Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"Hasselbeck's wrist injury prevents him from tying his own shoes. Good thing the team signed J.P. Losman -- not only as insurance at quarterback, but to help Hasselbeck lace 'em up."
😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hori visszarakott minket a 17. helyre. Orom-bodogszag! 😀

17. (+2) Seattle Seahawks (5-4)
"Hatalmas lépést tettek a playoff felé, és most játékban is újra letettek valamit az asztalra."

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Anno kaptam a pofámra, amikor fel mertem vetni, hogy Okung porcelán, és így sosem tudjuk meg mire képes. Nagy kár lenne érte, de most sok a kétség bennem vele kapcsolatban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A HC-nk masodik lett a kozossegi media hasznalataval kapcsolatban:
Social Media Marketing: 5 Lessons From Business Leaders Who Get It
http://mashable.com/2010/11/17/business-leaders-social-media/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az a baj,hogy Okung is egy talány. Bármikor benne van,hogy rásérül, akárcsak annyira,hogy 1-2 meccset kihagyjon. A falon pedig van mit dolgozni 😀 Ebben a helyzetben, ebben a csoportban én eséllyel bevállalnám a kis lépéses O#-t kevés labdaeladással. Pete is erre irányítja MAttet.
Emlékszem volt egy videó az uborkaszezonban, amikor videó interjút készítettek vele, és kérdezték Csárliról.Meglepett,ijedt és tanácstalan kifejezés ült ki az arcára. Na a játéka is ilyen és az önbizalma is. Szerintem. Nem igazán bízok benne. Remélem rámcáfolundisputedly
Igen, lehet, hogy mukodik (kam, sajnos ez se mindig), de ha futjuk a rovideket atlag 4.2 (mostansag 1-2) yardal es keptelenek vagyunk a 3rd downokat kivitelezni, akkor tok mindegy, hanyezerszer csinaljuk, akkor sem csinalunk TD-t es johetnek az eletmento FG-ok. Mar ha kozelbe kerulunk. Viszont bar most mukodott a FG-ozas (Cardseknak koszonjuk meg) ezt nem lehet mindenki ellen megtenni. Plane, hogy Marenak 40-50 yardos tavolsagrol kell lovoldoznie, mert nem tudunk kozelebb jutni.
Amugy Okunggal mar szinte nem is szamolok sajna. Ugyis leserul ha beall. 😕 Polumbusnak lesz meg itt dolga.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eddig ezt csinalta es pont ezt vartak tole az ellenfelek. Az meg, hogy raengedik Matt-re a vedoket valamikor mukodott, valamikor nem, de az tuti, hogy eletveszelyes, mert az egy dolog, hogy sokszor el se talalta a celpontjat, de meg jol le is zuztak, mert nem idoben engedte el a lasztit. Nem tudom, hogy nala mennyire jo ez a screenezes, de reszemrol kevesbe vagyok lelkes ra. Oreg O mar ehhez. smile En igazabol bovitenem a repertoart, mert Hassie most kepes volt melyen dobalni, volt is kinek, hagytak is es ugy latszik, hogy ha osszerazza magat, akkor meg boven mennek ezek a dolgok. Viszont ha megint beallunk ebbe a Lynch / Forsett fut, majd dobas Williamsnek semaba, akkor nem is kell nagyon gondolkodnia az ellenfelnek, hogy mi lesz a kovetkezo akcio, csak megnezik a playcalling log-unk matrixat es maris bedobjak 80%-ra a dolgot. En mindenkeppen tobb Carlson jatekot latnek es persze Bakert is nyomnam tobbet, mert a Cards elleni ket elkapasa eleg jo volt. Eleve szeretem a TE posztot es az O bevonasuk jol bekavarna a kepbe. Mora egyik jo dobasa Carlson kiterjedt hasznalata volt. Mukodott a dolog, szoval nem hinnem, hogy most se menne. Legyunk mar kicsit kevesbe kiszamithatoak!endorphyn
Kicsit jobban kifejthettem volna 😊
Úgy gondoltam,hogy Screen passzok a TE-eknek, kicsit széthúzzuk a pályát, jöhetnek a szlentek. Az,hogy williamsre számítanak nem baj, hiszen méreteinél fogva megveri a legtöbb FS-CB combót, de ha csak rá játszunk, egy idő után megesznek minket. 0-15 yardos távban kellene inkább tapogatóznunk. LEgalábbis én így érzem. Nem bízok abban,hogy Matt összekapja magát és konzisztensen jó deep passzokat tud megjátszani.undisputedly
Mikozben irtal, kicsit en is kibovitettem az irasom.endorphyn
Az a baj,hogy Okung is egy talány. Bármikor benne van,hogy rásérül, akárcsak annyira,hogy 1-2 meccset kihagyjon. A falon pedig van mit dolgozni 😀 Ebben a helyzetben, ebben a csoportban én eséllyel bevállalnám a kis lépéses O#-t kevés labdaeladással. Pete is erre irányítja MAttet.
Emlékszem volt egy videó az uborkaszezonban, amikor videó interjút készítettek vele, és kérdezték Csárliról.Meglepett,ijedt és tanácstalan kifejezés ült ki az arcára. Na a játéka is ilyen és az önbizalma is. Szerintem. Nem igazán bízok benne. Remélem rámcáfol
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem ilyen QB need mellett bőven megérné átszabni azt a playbookot a TE passzokra is.
Okunk valószínűleg visszatér, de én nem vagyok meggyőzve még Matt teljesítményétől. Ingább konvergálnám őt egy Screen passzos, williamses játék felé.undisputedly
Eddig pont ezt csinalta es pont ezt vartak tole az ellenfelek. En igazabol bovitenem a repertoart, mert Hassie most kepes volt melyen dobalni, volt is kinek, hagytak is es ugy latszik, hogy ha osszerazza magat, akkor meg boven mennek ezek a dolgok. Viszont ha megint beallunk ebbe a Lynch / Forsett fut, majd dobas Williamsnek semaba, akkor nem is kell nagyon gondolkodnia az ellenfelnek, hogy mi lesz a kovetkezo akcio, csak megnezik a playcalling log-unk matrixat es maris bedobjak 80%-ra a dolgot. En mindenkeppen tobb Carlson jatekot latnek es persze Bakert is nyomnam tobbet, mert a Cards elleni ket elkapasa eleg jo volt. Eleve szeretem a TE posztot es az O bevonasuk jol bekavarna a kepbe. Legyunk mar kicsit kevesbe kiszamithatoak!endorphyn
Kicsit jobban kifejthettem volna 😊
Úgy gondoltam,hogy Screen passzok a TE-eknek, kicsit széthúzzuk a pályát, jöhetnek a szlentek. Az,hogy williamsre számítanak nem baj, hiszen méreteinél fogva megveri a legtöbb FS-CB combót, de ha csak rá játszunk, egy idő után megesznek minket. 0-15 yardos távban kellene inkább tapogatóznunk. LEgalábbis én így érzem. Nem bízok abban,hogy Matt összekapja magát és konzisztensen jó deep passzokat tud megjátszani.undisputedly
Amugy meg ja, a screen jol tudna mukodni Carlsonnal, mert eleve eleg atletikus es regebben sokszor megverte a vedojet. Plane, ha tenyleg el tudjak hitetni veluk, hogy hosszu mely passz lesz. De O nagyon jo volt amugy mely futasoknal a kozepso zonaban. MEg hat johetnek megint a szep hosszu dobasok a WR-eknek! Szoval van ott meg mit kavarni. Kellene is.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem ilyen QB need mellett bőven megérné átszabni azt a playbookot a TE passzokra is.
Okunk valószínűleg visszatér, de én nem vagyok meggyőzve még Matt teljesítményétől. Ingább konvergálnám őt egy Screen passzos, williamses játék felé.undisputedly
Eddig ezt csinalta es pont ezt vartak tole az ellenfelek. Az meg, hogy raengedik Matt-re a vedoket valamikor mukodott, valamikor nem, de az tuti, hogy eletveszelyes, mert az egy dolog, hogy sokszor el se talalta a celpontjat, de meg jol le is zuztak, mert nem idoben engedte el a lasztit. Nem tudom, hogy nala mennyire jo ez a screenezes, de reszemrol kevesbe vagyok lelkes ra. Oreg O mar ehhez. smile En igazabol bovitenem a repertoart, mert Hassie most kepes volt melyen dobalni, volt is kinek, hagytak is es ugy latszik, hogy ha osszerazza magat, akkor meg boven mennek ezek a dolgok. Viszont ha megint beallunk ebbe a Lynch / Forsett fut, majd dobas Williamsnek semaba, akkor nem is kell nagyon gondolkodnia az ellenfelnek, hogy mi lesz a kovetkezo akcio, csak megnezik a playcalling log-unk matrixat es maris bedobjak 80%-ra a dolgot. En mindenkeppen tobb Carlson jatekot latnek es persze Bakert is nyomnam tobbet, mert a Cards elleni ket elkapasa eleg jo volt. Eleve szeretem a TE posztot es az O bevonasuk jol bekavarna a kepbe. Mora egyik jo dobasa Carlson kiterjedt hasznalata volt. Mukodott a dolog, szoval nem hinnem, hogy most se menne. Legyunk mar kicsit kevesbe kiszamithatoak!endorphyn
Kicsit jobban kifejthettem volna 😊
Úgy gondoltam,hogy Screen passzok a TE-eknek, kicsit széthúzzuk a pályát, jöhetnek a szlentek. Az,hogy williamsre számítanak nem baj, hiszen méreteinél fogva megveri a legtöbb FS-CB combót, de ha csak rá játszunk, egy idő után megesznek minket. 0-15 yardos távban kellene inkább tapogatóznunk. LEgalábbis én így érzem. Nem bízok abban,hogy Matt összekapja magát és konzisztensen jó deep passzokat tud megjátszani.undisputedly
Mikozben irtal, kicsit en is kibovitettem az irasom.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem ilyen QB need mellett bőven megérné átszabni azt a playbookot a TE passzokra is.
Okunk valószínűleg visszatér, de én nem vagyok meggyőzve még Matt teljesítményétől. Ingább konvergálnám őt egy Screen passzos, williamses játék felé.undisputedly
Eddig pont ezt csinalta es pont ezt vartak tole az ellenfelek. En igazabol bovitenem a repertoart, mert Hassie most kepes volt melyen dobalni, volt is kinek, hagytak is es ugy latszik, hogy ha osszerazza magat, akkor meg boven mennek ezek a dolgok. Viszont ha megint beallunk ebbe a Lynch / Forsett fut, majd dobas Williamsnek semaba, akkor nem is kell nagyon gondolkodnia az ellenfelnek, hogy mi lesz a kovetkezo akcio, csak megnezik a playcalling log-unk matrixat es maris bedobjak 80%-ra a dolgot. En mindenkeppen tobb Carlson jatekot latnek es persze Bakert is nyomnam tobbet, mert a Cards elleni ket elkapasa eleg jo volt. Eleve szeretem a TE posztot es az O bevonasuk jol bekavarna a kepbe. Legyunk mar kicsit kevesbe kiszamithatoak!endorphyn
Kicsit jobban kifejthettem volna 😊
Úgy gondoltam,hogy Screen passzok a TE-eknek, kicsit széthúzzuk a pályát, jöhetnek a szlentek. Az,hogy williamsre számítanak nem baj, hiszen méreteinél fogva megveri a legtöbb FS-CB combót, de ha csak rá játszunk, egy idő után megesznek minket. 0-15 yardos távban kellene inkább tapogatóznunk. LEgalábbis én így érzem. Nem bízok abban,hogy Matt összekapja magát és konzisztensen jó deep passzokat tud megjátszani.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem ilyen QB need mellett bőven megérné átszabni azt a playbookot a TE passzokra is.
Okunk valószínűleg visszatér, de én nem vagyok meggyőzve még Matt teljesítményétől. Ingább konvergálnám őt egy Screen passzos, williamses játék felé.undisputedly
Eddig ezt csinalta es pont ezt vartak tole az ellenfelek. Az meg, hogy raengedik Matt-re a vedoket valamikor mukodott, valamikor nem, de az tuti, hogy eletveszelyes, mert az egy dolog, hogy sokszor el se talalta a celpontjat, de meg jol le is zuztak, mert nem idoben engedte el a lasztit. Nem tudom, hogy nala mennyire jo ez a screenezes, de reszemrol kevesbe vagyok lelkes ra. Oreg O mar ehhez. 😊 En igazabol bovitenem a repertoart, mert Hassie most kepes volt melyen dobalni, volt is kinek, hagytak is es ugy latszik, hogy ha osszerazza magat, akkor meg boven mennek ezek a dolgok. Viszont ha megint beallunk ebbe a Lynch / Forsett fut, majd dobas Williamsnek semaba, akkor nem is kell nagyon gondolkodnia az ellenfelnek, hogy mi lesz a kovetkezo akcio, csak megnezik a playcalling log-unk matrixat es maris bedobjak 80%-ra a dolgot. En mindenkeppen tobb Carlson jatekot latnek es persze Bakert is nyomnam tobbet, mert a Cards elleni ket elkapasa eleg jo volt. Eleve szeretem a TE posztot es az O bevonasuk jol bekavarna a kepbe. Mora egyik jo dobasa Carlson kiterjedt hasznalata volt. Mukodott a dolog, szoval nem hinnem, hogy most se menne. Legyunk mar kicsit kevesbe kiszamithatoak!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem ilyen QB need mellett bőven megérné átszabni azt a playbookot a TE passzokra is.
Okunk valószínűleg visszatér, de én nem vagyok meggyőzve még Matt teljesítményétől. Ingább konvergálnám őt egy Screen passzos, williamses játék felé.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassienak eltort a bal csukloja, ami nem jo, de legalabb nem a dobo keze.

Ezzel kapcsolatban a het poenja:

Matt Hasselbeck sent a text message to his wife, Sarah, explaining his latest calamity.
“I hurt my wrist,” the Seahawks quarterback told her, perhaps seeking some TLC.
“Good!!” she wrote back. “I thought it was your head.”

😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez el is sikkadt es talan nem is olyan fontos, de mindenesetre bedobom:
A lenyeg, hogy Reheem (A nemzet szinesze) Brockot letartoztattak egy nappal a Cards meccs elott, mert emberunk az ejszaka kozepen besszivva vezetett. Elengedtek es jatszott is, de tuti, hogy lesz meg kovetkezmenye.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c23209/article/brock-arrested-for-dui-early-saturday-played-vs-cards

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Igazad van, de azért volt egy TD labdája, amit meg kellett volna fognia.garrett27
Errol az elejtett labdarol beszeltem. Amugy meg nehez ugy ugy felallni, hogy az elso negyedben kapsz harom konnyeden kivitelezett TD-t.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Persze elsősorban nem a Giants-et, meg a Saints-et kell megvernünk (bár miért ne), hanem a divíziótársakat, így van még két fontos meccsünk a csoportban.
Én még nem mondtam le a csoportgyőzelemről!garrett27
A csoportgyőzelem meglehet még, bár a 2 másik vetélytárs jobb, mint a Cards.

Saints, Chiefs, Panthers a következő 3 ellenfél, ebből az utóbbi 2 otthon.

Ha az otthoni két meccsünket be tudnánk húzni...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Igazad van, de azért volt egy TD labdája, amit meg kellett volna fognia. Mondjuk Williams is elejtett egy tiszta passzt pár yardra a TD zónától, pedig a corner már a fasorban sem volt. Ennek ellenére ez a meccs nagy részben MW-é volt, tényleg hihetetlen dobásokat fogott meg, 250 kilóval a nyakában.
Nekem tetszett a meccs, a defense egész jól muzsikált, a Cards utolsó pontszerző drive-jától eltekintve, mert akkor sok közük nem volt hozzá.
A lényeg, hogy tényleg a helyén kell kezelni a győzelmet, de egy kicsit megmutattuk, hogy így is lehet. A Giants, meg a Raiders elleni tanácstalan lézengés után végre volt egy kis tűz a szemekben. Én csak ezt hiányoltam eddig is, túl hamar feladtuk a meccseket.
Persze elsősorban nem a Giants-et, meg a Saints-et kell megvernünk (bár miért ne), hanem a divíziótársakat, így van még két fontos meccsünk a csoportban.
Én még nem mondtam le a csoportgyőzelemről!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ZUPÁÁÁBÓÓÓWWL 😀Mad
Koszonjuk Mad! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
ZUPÁÁÁBÓÓÓWWL 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én csak azt nem értem, hogy miért nem tudunk hasonló playhívásokat produkálni mindig. végre láttam h nem 10 yardos fost játszunk, hanem meg lett nyujtva. jó volt látni a meccset, és remélhetőleg ezen az úton megyóünk tovább.
3-1 a csoportban, minimum .500 vagyunk.faszaa.kacsa
Carroll a labdabirtoklast imadja. A biztos kontrolt felette. Elmondasa szerint nala minden a labdarol szol. A hosszu passzok nem ezek ugye, szoval itt most ez az attitud valtozott nemileg. Es tegnap este mukodott. Viszont ehhez kell egy akkora benga elkapo mint Williams, mert egy komolyabb corner a kisebb WR-ainkat siman lezuzogatja. Nem egyszer olyan coverben volt MW, hogy a frasz jott ram a passznal es megis elkapta. Hosszu kar es komoly fizikai jelelenlet. Na meg pontos passzok. Plusz Obo is megkapta a lehetoseget es eleg jol elt vele. Tegnap a Cards ellen ez eleg jol mukodott, de kerdes, hogy meg merik -e jatszani a Saint ellen..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én csak azt nem értem, hogy miért nem tudunk hasonló playhívásokat produkálni mindig. végre láttam h nem 10 yardos fost játszunk, hanem meg lett nyujtva. jó volt látni a meccset, és remélhetőleg ezen az úton megyóünk tovább.
3-1 a csoportban, minimum .500 vagyunk.fasza
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀endorphyn
Teeeeeeeeeeeee, ne kekeckedj! 😊

Igyexem pótolni a "mulasztásomat"...Sonics
Hajra 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀endorphyn
Teeeeeeeeeeeee, ne kekeckedj! 😊

Igyexem pótolni a "mulasztásomat"...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀

-- TIME I'AM! --