Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megnéztem a mecset.Pár észrevétel:

1. Kezdés után, az első negyedben 13:30-nál milyen váratlan dolgot láthattunk amire ki kellett kérni az időt?! Ha pedig többen voltunk fent, az iszonyatosan nagy koncentráció hiány.Rögtön kezdés után szinte.
2. Hét (7) embert küldünk Casselre, de így is van elég ideje,hogy bepasszolja a LB-ek üresen tátongó zónájába...
3. Ez már sorozatban a második meccsünk ha jól emlékszem, ahol az első drive-ból TD-t kapunk. Mit csinál az edzői stáb?
4. Negyedik & incsekre tényleg egy passzt kell hívnunk?! Amikor ott egy Lynch...Williams nélkül beledobatjuk egy olyan coverbe ahol nincs is fizikai előnye a WR-nek.
5. Szélső futásoknál a CB-inket teljesen megeszik a blokkok.
6. Harmadik & 10-re nagyon csúnyán lejátszottak minket. TE motionből kimozog jobbra, és Milloynak kellett felvenni, kiérni a szélre.Esélytelen.
7. Smith a DE/DT áll fel futni, ls sikerül is bevinnie?!
8. Amikor Pete reklamál az Intentional Grounding miatt, hihetelen mennyire tanácstalan arcot vág.
9. A 3. Kansas td-nél Trufant ha jól értem safetyt játszott. Hát ezt nem kellene erőltetni.
10. O# fal szörnyű.
11. QB need !
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Nyerje meg a Rams, mert ha PO-ba jutunk csak lebőgünk. Annyi új ember kéne a csapatba, hogy meg sem tudom számolni. Ugye milyen jól jönne most az a 3. krös amit Károlyra pazaroltunk...

Nézzük a jó dolgokat:
-WR gondok nincsenek.
-Special team elit

Kb ennyi dolog van rendben a csapatnál.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondania.kacsa
A Rams nyerje meg ha tudja. Vagy a Frisco, vagy a Cards, vagy mi.
Aki nyer az megérdemli a playoff-ot. Más kérdés, hogy ez nem sokra lesz elég...Sonics
Szerintem a.kacsa-nak igaza van. A rams érdemli meg leginkább. Azért még csodában reménykedhetünk 😊
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondania.kacsa
A Rams nyerje meg ha tudja. Vagy a Frisco, vagy a Cards, vagy mi.
Aki nyer az megérdemli a playoff-ot. Más kérdés, hogy ez nem sokra lesz elég...

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon elszomorító volt ez. és az a baj, hogy nem csak futás ellen vagyunk rpsszak, de még pass rush sincsen, cornerek is lyukasak. van baj bőven.
őszintén remélem h a rams megnyeri a diviziót, mert nem érdemlünk meg playoffot. sajnálom ezt kimondani
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Utálom, hogy mindig azzal jönnek, hogy a miénk a leggyengébb csoport! Azt meg még jobban, hogy sajnos teljesen igaz. Udvardi Gyula mondta tegnap, hogy az NFC West csapatai (kis jóindulattal) akkor szereznek győzelmet, ha csoporton belüli ellenfelekkel játszanak.
Ez a defense nagyon gyenge. Tegnap is reszketett a lábam minden Chiefs támadásnál. Nem alaptalanul.
Egyébként szerintem QB ügyben el vagyunk késve rendesen, ha Karcsi lenne az ideális megoldás, akkor már jóval több lehetőséget kapott volna, csak a drága ügylet miatt nem merik beismerni.garrett27
Szerintem Károly nem jó megoldás... De ez csak az én véleményem. Nem vagyok szakértő... 😀

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Utálom, hogy mindig azzal jönnek, hogy a miénk a leggyengébb csoport! Azt meg még jobban, hogy sajnos teljesen igaz. Udvardi Gyula mondta tegnap, hogy az NFC West csapatai (kis jóindulattal) akkor szereznek győzelmet, ha csoporton belüli ellenfelekkel játszanak.
Ez a defense nagyon gyenge. Tegnap is reszketett a lábam minden Chiefs támadásnál. Nem alaptalanul.
Egyébként szerintem QB ügyben el vagyunk késve rendesen, ha Karcsi lenne az ideális megoldás, akkor már jóval több lehetőséget kapott volna, csak a drága ügylet miatt nem merik beismerni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most sem jobb, pedig aludtam egyet a tegnap történtekre. 17-21-nél nálunk volt a labda, be kellett volna darálni őket, ehhez képest iszonyatos dolgokat műveltünk. Szétfutottak minket, pedig fel lehetett volna készülni a Charles-Jones duóra. Mondjuk az is igaz, amit valaki leírt, hogy ha 1 méterrel szélesebb a pálya, akkor most Hassie az isten. Így viszont csúnya lett a vége. Ezek az összezuhanások elveszik a kedvemet. Meg kell nézni a Billst, kikap ugyan, de nagyon szoros meccseket játszik, most pl. a Steelers-el. Mi meg hazai pályán 42 pontot kapunk egy olyan csapattól, akit két éve még mindenki lesajnált. Remélem a vezérkarnak van hosszabb távú elképzelése, mert ez az idény megint nem az igazi, főleg a mutatott játék miatt.garrett27
Az,hogy 2 éve mi volt már nem releváns. Erős középcsapat a KC, akik elverik a náluk gyengébbeket.
A Bills azért jóval tovább tanyázott az AFC-East alján. Ráadásul ott most összeállt egy O#system, van erre a rendszerre egy használható QB-jük. Azaz talán pontosabb ha úgy fogalmazok,hogy a szakvezetés felismerte,hogy a QB-re kellene szabni a plant.Amúgy szerintem az a Bills amelyik mostanában kifut a pályára, bőven első lenne itt az NFC-Westben.
Épül a csapat, ez egy ilyen szezonnal jár. Ami egyedül zavar,hogy még mindig Hassie irányít. No nem azért mert van jobb aki padozna. Ez sokkal inkább a stáb felé kritika,hogy nem hoztunk egy feltörekvőt sem az uborkaszezonban. Biztos vagyok benne,hogy nagyobb hévvel nézném az összecsapásokat. Amúgy szerencsére annyira gyenge a csoport,hogy még így is van esély a PO-ra.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most sem jobb, pedig aludtam egyet a tegnap történtekre. 17-21-nél nálunk volt a labda, be kellett volna darálni őket, ehhez képest iszonyatos dolgokat műveltünk. Szétfutottak minket, pedig fel lehetett volna készülni a Charles-Jones duóra. Mondjuk az is igaz, amit valaki leírt, hogy ha 1 méterrel szélesebb a pálya, akkor most Hassie az isten. Így viszont csúnya lett a vége. Ezek az összezuhanások elveszik a kedvemet. Meg kell nézni a Billst, kikap ugyan, de nagyon szoros meccseket játszik, most pl. a Steelers-el. Mi meg hazai pályán 42 pontot kapunk egy olyan csapattól, akit két éve még mindenki lesajnált. Remélem a vezérkarnak van hosszabb távú elképzelése, mert ez az idény megint nem az igazi, főleg a mutatott játék miatt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Okung szerencsére visszaállt, és ha egésszége akkor bizony nagyon jó.
CB nincs, ind csak bábú, jó lenne párat hozni az offseasonban
QB is kell persze, meg OG is. C is mert Spencert lenyomnám szkanderban.
DE is mert Clemons nem nagyon tud állandó nyomást csinálni.
Balmer szar nyílván.
Carlson meg...nagyon leadta idén
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Király! Már csak pár hét és kezdhetünk gyúrni az offseasonra. 😐

Elképesztően rossz a csapat, fazon nélkül játszunk!
Okung meg.....! Valaki nem végzett jó munkát!!!

Az a baj, hogy ötlertem nincs arra, hogy mit kéne a csapattal tenni. Se íze, se bűze! Mondjuk szerencsére nem is nekem kell, hogy legyen ötletem.
Elképesztő kulcsopozíciók lyukasak
1. G
1. DE
1. CB
2. QB
3. LT LT LT LT

ja. és egy jó mentor
Hát csak ennyi!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Veglegesedtek a mai inaktivok:

Chiefs:
CB Brandon Flowers
WR Dexter McCluster
DB Donald Washington
RB Tim Castille
FS Jon McGraw
LB Charlie Anderson
LB Justin Cole
DT Anthony Toribio

Seahawks:
WR Mike Williams (foot)
DT Colin Cole (ankle)
OG Chester Pitts (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
DE Clifton Geathers
OT Will Robinson
DT Amon Gordon
3rd QB: J.P. Losmanendorphyn
Williams 😕 biztam benne h talán játszhat. Robinson sem játszik, ezzel megint nem nagyon lesz futójáték...
KCnél Flowers kiesése jól jött, ha lehet ilyet mondani
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Veglegesedtek a mai inaktivok:

Chiefs:
CB Brandon Flowers
WR Dexter McCluster
DB Donald Washington
RB Tim Castille
FS Jon McGraw
LB Charlie Anderson
LB Justin Cole
DT Anthony Toribio

Seahawks:
WR Mike Williams (foot)
DT Colin Cole (ankle)
OG Chester Pitts (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
DE Clifton Geathers
OT Will Robinson
DT Amon Gordon
3rd QB: J.P. Losman

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Általában ha csoportellenfelek összecsapnak akkor mindig öröm és boldogság van, lévén az egyik mindenképpen rosszul jön ki a dologból. Most ez borul, uyganis a héten a Frisco vs Cards meccsen sajnos csak az egyik kaphat ki 😊undisputedly
Fél szemünk rajtuk, de ha akarunk valamit kezdeni, akkor a következő két hazait hozni kell! Ez most vízválasztó két meccs lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Általában ha csoportellenfelek összecsapnak akkor mindig öröm és boldogság van, lévén az egyik mindenképpen rosszul jön ki a dologból. Most ez borul, uyganis a héten a Frisco vs Cards meccsen sajnos csak az egyik kaphat ki 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Stokley is nagyon ügyesen játszik.endorphyn
Nekem is pozitív meglepetés az Ő játéka. Ami felé repül azt elkapja... 😊
Williams hiányozni fog, de remélem, hogy Obo és Tate tudja helyettesíteni és Carlsont is jobban használhatnánk már végre.

Egyébként nagyon fontos meccs előtt állunk. Ha nyerünk.... de nem folytatom. Holnap próbáljuk kiszurkolni a győzelmet...Sonics
Nagy lepes lenne az tuti.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Stokley is nagyon ügyesen játszik.endorphyn
Nekem is pozitív meglepetés az Ő játéka. Ami felé repül azt elkapja... 😊
Williams hiányozni fog, de remélem, hogy Obo és Tate tudja helyettesíteni és Carlsont is jobban használhatnánk már végre.

Egyébként nagyon fontos meccs előtt állunk. Ha nyerünk.... de nem folytatom. Holnap próbáljuk kiszurkolni a győzelmet...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Értem, köszi. :/ Hát remélhetőleg azért nem sokára vissza tér, jó lenne ha tudna játszani vasárnap.habib
Addig is ott van Obo es nem beszelve a szamomra pozitiv Stokleyrol. Nem nagyon dobalt el labdakat eddig es tetszik amit csinal, amikor felkuldik.endorphyn
Pontosan, egyet értek veled😊 Obo az utóbbi két meccsen nagyon jól játszott és Stokley is nagyon ügyesen játszik.habib
Az egyik hatranyuk azert az, hogy messze nem annyira eroteljesek mint Williams. Viszont kimondottan ugyes mindketto, jol szakadnak le a CB-krol es a tobbi vedorol, szoval Hassie, ha folytatja amit az utcso ket meccsen produkalt, akkor nem aggodom annyira ketsegbeesetten a dobasok miatt.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
a múlt heti meccsen az egyik hosszú elkapásnál elsodorták a lábát hátulról úgy szerelték ott szedett össze egy láb (boka?) sérüléstFucu
Értem, köszi. :/ Hát remélhetőleg azért nem sokára vissza tér, jó lenne ha tudna játszani vasárnap.habib
Addig is ott van Obo es nem beszelve a szamomra pozitiv Stokleyrol. Nem nagyon dobalt el labdakat eddig es tetszik amit csinal, amikor felkuldik.endorphyn
Pontosan, egyet értek veled😊 Obo az utóbbi két meccsen nagyon jól játszott és Stokley is nagyon ügyesen játszik.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mi a baja van Williamsnak, hogy valószínűleg nem játszik?habib
a múlt heti meccsen az egyik hosszú elkapásnál elsodorták a lábát hátulról úgy szerelték ott szedett össze egy láb (boka?) sérüléstFucu
Értem, köszi. :/ Hát remélhetőleg azért nem sokára vissza tér, jó lenne ha tudna játszani vasárnap.habib
Addig is ott van Obo es nem beszelve a szamomra pozitiv Stokleyrol. Nem nagyon dobalt el labdakat eddig es tetszik amit csinal, amikor felkuldik.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Mi a baja van Williamsnak, hogy valószínűleg nem játszik?habib
a múlt heti meccsen az egyik hosszú elkapásnál elsodorták a lábát hátulról úgy szerelték ott szedett össze egy láb (boka?) sérüléstFucu
Értem, köszi. :/ Hát remélhetőleg azért nem sokára vissza tér, jó lenne ha tudna játszani vasárnap.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi a baja van Williamsnak, hogy valószínűleg nem játszik?habib
a múlt heti meccsen az egyik hosszú elkapásnál elsodorták a lábát hátulról úgy szerelték ott szedett össze egy láb (boka?) sérülést



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Mi a baja van Williamsnak, hogy valószínűleg nem játszik?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
velszeg nem játszik vasárnap Mike Williams 😕 nélküle nehéz lesz. helyén Tate vagy Butler kezd. A másik kezdő a hetek óta parádés Obomanu.
Trufant játéka is valószínűtlenbraxa88
pedig trufant teljes értékű edzést végzett maFucu
hopp ez uj info, nemtom hol olvastad de köszi 😊
eddig nem edzett a hétenbraxa88
seahawks official twitter: CB Marcus Trufant (concussion) practiced fully today and will play on Sunday, @PeteCarroll said



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
velszeg nem játszik vasárnap Mike Williams 😕 nélküle nehéz lesz. helyén Tate vagy Butler kezd. A másik kezdő a hetek óta parádés Obomanu.
Trufant játéka is valószínűtlenbraxa88
pedig trufant teljes értékű edzést végzett maFucu
hopp ez uj info, nemtom hol olvastad de köszi 😊
eddig nem edzett a héten