Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
velszeg nem játszik vasárnap Mike Williams 😕 nélküle nehéz lesz. helyén Tate vagy Butler kezd. A másik kezdő a hetek óta parádés Obomanu.
Trufant játéka is valószínűtlenbraxa88
pedig trufant teljes értékű edzést végzett ma



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
velszeg nem játszik vasárnap Mike Williams 😕 nélküle nehéz lesz. helyén Tate vagy Butler kezd. A másik kezdő a hetek óta parádés Obomanu.
Trufant játéka is valószínűtlen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most tényleg van rá esély, hogy jön a Hawks-hoz Young?
Nyilván nem lenne rossz, de egy középszerű irányító csapathoz hozása olyan üzenettel járna, ami nekem nem tetszene. Na persze nem értek a focihoz, csak szeretem, szóval lehet, hogy én látom rosszul a dolgot.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Vince Young a csapatnál?
Nem örülnék neki. Inkább kukázni kellene ide is egy TB-t 😊 viccet félretéve, nézzük meg Karcsival mi lesz, ha felszed egy kis meccsrutint.mr nemo
Hát ha Carroll hisz benne... már Károlyban.

Én sajna nem nagyon.

Vince Young szerintem okés, csakhogy Helmut kérdésére is feleljek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vince Young a csapatnál?
Nem örülnék neki. Inkább kukázni kellene ide is egy TB-t 😊 viccet félretéve, nézzük meg Karcsival mi lesz, ha felszed egy kis meccsrutint.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Seahawks Waive DL E.J. Wilson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
arra gondoltam, hogy a saints falból nicks ki fog esni valószínűleg mert nem fog akkora szerződést kapni mint amit akar, és ő egy jó játékos sztem. és hát G kell. remélem így érthetőbb 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Nekem nincs bajom Young-gal, de inkább a drafton kéne QB.
Bár annyi helyre kéne ember, hogy nem lehet draftról megoldani mindet, pláne hogy nincs 3. körösünk Karesz miatt (mekkora biznisz volt...).
Kell OG, akár 2 is. Kell CB, DE, QB.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
clemons-al az a baj, hogy néha meccsekre eltűnik. vagy mondjuk úgy, elit tackle ellen nem fickándozik annyira

mangold remélem szabad lesz, és a saint se hiszem h megdobja a nicks-t egy evans kaliberű szerződéssel, márpedig ő arra hajaz.a.kacsa
vagy elírtad vagy direkt nem figyelted amit írtam 😊

Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)Fucu
Fucu
Direkt genyó, szerintem adj neki egy 7 pihit 😂


Szerintetek Vince Young???? csak teoretikusan, hiszen ugye Kareszé a jövő.
Na kezdjük az elején... Ki utálná, ha hozzánk jönne? :rolleyes:
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Akkor hol érdemes nézelődni, hogy kik lesznek FA-k?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)

a meccshez úgy hogy még csak az első félidőt láttam: a tackle vajon mííííí?Fucu
Nem is tudtam. Ezen a listán pedig szerepel:
http://www.footballsfuture.com/2011/fa/ol.htmlSebii
A listát nem frissítették
2010. augusztus 23-ai hír:
Jets agreed to terms with C Nick Mangold on a seven-year, $50.8 million contract extension through 2017.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)

a meccshez úgy hogy még csak az első félidőt láttam: a tackle vajon mííííí?Fucu
Nem is tudtam. Ezen a listán pedig szerepel:
http://www.footballsfuture.com/2011/fa/ol.html
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
clemons-al az a baj, hogy néha meccsekre eltűnik. vagy mondjuk úgy, elit tackle ellen nem fickándozik annyira

mangold remélem szabad lesz, és a saint se hiszem h megdobja a nicks-t egy evans kaliberű szerződéssel, márpedig ő arra hajaz.a.kacsa
vagy elírtad vagy direkt nem figyelted amit írtam 😊

Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)Fucu



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clemons-al az a baj, hogy néha meccsekre eltűnik. vagy mondjuk úgy, elit tackle ellen nem fickándozik annyira

mangold remélem szabad lesz, és a saint se hiszem h megdobja a nicks-t egy evans kaliberű szerződéssel, márpedig ő arra hajaz.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)

a meccshez úgy hogy még csak az első félidőt láttam: a tackle vajon mííííí?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Ráhajthatnánk mondjuk Mankinsre vagy Mangoldra. Passrush még hagyján, Clemonsnak van 7,5 sackje és rengeteg siettetése.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
okung unger az egyetlen használható ember a falban. spencer locklear egyértelmű, én andrewsal egy fokkal jobban ki vagyok békülve, persze ő is szar kategóriát erősíti még.
trufit sajnálom mert tényleg iszonyat jó játékos volt a sérülésig azóta meg csak teng a pályán. remélem thurmond gyrosan fejlőúdik majd.
offseasonben viszont tényleg kell egy elit pass rusher v. G free agencyről. de minimum az egyik, mert nem lehet mindent drafton megoldani
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
seattleben már havazott:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vereség, nagy, láttam az összefoglalót is, de valamiért várom már,hogy nézhessem 😉
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Még egy pozitívumot kihagytam. Nem volt Stacy false start. :o
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Az a baj, hogy, ha Sing Inkompetens Samurai helyett végre tényleg jön egy jó edző SF-be, akkor erősen látni fogjuk, hogy nekik tulajdonképpen tényleg van csapatuk!!!

A másik baj, hogy Ramsből konkrétan pont annyi minőségi játékos hiányzik, amennyit egy offseason alatt össze lehet rakni. Jó lesz az qa csapat.

-Nálunk nagon meg kéne találni VÉGRE Hutch utódját, KELL EGY KIBASZOTT DOMINÁNS Guard, akinek akkora az indítónyomatéka, mint egy 6 tengyelyes Diesel-mozdonynak. A Red Zone Def egyik halála az eszméletlen impotens belső 3-as főbűne!!!!!
-Vagy át kell állnunk Cov 2 playbookra (jó ez persze vicc), vagy vagy meg kell találnunk a következő Drafton az 1. számú Cornerünket (bár ez sem garancia semmire), és Trufant mehetne a helyére a 2. posztra,...amíg nem találunk oda is valakit.

Az engem nem zavar, hogy kikaptunk az Dome-ban a bajnoktól.
Hiányolom viszont a tisztelt edzői kar "nevelési munkáját" Ezen a téren egy picit többet vártam. OK Hass egyre jobb, és végre érti, mit kér Bates! Williams tényleg fantasztikus, bár azért a semmiből jövők csatájában érdemes kinézni Steve Johnsonra... 😊

Lépéshátrányban leszünk, ha a Niners tényleg behúzza Grudent, és ha a Ramsnek bejön a következő offseason

Halkan... a sasoknál puposkodik a liga egyik legjobb 4-3 szakembere DJ...én elhoznám!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.garrett27
Fel kéne függeszteni az egész NFCW-t a picsába egy évrepetey
hát lehet hogy az egész liga lesz felfüggesztve jövőre 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Várható vereség volt, nincs ezzel semmi gond. De. Nagyon aggaszt a védőink puhasága. Nem tudunk megcsinálni elsőre egy tacklet, lepattanunk, orra esünk. Tatupu csak kóvályog a pályán, a sérülések úgy látszik betettek neki, mert árnyéka önmagának. Trufant folyamatosan lemarad, rengeteg yardot nyelünk be róla.

De hogy 1-2 pozitívumot is említsek:
-Hasselbecknek a 2. meccse zsinórban ahol jól játszik, ráadásul sérülten. Nem értem miért nem így játszott eddig. Bevállalós és gyors, persze most is vannak pontatlanságok, de ne legyünk telhetetlenek.
-Mike Williams és Obomanu megint nagyon jók voltak, 2 év után újra lehet 1000 yardos elkapónk. 😉
-Special team még mindig király.

Szóval jó irányba haladunk, papírforma meccs volt és még így is meglehet a PO.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jogosak a felvetések a PO-al kapcsolatban, de ne felejtsük el, hogy a Colts, vagy a Patriots sem tartott mindig ott, ahol most, voltak ők jelentéktelenebb csapatok is, mint ahogy negatív értelemben a Cowboys, vagy a Vikings (de mondhatnánk a Titans-t, a Texanst is) sem ott tart most, ahová taksálták a szezonrajt előtt. Szerintem néhány éven belül fordulni fog a trend, és beérnek azok a csapatok is, amelyek egy ideje már pofozógépnek számítanak, vagy legalábbis nem jegyzik őket túl magasan.
Egyébként ma sem tartom véletlennek, hogy ebből a csoportból 5 éven belül két SB résztvevő került ki, (Seattle, Arizona) igaz mindkettő bukta volt, de akkor is. Ha nem volt jogos a PO-ban való részvételük, akkor miért nem zúgtak ki az első adandó alkalommal? Szóval egy kicsit összetettebb a dolog, és ezért jónak tartom a jelenlegi rendszert, még ha matematikailag nem is mindig támadhatatlan. A PO a gyengébb csapatokból is ki tud hozni extra dolgokat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Objektíven nézve igazad van. 😊

De én azt mondom, hogy minden csoportnak legyen ott egy képviselője a PO-ba.
Talán a 6-6 PO-s csapat helyett kellene 8-8...