Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Fel a fejjel srácok, ennél csak jobbak lehetünk.

@KJuraszik
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
locklear spencer remélem más csapatokat fog jövőre boldogítani. nem tudom h milyen tehetségünk van de hogy egyfolytában porcelánbabákat játszatunk az biztos. green bay-el vetekszünk ilyen téren sajnos.
trufantot nagyon sajnálom mert imádtam az embert, de az a tavalyi sérülés nagyon betette neki a gereblyét. sztem az elmúlt másfél évben rá dobták a legtöbb zacsit dpi-re. sajnálom őt.
én mondjuk hagynám karcsit a szezon végéig, mert ha meg se próbáljuk akkor tényleg undorítóan hülyék voltunk a nyáron vele kapcsolatban
caroll meg maradni fog nem kérdés, mert még mora fizuját is fizetjük majd, és 3 edző fizetése azért durva lenne. ugyanez van denverben is 😊
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A csapatépítés már csak ilyen...mármint a kártyavár, megmutatkoznak a hiányosságok, ezért tűnik úgy, hogy nincs tartása. Én nem látok tragédiát, ez az öszeállítás-kártyavár azonnal széthullott, de még így is (nézzük pozitívan) egy tökéletes terített betli lett...lehet ebből tanulni

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Reggelire egy kis optimizmus: Megnyertük a második félidőt!! Bocs, morbid humor, de ilyen kínlódás után nincs más öröm. Bár fura ilyet mondani 53 fős rosternél, de rövid a cserepadunk. Ha kiesik néhány kezdő, akkor nincs minőségi pótlás. Ha pedig mondjuk a 9-ből 6 dől ki, akkor már nincs mese. De ez csak az egyik oldal, a legnagyobb baj, hogy nincs játék, nincs fantázia a csapatban, és sajnos tartása sincs. Idén 8 meccsből 4 alkalommal gyakorlatilag összeomlottunk. Nem csak simán kikaptunk, mint megtette többször a Bills, vagy a Lions, minket gyakorlatilag hülyére vertek. Ez mentális kérdés is, nem tudom van-e Csernus dokija a csapatnak, aki nem a lelket ápolja, hanem felspannolja a gárdát. Nagyon össze kell kapni magunkat, mert kezd a dolog nagyon kínos lenni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Faszom! Karesznél akármelyikünk jobb! 😕

Komolyan, ő az ember, aki ott sem volt!!! :oHelmut Zimmer
Holnap elmélyedek a Qb prospectekben 😀undisputedly
Miért ? Nem játszott olyan rosszul Tom!!! 😂 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Faszom! Karesznél akármelyikünk jobb! 😕

Komolyan, ő az ember, aki ott sem volt!!! :oHelmut Zimmer
Holnap elmélyedek a Qb prospectekben 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Faszom! Karesznél akármelyikünk jobb! 😕

Komolyan, ő az ember, aki ott sem volt!!! :o
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nem hiszem h kibasznák Carrollt is 1 év után. ujjáépítés van, épül a csapat, ennyi sérülést a falakban nem lehet kibirni.
a 2 falból csak Clemons, Spencer és Locklear nem sérült. 9ből 3!
ettől függetlenül szánalmas ma is a csapat.
6-10nek örülni kell majd...

drafton kell QB, OG, DE és kész lehet sztem egy fiatal igéretes gárda. persze meg kell tartani Mabenet, Mike Williamset, st
szerk:
vagy FAn ja.
DB: Trufant, Thurmond, Jennings(FA lesz), igen ide is kell az upgrade... Trufant is nagyon átjátszák
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Hát...
Úgyis mindenki maga alatt lesz! 0-35 Qwesten. Sokkszerű! Nekem pici öröm a hatalmas ürömben, hogy a Giantset szeretem.
A Raiders elleni meccs alatt is azon gondolkodtam, hogy hogyan lesz ebből csapat. Itt valami nagyon elment.
A labda mindegyik oldala dráma, és ezt még azt sem magyarázza, hogy a kulcs posztokon hiányoznak a kezdők.
Látjuk, nem ússzuk meg az irányító draftot első körben.
Látjuk, nem ússzuk meg a DB draftot
Nem ússzuk meg valamelyik nagymenő szabadügynök Guard behúzását. De az egész mit sem ér szakemberek nélkül. Na ők hol vanak???
Tévedtem Bates-val vel kapcsolatban! Beismerem, többet vártam tőle! Egyáltalán nem tetszik a támadójátékunk, de, mondjuk M williams villanásait leszámítva, akkor sem, ha nyerünk.
Mindegy ez van!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy érzem katasztrófális idők jönnek. Ilyen játékkal nem lehet kikapni. Nincs tartásunk, nincs csapatunk. Most az a nagy kérdés, hogy milyen lobby áll Carroll mögött, mert ha nem elég erős, akkor a szezon végét már otthonról fogja nézni. Nem temetni akarok, csak a keserűség, meg a düh szól belőlem. A Rams, a Raiders, meg ez a Giants meccs nagyon elgondolkodtatott. Na szebb jövőt, megyek nézni a Kansas-Oakland meccset!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
vard ki a veget, szerencsetlent meg nem is hagytak jatszani!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Hiba volt elengedni Losmant 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Chris White backup G/C is ment, nem mintha bárkit érdekelne, de azért leírom 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?braxa88
Sehol sem találom, hogy Ruvell Martin cut lenne, az utolsó bejegyzés nála a re-signed.garrett27
mivel Zac Robinsont felhoztátok az 53-as keretbe a PS-ből kellett neki hely Ruvell Martin került lapátra
As expected, the Seahawks signed QB Zac Robinson off the practice squad, and released WR Ruvell Martin to make room on the 53-man roster.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?braxa88
Sehol sem találom, hogy Ruvell Martin cut lenne, az utolsó bejegyzés nála a re-signed.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ha valóban el kezdünk őrült módra passzolni Fewell védelme ellen, akkor meg is érdemeljük, hogy rommá törjék az irányítónkat. ... Az a baj, hogy rettenetesen nem fizikális a belső hármas, egyébként Lynchel nagyon klasszul tudnánk haladni... klasszik fordulattal, meg tudnánk alapozni a passzjátékot ....Helmut Zimmer
majd jövőre 1-1 rookie OG és C-rel + Ungerrel reméhetőleg jobb OL lesz
Spencerrel én már nem tökölnék...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Ha valóban el kezdünk őrült módra passzolni Fewell védelme ellen, akkor meg is érdemeljük, hogy rommá törjék az irányítónkat. ... Az a baj, hogy rettenetesen nem fizikális a belső hármas, egyébként Lynchel nagyon klasszul tudnánk haladni... klasszik fordulattal, meg tudnánk alapozni a passzjátékot ....
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
remélem a HoFer Qk mondtak valami okosat Charlienak:
braxa88
persze azt hogy sok sikert 😊

Garett: Okung-ot nem egy évre draftoltátok, nem tudom miért kell kiakadni hogy sérült, az ilyesmi rohadtul benne van a játékbanFucu
Igazad van, de azt is tudjuk, hogy vannak sérülékenyebb és kevésbé érzékeny emberek, akik jobban bírják a gyűrődést. Azt a managementnek kellett volna feltérképeznie a draft előtt, hogy kinél mire lehet számítani. Tudom, hogy nagyon is benne van a játékban a sérülés, de úgy nem lehet komolyan építeni valakire, ha ha 1-2 meccs után 3-4 kihagyás következik. Ne érts félre, jó igazolásnak tartom Okungot, nagyon bízom benne, de a szezon halad, sajnos nélküle, és egy ilyen Raiders meccs után különösen tudnak a kulcsemberek hiányozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
remélem a HoFer Qk mondtak valami okosat Charlienak:
braxa88
persze azt hogy sok sikert 😊

Garett: Okung-ot nem egy évre draftoltátok, nem tudom miért kell kiakadni hogy sérült, az ilyesmi rohadtul benne van a játékban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
remélem a HoFer QBk mondtak valami okosat Charlienak:
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Leginkább Okung idegesít, porcelán faszit draftoltunk? Amúgy a várható Offense faltól nem kaptam röhögőgörcsöt, most aztán Csárli tényleg futhat az életéért. Jobb ha suttyomban betesz egy pisztolyt is a gatyába és felszólítás nélkül lövi az első felé rohanó fehér mezest. Hogy ebből mi lesz!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tate is csatlakozott hassiehez és nem fog játszani...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy en nem aggodom a Giants miatt, Eli dob a 11 IC -je melle meg 5-ot es megnyertuk a meccset 😀endorphyn
Én is így voltam a 2007-es Bowl előtt 😀
Viccet félretéve én sem tartok tőlük. Nagy rá az esély,hogy földbe döngölik a csapatot, de az nem a világ vége.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jelenleg Pitts-Gibson-Spencer-Andrews-Locklear a kezdő ötös. braxa88
azért ez az Oline elolvasva is nevető görcsöt kelt bennem 😀