnyadt a szent tehén szerepkörbe. Nem bántani akarom, mert az érdemeit, amit a csapatért tett nem lehet elvitatni, csak ez már nagyon a leszálló ág nála és át kellene gondolni mit akarunk valójában. Ehhez súlyos döntéseket kell hozni a GM-nek és Carrollnak is. Ha megnézzük, hogy már eddig is kik távoztak az idén, akkor meg van a potenciál a vezetésben, hogy rendezze a kérdést.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend.garrett27
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.Höri
Brady meg sokadik körös volt (asszem 6. talán) és nem hiszem hogy nagyon lehet fanyalogni a karrierjén 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
braxa így Dexter Davis kaphat több lehetőséget?tenorx
nem nagyon, de mivel kevesebb ember lesz igy előfordulhat.
ő a másik oldalon játszik. inkább Balmer lesz sztem Bryant helyén a kezdő. De ha Mebane és Cole is sérült akkor fogalmam sincs milyen DL lesz. Siavii, Terrill... fasza. mind1 nem ide tartozik most
szóval Dexter az Clemons cseréje, ott a 3. a sorban mert Brock beelőzte.

Bryant elvesztése nagyon rosszul jön, futás ellen nagyon jó, pass rushban sem volt olyan rossz méretéhez képest, meggyűlt az OT-k dolga vele
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
braxa így Dexter Davis kaphat több lehetőséget?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Seahawks coach Pete Carroll said Monday that LE Red Bryant (knee) will be "out a while at best." valszeg IR 😕
Hasselbeck pedig ugy néz ki, h játszhat a Giants ellen, kérdés persze h azon meccsen hány pericg birja Osiék ütéseit...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát srácok engem nem a vereség döbbentett meg, mert az ugye benne volt a pakliban, hanem a maga a játék.
Pontosabban az offense...
Rettentően gyengék voltunk sajnos.

De ez már a múlt, nézzünk előre. Remélem, hogy a hétvégén jobban fogunk teljesíteni...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
kiderült Hasselbecknek is van valami sérülése ezért jött be a végén Whitehurst. A maccs után az interjúkat is kihagyta. nem tudni még milyes súlyos, lehet eljött Charlie idejebraxa88
Na ha tényleg eljött az ő ideje akkor legalább megtudjuk milyen formába van, ha olyan mint a előszezonba akkor az nem is olyan vészes.habib
Hát ha az ellenfél csak a 3rd stringereket rakja fel akkor tényleg nem vészes. De én is marha kíváncsi vagyok ha most vasárnap ő lesz a kezdő. Mondjuk nem értem Carrollt, az utolsó negyedre beküldhette volna, max dob 1 intet, nem azon ment volna el a meccs.

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
kiderült Hasselbecknek is van valami sérülése ezért jött be a végén Whitehurst. A maccs után az interjúkat is kihagyta. nem tudni még milyes súlyos, lehet eljött Charlie idejebraxa88
Na ha tényleg eljött az ő ideje akkor legalább megtudjuk milyen formába van, ha olyan mint a előszezonba akkor az nem is olyan vészes.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
kiderült Hasselbecknek is van valami sérülése ezért jött be a végén Whitehurst. A maccs után az interjúkat is kihagyta. nem tudni még milyes súlyos, lehet eljött Charlie ideje
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.Höri
Na ja, de van aki limitalt fegyverekkel is zseni tudott lenni. Peyton nelkul nem ott lennetek ahol es bar nagyon korai, de ki hitte volna Bradfordot ilyen wr es te corpsal.... Mondjuk Freemannek nem igen latta ideny elott senki a fegyvereit.Delonso_
jó de a seahawks nem olyan állapotban van mint a '98-as Colts vagy a tavayi Rams vagy tavalyelőtt Lions.

illetve rutinos college fanként te is tudod, hogy az ncaa-ben nem 2 vagy 3 olyan QB van, akire rá lehetne bízni egy profi klubot.Höri
Persze, ez igy van
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend.garrett27
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.Höri
Na ja, de van aki limitalt fegyverekkel is zseni tudott lenni. Peyton nelkul nem ott lennetek ahol es bar nagyon korai, de ki hitte volna Bradfordot ilyen wr es te corpsal.... Mondjuk Freemannek nem igen latta ideny elott senki a fegyvereit.Delonso_
jó de a seahawks nem olyan állapotban van mint a '98-as Colts vagy a tavayi Rams vagy tavalyelőtt Lions.

illetve rutinos college fanként te is tudod, hogy az ncaa-ben nem 2 vagy 3 olyan QB van, akire rá lehetne bízni egy profi klubot.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend.garrett27
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.Höri
Na ja, de van aki limitalt fegyverekkel is zseni tudott lenni. Peyton nelkul nem ott lennetek ahol es bar nagyon korai, de ki hitte volna Bradfordot ilyen wr es te corpsal.... Mondjuk Freemannek nem igen latta ideny elott senki a fegyvereit.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
“The best thing we can do is get out of here.” – Carroll


sérülésekről még nincs info
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend.garrett27
mert a többi évben hány rookie QB szokott villogni?

ez hülyeség, hogy csak az első körben lehet franchise QB-t vinni. Ha normálisan felépítik valaki karrierjét, akkor nem muszáj a szoros elithez tartoznia a classban. mást ne mondjak, Brees vagy Favre is 2. körös játékos.

A supporting caston múlik minden. Normális védelem és támadófegyverek nélkül Ryan, Flacco, Sanchez vagy Freeman se lenne akkora ász, hiába vitték őket el top20-ban.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Talán korai még a draftra gondolni, de - és ezt nem szentségtörésnek szánom - mivel nekünk most már mindenképpen kell egy új QB, erre csak akkor lesz esélyünk, ha idén nagyon rosszul szerepelünk. Vagyis, a draft elején még van QB választék, később már reménytelen. Meg kell nézni az idei draftot, gyakorlatilag csak Bradford nevét hallani, a többi újonc QB néma csend. Ez azt jelenti, hogy fogalmam sincs mi lenne a jó megoldás. Mindenesetre nincs kedvem még temetni ezt a szezont, ha viszont valamilyen csoda folytán PO-ba kerülünk, akkor marad Csárli. Az meg jelenleg nem belátható alternatíva. Egy biztos, Hassie-nek nyugdíjba kell vonulni, míg teljesen le nem építi valamelyik defense.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
kijózanitó pofon.
nem vagyunk playoff csapat. nem is leszünk amig nincs uj franchise QBnk.
7-9 nézki kb és még mindig azt mondom, h a frisco nyeri a csoportot
braxa88
Csárlinak adnék egy esélyt mindenképpen. Amúgy nem hiszem,hogy a Frisco behúzza a csoportot, inkább egy Bradford vezette Rams.
Most jön a Giants -szerintem papírforma -, aztán megyünk a Cardinalshoz. Ott kellene a jobbik arcunkat mutatni,és elcsípni egy győzelmet. Ők is annyira szétesett egy csapat benyomását keltik,hogy lehet keresnivalónk. A Qwesten nem tudom mit lehet várni a NO-tól. Ha olyan játékkal jönnek mint tették tegnap , akkor az is papírforma L.

Nagyjából össze is foglalja a történteket. A Black Hole kifejezés nagyon találó:
http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/11/01/it-might-be-time-for-matt-hasselbeck-to-consider-retirement
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ha megint beindul a sérüléshullám, akkor tényleg annyi a szezonnak. Sajnos nem olyan bőséges a keret, hogy egy Okung Mebane, Jennings, Thurmond, Cole, (Polumbussal nem tudom mi van) stb. sérült sort pótolni lehessen.
A tegnapi meccsen egy dolog zavart még (a sok másik mellett), hogy Hassie mennyire nem volt mobilis. Álldogált a zsebben, semmi mozgás, ha futott is, azt is csak előre, bele a sűrűbe, max pár métert. Ez így nagyon kevés.
Rossz hangulatban feküdtem le, mert most úgy érzem, hogy sokáig tart még ez az ínséges időszak. A Kansas, az Oakland, a Texans, A Lions is előrébb tart az újjáépítésben, és a Bills is éppenhogycsak meccseket veszít el. Ettől függetlenül optimista vagyok, de muszáj hosszú távon gondolkodni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.